Joanna Kryńska

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

agsiemki
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek 11 paź 2010, 12:06

Re: Joanna Kryńska

Post autor: agsiemki »

Jacek-t pisze:choć o ile pamiętam po jednej z Wielkanocy mogła się pojawić wątpliwość, czy Joasia nie jest wyznania prawosławnego).
:mhm:
Z tego co wiem poprzedni narzeczony Joasi był wyznania prawosławnego. Byli ze sobą dość długo ale wiara stanęła na przeszkodzie do szczęścia.
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Joanna Kryńska

Post autor: epsztajnek »

Oczywiście nic nie wiem na temat prywatnego życia Pani Redaktor , ale jeżeli piszesz prawdę, to ... :shock: ... śmiem wątpić, że tylko i wyłącznie wiara była tutaj przeszkodą. :mhm:
aneta101
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: środa 28 kwie 2010, 21:22

Re: Joanna Kryńska

Post autor: aneta101 »

Mam pytanie w jakim miesięczniku będzie nasza Joasia?
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Joanna Kryńska

Post autor: maxxx »

Jeśli chodzi o TEN wywiad (ten, czyli w.w - jakie czasy, że trzeba konkretyzować o który chodzi :) ), to przeczytałem go jak to się mówi jednym tchem.Joasia powiedziała same mądre rzeczy. I to w sposób taki przystepny, jasny. Przyznam, że byłem zaskoczony, mało kto tak otwarcie wypowiada się na takie tematy. Zwłaszcza, że dziś wiadomo jak to jest odbierane.Tymbardziej wielkie brawo! Miło poznać światopogląd swojej ulubionej dziennikarki. Też pare faktów się nam wyjaśniło. Chodzi mi głównie o Białystok i prace w TVP. Dowiedzielismy się też, że była wolontariuszką. Zawsze szczerze podziwiałem takich ludzi.
piotrek888 pisze:ten będzie w kobiecym miesięczniku
Brzmi coraz ciekawiej i coraz bardziej intrygująco. :) Mam pewne typy w którym, ale wiadomo kryptoreklama, więc.. :cicho:
Jak tylko beda jakiekolwiek konkrety w tej sprawie to serdecznie proszę o szybką informację w wątku. :lol2:
epsztajnek pisze:Mam nadzieję, że nie przesadzą z Photoshopem
Ja również, bo to by było karalne. :grozi: :lol2: :lol2:

Wraca dziś Joasia do pracy ? :tanczy:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Jacek-t
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: środa 06 maja 2009, 02:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Joanna Kryńska

Post autor: Jacek-t »

maxxx pisze: Dowiedzielismy się też, że była wolontariuszką.
Co dowodzi, że Joasia nie przypadkiem zadomowiła się akurat w takim programie jak "Prosto z Polski". Przy okazji, o ile dobrze pamiętam to ks. Kąkol, o którym Joasia wspomina w wywiadzie był bohaterem materiału emitowanego w PzP w okolicach ostatnich świąt Bożego Narodzenia. Materiału przygotowanego przez samą Joasię. Taka malutka prywata, choć w tym przypadku w pełni uzasadniona.

P.S. Jeden skromny wywiad a ilu nowych dyskutantów pojawiło się w wątku :D .
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Joanna Kryńska

Post autor: epsztajnek »

Jacek-t pisze:Przy okazji, o ile dobrze pamiętam to ks. Kąkol, o którym Joasia wspomina w wywiadzie był bohaterem materiału emitowanego w PzP w okolicach ostatnich świąt Bożego Narodzenia. Materiału przygotowanego przez samą Joasię. Taka malutka prywata, choć w tym przypadku w pełni uzasadniona.
No i należy przypomnieć materiał Joanny o wolontariuszkach z hospicjum - dziś wiemy, że temat nie był wybrany przypadkiem.
bangbang
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: poniedziałek 11 paź 2010, 16:45

Re: Joanna Kryńska

Post autor: bangbang »

jak to czytałem, to jestem w szoku!!!
Moje doświadczenia mówią mi, że słodkie blondynki o uśmiechu anioła to wredne suki, które zdeptają każdego kto stanie im na drodze(49,5%) lub puste idiotki(50%), które w wieku 26 lat ciągle myślą o sobotniej imprezie i pieniądzach od rodziców. A tu takie coś. Aż nie wiem co napisać. No rzeczywiście należy się Dziewczynie Szacunek.

Jeśli to przeczyta to naprawdę Respekt.
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Joanna Kryńska

Post autor: epsztajnek »

bangbang pisze: Moje doświadczenia mówią mi, że słodkie blondynki o uśmiechu anioła to wredne suki,
Po pierwsze Joanna nie jest typową słodką blondynką ( to ta farba na włosach ;) :cicho: )
lub puste idiotki , które w wieku 26 lat ciągle myślą o sobotniej imprezie
Po drugie, 26 lat Joanna skończyła .... :cicho: .... no, jakiś czas temu

To co, pościmy kolejny tydzień ? :lol2:
aneta101
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: środa 28 kwie 2010, 21:22

Re: Joanna Kryńska

Post autor: aneta101 »

Widzieliście fotki z Joasią z Wielkiego Meczu TVN - Politycy?
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Joanna Kryńska

Post autor: piotrek888 »

aneta101 pisze:Widzieliście fotki z Joasią z Wielkiego Meczu TVN - Politycy?
Od razu stopuje, jeżeli pochodzą z prywatnych profili innych, lepiej ich nie umieszczać, to strefa prywatna prywatna, po co ją naruszać?
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Joanna Kryńska

Post autor: maxxx »

A tak mi przyszło do głowy, że może ten wywiad czy tam artykuł, który ma się ukazać ukaże się akurat tak w okolice 5-cio lecia Joasi w Tvn24. Fajnie by było prawda? :lol2:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Wygląda na to, że Aśka jest regularną pielgrzymkowiczką. Kiedyś w Poranku wspominała coś o Licheniu, teraz znowu... W ogóle jestem zaskoczony wywiadem, bo takich rzeczy to się po niej tak do końca nie spodziewałem. :nie:
agsiemki pisze:Z tego co wiem poprzedni narzeczony Joasi był wyznania prawosławnego. Byli ze sobą dość długo ale wiara stanęła na przeszkodzie do szczęścia.
Prawosławie, katolicyzm - to jeszcze pół biedy. Najwyżej by 2 razy w roku obchodzili Boże Narodzenie. ;) Zresztą skoro możliwy jest ślub kościelny osoby niewierzącej z wierzącą, to i zawarcie małżeństwa w tym przypadku nie powinno stanowić problemu, tak przynajmniej na chłopski rozum. 8)
Zresztą w liceum też miałem dziewczynę, która była agnostyczką i gdy moja babcia się o tym dowiedziała, to nie mogła spać na początku. Oczywiście wiadomo, że w kategoriach ślubu nikt tego wówczas nie rozważał. :spiewa:
maxxx pisze:A tak mi przyszło do głowy, że może ten wywiad czy tam artykuł, który ma się ukazać ukaże się akurat tak w okolice 5-cio lecia Joasi w Tvn24. Fajnie by było prawda?
Prawda. :D I chyba zbiegnie się to tak jakoś w czasie. Lepszej niespodzianki nam nie trzeba. :stop:
aneta101 pisze:Widzieliście fotki z Joasią z Wielkiego Meczu TVN - Politycy?
Nie, nie widzieliśmy. A masz takowe? :hyh: Jeśli tak to wrzuć na forum. :P No chyba, że są one jakieś mega prywatne, to wtedy gdybyś była łaskawa podesłać do mnie na PW. Już nie udawajmy takich pobożnych, że nas niby to nie interesuje. :lol2: Jeszcze ktoś uwierzy, i co wtedy? ;)
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Joanna Kryńska

Post autor: maxxx »

Camilo pisze:Wygląda na to, że Aśka jest regularną pielgrzymkowiczką. Kiedyś w Poranku wspominała coś o Licheniu, teraz znowu...
No, no właśnie, o Licheniu to mówiła nawet we wrześniu w Poranku, wszystko się zgadza :)

A tak w ogóle to dziś niebywała aktywność w wątku. Wróć, bywała, bywała, ale trochę temu 8)
Nie ukrywam, że jest to cieszące. :lol2:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Joanna Kryńska

Post autor: epsztajnek »

maxxx pisze:A tak w ogóle to dziś niebywała aktywność w wątku. Wróć, bywała, bywała, ale trochę temu
W końcu niedługo jubileusz tego wątku ( pierwszy wpis był w dniu debiutu Joanny ), także wzmożona aktywność jest jak najbardziej pożądana . :lol2:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

epsztajnek pisze:także wzmożona aktywność jest jak najbardziej pożądana . :lol2:
Podobnie rzecz się ma z naszą wspaniała bohaterką tegoż wątku. :aniol:
Ale szansa na ową wzmożoność realnie dopiero w poniedziałek. :rozglada:
Chciałbym się mylić. :lol2:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 13 gości