Joanna Kryńska

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Jacek-t
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: środa 06 maja 2009, 02:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Joanna Kryńska

Post autor: Jacek-t »

ObrazekObrazekObrazekObrazek
Jacek-t
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: środa 06 maja 2009, 02:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Joanna Kryńska

Post autor: Jacek-t »

maxxx pisze: Ha, czy ktoś tu kiedyś dywagował, że Joasia nie znosi piłki nożnej ? :spiewa:
Joasia chyba wyraźnie połknęła kibicowskiego bakcyla, bo właśnie przyznała że widziała wczorajszy mecz Polonii Warszawa. W Canalu+ była transmisja meczu Legii, więc Joasia najwyraźniej pofatygowała się na stadion Polonii :spiewa: .

Oczywiście Joasia nie omieszkała dodać "Na szczęście Jagiellonia wygrywa" :brawa:.
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Joanna Kryńska

Post autor: epsztajnek »

Jacek-t pisze: więc Joasia najwyraźniej pofatygowała się na stadion Polonii :
Z pewnością jako Osoba Towarzysząca ;) :lol2:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Joanna Kryńska

Post autor: maxxx »

Jacek-t pisze:Joasia chyba wyraźnie połknęła kibicowskiego bakcyla, bo właśnie przyznała że widziała wczorajszy mecz Polonii Warszawa. W Canalu+ była transmisja meczu Legii, więc Joasia najwyraźniej pofatygowała się na stadion Polonii :spiewa:
No chyba, że oglądała na Orange Sport :spiewa: Joasia jest chyba nawet surowsza od samego prezesa Wojciechowskiego o czym świadczy Jej tekst "widziałam ten mecz, może bez komentarza.." :hmm: A chłopaki z Polonii są w czubie tabeli póki co :lol2:

Jarosław Kuźniar też ładnie zapowiedział :"Dzień na Żywo za chwilę się zaczyna, dzisiaj ślicznie bedzie wyglądał, prosze zobaczyć o 11" :tanczy:
W ogóle skład "DnŻ" personalnie moim skromnym zdaniem dziś perfect.
Joasia nie omieszkała dodać "Na szczęście Jagiellonia wygrywa"
M.Sosnowski "Jak jesteś kibicem", Asia wstrzymała się od odpowiedzi :spiewa:
Swoją drogą gdyby w Białymstoku mieli EURO2012, to ja bym juz miał kandydatkę na ambasadorkę. :lol2:
epsztajnek pisze:Pan fryzjer dokonał bardzo subtelnego dzieła
Właśnie miałem o tym napisać. :)
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Joanna Kryńska

Post autor: maxxx »

Nowa ramówka :rozglada: "Prosto z Polski" teraz do ok. 17:40 będzie trwało. Ale wygląda na to, że będzie się rozpoczynać bardzo punktualnie o 17:10.
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Jacek-t
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: środa 06 maja 2009, 02:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Joanna Kryńska

Post autor: Jacek-t »

maxxx pisze: No chyba, że oglądała na Orange Sport :spiewa: Joasia jest chyba nawet surowsza od samego prezesa Wojciechowskiego o czym świadczy Jej tekst "widziałam ten mecz, może bez komentarza.." :hmm: A chłopaki z Polonii są w czubie tabeli póki co :lol2:
Joasia jest jeszcze niedoświadczonym kibicem. Jako sympatyk Jagiellonii powinna się cieszyć z porażki Polonii :lol2: . No chyba że bardziej obawia się konkurencji Korony i chytrze liczyła na remis :roll: .
epsztajnek pisze:Pan fryzjer dokonał bardzo subtelnego dzieła
Prysły za to nadzieje na powrót do dłuższych włosów.
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Joanna Kryńska

Post autor: epsztajnek »

maxxx pisze:Nowa ramówka :rozglada: "Prosto z Polski" teraz do ok. 17:40 będzie trwało.
Jakieś 2 lata temu , jak nastawiłem nagrywarkę do 17:55 to mi się końcówka nie nagrała ( a wtedy Joa wędrowała przez studio do wyjścia) :rozglada:
Ale wygląda na to, że będzie się rozpoczynać bardzo punktualnie o 17:10.
Nie liczyłbym na to. :nie:
Po pierwsze - reklamy :>
Coś mi się zdaje, że to może być początek końca PzP
Jacek-t pisze:Prysły za to nadzieje na powrót do dłuższych włosów.
Na szczęście pozostały nagrania :rozglada:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Joanna Kryńska

Post autor: maxxx »

epsztajnek pisze:Nie liczyłbym na to. :nie:
Po pierwsze - reklamy :>
Coś mi się zdaje, że to może być początek końca PzP
Z ta punktualnościa to tak stwierdziłem, bo dziś pod tym względem było co do zegarka wręcz. :spiewa:
Różnie może być, ale pogłoski o śmierci PZP są przedwczesne według mnie.
Poza tym oglądalność jak na taką, a nie inna godzine jest chyba całkiem niezła.
Na szczęście pozostały nagrania
O tak, niezbite dowody. 8)
Ale teraz już przyzwyczaiła widzów do obecnych krótszych. I w tym stanie co najmniej przezimujemy :spiewa: ;)
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Joanna Kryńska

Post autor: epsztajnek »

maxxx pisze:pogłoski o śmierci PZP są przedwczesne według mnie.
W powyższym wpisie miałem na myśli los "magazynu 24". Też nie było żadnych pogłosek o jego śmierci.
Jacek-t
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: środa 06 maja 2009, 02:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Joanna Kryńska

Post autor: Jacek-t »

maxxx pisze:
Jarosław Kuźniar też ładnie zapowiedział :"Dzień na Żywo za chwilę się zaczyna, dzisiaj ślicznie bedzie wyglądał, prosze zobaczyć o 11" :tanczy:
Rafał Wojda też nie omieszkał cicho dodać: "Oj tak" :red:.
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Joanna Kryńska

Post autor: maxxx »

No i jak, wygląda dziś ślicznie "Dzień na Żywo", bo nie mam w tej chwili możliwości sprawdzić ? Albo krócej: jest dziś Joasia w serwisach ? :)
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Jacek-t
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: środa 06 maja 2009, 02:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Joanna Kryńska

Post autor: Jacek-t »

maxxx pisze:No i jak, wygląda dziś ślicznie "Dzień na Żywo", bo nie mam w tej chwili możliwości sprawdzić ? Albo krócej: jest dziś Joasia w serwisach ? :)
Ano ślicznie :D :

ObrazekObrazekObrazek

Ciekawe czy biała koszula to takie finezyjne nawiązanie do służby zdrowia, która jest dzisiaj, w związku z raportem NIK, tematem przewodnim DnŻ :mhm: :spiewa: .
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Joanna Kryńska

Post autor: maxxx »

Dzisiaj to praktycznie w każdym serwisie miala jakiś gości, głównie w kontekście przemocy i akcji "STOP przemocy" :stop:
Najbardziej mnie rozbawiło jak Jej pan z izby turystycznej powiedział, że nie jest duchem świętym i nie wie ile podobnych biur podróży jest na skraju upadłości :lol2: A Pani Redaktor tylko chciała ostrzec widzów :spiewa:
Jacek-t pisze:Ciekawe czy biała koszula to takie finezyjne nawiązanie do służby zdrowia
Być może, podobne zakładała jak nadawała pamiętne relacje w białym miasteczku :D .

Do PZP juz nie przyszła mimo, że była o pełnych godzinach w serwisach. Ale zapraszała na program tak samo serdecznie jak na wydanie ze swoim udziałem ;)
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Joanna Kryńska

Post autor: epsztajnek »

Z jednej strony cieszymy się, że przez tak długi,nieprzerwany okres możemy się cieszyć obecnością Joanny w serwisach, ale z drugiej strony ... :rozglada:
Właśnie słucham rozmowy z panią Kurczab-Redlich , znaną dziennikarką specjalizującą się w sprawach rosyjskich, na temat kongresu czeczeńskiego i wspominam inną rozmowę z tą panią - wspomnienie Sołżenicyna po jego śmierci. Tamta rozmowa odbywała się na środku, przed ekranem, na fotelach.
Zostawiam bez komentarza, bo już było miliony uderzeń w klawiaturę na temat obniżania poziomu TVN24.
ziom
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 493
Rejestracja: niedziela 16 sie 2009, 14:51

Re: Joanna Kryńska

Post autor: ziom »

Czym wy się tak zachwycacie? Ta baba ma okropny głos i uroda też do niczego
TVN - programowo najlepsza
TVN24 - cała prawda całą dobę
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości