[TVP1] Wiadomości

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Tak, pogoda w blue boxie to podobno masakra. Aby u³atwiÌ sobie prace maj¹ podobno maj¹ kilka monitorów obok, na których na bie¿¹co koryguj¹ swoje ruchy. A od pewnego czasu tak¿e specjalny rzutnik wyœwietla im na niebieskim t³e kontury Europy, a potem Polski. S³ysza³em, ¿e zawsze protestuj¹ przeciwko pracy w blue box'ie. Teraz po Wiadomoœciach czêœÌ pogody realizowana jest w realnym studiu, natomiast druga czêœÌ w wirtualnym.
A tutaj coÂś o jednej z prezenterek pogody - M. SÂłupkowskiej, zapraszam do lektury
POGODA
Ostatnio zmieniony sobota 16 paź 2004, 21:31 przez doktorfaustus1, łącznie zmieniany 1 raz.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

GÂłupia ta Warakomska - teÂż ma wymĂłwki - nie pasuje do studia, a mi ta baba mnie pasuje do TV. Ale to juÂż inna sprawa. MoÂże Holecka dostanie jakiÂś etat w TVP, np w kawie czy herbacie? Kto wie, poÂżyjemy zobaczymy.
Dorotka pozbyÂła isĂŞ wszystkich starych prezenterĂłw, z wyjÂątkiem Durczoka. Przy okazji awansowaÂł Admaczyk.


ona nie jest glupia to poprostu wyrachowana msciwa szmata...
Co do danki to nie wiem czy by siĂŞ zgodziÂła na aÂż taka degradacjĂŞ... Przeciez w Kawie czy herbacie juÂż na poczÂątku byÂła... no chyba Âże aÂż atk jej na pracy zaleÂży...

A doda kamila siĂŞ nie pozbyÂła bo jej nie staĂŚ na odzskodowanie jak mu szie kontrakt skonczy to teÂż wyleci...
Android <3
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

WidzieliÂście jakÂą wpadkĂŞ miaÂła wczoraj Katarzyna Trzaskalska? Pod koniec WiadomoÂści, podczas liter koĂącowych juÂż wstaÂła, myÂślÂąc Âże nie jest na antenie. Ale widocznie zaraz siĂŞ zorientowaÂła, poniewaÂż znowu usiadÂła, niczym okrzyczne dziecko :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: michal »

Tak, widziaÂłem TrzaskalskÂą, ale ileÂż w koĂącu moÂżna byÂło czekaĂŚ. KtoÂś jej powiedziaÂł na zapleczy pewni : "SiedÂź jesszcze :!: " CaÂła lista pÂłac leci w tym czasie nie wiadomo po co, a oni muszÂą siedzieĂŚ jak na tureckim kazaniu, albo wysilaĂŚ siĂŞ na jakieÂś gÂłupie inscenizowane dialogi z prezenterem. I tak maÂło kto to czyta te napisy. MoÂże chcÂą siĂŞ zapisaĂŚ do historii, bo programu jest archiwizowany - czasami pokazujÂą w jaki sposĂłb - widaĂŚ aktualny czas, datĂŞ i logo TAI.

Pogoda jest chyba teraz nadawana na Âżywo. PamiĂŞtam z wywiadĂłw z pogodynkami, Âże zawsze nagrywajÂą tÂż przd 20.00 wczeÂśniej, poniewaÂż nie mogÂą siĂŞ pomyliĂŚ przed kilkumilionowÂą widowniÂą. A wczeÂśniejsze wydania o 8.00 czy kiedyÂś o 18.00 na Âżywo mogÂą sobie lecieĂŚ, bo widownia jest mniejsza.
Świeże pomidory! Prosto z krzaka!
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

A teraz cytat z wywiadu z WarakomskÂą z najnowszego "Press"
NIe przepisze caÂłoÂści tylko obszerny fragment najbardzie interesujÂący.
Co takiego jest w "WiaddomoÂściach", co innych kandydatĂłw odrzucaÂło, a PPani nie zniechĂŞciÂło do szefowania redakcji?
W przypadku niektórych kandydatów wchodzi³y w grê terminy, w innych-kwestie finansowe b¹dŸ organizacyjne. Podjê³am siê tego zadania bo przed³u¿a³ siê czas zawieszenia, co nie by³o dobre ani dla programu ani dla zespo³u. Zreszt¹ "Wiadomoœci" to moja macierzysta redakcja. EwentualnoœÌ, ¿e to ja ni¹ pokieruje, brano pod uwagê od pocz¹tku, choÌ traktowano to jako wyjœcie awaryjne. Zale¿a³o nam, by szef "Wiadomoœci" nie by³ z ³apanki. Lepiej wiêc raz zastowsowaÌ rozwi¹zanie awaryjne i pracowaÌ nad znalezieniem najodpowiedniejszej osoby.

Czy Jolanta PieĂąkowska bĂŞdzie prowadziĂŚ "WiadomoÂści"? Czy Dorota Gawryluk przychodzi do programu?
Jola PieĂąkowska od dyr.Jedynki propozycjĂŞ poprowadzenia i zmiany formuÂły programu "Forum". Nie bĂŞdzie juÂż prowadziĂŚ "WiadomoÂści.
Rozmowy z ró¿nymi osobami, które moga pracowaÌ w redakcji, jeszcze trwaj¹. Moglibyœmy dokonaÌ kilku spektakularnych transferów albo staraÌ siê wykszta³ciÌ i wypromowaÌ swoich ludzi. Zwcyciê¿a druga koncepcja.
1.Warakomska to zadufany we wÂłanej osobie babsztyl. :twisted: :twisted: :twisted:
1.Pieùkowska musia³a odejœÌ bo prowadzenie jednego z najbardziej skompromitowanych programów nie jest ¿adnym wyró¿nieniem.
3.Nie naleÂży siĂŞ spodziewaĂŚ Âżadnych nowych transferĂłw z innych stacji.
4.WidaĂŚ, Âże Holecka nie naleÂży do osĂłb ktĂłre warakomska widzi w gÂł. wydaniu i uwaÂża jÂą za kogoÂś gorszego od wysockiej czy adamczyka.
5.Od poczÂątku tylko siebie uwaÂżaÂła za najlepszÂą kandydaturĂŞ na szefa i mĂłwi o wiadomoÂściach jako o swej macierzystej redakcji co moim zdaniem jest naduÂżyciem.
6.MyÂśli, Âże nalezy do niej wszystko co wiaÂże siĂŞ z informacjÂą i publicystykÂą i uwaÂża siebie za jedynÂą wyroczniĂŞ.

Warakomska jest sygnaÂłem ogromnego zÂła jakie przyszÂło do wiadomoÂści i bojĂŞ siĂŞ, Âże ona moÂże byĂŚ przeszkodÂą do zyskania zaufania do wiadomoÂści przez widzĂłw i Âśrodowisko mediĂłw. Ona nie ma Âżadnej koncepcji, pomysÂłu na ten program. :twisted: :twisted: :twisted:

ZajĂŞcia osĂłb ktĂłrych juÂż nie ma a jakby sÂą.

Zieliùski(wielbiciel m³odych iglesiasów)-przychidzi do pracy siada za swoim biurkiem w³¹ca komputer a w redakcji nic nie robi.
Rudnik i Gembarowski sÂą na L4. Rudnik choruje od koĂąca sierpnia. Gembarowski zachorowaÂł zaraz po publikacjach, w ktĂłrych ujawniono, Âże zniknie z anteny wraz z gosciem jedynki.bardzo to przeÂżyÂł stwierdza SÂławiĂąski.
Lena Bretes-miaÂła wrĂłciĂŚ do pracy 11 paÂździernika.
Jeneralski-dowiedziaÂł siĂŞ z prasy i od kolegĂłw, Âże nie bĂŞdzie wydawaÂł wiadomoÂści-jestem zainteresowany wyjaÂśnieniem sytuacji ale skoro zapadÂły jakieÂś decyzje czekam aÂż ktoÂś mnie o tym poinformuje.
Kwiatkowski-pojawia siĂŞ 1 na tydzieĂą. Dyrektor Grzywaczewski powiedziaÂł, Âże nie lubi kobiet w nie swojej roli(to co do garĂłw niech idÂą prawda panie grzywaczewski :twisted: :twisted: :twisted: :?: :?: :?: )
a warakomska, Âże nie chce na swojej antenie seksualnego getta(bo chcesz mieĂŚ getto warakomskich :twisted: :twisted: :twisted: )-opowiada kwiatkowski.
Ostatnio zmieniony sobota 16 paź 2004, 12:33 przez michos, łącznie zmieniany 2 razy.
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Michos masz czĂŞsciowo racjĂŞ. Warakomska robi z siebie guru i najwiĂŞkszÂą wyroczniĂŞ. Z jednej strony dobrze, Âże nie przyjeli Gawryluk - moim zdaniem gwiazda Polsatu skutecznie popusaÂłaby juÂż na samym poczÂątku wizerunek WiadomoÂści. SÂądzĂŞ, Âże naleÂży daĂŚ szanse wÂłasnym ludziom. Szkoda tylko, Âże nie otrzymaÂła jej Holecka.
Cszy Forum jest skompromitowane? Nie s¹dzê. To program, który musi byÌ w TVP (jakiœ nakaz KRRiTV). Ka¿dy z zaproszonych goœci (wszytkie partie polityczne w sejmie) mia³ odpowiedni czas na przedstawienie swoich pogl¹dów etc. Ale rzeczywiœcie formu³ê programu mo¿na poprawiÌ.

A z tej "listy p³ac" pod koniec pewnie nied³ugo zrezygnuj¹, na razie wyœwietlaj¹ tam informacje kto jest autorem czó³wki, muzyki etc - to wa¿ne. A co do Pogody - kiedyœ na pewno nagrana by³ wczesniej - po Wiadomoœciach s¹ reklamy a potem Sport. Na TVP POLONIa kiedyœ zaraz po Wiadomoœciach by³a pogoda (w tym czasie na TVP1 owe reklamy) a dopiero potem Sport. Teraz id¹ tak samo, czyli wszytko ju¿ na zywca - w³¹cznie z Pogod¹ . TVP POLONIA emituje wówczas zapowiedzi programowe, czekaj¹c na koniec reklam na TVP1.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Cszy Forum jest skompromitowane? Nie sÂądzĂŞ. To program, ktĂłry musi byĂŚ w TVP (jakiÂś nakaz KRRiTV).
Dla mnie jest i to bardzo. Siedz¹ tam tylko gadaj¹ce g³owy i siê k³óc¹, biadol¹ g³upoty i nie dochodz¹ do ¿adnych wniosków. Poza tym jest to program w którym bardzo czêsto bywa Lepper a tej mordy na swoim ekranie znieœÌ nie mogê. :twisted: :twisted: :twisted:
Tak to jest wymĂłg krajowej rady, Âże kaÂżda partia musi mieĂŚ w tym programie swojego przdstawiciela. Sam Durczok mĂłwiÂł kiedyÂś, Âże jest to idiotyczne rozporzÂądzenie i w normalnej telewziji nie powinno to mieĂŚ miejsca.
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: michal »

Ta Warakomska jest straszna. PokrĂŞtna, wredna i zawistna baba. Jeszcze tak opowiada jakby Jolka doznaÂła zaszczytu.

Kto za³atwi³ pracê Wysockiej? Mówi siê, ¿e Monika Olejnik. One razem pracowa³y w Trójce, a w Gazecie wyborczej najlepsza jej przyjació³ka (jakaœ Agnieszka) ¿yczy jej wszystkiego najlepszego w nowym zawodzie.
TeÂż mamy nepotyzm, a raczej znajomoÂści.
michos pisze: 5.Od poczÂątku tylko siebie uwaÂżaÂła za najlepszÂą kandydaturĂŞ na szefa i mĂłwi o wiadomoÂściach jako o swej macierzystej redakcji co moim zdaniem jest naduÂżyciem.
Nie jest naduÂżyciem. KoĂą zaczynaÂł jako reporter ekonomiczny, prezenter, a potem korespondent USA wÂłaÂśnie w WiadomoÂściach i teraz wrĂłciÂł do ÂźrĂłdeÂł.
Świeże pomidory! Prosto z krzaka!
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Ja tam wole dla oglÂądu sytuacji obejrzeĂŚ LoÂże prasowÂą w TVN24 w niedziele i Summe zdarzeĂą Jacka ÂŻakowskiego.
A proppo CZemu nic o tym programie tu nie ma. Sympatycy TVP? Hej!
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

Pozwoli³em sobie zrobiÌ ma³¹ ocene programów infomacyjnych:
I.WYDARZEÑ
II.FAKTÓW
III.WIADOMOÂŚCI

programy rywalizowaĂŚ bĂŞdÂą w 6 konkurencjach :
1.Studio
2.Grafika
3.ProwadzÂący
4.Sport
5.Pogoda
6.Godzina emisji

Za kaÂżda konkurencje bĂŞdize moÂżna dostac 6 punktĂłw.



I.WYDARZENIA

1. WyglÂąda jak statek kosmiczny (ÂświateÂłka, ekrany), zbyt intensywne i razÂące kolory.ocena: 2/6

2. Za duzo krĂŞcacych sie elementĂłw, mozna dostac oczoplÂąsu, podczas podawania wynikĂłw sondy BUSH vs. KERRY ni byÂło widaĂŚ kandydatĂłw lecz krĂŞcÂące sie smugi. Belki sa za duze, maja brdzo brzydkie style czcionek.
2/6


3. Hanna Smoktunowicz: marnuje siĂŞ w taki powaznym programie, lepiej wypadaÂła w Teleexpresie. ocena 3/6
JarosÂław GugaÂła: Beznadzieja! ocena: 1/6

4. Bardzo dÂługi, dobry merytorycznie, lecz ma niedoÂświatczonych prezenterĂłw, bardziej do tego nadaje siĂŞ Karolina Szostak.

5. Grafika do bani, lecz merytorycznie O.K.

6. Zbyt wczeÂśnie, lecz dobra dla osĂłb pracujacych na tzw. nockĂŞ, ktĂłrzy nie maja dostĂŞpu w pracy do TV.

OCENA OGÓLNA: 22 pkt.



II. FAKTY TVN

1. B. dobre lecz zabardzo naszpikowane elektronika, maÂło funkcjonalne. 4/6

2. dobrze dopasaowana do studia, czo³ówka zbyt dynamiczna. 4/6

3. Justyna Pochanke i Marcin PawÂłowski: prawdziwi profesjonaliÂści lesz M.P. ma wiĂŞkrze doÂświadcznie M.P. 5/6 J.P. 4/6
BOGDAN RYMANOWSKI I GRZEGORZ KAJDANOWICZ ...NO COOMMENTS
:?

4.Zbyt krĂłtki , jego jedynym + sÂą prezenterzy: Klaudia Carlos i Marcin Majewski. 2/6

5. B. Âładne studio ( jako jedyna stacja Tv w Polsce do pogody nie uÂżywaÂła blue-box-a) i dobrzy prezenterzy. grafika w porzÂądku. 5/6

6. Jak dla mnie dobra, lecz wiekrzosc rodzicĂłw o tej porze wybierze dobranocke. 4,5/6

OCENA OGÓLNA: 32,5 pk

III. WIADOMOÂŚCI

1.Najlepsze z najlepszych, eleganckie, stonowane, przyjemne dla oka, efektowne i funkcjonalne.

2.Znakomita, czo³ówka b.³adna ma dopasowana kolorystyke. Belki, wykresy sa czytelne dla widza.

3. DOROTA WYSOCKA jest jak narazie maÂło mi znana, lecz ja polubiÂłem. Musi sie jeszcze duzo nauczyc od takich ludzi jak: MICHAÂŁ ADAMCZYK, KAMIL DURCZOK i KRZYSZTOF ZIEMIEC. D.W. 4/6, M.A. I K.Z. 5/6 KAMIL DURCZOK 6/6

4. Dobrze wykonany i bradzo dokÂładny. 5/6

5. Najlepsza. Wszystki potrzebne informacje, b.dobra grafika, doskonali prowadzÂący. 5/6

6. Od 50 lat kaÂżdy polak wie Âże o 19:30 sa WIADOMOSCI (wczeÂśniej DZIENNIK) 6/6
OCENA KOÑCOWA : 46 pkt.


I miejsce WIADOMIOSCI

II miejsce FAKTY

III miejsce WYDARZENIA
Ostatnio zmieniony niedziela 17 paź 2004, 08:02 przez Przemek, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Kto za³atwi³ pracê Wysockiej? Mówi siê, ¿e Monika Olejnik. One razem pracowa³y w Trójce, a w Gazecie wyborczej najlepsza jej przyjació³ka (jakaœ Agnieszka) ¿yczy jej wszystkiego najlepszego w nowym zawodzie.
TeÂż mamy nepotyzm, a raczej znajomoÂści.
Agnieszka Kublik. Czasami robiÂą razem wywiady dla "GW" i sÂą najlepszymi przyjaciĂłlkami. Jak nie zaÂłatwiÂła to napewno mogÂła Olejnik rzuciĂŚ taki pomysÂł lub byÂła temu przychylna. Nepotyzm rzÂądzi. :twisted: :twisted: :twisted:
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

kwiatek pisze:

