[TVN] Mam talent

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

bartek09
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 460
Rejestracja: czwartek 25 cze 2009, 20:15
Lokalizacja: Kraków

Re: Mam talent

Post autor: bartek09 »

Ja tam nie widzę Jakóbiaka. I naprawdę uważam, że raczej nie należy szukać osoby pod względem specjalizacji (piosenkarz, satyryk, itd...), ale takiej która wniesie coś ciekawego do programu i będzie miała dobry kontakt z pozostałymi jurorkami. Raczej to jest najważniejsze. Tak, żebyśmy nie mieli wrażenia, że jest tam wciśnięta na siłę.
hothead pisze:Z tego co wiem Louis Walsh nie był znany przez XF.
No nie do końca, był przecież jurorem w "Popstars". Ale faktycznie wcześniej chyba nie był jakąś bardzo rozpoznawalną postacią. A gdyby nie został jurorem w XF (tzn gdyby Pete Waterman zgodził się zostać jurorem), to z pewnością dziś nie byłoby o nim głośno.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Mam talent

Post autor: Trzeciak »

tomalapt pisze: Format jasno mówi, że w jury zasiadają znane osobistości showbiznesu. Pan Łukasz Jakóbiak nie może pozwolić sobie jeszcze na identyfikację z tym gronem.
A mi się wydaje, że jednak może się zaliczyć. Tylko pytanie, czy byłby on gotowy, by być jurorem w tak poważnym konkursie telewizyjnym. Myślę, że jeszcze nie bardzo. Z drugiej strony - zawsze to jakaś "świeżynka" showbiznesu, a nie twarz, która sto tysięczny raz zdążyła się znudzić.
tomalapt
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 332
Rejestracja: czwartek 21 lip 2011, 23:10

Re: Mam talent

Post autor: tomalapt »

Już widzę upadek Polskiego Mam Talent w nowej edycji...

Owy pan gościł w programie Kuby Wojewódzkiego, nie wykazał się zbytnio łatwością mówienia, otwartością i "czymś nowym" dodatkowo momentami się jąkał.
Faktycznie, pasuje jak ulał. :D24
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Mam talent

Post autor: matik »

adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: Mam talent

Post autor: adik1148 »

chyba żart ! O.o
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Mam talent

Post autor: Trzeciak »

Z całej trójki najwłaściwszy byłby Hubert Urbański (z racji tego, że nie ma nic do roboty), choć tak naprawdę chyba żadnego z nich nie wyobrażam na fotelu jurorskim. Marcin Prokop stworzył z Hołownią świetny zgrany duet prowadzących - i niech już zostanie, tam gdzie jest. A Piotr Kędzierski - to chyba osoba, która chyba niechętnie byłaby jurorem. Poza tym kabaretowe "Dzięki Bogu już weekend!" w TVP2 (tam, gdzie "Kędzior" miał ostatnio angaż) będzie miał kontynuacje w jesiennym sezonie, więc i Kędzierskiego prawdopodobnie tam nie zabraknie.
tomalapt
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 332
Rejestracja: czwartek 21 lip 2011, 23:10

Re: Mam talent

Post autor: tomalapt »

Boże, angażowanie prowadzącego czyli Prokopa, nie jest inteligentym podejściem produkcji. To by zniszczyło ten format w Polsce. Myślę, że z tej trójki najbardziej prawdopodobny jest udział Urbańskiego, chociaż Kędzierskiego z przyjemnością zobaczyłbym na tym miejscu. Zobaczymy. ;)
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: Mam talent

Post autor: SevenUP »

Moim zdaniem tylko Kuba W. się nadaje, Kozyra był ok, ale to już nie było to: http://www.video.banzaj.pl/film/6555/ma ... -you-baby/ :D22
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Mam talent

Post autor: Adrian ;P »

Nikt z wymienianych osób mi specjalnie nie pasuje. Kędzierski to byłby najgorszy wybór, strasznie mnie on irytuje. Prawdopodobny wydaje się Prokop, gdyż w YCD zrobiono podobny ruch z Rusin. Nie sądziłem, że tak trudno znaleźć kogoś odpowiedniego na stanowisko jurora... Chyba najlepiej byłoby zobaczyć 3 kobiety, chociaż nie wiem jak by to wyglądało.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Mam talent

Post autor: Adrian ;P »

A co byście powiedzieli na Abelarda Gizę :D ? Ja bym go chętnie zobaczył. U Kuby wypadł dość ciekawie
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Mam talent

Post autor: Trzeciak »

Nie mam nic przeciwko, by jakiś satyryk, czy komediant (który lekko osłodziłby atmosferę w jury) znalazł się na krześle jurorskim tego programu. Mogłoby być ciekawie :D.
tomalapt
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 332
Rejestracja: czwartek 21 lip 2011, 23:10

Re: Mam talent

Post autor: tomalapt »

Trzeciak pisze:Nie mam nic przeciwko, by jakiś satyryk, czy komediant (który lekko osłodziłby atmosferę w jury) znalazł się na krześle jurorskim tego programu. Mogłoby być ciekawie :D.
Albert Giza, to byłby super kandydat. Wątpię, aby FremantlemediaPolska do swojego formatu zatrudniła osobę tego pokroju, zapewne nie wpadli nawet na taki pomysł. Cóż...
Obyśmy tylko nie zobaczyli kolejnego sztywniaka. Giza byłby świetnym jurorem MamTalent! , niestety już pewnie zbyt późno, aby prowadzić z nim negocjacje. :D7
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Mam talent

Post autor: prze_kw »

Oficjalnie: Agustin Egurrola zastąpi Roberta Kozyrę :arrow: http://www.tvnfakty.pl/egurrola_nowym_j ... mam_talent
Liczą się tylko Fakty.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Mam talent

Post autor: matik »

tomalapt pisze:Albert Giza
Abelard
czerk pisze:Oficjalnie: Agustin Egurrola zastąpi Roberta Kozyrę
Egurrola może być całkiem niezły, a na pewno lepszy niż Kozyra, Prokop, Urbański czy Kędzierski.
felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: Mam talent

Post autor: felek »

Dobry wybór! Przyznam, że o nim nie pomyślałem.
No to już wiemy, że YCD na pewno nie wróci :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości