Anita Werner

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Anita potrafi pÂływaĂŚ - widziaÂłem w tv!
no tak zostac miss ;);)

ehh no w³asnie w¹tek Anitkowy wraz z afer¹ Anitowa powoli zamiera jak to s³usznie w forum tvvp zauwa¿y³ Faustus no co¿ co z oczu to z serca ale anitka na szczêscie w Faktach popo³ódniowych jest wiêÌ looz :)

choĂŚ to niestety maÂło....
Sorry Anito, wiem, Âże to nie byÂła twoja decyzja, tylko tvn po prostu chce z programu informacyjnego zrobiĂŚ bulwarowy podporzÂądkowany plebejskim gustom!
tvn dostosowuje swój serwis do swojego poziomu co tu durzo gadaÌ ale nie by³o tak ¿le tylko ANitka mnie rozbawi³a tym zakoùczeniem wywali³a szybciej ni¿ ckm... :) chyba siê w czasie nie miescili ale mo¿liwe tez ze nie chcia³a mieÌ czasu na smutek czytaj¹c "zapraszam na Fuckty g³ówne"...
A wiecie, co Anita zrobiÂła 17 wrzeÂśnia tego roku?!

wygraÂła KlasĂŞ otwartÂą i Puchar PaĂą na Alfa Romeo 1.6 JTS, wzbudzajÂąc najwiĂŞksze zainteresowanie kibicĂłw podczas III runda Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski Dziennikarzy.!!!
BE ER A WU O BRAVO ANITKA :):) !!!!!!!!!!
Android <3
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

A przed chwilÂą znalazÂłem stronĂŞ gdzie teÂż bardzo trafnie okreÂślono wyrzucenie Anitki z faktĂłw. "PRYWATA" :!: :!: :!:
http://www.imperium.republika.pl/

I przypomnĂŞ jeszcze raz dla tych ktĂłrzy nie pamiĂŞtajÂą, Âże byÂła to osobista decyzja PieczyĂąskiego ktĂłrÂą pewnie zaakceptowaÂł mÂłody walter ktĂłry w niszczeniu telewizji i pozbywaniu siĂŞ wartoÂściowych ludzi ma ogromne doÂświadczenie. :twisted: :twisted: :twisted:

Jeszcze linki do innych stron.
http://www.filmpolski.pl/fp/film1.dll/s ... soba=22781
http://abc.wp.pl/cinema-canalplus-cannes/anita.html - tu jest jedna fotka mi jeszcze nie znana.
http://tc.ciechanow.pl/modules.php?name ... t&sid=2539 - nawet do tygodnika ciechanowskiego Anita siĂŞ przebiÂła.
http://www.kapif.pl/press3/szukaj.php?f ... terialy=on -nowa fotka

http://www.edyta.net/forum/viewtopic.ph ... r&start=45 - a tutaj mamy ara ktĂłry krytykuje AnitkĂŞ na kaÂżdym kroku :twisted: :twisted: :twisted:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

ArO – no có¿, Âżal mi go trochĂŞ, kibicuje Pochanke, wiĂŞc musi jakoÂś zagÂłuszyĂŚ wyrzuty sumienia!

A ja po wczorajszych faktach mogĂŞ tylko powiedzieĂŚ, Âże UWIELBIAM JÂĄ!
Uwielbiam, kiedy Anita zapowiada materiaÂły o sÂłynnej ‘’posÂłance’’ :lol: BÂłochowiak – jeszcze nigdy nie sÂłyszaÂłem, Âżeby powiedziaÂła o niej Anita BÂłochowiak!

I dziœ, ¿eby nie zdewastowaÌ telewizora, nie mogê go w³¹czyÌ o 19-stej :!: Niestety przyzwyczajenia trudno siê wyzbyÌ! :cry:

Zastanawiam sie kogo bardziej nienawidzĂŞ? Kajdanowicza, czy Pochanke?
Hmmm... chyba ten pierwszy zwyciĂŞÂża :!: :twisted:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Awatar użytkownika
Wampir82
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: sobota 25 wrz 2004, 13:48

Post autor: Wampir82 »

Ciekawe co by pani Anitka powiedziaÂła gbyby przeczytaÂła te Wasze "dowody uwielbienia" :wink:
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

a myÂślisz ze nie czyta? :wink: wydziaÂł filologii UÂŁ pozdrawia AnitĂŞ Werner :D :D :D :D :arrow:
Ostatnio zmieniony sobota 25 wrz 2004, 14:16 przez arrow, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Wampir82
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: sobota 25 wrz 2004, 13:48

Post autor: Wampir82 »

Szczerze prosze by ktoÂś raczyÂł mi wyjaÂśniĂŚ co takiego ma w sobie Anita Werner, Âże poÂświĂŞcacie jej tyle miejsca i ... czasu! To szczera proÂśba a nie kpina.
Awatar użytkownika
Wampir82
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: sobota 25 wrz 2004, 13:48

Post autor: Wampir82 »

JeÂśli czyta to ciekawe z jakimi uczuciami je odbiera... z dystansem czy usmiechem?
Awatar użytkownika
Wampir82
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: sobota 25 wrz 2004, 13:48

Post autor: Wampir82 »

Kto tu jest najwiĂŞkszym fanem pani Anity?
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

michos i black co nie trudno zauwaÂżyĂŚ. :lol:
RadzĂŞ przeczytaĂŚ wczeÂśniejsze posty(gÂł,moje i blacka) a tam jest bardzo duÂżo napisane o Anitce i jej fenomenie.

PS:widzĂŞ, Âże siĂŞ ukrywasz :lol:
Awatar użytkownika
Wampir82
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: sobota 25 wrz 2004, 13:48

Post autor: Wampir82 »

PrĂłbujÂąc tu zrozumieĂŚ fenomen pani A. zapewne wiesz kiedy bĂŞdzie jÂą moÂżna zobaczyĂŚ w TVN24?
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Wiem ale jest tam jak i w faktach ostatnio bardzo rzdko. (w tym tygodniu tylko 4 dni pracowaÂła- w poranku i w faktach):cry: :cry: :cry:
pn.-wt.-poranek w tvn24-6.30-10.30
fakty popoÂłudniowe-czw.-pt.-16.45
Tylko ostatnio nie jest to ta sama Anitka jaka byÂła kiedyÂś. Rzadko siĂŞ uÂśmiecha i moÂżna z jej zachowania odczytaĂŚ pewien niepokĂłj spowodowany ostatnimi wydarzeniami w tvn. :cry: :cry: :cry:
Awatar użytkownika
Wampir82
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: sobota 25 wrz 2004, 13:48

Post autor: Wampir82 »

WÂłaÂśnie szukam informacji na jej temat w necie... do przeciĂŞtnych to ona nie naleÂży muszĂŞ przyznaĂŚ :wink: Powoli zaczynam rozumieĂŚ tÂą "anitkomaniĂŞ" :D Ma w sobie "to coÂś"!!! NiektĂłrzy mogli to zauwaÂżyĂŚ dopiero po emisji "Mamy ciĂŞ" z jej udziaÂłem bo naprawdĂŞ wydawaÂła siĂŞ "kobieta lodu"
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

ahh zeczywiscie ARo jako fan KrĂłlowej Pochanke musi gdzieÂś siĂŞ wyszumieĂŚ... co prawda kiedyÂś bym siĂŞ z jego postami zgodziÂła bo dla mnie Anitka z przed paru miesiĂŞcy to byÂło SS itp :) ale oczywiscie ANitka zmieniÂła swoj image z czego bardzo siĂŞ cieszĂŞ i napewno nie moÂżna o niej juÂż powiedzieĂŚ Âże jest zimna itp.
Szczerze prosze by ktoÂś raczyÂł mi wyjaÂśniĂŚ co takiego ma w sobie Anita Werner, Âże poÂświĂŞcacie jej tyle miejsca i ... czasu! To szczera proÂśba a nie kpina.
pare wÂątkĂłw wczesniej Blacky rĂłwnieÂż mi to musiaÂł tÂłumaczyĂŚ wiĂŞc odsyÂłam :) :arrow:
btw.Teraz oczywiÂście nie musi mnie juÂż przekonywaĂŚ o tym co ma w sobie Anitka ;) :lol: :lol: ( nie mĂłwiĂŞ o urodzie) :)

a myÂślisz ze nie czyta? wydziaÂł filologii UÂŁ pozdrawia AnitĂŞ Werner
no waÂłsnie rĂłwnie Wydzial Filologii w Poznaniu pozdrawia AnitĂŞ Werner.... :)
Powoli zaczynam rozumieĂŚ tÂą "anitkomaniĂŞ" Ma w sobie "to coÂś"!!! NiektĂłrzy mogli to zauwaÂżyĂŚ dopiero po emisji "Mamy ciĂŞ" z jej udziaÂłem bo naprawdĂŞ wydawaÂła siĂŞ "kobieta lodu"
Âżycze powodzenia jeÂśli mi siĂŞ udaÂło przekonaĂŚ siĂŞ do ANitki tobie teÂż siĂŞ uda laska ma stajla :)
Android <3
Awatar użytkownika
Wampir82
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: sobota 25 wrz 2004, 13:48

Post autor: Wampir82 »

WytrzymaĂŚ do poniedziaÂłku... :(
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Jak chcesz to mogĂŞ ci wysÂłaĂŚ jakieÂś filmiki z niÂą. :?:
A ty dopiero jÂą odkryÂłeÂś czy wczeÂśniej nie zwracaÂłeÂś uwagi na AnitkĂŞ. :?: PrzecieÂż jest w tvn24 od poczÂątku no i byÂła w faktach. :cry:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 22 gości