DOROTA WYSOCKA jest jak narazie maÂło mi znan, lecz ja polubiÂłem. Musi sie jeszcze duzo nauczyc od takich ludzi jak: MICHAÂŁ ADAMCZYK, KAMIL DURCZOK i KRZYSZTOF ZIEMIEC
Raczej w kolejnoÂści Krzysztof Ziemiec, Kamil Durczok. A od Adamczyka to niby czego ma siĂŞ uczyĂŚ, jak on prowadzi wiadomoÂści moÂże od 2 m-cy i to poranne lub wieczorne.
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Kto za³atwi³ pracê Wysockiej? Mówi siê, ¿e Monika Olejnik. One razem pracowa³y w Trójce, a w Gazecie wyborczej najlepsza jej przyjació³ka (jakaœ Agnieszka) ¿yczy jej wszystkiego najlepszego w nowym zawodzie.
TeÂż mamy nepotyzm, a raczej znajomoÂści.
ona jest ÂżonÂą jakiegoÂś oficjela to ma i znjomosci a ze siĂŞ nie nadajĂŞ ? who cares ....
Ta Warakomska jest straszna. PokrĂŞtna, wredna i zawistna baba. Jeszcze tak opowiada jakby Jolka doznaÂła zaszczytu.
niestety jak zobaczyÂłam 1 stronĂŞ press to mi si niedobrye yrobio po cholere oni o niej piszÂą tylko jÂą promujÂą. a tym samym promuja kogoÂś kto ma z etykÂą dziennikarskÂą tyle wspĂłlnego co Hitler z tolerancjÂą dla ÂżydĂłw...
Warakomska jest sygnaÂłem ogromnego zÂła jakie przyszÂło do wiadomoÂści i bojĂŞ siĂŞ, Âże ona moÂże byĂŚ przeszkodÂą do zyskania zaufania do wiadomoÂści przez widzĂłw i Âśrodowisko mediĂłw. Ona nie ma Âżadnej koncepcji, pomysÂłu na ten program.
zaufanie mediów ju¿ zdoby³a... zaufania ludzi tak prêdko nie zdobedzie bo choÌ przeciêtny widz nie wie ¿e to ona zniszczy³a panoramê która przesta³a dla wielu istnieÌ wraz z odejsciem Czubówny (jak Fuckty wraz z wywaleniem Leesa) to i tak wiedza ze powywala³a z nieuczciwych pobudek ich ulubionych prezenterów. Jak to nie ma pomys³u ??? studiowa³a przecie¿ na pewno przewodnik Waltera D¿uniora pdt. "jak rozwaliÌ dobr¹ stacjê" tam siê a¿ roi od dobrych pomys³ów...
Raczej w kolejnoÂści Krzysztof Ziemiec, Kamil Durczok. A od Adamczyka to niby czego ma siĂŞ uczyĂŚ, jak on prowadzi wiadomoÂści moÂże od 2 m-cy i to poranne lub wieczorne.
ja bym tylko kolejnoœÌ zamieni³a Durczok Ziemiec a z Adamczykiem to masz racje ;)
WiĂŞcej by siĂŞ zresztÂą nauczyÂła od profesjonalnych prezenterĂłw (Jola Danka Gosia) ale wszystkich zwolniono...

Jeszcze 2 dygresje

a) warakomska niby chciaÂła odpolityczniĂŚ tivi... no comments
- ta telewizja bedzie tak barzdo upolityczniona jak to tylko mo¿liwe ju¿ siê roi od Katolickich programów, a po wyborach to bêdzie 2 gie TRWAM prowadz¹ca bedzie siê wita³a s³owami "niech bedzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze dziewica"... To nie bedzie tivi Kwiatkowsiego za to bedzie tivi Warakomskiej co za ró¿nica ???
b) Niby chciaÂła siĂŞ pozbyĂŚ wszystkich ludzi Kwiatkowskiego
- PieĂąkowska owszem kojarzyÂła siĂŞ ludziom jak i Durczok z tubÂą SLD jednak zostaÂła zwolniona z powodu osobistej antypatii a nie przekonan politycznych
-Komu do cholery mogÂła siĂŞ kojarzyĂŚ z ludzmi Kwiatkowskiego Danka Holecka ze swoimi przekonaniami pro Papieskimi, i spokojna stonowana nie wadzÂąca nikomu Gosia Prokopiuk ???? (tajemnica dla sterfy 11)
-Swoj¹ droga to ciekawe ze jakoœ Adamczyk nie kojarzy³ siê jej z ludzmi Kwiatkowskiego on ju¿ zdaje siê doœÌ d³ugo pracuje w tivi tylko jako reporter... (to tylko takie moje wra¿enie)

btw.ogl¹dne³am dzis zakoùczenie popo³ódniowych wiadomoœci (ogl¹dam teraz tylko zakoùczenia popo³ódniowych ¿eby siê dowiedziec kto w g³ównych i zakoùczenia g³ównych ¿eby siê dowiedzieÌ kto w wieczornych ;) wiadomosci przesta³am ogl¹daÌ w czwartek i czekam tylko na Durczoka jak jego nie bedzie przestaje ogl¹dac wogóle ) i zauwa¿y³am Werner z niej to te¿ chyba bedzie niez³a wiedzma zadziornoœÌ i komentarze narazie stonowane ale chyba roœnie nam nowa konkurencja dla Joli P i Justyny P pare wejsc ju¿ mia³a :twisted:

aaa i jeszcze jedno czy tylko ja mam wrazenie Âże kiedy Wiedzma w wywiadzie mĂłwi o reporterach ktĂłrych chce zwolniĂŚ ma na myÂśli Maxa Kolonko ?? moÂże wiedzma ma ochote sama jako korespondent wyjechaĂŚ... albo moÂże DankĂŞ wyÂśle jeÂśli jeszcze jej nie zwolniÂła...

bardzo podoba mi siĂŞ postawa brukowcĂłw ciszaaaaa :) sooper nie beda pisaĂŚ dobrze ani Âźle to warakomskÂą szlag trafi....[/quote]
Android <3
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Dzisiaj Ziemiec o 19.30. WidziaÂłem go przed chwilÂą w zapowiedzi ale dla mine bardziej on pasuje do tvn24.
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: michal »

tobi pisze: Raczej w kolejnoÂści Krzysztof Ziemiec, Kamil Durczok. A od Adamczyka to niby czego ma siĂŞ uczyĂŚ, jak on prowadzi wiadomoÂści moÂże od 2 m-cy i to poranne lub wieczorne.
Adamczyk jest od sierpnia 2003, wiĂŞc to juÂż ponad rok :!: Ale masz racjĂŞ. Trudno, Âżeby on WysockÂą uczyÂł, bo byÂło by to niezrĂŞczne dla niej, a moÂże i dla niego.
michos pisze:Dzisiaj Ziemiec o 19.30. WidziaÂłem go przed chwilÂą w zapowiedzi ale dla mine bardziej on pasuje do tvn24.
Zgadza siĂŞ. ZapowiedziaÂła go Werner w wydaniu o 13.00. Nie podoba mi siĂŞ ona. Po pierwsze kojarzy mi siĂŞ ze skrĂłtem, a po drugie za pewna siebie byÂła. Powinna mieĂŚ uszy po sobie, Âże jest na czyimÂś miejscu. :twisted:



Kamuii - ja wcale nie byÂł bym taki pewien, Âże Holecka wyleciaÂła. Na pewno by juÂż wiedziaÂła w ÂśrodĂŞ wieczorem i wtedy siĂŞ z nami poÂżegnaÂła. Prokopiuk juÂż popoÂłudniu wszystko wiedziaÂła. ByĂŚ moze Warakowska GoÂśce od razu powiedziaÂła, Âże nie ma szans na utrzymanie etatu, a HoleckÂą chociaÂż dla pozorĂłw chciaÂła jeszcze sprĂłbowaĂŚ zostawiĂŚ.

Ale popatrzcie. Jaka to musi byĂŚ menda. Razem z HoleckÂą i PieĂąkowskÂą zaczynaÂła pracĂŞ i Âżeby tak siĂŞ mÂściĂŚ... MusiaÂła byĂŚ albo nielubiana, albo Jola i Danka majÂą swoje za uszami - np. siĂŞ z niej nabijaÂły i teraz z wÂładzÂą w rĂŞku mogÂła siĂŞ odegraĂŚ.
Świeże pomidory! Prosto z krzaka!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości