Kazimiera Szczuka

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: kazimiera szczuka

Post autor: pawell »

Aleksandra pisze:
Straszne :( :( :( Ja napiszĂŞ do Niej, moÂże odpisze :( Buu.....
No ale przeciez ma byc (najprawdopodobniej :/ ) nowy program Kazimiery Szczuki. :D Nie jestescie ciekawi co to moze byc ??
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

Re: kazimiera szczuka

Post autor: zadra »

pawell pisze:
Aleksandra pisze:
Straszne :( :( :( Ja napiszĂŞ do Niej, moÂże odpisze :( Buu.....
No ale przeciez ma byc (najprawdopodobniej :/ ) nowy program Kazimiery Szczuki. :D Nie jestescie ciekawi co to moze byc ??
ja bardzo :D ale obawiam siĂŞ, Âże to tylko myslenie oczu, zeby osÂłabuĂŚ protesty i krytykĂŞ :cry:
Będę z wami szczera
Najlepsza jest Kazimiera
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: kazimiera szczuka

Post autor: pawell »

zadra pisze:ja bardzo :D ale obawiam siĂŞ, Âże to tylko myslenie oczu, zeby osÂłabuĂŚ protesty i krytykĂŞ :cry:
- Pewnie niebawem pojawiÂą siĂŞ dla niej nowe propozycje w TVN - mĂłwi nam Andrzej SoÂłtysik.
Wiec nie chodzi o 1 propozycje tylko o kilka. No no no zobaczymy co z tego wyjdzie. :roll: :P
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Kazimiera szczuka

Post autor: salladyn »

Mogliby po³aczyÌ misjê z widowiskiem.Na przyk³ad show o ksi¹¿kach jaki mi siê marzy od dawna.Bez grzecznych komentarzy.Kazia ma ciêty jêzyk wiêc mog³aby taki program poprowadziÌ,a i ona mia³aby satysfakcjê bo przecie¿ kocha literaturê.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

Re: Kazimiera szczuka

Post autor: zadra »

salladyn pisze:Mogliby po³aczyÌ misjê z widowiskiem.Na przyk³ad show o ksi¹¿kach jaki mi siê marzy od dawna.Bez grzecznych komentarzy.Kazia ma ciêty jêzyk wiêc mog³aby taki program poprowadziÌ,a i ona mia³aby satysfakcjê bo przecie¿ kocha literaturê.
a mi siĂŞ marzy talk-show publicystyczny, coÂś w stylu Pospieszalskiego, ale na poziomie i bez demagogii :D
Będę z wami szczera
Najlepsza jest Kazimiera
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Kazimiera Szczuka

Post autor: salladyn »

Owszem to dobry pomys³ ale mam nadziejê ¿e tylko formu³a bêdzie podobna,bo jeœli Kazia by mia³a nagle przyj¹Ì pogl¹dy pana Pospieszalskiego to chyba nale¿a³oby siê rzuciÌ z mostu :?
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
anialek
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: poniedziałek 04 kwie 2005, 19:00
Lokalizacja: Warmia

Re: kazimiera szczuka

Post autor: anialek »

salladyn pisze:Co wy na to Âżeby napisaĂŚ wspĂłlnego maila do kazii :?: DowiedzieĂŚ siĂŞ co nie co co ma zamiar teraz robiĂŚ itd. :?:
Ja jestem za,tak jak napisaÂłeÂś,bez Kazi TVN nie istnieje. :evil: Czy oni wolÂą gÂłupiutkie i sÂłodziutkie panienki :zalamany: :?: Kazia jest cool :D :D :!: :!: MoÂże wysÂłaĂŚ jakiÂś protest do TVN :?: Musimy siĂŞ zjednoczyĂŚ i tyle :!: :!: A program niejakiego pana P W TVP2,lepiej nie mĂłwiĂŚ :cry: :!:
Oglądaj "Wydanie drugie poprawione" na: http://www.onet.tv/
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

Mam pytanie, czy dysponuje ktos mailem do kazi?. Aleksandra, ty pisalas cos ze do niej napiszesz,masz jej meila? :?: :?:
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
Aleksandra
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 292
Rejestracja: piątek 15 lip 2005, 18:12

Post autor: Aleksandra »

Mocne_ogniwo pisze:Mam pytanie, czy dysponuje ktos mailem do kazi?. Aleksandra, ty pisalas cos ze do niej napiszesz,masz jej meila? :?: :?:
W piÂątek/sobotĂŞ moÂże bĂŞdĂŞ coÂś wiedziaÂła to napiszĂŞ. Tak, mam wszelki kontakt do Ka, ale nie za specjalnie mogĂŞ go podawaĂŚ dalej :/ Kazia raczej nie byÂłaby zadowolona
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

A czy moglabys zapytazgod azebs podala mi meila do niej. Zalezy mi tylko na meilu, nie prosze o telefon....zapewniam jednoczesnie ze nikomu tego adresy nie przekaze...zdaje sobie sprawe ze mogloby to byc klopotliwe.... :D
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

Mocne_ogniwo pisze:A czy moglabys zapytac o zgode, moze kazia wyrazi taka wole, to dla mnie dosyc wazne Zalezy mi tylko na meilu, nie prosze o telefon....zapewniam jednoczesnie ze nikomu tego adresy nie przekaze...zdaje sobie sprawe ze mogloby to byc klopotliwe.... :D
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

kazimiera szczuka

Post autor: salladyn »

Ja teÂż nie proszĂŞ o podanie telefonu tylko o maila.Z resztÂą jak nie chcesz nikomu podawaĂŚ maila to wÂłaÂśnie zrĂłbmy tak Âże napiszmy go wszyscy razem a wyÂślesz go ty na sekretny adres. :P
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

superexpress.pl pisze:Kazimiera Szczuka wypada z gry?
NajsÂłabsze ogniwo", teleturniej prowadzony przez KazimierĂŞ SzczukĂŞ (36 l.), bĂŞdzie obecny na antenie TVN tylko do koĂąca grudnia.

Oficjalnym powodem tej decyzji s¹ bardzo s³abe wyniki ogl¹dalnoœci. Nieoficjalnie mówi siê, ¿e stacja mia³a dosyÌ problemów ze Szczuk¹ przy tworzeniu teleturnieju. - Coraz wiêcej fachowców wypowiada³o siê o niej negatywnie. Zarzucano, ¿e pogardliwie i lekcewa¿¹co traktuje uczestników zabawy. Wytykano wadê wymowy i nieudolnoœÌ - zdradza jeden z jej wspó³pracowników.

Mimo to stacja nie zamierza rozstaÌ siê kontrowersyjn¹ dziennikark¹. - Kazimiera Szczuka zostaje w TVN. Wci¹¿ prowadzi z prof. Krzysztofem K³osiùskim audycjê o ksi¹¿kach "Wydanie drugie poprawione" - zapewnia dyrektor programowy stacji, Edward Miszczak.
No to sorry jak taka jest dla uczestkikow to dawno powinna wyleciec. Na antenie tego tak bardzo nie widac, ale tu jest napisane jak sie zachowuje Kazimiera. :?
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

Niesamowite brednie. Bylem uczestnikiemt ego teleturnieju i widzialem jak wyglada realizacja. Kazia bardzo dobrze rozumiala sie z ekipa i daje sobie glowe uciac ze wszyscy wspolpracownicy darzyli ja szcunkiem i sympatia, dalo sie to zauwazyc...super expresss znany jest z takich bredni i powolywania sie na sady nigdy niegloszone i nie wypowiedziane... :? :? :? :?
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

superexpress pisze: Mimo to stacja nie zamierza rozstaĂŚ siĂŞ kontrowersyjnÂą dziennikarkÂą. - Kazimiera Szczuka zostaje w TVN.
Aha to Kazia jest dziennikark¹ rozumiem.I tu wychodzi profesjonalnoœÌ Super Expressu.Na pewno te pog³oski s¹ wyssane z palca.¯ygaÌ mi siê chce od tej nagonki na Kaziê. :evil:
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 17 gości