[TVN] Dzień Dobry TVN / Dzień Dobry Wakacje

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re:

Post autor: TVN_FAN »

kamilo pisze:To już lepiej zrobić oddzielny program dla dzieci i młodzieży, powiedzmy o 7.30 w weekendy. :stop:

Ehe :P już widzę te miliony młodych zrywających się z łóżka o 7:30, żeby zobaczyć program TVN :lol2:
Dla mnie osobiście pomysł jest ok - tylko mam jedno malutkie "ale". Wszystko zależy od tego jak to będzie realizowane. Marzy mi się, żeby w jakiejś formie wróciło na antenę TVN "Twój problem nasza głowa". Wiem, że z samą formułą to nie wypali ale chodzi mi o realizację. A wtedy to wyjątkowe wydanie (ewentualnie) DDTVN może być ciekawe. :D
ZIMA
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

TVN_FAN pisze:Ehe już widzę te miliony młodych zrywających się z łóżka o 7:30, żeby zobaczyć program TVN
Tak już się w naszej dziwnej krainie utarło, że wszystkie programy i seriale adresowane do dzieci i młodzieży są emitowane w godzinach wczesnoporannych. Nie sądzę, by na chwilę obecną, jakakolwiek stacja chciała to zmienić. W ogóle nie sądzę, by przyciągnęło to młodych. Oni w tej chwili wybierają już teraz tą samą rozrywkę co dorośli. Nie wiem tylko, czy z braku alternatyw czy z chęci dorównania dorosłym.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Dzień Dobry TVN

Post autor: Adrian ;P »

Ja tam mam 14 lat i Dzień Dobry TVN oglądam, bo jest ciekawe, ale gdyby wydanie dla młodzieży miałoby być przed 8:30 raczej bym nie wstał. Nawet jak oglądam wydanie weekendowe oglądam dopiero od godziny 9-9:30 gdy już wstanę...
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Dzień Dobry TVN

Post autor: r_r16 »

No mnie w weekend to ciężko nawet na tą 9:00 wstać. :D Wydanie dla młodzieży według mnie by się nie sprawdziło. Może jakiś blok tematyczny, cykl w DDTVN, ale nie oddzielny program. A na pewno nie o 7:30. Zresztą o czym tu mowa? O kolejnych pudelkowych rewelacjach... :P
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Dzień Dobry TVN

Post autor: piotrek888 »

Fakt piszę dziś o :shock:
Wszystko wskazuje na to, że od września w "Dzień dobry TVN" nie zobaczymy już Kingi Rusin (37 l.). Tymczasem, jak dowiedział się Fakt, jej partner z programu Marcin Meller (40 l.) zostanie jednak w roli prowadzącego. Stacja już szuka dla niego nowej partnerki
Odejście Kingi Rusin z telewizji śniadaniowej TVN wydawało się niemożliwe. Dziennikarka bez wątpienia była jedną z jej największych gwiazd. Kinga pracowała tam od początku, współtworzyła ten program. Kiedy gruchnęła plotka, że Marcin chce pożegnać się z „Dzień dobry TVN” ze względu na konfliktowy charakter Rusin, wszyscy byli przekonani, że stacja będzie szukać nowego prowadzącego do pary z Kingą. Okazuje się, że jest dokładnie odwrotnie. Marcin zostaje i będzie miał nową partnerkę.


„Dzień dobry TVN” poszukuje osoby:

– o bezkonfliktowej naturze
– z własnymi pomysłami
– pogodnej i uśmiechniętej
– panującej nad emocjami
monetowy_chlopak

Re: Dzień Dobry TVN

Post autor: monetowy_chlopak »

"Dzień dobry TVN" wraca od 23 sierpnia. Program zostanie nadany tylko 4 razy 23, 24, 30 i 31 sierpnia. (soboty i niedziele)
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Dzień Dobry TVN

Post autor: Adrian ;P »

Nigdy nie wierzyłem w to, co mówi Fakt :P Moim zdaniem w sierpniu zobaczymy i Kingę i Marcina :D
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Dzień Dobry TVN

Post autor: piotrek888 »

Adrian ;P pisze:Nigdy nie wierzyłem w to, co mówi Fakt :P Moim zdaniem w sierpniu zobaczymy i Kingę i Marcina :D
Wiesz dziwnie mi się wydaje, że też zobaczymy taki skład
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Dzień Dobry TVN

Post autor: r_r16 »

Byłoby super. Okaże się końcem sierpnia. :D
Fakt pisze:„Dzień dobry TVN” poszukuje osoby:

– o bezkonfliktowej naturze
– z własnymi pomysłami
– pogodnej i uśmiechniętej
– panującej nad emocjami
Czyli z tymi cechami, których podobno Kindze brakuje...
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Dzień Dobry TVN

Post autor: piotrek888 »

Taak a Meller to jest święty :aniol:. Mam nadzieje, że Fakt się głęboko myli. A we wrześniu zobaczymy jednak Rusin-Meller
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: Dzień Dobry TVN

Post autor: TVN_FAN »

Para Rusin-Meller do tego programu pasuje wręcz wzorcowo ale jednak gdyby okazało się, że to Meller zostanie a Kindze podziękują to program straci cały urok. Co nie znaczy, że w przeciwną stroną będzie inaczej - ale Marcina chyba będzie łatwiej zastapić jak Kingę :D
ZIMA
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Dzień Dobry TVN

Post autor: piotrek888 »

Plejada.pl
Zadzwoniliśmy do Piotra Namury-Ochalskiego, Specjalisty ds. Strategii Programowej TVN i poprosiliśmy o komentarz: „To chyba oczywiste, że Kinga Rusin zostaje w TVN. Są wakacje, jest sezon ogórkowy i ludzie nie mają już tematów, więc szukają i zmyślają. Kinga Rusin zostaje. Zresztą ma już kolejne nagrania do naszego programu „You Can Dance”.
:tanczy: :tanczy: :tanczy: :tanczy: :tanczy:
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Re: Dzień Dobry TVN

Post autor: Kuba »

piotrek888 pisze:
Plejada.pl
Zadzwoniliśmy do Piotra Namury-Ochalskiego, Specjalisty ds. Strategii Programowej TVN i poprosiliśmy o komentarz: „To chyba oczywiste, że Kinga Rusin zostaje w TVN. Są wakacje, jest sezon ogórkowy i ludzie nie mają już tematów, więc szukają i zmyślają. Kinga Rusin zostaje. Zresztą ma już kolejne nagrania do naszego programu „You Can Dance”.
:tanczy: :tanczy: :tanczy: :tanczy: :tanczy:
A że zostaje w "Dzień Dobry TVN" już nie powiedział. :>
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Przyjmując wersję, że to Rusin odchodzi z programu, ''Super Express'' jako jej następczynię, typuje Agnieszką Cegielską. Tabloid twierdzi, że jest ona najpoważniejszą kandydatką. :spiewa:
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Dzień Dobry TVN

Post autor: piotrek888 »

Kilka tygodni temu media obiegła plotka, że Marcin Meller (40 l.) odchodzi ze śniadaniowego programu TVN. Powodem jego decyzji jest ponoć konfliktowa natura jego partnerki, Kingi Rusin (37 l.)

Dziennikarz do tej pory milczy jak grób i nie wypowiada się na ten temat. Kinga, która jest oburzona całą sprawą, twierdzi, że z Marcinem znają się od lat i łączy ich przyjaźń. - Jest nam strasznie przykro, że cała sprawa jest przedstawiana w ten sposób. Nigdy nie było między nami nieporozumień. Znamy się z Marcinem 20 lat i bardzo się lubimy - mówi nam dziennikarka. Mimo zapewnień Kingi o przyjaźni z Marcinem, plotki nie milkną. Wszyscy zastanawiają się, czy para, mimo doniesień prasy, znów pojawi się razem we wrześniu na wizji. Sama Kinga w rozmowie z "Gwiazdami" przyznała, że nie jest pewna, czy będzie jeszcze pracować w telewizji śniadaniowej. - Nie wiem, co będzie. Wiem, że będę prowadzić "You Can Dance - Po prostu tańcz", a co do innych rzeczy jeden Bóg raczy wiedzieć - wyznała niedawno.

- Nie rozmawiałam jeszcze z nikim i nie wiem, co będzie po wakacjach - dodaje. Nawet jeżeli władze TVN nie zaproszą jej do poprowadzenia "Dzień dobry TVN" , Kinga nigdy nie zapomni poranków spędzonych w studiu. - Będę ten rozdział w życiu wspominać jako jedną z najfajniejszych przygód telewizyjnych, ponieważ razem z Marcinem stworzyliśmy nową jakość, która się kojarzy z sukcesem i TVN-em - wyznaje. Wszystko wskazuje na to, że Kinga jest przygotowana na ewentualne odejście z "Dzień dobry TVN". A jak donoszą najświeższe plotki, na jej miejsce znaleziono już nową osobę, której towarzyszyć będzie... Marcin Meller, który kilka tygodni temu oświadczył, że nie poprowadzi już więcej porannego programu TVN.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość