Kazimiera Szczuka

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

justa'60
Początkujący
Początkujący
Posty: 53
Rejestracja: poniedziałek 17 maja 2004, 15:33
Lokalizacja: Łódź

Post autor: justa'60 »

Na stronie : AKPA PRESS - Imprezy - sporo fajnych zdjĂŞĂŚ, miĂŞdzy innymi - Kazi. :D
nowicjusz
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

Post autor: zadra »

no nic, chyba trzeba bĂŞdzie kupic tego "Playboya", chociaÂż wcale nie mam ochoty wspieraĂŚ tego pisma finansowo 8)
Będę z wami szczera
Najlepsza jest Kazimiera
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

A ja mam kolejna ciekawostke dla fanow Kazi:

W niedziele 25 grudnia o godzinie 11:40 zostanie nadane specjalje swiateczne wydanie "Maratonu Usmiechu" i w gronie zaproszonych do tego programu gwiazd zostala zaproszona Kazimiera Szczuka. :D :D :jupi: :wink:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
anialek
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: poniedziałek 04 kwie 2005, 19:00
Lokalizacja: Warmia

Post autor: anialek »

pawell pisze:A ja mam kolejna ciekawostke dla fanow Kazi:

W niedziele 25 grudnia o godzinie 11:40 zostanie nadane specjalje swiateczne wydanie "Maratonu Usmiechu" i w gronie zaproszonych do tego programu gwiazd zostala zaproszona Kazimiera Szczuka. :D :D :jupi: :wink:
To suuuuper,obejrzĂŞ z przyjemnoÂściÂą :D :D :D :!: Ciekawe czy opowie jakiÂś Âśmieszny kawaÂł :?: :D :D :D
Oglądaj "Wydanie drugie poprawione" na: http://www.onet.tv/
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

anialek pisze: Ciekawe czy opowie jakiÂś Âśmieszny kawaÂł :?: :D :D :D
Pewnie tak wkoncu w tym programie trzeba opowiadac dowcipy. :D Ale zadko sa jakies smieszne i moze Kazia ma jakies fajne. :roll: :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

Post autor: zadra »

wywiad w "PLayboyu" Âświetny! polecam wszystkim! :D
Będę z wami szczera
Najlepsza jest Kazimiera
justa'60
Początkujący
Początkujący
Posty: 53
Rejestracja: poniedziałek 17 maja 2004, 15:33
Lokalizacja: Łódź

Post autor: justa'60 »

Na stronie:www.kapif.pl -szukaj: Kazimiera Szczuka - wiele b. fajnych zdjec :D Kazi / wczesniejszych i obecnych/ - polecam.
nowicjusz
justa'60
Początkujący
Początkujący
Posty: 53
Rejestracja: poniedziałek 17 maja 2004, 15:33
Lokalizacja: Łódź

Post autor: justa'60 »

Na stronie:www.kapif.pl -szukaj: Kazimiera Szczuka - wiele b. fajnych zdjec :D Kazi / wczesniejszych i obecnych/ - polecam.
nowicjusz
anialek
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: poniedziałek 04 kwie 2005, 19:00
Lokalizacja: Warmia

Post autor: anialek »

justa'60 pisze:Na stronie:www.kapif.pl -szukaj: Kazimiera Szczuka - wiele b. fajnych zdjec :D Kazi / wczesniejszych i obecnych/ - polecam.
http://www.kapif.pl-szukaj:Kazimiera Szczuka I nie moÂżna wyÂświetliĂŚ strony :cry:
Oglądaj "Wydanie drugie poprawione" na: http://www.onet.tv/
Aleksandra
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 292
Rejestracja: piątek 15 lip 2005, 18:12

Post autor: Aleksandra »

anialek pisze:
justa'60 pisze:Na stronie:www.kapif.pl -szukaj: Kazimiera Szczuka - wiele b. fajnych zdjec :D Kazi / wczesniejszych i obecnych/ - polecam.
http://www.kapif.pl-szukaj:Kazimiera Szczuka I nie moÂżna wyÂświetliĂŚ strony :cry:
Bo Ty nie amsz przepisywaÌ dos³ownie tego, co Ci napisa³a Justa, tylko wejœÌ na stronê http://www.kapif.pl i tam w wyszukiwarce wpisaÌ szukan¹ frazê... :?
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

Post autor: zadra »

straszne wieÂści :( z rana :(
Będę z wami szczera
Najlepsza jest Kazimiera
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

kazimiera szczuka

Post autor: salladyn »

Co wy na to Âżeby napisaĂŚ wspĂłlnego maila do kazii :?: DowiedzieĂŚ siĂŞ co nie co co ma zamiar teraz robiĂŚ itd. :?:
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Awatar użytkownika
lilika
Początkujący
Początkujący
Posty: 87
Rejestracja: piątek 15 kwie 2005, 13:35

Post autor: lilika »

:( szkoda, ale miejmy nadziejê,¿e poka¿e siê w jakimœ innym programie-mo¿e nieco wy¿szych lotów, przez co zape³ni lukê powsta³¹ po NO i Sobie,ja czekam z niecierpliwoœci¹
"...powiedz mi o co ci w ogole chodzi..."
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: kazimiera szczuka

Post autor: pawell »

salladyn pisze:Co wy na to Âżeby napisaĂŚ wspĂłlnego maila do kazii :?: DowiedzieĂŚ siĂŞ co nie co co ma zamiar teraz robiĂŚ itd. :?:
Pewnie bedzie sie przygotowywala do tego nowego programu. :roll: Bardzo jestem ciekawy co to bedzie za program. :roll: :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Aleksandra
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 292
Rejestracja: piątek 15 lip 2005, 18:12

Re: kazimiera szczuka

Post autor: Aleksandra »

pawell pisze:
salladyn pisze:Co wy na to Âżeby napisaĂŚ wspĂłlnego maila do kazii :?: DowiedzieĂŚ siĂŞ co nie co co ma zamiar teraz robiĂŚ itd. :?:
Pewnie bedzie sie przygotowywala do tego nowego programu. :roll: Bardzo jestem ciekawy co to bedzie za program. :roll: :D
Straszne :( :( :( Ja napiszĂŞ do Niej, moÂże odpisze :( Buu.....
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości