Dagmara Kaczmarek-Szałkow

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Dagmara Kaczmarek

Post autor: epsztajnek »

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Don Matteo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 307
Rejestracja: poniedziałek 31 gru 2007, 23:49
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dagmara Kaczmarek

Post autor: Don Matteo »

maxxx pisze:Wygląda na to, ze to był taki suplement do wystąpienia w 'Prosto z Polski'
Chyba tak, akurat włączyłem TV, kiedy Daga miała relację i była zapowiedź, że c.d. nastapi w PzP, więc tym razem nie przegapiłem Dagmary :tanczy:
Epsztajnek, dzięki za porządne capsy :aniol:
maxxx pisze:Na nudy narzekać ostatnimi czasy chyba nie ma prawa.
Oj nie :nie: szczególnie dlatego, że szykuje się weekendowy, wieczorny dyżur :spiewa: :arrow:
Ciekawe, czy będzie zapowiedź o 20 "na stojąco" :>

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Pierwszorzędna koszula :spiewa: :spiewa:
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Dagmara Kaczmarek

Post autor: epsztajnek »

Pierwszorzędna koszula
Mam takie samo wrażenie . Niebanalna, w dyskretny wzorek, kolor pasuje do oczu :D
Ciekawe, czy będzie zapowiedź o 20 "na stojąco"
Dziś to nie ma znaczenia ;) :arrow:
Obrazek
Don Matteo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 307
Rejestracja: poniedziałek 31 gru 2007, 23:49
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dagmara Kaczmarek

Post autor: Don Matteo »

epsztajnek pisze:Mam takie samo wrażenie . Niebanalna, w dyskretny wzorek, kolor pasuje do oczu
Obserwując ubiór w serwisach - szczególnie tych świątecznych i noworocznych, muszę powiedzieć, że Dagmara to jedna z najlepiej ubierających się (i wyglądających oczywiście ;)) reporterek/prezenterek w TVN24 :tanczy:
epsztajnek pisze:Dziś to nie ma znaczenia
Może i dobrze, bo dziś zrezygnowali z serwisu o 20 :rozglada:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Dagmara Kaczmarek

Post autor: maxxx »

Don Matteo pisze:Może i dobrze, bo dziś zrezygnowali z serwisu o 20 :rozglada:
Oj już tak nie żałuj.;) Bo dziś clou programu było brawurowe wystapienie Dagmary w ponad godzinnym serwisie o 23. Mimo, że większa część katowano nas powtarzanymi w kółko obrazkami z północnej części Strefy Gazy bardzo ciekawe dyskusje pani Redaktor z zaproszonymi goścmi sprawiły, że nie chciało się odchodzić od telewizora.
Rozmawiała m.inn. z Bartoszem Węglarczykiem,z politologiem Grzegorzem Kostrzewą-Zorbasem, z panią analityk ds. Bliskiego Wschodu, z mieszkańcami tamtych rejonów.
Pozostaje pod dużym wrażeniem, szczególnie biorąc pod uwagę dynamike sytuacji i czas na przygotowanie się- w czasie M24 nie próżnowała.Po raz kolejny udowodniła, że stać Ją na wiele.
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Don Matteo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 307
Rejestracja: poniedziałek 31 gru 2007, 23:49
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dagmara Kaczmarek

Post autor: Don Matteo »

maxxx pisze:Oj już tak nie żałuj.
No co Ty, nie żałuję :nie: , bo miałem okazję oglądać serwis o 23 :lol2:
maxxx pisze:Mimo, że większa część katowano nas powtarzanymi w kółko obrazkami z północnej części Strefy Gazy
Po godzinnym serwisie, to już nie mogłem słuchać informacji o tym konflikcie :stop: I na dodatek dali 2 okna, w których
cały czas było można oglądać obecną sytuację w Strefie Gazy :hmm:. Dobrze, że co jakiś czas był podgląd na studio, ale i tak prawie nic nie było widać :ech: Musieliśmy się zadowolić głosem :spiewa:
maxxx pisze:bardzo ciekawe dyskusje pani Redaktor z zaproszonymi goścmi sprawiły, że nie chciało się odchodzić od telewizora
Zaczęło się już w serwisie o 20:30: rozmowa z Ewą Szmal, potem z Jackiem Stawiskim i z Mają Popielarską o pogodzie 8)
Ale o 23, to nieźle Daga sobie radziła, tyle rozmów, sytuacja rozwijała się dynamicznie, więc trzeba było trzymać rękę na pulsie, Dagmara w takich sytuacjach sprawdza się bardzo dobrze, żeby nie napisać idealnie :brawa:
maxxx pisze:Po raz kolejny udowodniła, że stać Ją na wiele.
Ja tak po cichu liczę kiedyś w niedalekiej przyszłości, na pojawienie się Dagusi w DpD, ale czas pokaże, co z tego wyjdzie :spiewa:

A tak obserwując konkurs w sąsiednim wątku, wpadłem na pomysł, żeby pomyśleć o czymś podobnym w tym wątku :D Najbliższa okazja już za rok :lol2:
Jeszcze na deser dzisiejsze capsy z wieczornego serwisu :arrow:

Obrazek

Obrazek
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Dagmara Kaczmarek

Post autor: maxxx »

Don Matteo pisze:Ja tak po cichu liczę kiedyś w niedalekiej przyszłości, na pojawienie się Dagusi w DpD, ale czas pokaże, co z tego wyjdzie :spiewa:
Już od dłuższego czasu apelujemy o jakąs panią w tym programie. Ale obawiam się, że na razie na to się nie zanosi. :spiewa:
A tak obserwując konkurs w sąsiednim wątku, wpadłem na pomysł, żeby pomyśleć o czymś podobnym w tym wątku :D
Akurat jest z czego, że tak powiem wybierać w przypadku Dagmary. :lol2: Można pomyśleć, ale to Ty będziesz przewodniczącym. :spiewa:

:arrow:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Don Matteo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 307
Rejestracja: poniedziałek 31 gru 2007, 23:49
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dagmara Kaczmarek

Post autor: Don Matteo »

maxxx pisze:Można pomyśleć, ale to Ty będziesz przewodniczącym.
Z przyjemnością obejmę to stanowisko :spiewa:
Ale wiem też, kto bedzie moim zastępcą :lol2:
W roli "liczarki głosów" sprawdziłeś się doskonale :xx: :P

:shock: Jakie ładne capsy :tanczy: Na początku myslałem, że to epsztajnek dodał :rozglada:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Dagmara Kaczmarek

Post autor: maxxx »

Don Matteo pisze:W roli "liczarki głosów" sprawdziłeś się doskonale :xx: :P
Dąż do tego by nie być gorszym. :lol2:
:shock: Jakie ładne capsy :tanczy:
No ostatecznie, ale jak się je głupio nagrywa. :rozglada:

Nieważne. Ważne natomiast to, że Dagmara w czapce "uszatce" wybyła gdzieś w mroźną Polske (lubelskie) w służbie ludzkim sprawom. :lol2:

Obrazek


Obrazek


Obrazek
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Don Matteo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 307
Rejestracja: poniedziałek 31 gru 2007, 23:49
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dagmara Kaczmarek

Post autor: Don Matteo »

maxxx pisze:Ważne natomiast to, że Dagmara w czapce "uszatce" wybyła gdzieś w mroźną Polske (lubelskie) w służbie ludzkim sprawom.
:hahaha: . Nie mogłem się powstrzymać :xx:
Ale jak się na to spojrzy z innej strony :arrow: to Dagmara jest jedną z nielicznych rozsądnych dziennikarek, która nie patrzy na to, że jest przed kamerą i zdejmuje czapkę, tylko ubiera się tak, żeby było ciepło :brawa:
maxxx pisze:Dąż do tego by nie być gorszym.
Za rok się okaże, czy nauka nie poszła w las :spiewa:
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Dagmara Kaczmarek

Post autor: epsztajnek »

tylko ubiera się tak, żeby było ciepło
Tylko, że szaliczek jest zawiązany wyraźnie dla ozdoby, a nie ocieplenia :grozi:
Ale przyznacie , że ten strój wcale nie umniejszył Dagmarze urody :aniol:
Obrazek Obrazek Obrazek
Herman
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 186
Rejestracja: niedziela 19 sie 2007, 00:34

Re: Dagmara Kaczmarek

Post autor: Herman »

Jak zwykle zupelnie przypadkiem trafilem na Dagmare :spiewa:
Czapka bardzo ciepla... podobno teraz takie modne :)
Super w niej wyglada...

Ktos tu pisal ze spodziewa sie Dagmary w Dniu po dniu :hyh:.... powiem nawet wiecej jak tak dalej bedzie to Dagmara trafi do M24 o 21 :mhm: tylko ze wtedy to raczej trzeba bedzie zapomniec o takich widokach jak dzis :mhm:

Nie wiem czy ktos zauwazyl ze Dagmara w niedziele zmienila soczewki.. w pierwszym wejsciu o 18:30 miala zielone oczy a potem jak widac na capsach juz niebieskie :)
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Dagmara Kaczmarek

Post autor: maxxx »

epsztajnek pisze:Ale przyznacie , że ten strój wcale nie umniejszył Dagmarze urody :aniol:
Przyznamy. :D
Herman pisze:Czapka bardzo ciepla... podobno teraz takie modne :)
Na to wygląda. Niejaka pani Małgorzata Mikulska-Rembek z konkurencyjnego kanału miała dziś bardzo podobną. :lol2:
powiem nawet wiecej jak tak dalej bedzie to Dagmara trafi do M24 o 21 :mhm:
Życze Jej tego. Ale wydaje mi się, że obecnie to nierealne. Tymbardziej po rezygnacji z 17:30 miejsca tam jakby mało. A i zmiany personalne były tam nie tak znowu dawno.
tylko ze wtedy to raczej trzeba bedzie zapomniec o takich widokach jak dzis :mhm:
Coś za coś. Ale wiadomo, że trzeba stawiać na rozwój. No i w studio -20 stopni C nie ma. :spiewa:
Nie wiem czy ktos zauwazyl ze Dagmara w niedziele zmienila soczewki.. w pierwszym wejsciu o 18:30 miala zielone oczy a potem jak widac na capsach juz niebieskie :)
Aleś wymyślił. :spiewa:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Herman
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 186
Rejestracja: niedziela 19 sie 2007, 00:34

Re: Dagmara Kaczmarek

Post autor: Herman »

maxxx pisze:
Nie wiem czy ktos zauwazyl ze Dagmara w niedziele zmienila soczewki.. w pierwszym wejsciu o 18:30 miala zielone oczy a potem jak widac na capsach juz niebieskie :)
Aleś wymyślił. :spiewa:
Ogladalem ten serwis i byly zielone... pewne przeklamanie moze byc w kolorach... u siebie na LCD widze roznice chociaz podczas nagrania byly mocno zielone.... zawsze ladne i w okularkach tez :lol2:

Mam wrazenie ze Dagmara o 18:30 mowila z tasmy....inne oswietlenie... blizszy kadr poza tym nie bylo tego charakterystycznego "najazdu"

Obrazek

Wieczorem bylo tak...

Obrazek
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Dagmara Kaczmarek

Post autor: epsztajnek »

Widać Daga ma taki kolor tęczówek "na granicy", że wszystko zależy od oświetlenia. Pierwsze niedzielne,wieczorne serwisy nadawane są przez "blue-box" stąd inne warunki oświetleniowe niż w podsumowaniu dnia.
Biorąc pod uwagę fakt, że w M24 osoba prowadząca jest ostatnimi czasy przez około 98% programu pokazywana w zmniejszonym okienku, to może i lepiej , że nie poprowadzi tego magazynu. Człowiek się nie będzie niepotrzebnie denerwował.
A w czapce-uszatce pojawiła się na "zakopiance" w niedzielę również Agnieszka Czajkowska.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 5 gości