[TVP1] Wiadomości

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3037
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Obrazek

Obrazek

:D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Najfajniejsze Âżarty na Prima Aprilis zawsze robiÂł "Teleexpress" i wydaje mi sie, ze w tym roku z tym grillem to byÂło w "Teleexpressie", ale pewnien nie jestem. 8)


P.S. Jaki ÂŁukasz dziÂś dobry. :D
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3037
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

A to za sprawÂą Kasi. Bo mi szczegĂłlnie dzisiaj poprawiÂła humor. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Nie Âśmiem pytaĂŚ w jaki sposĂłb. :oops: :oops:
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

tylko bez szczegó³ów £ukaszu :D

co do ÂżartĂłw prima aprilisowych to ktoregoÂś roku o 19.30 tvp1 wyemitowala PanoramĂŞ, a o 21.00 w tvp2 byÂły WiadomoÂści :arrow:
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

He he arrow pamietam to dokÂładnie. Super Âżart zrobili. Z roku na rok Âżarty sÂą jednak coraz gorsze.

Fajnie by byÂło gdyby np. kiedys sie "Fakty" z "WiadomoÂściami" zamieniÂły albo zamienili prezenterĂłw. To by byÂło zaskoczenie.
Ostatnio zmieniony sobota 16 paź 2004, 00:10 przez ArO, łącznie zmieniany 3 razy.
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3037
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Nie zboczajcie... z tematu. :D Bo siĂŞ Faustus wkurzy. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

no tak, wtedy Fakty po raz pierwszy zdecydowanie pokonaÂłyby WiadomoÂści :D :arrow:
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: michal »

ArO pisze:Najfajniejsze Âżarty na Prima Aprilis zawsze robiÂł "Teleexpress" i wydaje mi sie, ze w tym roku z tym grillem to byÂło w "Teleexpressie", ale pewnien nie jestem. 8)


Grill na pewno byÂł w WiadomoÂściach. ByĂŚ moÂże to byÂło opracowane przez oÂśrodek regionalny i rĂłwnieÂż siĂŞ tam pojawiÂło, ale wÂątpiĂŞ, poniewaÂż materiaÂł czytaÂł MichaÂł Adamczyk.

SÂą pliki moÂżna sprawdziĂŚ - Teleexpressu nie przeglÂądaÂłem.

19:30 - http://ww3.tvp.pl//tvppl/video/2004/04/ ... 5/film.asf
17.00 - http://ww3.tvp.pl//tvppl/video/2004/04/ ... 9/film.asf

Do kompletu Panoramcia z 16.00:
http://ww3.tvp.pl//tvppl/video/2004/04/ ... 3/film.asf

O nowej monecie "polce" moÂżemy natomiast przeczytaĂŚ tu:
http://tvp.pl/View?Cat=119&id=30214 (na dole)


arrow.pablo pisze:
co do ÂżartĂłw prima aprilisowych to ktoregoÂś roku o 19.30 tvp1 wyemitowala PanoramĂŞ, a o 21.00 w tvp2 byÂły WiadomoÂści


WidaĂŚ arrow.pablo, Âże czytasz posty wybiĂłrczo, poniewaÂż kilka wiadomoÂści wczeÂśniej napisaÂłem dokÂładnie o tym samym :D
Świeże pomidory! Prosto z krzaka!
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

No MichaÂł ja powiedziaÂłem, ze pewny na 100% nie jestem. Widocznie specjalnie oglÂądaÂłem w ten dzieĂą "WiadomoÂści" skoro kojarze grilla. Zwykle maÂło kiedy mi sie zdarza.


A ciekawe czy nie daÂło by sie zaÂłatwic tego Âżartu z poÂżarem. ByÂł fantastyczny. :)
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

kiedys ktoÂś mĂłwiÂł Âże na forum gazeta.pl ktĂłs widziaÂł K.Werner w WIADOMOSCIACH porannych, a wy stwierdziliscie ze mu sie cos popier.... a tu nie prawada Werner byÂła dziÂż w WIADOMOÂŚCIACH o 8:00!
Obrazek
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

skoro werner w wiadomosciach porannych to danka juÂż faktycznie out :cry: :cry: :cry:

Obrazek mam takie oto pytanie czy ten koleÂś widoczny z tyÂłu na zdjĂŞciu nazywajÂący siĂŞ chyba Kret przeszedÂł z tvp 3 ??? i czy tylko mi on wydaje siĂŞ niespeÂłna rozumu ? odstawia pantomime jakby byÂł w teatrze ....
Android <3
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

ja Jarka Kreta Bardzo lubie i nic do niego nie mam dzis mial pogode ze studia o 8:10 .
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Jarek Kret przeszed³ z pocz¹tkiem wrzeœnia do TVP1. Jednak przez ca³y miesi¹c pracowa³ w Kawie czy herbacie. Facet jet bardzo œmieszny - w Kurierze zawsze wymyœla³ jakieœ bzdury - typu druty metorologiczne lub indiaùskie czapeczki wywo³uj¹ce deszcz. Z zawodu jest kulturoznawc¹ i fotografem, stale wspó³pracuje z National Geogrphic. Œmiesznie podskakuje przy tych mapach, ale nawet go lubiê - zawsze czekam na zakoùczenie. :P

GÂłupia ta Warakomska - teÂż ma wymĂłwki - nie pasuje do studia, a mi ta baba mnie pasuje do TV. Ale to juÂż inna sprawa. MoÂże Holecka dostanie jakiÂś etat w TVP, np w kawie czy herbacie? Kto wie, poÂżyjemy zobaczymy.
Dorotka pozbyÂła isĂŞ wszystkich starych prezenterĂłw, z wyjÂątkiem Durczoka. Przy okazji awansowaÂł Admaczyk. Natomisat nie zwolniÂła nikogo z druÂźyny reporterĂłw - doszedÂł jedynie GasiĂąski. A od poniedziaÂłku nie widziaÂłem na antenie RafaÂła Kurowskiego, moÂże on teÂż aut????
Pamiêtam wszytkie wymienione przez Was ¿arty - materia³ o grilu przygotowa³ Rudnik i chodzi³o o wielkoœÌ paleniska i rzekomy podatek. W 2003r po³¹czyli trochê fikcji i prawdy, mówi¹Ì, ¿e od 1 kwietnia trzeba zostawiaÌ swoje prawo jazdy za szyb¹ samochodu, tak aby ka¿dy móg³ przeczytaÌ kto je¿dzi tym samochodem.

A teraz ma³a ciekawostka. chyba mówi³em ju¿ o tym na forum, ale powiem jeszcze raz. Ogl¹daj¹c zamieszczone zdjêcia, ka¿dy bez trudu zauwa¿y, ¿e w logo Wiadomoœci pojawia³y siê dwie litery V razem tworz¹ce literê W. Jednak ma³o kto wie, ¿e ta litera ma bójn¹ historiê. Otó¿ kiedyœ w logo Dziennika Telewizyjnego by³ skrót DTV, z czasem tylko DT (widaÌ to w programie Federowicza). Dlaczego? Otó¿ jak ka¿dy wie, symbolem Solidarnoœci by³ tak¿e dwa palce uniesione do góry, symbolizuj¹ce V - jak VICTORIA (zwyciêstwo). Podobno Jaruzelski tak bardzo siê zdenerwowa³ i powiedzia³, ¿e litery V nie ma w polskim alfabecie. kolejnego dnia Dziennik mia³ ju¿ inne logo samo DT. W 1989r kiedy powstawa³¹ redkacja Wiadomoœci trzeba by³o w jakiœ spoósb zachêciÌ ludzi do ogl¹dania programu i ca³kowicie zmieniÌ wizerunek stacji. Osi¹gniêto to przy pomocy Reszczyùskiego (s³ynne ju¿ has³o o dobrych Wiadomosciach) i w³aœnie dwóch liter V, maj¹cych budzi dobre skojarzenia u widzów. to ju¿ nie jest stary komunistyczny Dziennik, a niezalezny program informacyjny. Jednak z t¹ niezale¿noœci¹ nie zawsze by³o rózówo...


£ukasz, dziêki za te zdjêcia - zw³aszcza z po¿arem :P Widzê, ze nagra³eœ sobie pierwsze wydanie. Mo¿e jakiœ komentarz do zmian? Wci¹¿ nie wiem jak oceniasz studio Wiadomoœci :P :P
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

Kretowi dziÂś sie pomyliÂł wschĂłd z zachodem :-) wiecie Âże Sommer jest teraz w sanatorium i chyba juz nie wrĂłci . PS.Jestem peÂłen podziwu dla przenterĂłw pogody pracujÂących z blue-boxem gdyz oni nie widza chyba co pokazujÂą
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości