Ciekawostki telemetryczne

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Tak - Fakty i Na Wspólnej miernie. :( Ten wynik Faktó mia³ miejsce w poniedzia³ek - ludzie siê spodziewali Justyny Pochanke. Rymanowskiego mam ju¿doœÌ w tych Faktach - ile¿ mo¿na s³uchaÌ który mamy dzieù tygodnia. 3 tydzieùz Rymanem. Allelluja! Ratunku! A na dodatek powtórki Najs³abszego Ogniwa zgromadzi³y wiêksz¹ widowniê, ni¿ powtóki "Mamy Ciê!". Jeœli chodzi o Fakty, to sam wybiera³êm raczej TVN24 - z Rymanem 3 tygodni nie da siê wytrzymaÌ!
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Obrazek

Ciekawe sk¹d siê wzi¹³ taki dobry wynik "Wiadomoœci". Nie dzia³o siê nic niezwyk³ego przecie¿. "Pszczó³ka Maja" poradzi³a sobie nieŸle. :D
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Najgorsze jest to, ¿e niedzielne Wiadomoœci prowadzi³ ten cyborg - Dorota Wysocka. Œwietnie - teraz Warakomska ma kolejne argumenty za pozostawieniem jej w g³ównym wydaniu. Ale i tak daleko jej do Pieùkowskiej - Jola gromadzi³a 40% widzów ogl¹daj¹cych w tym czasie telewizjê. Tymczasem od 14 paŸdziernika 2004r (tj od debiutu Wysockiej i zwolneiniu Prokopiuk, Holeckiej i Pieùkowskiej) Wiadomoœciom nie uda³o siê to nawet jeden raz.
Jedyna pociecha wynika z ogromenj poraÂżki FaktĂłw - MaÂła Maja i ten truteĂą Guciu dowalili innemu trutniowi, a raczej automatowi :twisted:
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

A oto wyniki z wczoraj. Najpierw udziaÂły stacji tv (wg AGB Polska):

TVP2 25,8%
TVP1 21,5%
Polsat 16,8%
TVN 13,0%
TVP3 4,7%
TV4 3,3%
TVN 7 1,9%
TVN24 0,6%

NajchĂŞtniej oglÂądane programy (wg TNS OBOP):

1.TVP2 Szansa na sukces 25,4%
2.TVP2 Europa da siĂŞ lubiĂŚ 19,97%
3.TVP1 Teleexpress 16,53%
4.TVP1 Klan 15,63%
5.TVP1 WiadomoÂści 11,59%
6.TVP1 Jaka to melodia? 11,53%
7.TVN Fakty 9,3%
8.Polsat Samo ÂŻycie 9,27%
9.TVP1 Europejczycy? 9,03%
10.TVP1 Wieczorynka: Dig i Dug 8,66%

"Szansa na sukces" dziêki emisji w poniedzia³ek o 20:00 czyli w czasie "M jak mi³oœÌ" i z bohaterami tego serialu z pewnoœci¹ pobi³a swój rekord ogl¹dalnoœci. Nie wiem ile mia³a najlepsza "Szansa", ale pamiêtam, ¿e program z Edyt¹ Górniak mia³ ponad 7 mln widzów jakies 3 lata temu.

"Samo ÂŻycie" musiaÂło mieĂŚ coÂś malutko widzĂłw bo tym razem "Fakty" pokonaÂły ten serial, a to siĂŞ juÂż dawno nie zdarzyÂło. Od tego tygodnia "SÂŻ" znowu 4 razy w tygodniu (od pn. do czw.) i tym razem "Wydarzenia" poprawiÂą sobie widownie we czwartki. Wiadomo, Âże robiÂą to w tym celu, ale podczas serialu informujÂą, ze to na proÂśbe widzĂłw. Tak tak :D
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Specjalne wydanie "Szansy na sukces" (tak, tak - wiem, ¿e Faustus wyœle mnie zaraz na drzewo) nie tylko by³o nudne jak flaki z olejem, ale nigdy to gówna ju¿ nie obejrzê, bo jak mia³em w poniedzia³ek t¹ nieprzyjemnoœÌ ogl¹daÌ "Szansê na sukces" to a¿ mnie na zwymiotowanie zbiera³o. Na przysz³oœÌ musia³by mi chyba ktoœ zap³¹ciÌ, ¿ebym mia³ to ogladaÌ.
1. Ten obleÂśny grubas co prowadzi jest katastrofalny - nie umie wysÂłowiĂŚ siĂŞ ani po polsku, ani po niemiecku, ani po angielsku. ZadawaÂł sztywne, bzdetne pytania, Âże aÂż mi siĂŞ flaki przewalaÂły. Tak marnego prezentera nie ma nawet w TVN Meteo! Ten koleÂś to katastrofa! SkÂąd go wytrzasnĂŞli?!
2. PodkreÂślanie tego debila co chwila "UWAGA! UWAGA! Teraz losujĂŞ" sprawiaÂło wraÂżenie, jakby byÂł podniecony tym, Âże losuje.
3. Dobór repertuaru by³ poprostu katastrofalny! Wola³bym s³uchaÌ disco-polo! Czy nie mogli znaleŸÌ bardziej nowoczesnych piosenek? Wszak prawie ka¿da jest o mi³oœci. Daleko szukaÌ nie trzeba!
4. SztucznoœÌ wystêpuj¹cych.
5. Ten gÂłupi fotel.

Z caÂłym szacunkiem, ale wolaÂłbym oglÂądaĂŚ Telezakupy Mango! SÂą co najmniej Âśmieszne. To ni Âśmieszne, ni wesoÂłe, ni smutne, ni ciekawe, nijakie! JeÂśli to ma byĂŚ poziom TVP, to Faustuszyco nie pluj nigdy na Ciao Darwin, bo takie coÂś nie dorasta nawet "Ciao Darwin" to stĂłp! WolaÂłbym oglÂądaĂŚ ciao z jakimiÂś debilnymi konkurencjami i uczestnikami i prowadzÂącym, niÂż to! To byÂła poprostu wiocha!


:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
:? :? :? :? :? :? :? :? :?
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Nie ogl¹dam serialu M jak mi³oœÌ, wiêc tym bardziej nie zdecydowa³em sie obejrzeÌ Szansy na sukces z udzia³em aktorów tego serialu. (Wiem tylko, ¿e wykonywali piosenki Fogga)
Ale nie mogê zgodziÌ siê z opini¹, ¿e ten program jest gorszy od Ciao Darwin - wiêkszej bzdury drogi Marcinie naprawdê nie mog³eœ ju¿ wymyœliÌ. Szansa na sukces jako jedyny program tego typu w Polsce istnieje ju¿ ponad 10 lat i da³a szansê naprawdê wielu m³odym talentom. Owszem od czasu do czasu lubi¹ siê rozerwaÌ i daÌ szanse emerytom, ale powiedz, czemu po tylu latach wci¹¿ gromadzi tylu widzów, a np taka Droga do gwiazd wylecia³a po trzech sezonach? ByÌ mo¿e jesteœ jeszcze m³ody i nie znasz piosenek Mieczys³awa Fogga, ale zapewniam, ¿e wci¹¿ wielu ceni jego twórczoœÌ. To nie jest jakaœ tam "gwiazdeczka polskiej muzyki" - to cz³owiek, który na trwa³e zapisa³ siê na kartach polskiej muzyki rozrywkowej, a jego nazwiska s¹ w leksykonach muzycznych. Owszem istnieje wiele piosenkê o mi³oœci - jedne gorsze, drugie lepsze, ale to przede wszystkim jest Fogg, a nie paplanina o muzyce.
Wojciech Mann nie jest moim idolem, nie lubiê jego gadaniny w Szansie, ale wiem, ¿e trudno przejœÌ obojêtnie wobec jego wiedzy o muzyce wspó³czesnej :arrow: polecam audycje w radiowej Trójce. No chyba, ze dla Ciebie licz¹ siê sondy smsowe radia RMF FM o rozporkach na guziki lub suwaki. Wiêc proszê uwa¿aj z okreœleniem "obleœny grubas" - bo w taki sposób bardzo siê kompromitujesz. Oj bardzo. To nie jest prezenter - to jest dziennikarz muzyczny, znawca tematu, w mediach pracuj¹cy od lat. Ju¿ ponad 10 lat Mann prezentuje taki styl prowadzenia programu - tj lekko zaspa³y pan, i jakoœ nikt nie wpad³ na pomys³ zmiany formu³y.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Widzisz, a ja nadal bĂŞdĂŞ twierdziÂł, Âże Ciao Darwin, czy Telesklep jest lepszy od tego badziewia. "Droga do gwiazd" byÂła fajnym programem, choĂŚ jury mogÂłoby wyraÂżaĂŚ ciekawsze i bardziej szczere opinie. Wcale bym siĂŞ nie obraziÂł, gdyby program powrĂłciÂł, choĂŚby do TVN Siedem. Aktualnie w TVN Siedem czĂŞsto oglÂądam powtĂłrki "Drogi do Gwiazd". Specjalne, ÂświÂąteczne wydanie m.in. z EwÂą DrzyzgÂą, ClaudiÂą Schiffer i Hubertem urbaĂąskim byÂło zrealizowane bardzo fajnie - nie to co "Szansa na kupĂŞ"... yyyy... znaczy "Szansa na sukces". :twisted: Do Fogga nic nie mam, aczkolwiek program byÂłby ciekawszy, bardziej dynamiczny, nowoczeÂśniejszy z nowszymi, Âżwawszymi piosenkami o miÂłoÂści.
Co z tego, Âże Wojciech Mann siĂŞ zna na muzyce, jak nie ma zielonego pojecia o prowadzenia programu w telewizji. :?: Nie mogliby dobraĂŚ kogoÂś mniej ospaÂłego i dennego?

JuÂż ponad 10 lat Mann prezentuje taki styl prowadzenia programu - tj lekko zaspaÂły pan, i jakoÂś nikt nie wpadÂł na pomysÂł zmiany formuÂły.
O 10 lat za duÂżo. :evil:
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Ojej doktorze Marcinowi TVN zrobi³ sieczke z mózgu i pisze bzdury. Có¿ ja Manna uwielbiam i bardzo podobaj¹ mi sie jego ¿arciki. PublicznoœÌ siê smieje, goœcie siê œmiej¹ i to jest chyba najwa¿niejsze bo wtedy z pewnoœci¹ widz siê œmieje. A to, ¿e kolega woli disco polo od piosenek Fogga œwiadczy tylko o tym, co napisa³em na pocz¹tku.

DziĂŞkuje
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Rzecz gustu, bo ja Mana nie trawiê i trawiÌ nie bêdê. Do samego Fogga nic nie mam, ale jego piosenki nie podbijaj¹ mojego serca. Disco polo te¿ nie. :twisted: Poniedzia³kowy program uwa¿am za wiochê, koniec kropka. I nikt mnie nie przekona do zmainy zdania. A Wy mo¿ecie tego grubasa nosiÌ na rêkach - okej, ja wam nie broniê. ArO - wyœlij mu spóŸnion¹ walentynkê. :twisted:
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

No có¿ Fogga nie lubisz, ale Boys to ju¿ raczej nie zaprosz¹. Wyczekuj w "Ciao Darwin". Nie uznajê œwi¹t typu Walentynki czy Haloween wiêc nic z tego...
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Nie Fogga nie lubiê, ale jego piosenek. To zasadnicza ró¿nica. :twisted: Disco Polo rónie¿ nie zamierzam s³uchaÌ. :twisted:
Tu chodzi przede wszystkim o bezndziejnego prezentera, ktĂłry psuje caÂły program.
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Gdyby psuÂł to nie gromadziÂłby ponad 5 mln widzĂłw bo to gÂłownie On nakrĂŞca caÂły program. Dalsza dyskusja uwaÂżam jest zbĂŞdna bo ja nigdy w zyciu nie powiem, Âże wole "Ciao Darwin" i bardzo sie dziwie, Âże coÂś takiego moÂżna oglÂądaĂŚ. Ja osobiscie wstydziÂłbym sie przyznac komukolwiek do tego.
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

To 5 milionĂłw staruszek zapewne. :twisted: CzyÂżbyÂś ArO byÂł jednÂą z nich? :twisted: Sam nie przepadam za "Ciao Darwin", ale gdyby porĂłnaĂŚ to do poniedziaÂłkowej "Szansy na kupĂŞ" to jest Âświetny. :?
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

No i po co ja w ogole prowadzĂŞ z TobÂą dyskusje? "Szansa na kupĂŞ"?

Chyba lepiej, Âże nie oglÂądasz tego programu. Za wysoki poziom...
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Aro a ja rozumiem Marcina. PrzecieÂż mogli wybraĂŚ inne piosenki o miÂłoÂści - np MichaÂł WiÂśniewski ma ich kilkadziesiÂąt na swoim koncie, o albo Virgin. Kto teraz sÂłucha jakiegoÂś Fogga i po co w ogĂłle przypominac jego sylwetkĂŞ i dorobek. Mamy przecieÂż tyle gwiazd. :twisted:
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości