Jarosław Kuźniar

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

LethalOne
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 168
Rejestracja: niedziela 05 paź 2008, 23:05
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: LethalOne »

Mam troche nagran z poranka do wrzucenia , na poczatek wspomniane wyzej dyktando



LINK - http://www.mediafire.com/file/yzqzzwynt ... ktando.avi


Obrazek

Obrazek

Obrazek



.
Obrazek
TVN24maniak
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 102
Rejestracja: poniedziałek 04 maja 2009, 10:05

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: TVN24maniak »

Jarek oprócz "Poranka" poprowadził dzisiaj w TVN24 razem z Małgorzatą Domagalik o 20:00 uroczystą galę pierwszej edycji akcji "Życzenie Agaty". Agata Mróz-Olszewska zmarła rok temu po przeszczepie szpiku kostnego chorowała na białaczkę. Zostawiła męża i małą córeczkę. Akcja dotyczy oddawania krwi do banku szpiku kostnego w celu ewentualnego przeszczepu i uratowania czyjegoś życia. Moim zdaniem to bardzo dobra, potrzebna akcja i dobrze że TVN24 przełączyła się do niej.
http://www.sendspace.pl/file/0a4ec04cbe622c542222a39. Moje radio internetowe. Zapraszam serdecznie codziennie od 18 do 20
anakin
Początkujący
Początkujący
Posty: 100
Rejestracja: czwartek 06 lis 2008, 15:58

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: anakin »

Szymon u Jarka i Kasi = show :tanczy:
http://www.plejada.pl/103498,0,tylko_u_ ... wideo.html

A propos tej gali, będą jakieś nagrania?
LethalOne
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 168
Rejestracja: niedziela 05 paź 2008, 23:05
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: LethalOne »

Cos tam mam , niedlugo wrzuce
Obrazek
lukasz2331
Początkujący
Początkujący
Posty: 61
Rejestracja: środa 31 gru 2008, 18:52
Lokalizacja: Świnoujście
Kontakt:

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: lukasz2331 »

Obrazek
zdjęcie z Gali
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: piotrek888 »

Marek Tejchman: Chcesz mieć dzieci
Jarek Kuźniar: Chcesz, to to
Marek Tejchman: To po pracy
Jarek Kuźniar: Ja zaraz jestem po pracy

:lol:
Fabian
Bywalec
Bywalec
Posty: 663
Rejestracja: niedziela 21 gru 2008, 08:39
Lokalizacja: Lębork
Kontakt:

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: Fabian »

Piękną szarżę na ministra Szczygłę Jarek przed chwilą urządził. :D
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: piotrek888 »

Obrazek
Obrazek
Obrazek
leukemia.pl
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: Nika »

W najnowszym Twoim Stylu (9/2009) w nowym cyklu Akt Męski, znajdziecie rozmowę z Jarkiem Kuźniarem o kobietach. :D
Prosimy o szczerość. O odwagę, a nawet brawurę. O niewykręcanie się od odpowiedzi . CO Pan myśli o kobietach? Głos ma Jarosław Kuźniar, Dziennikarz TVN24.
Nigdy nie zaczynam rozmowy z kobietą od...
Okrzyku w stylu: "Dzień dobry, maleńka, jak ci na imię", jak śpiewał Muniek Staszczyk. To mocno odstraszające. Zależy mi na pierwszym wrażeniu.
Boję się, że kobieta, która mi się podoba, zapyta mnie... Czy oglądałem ostatni odcinek Mody na sukces. Z całym szacunkiem dla mojej mamy (ogląda!) wolę, kiedy kobieta odwołuje się do własnych doświadczeń, a nie do uniesień z 1758 odcinka byle jakiego serialu.
Ucieknę, jeśli ona... Banalne: zdradzi. Są naturalnie dziesiątki innych powodów, ale ten wydaje się najbardziej oczywisty.
Najbardziej mnie zaskoczyło, że pewnej kobiecie powiedziałem... Zwykle słucham, rzadziej mówię, więc nie miewam takich problemów. Zaskoczeniem jest raczej to, że choć nic nie mówię, ona wciąż jeszcze siedzi obok.
Zachwyt absolutny przeżyłem... Co mnie zachwyca? Cholera. Może ktoś-coś, kto-co odrywa od ziemi, ciska w niebo, sprawia, że czuję: lecę!?
Czyli... samolot, balon, szybowiec... Czytelniczce przyszła do głowy kobieta? Chyba jestem mało romantyczny. A kurs pilotażu wciąż przede mną.
Fantastyczna część kobiecej garderoby... Wariat we mnie powie: buty, bo rzeczywiście zwracam na nie uwagę. Ja normalny wskażę bieliznę. Lekko księżowska, konserwatywna strona mojej natury podpowiada zachwyt nad nobliwym kostiumem z marynarką i spodniami.
Najbardziej intrygujące w jej ciele... Szymona Majewskiego zachwycają stopy. Ja dołożyłbym szyję. Zdecydowanie. I jeszcze... – jak to dyplomatycznie powiedzieć – dwa elementy z przodu oraz jeden z tyłu, o których faceci rozmawiają przy winie, a nie w gazecie.
Uwielbiam, gdy ona robi następujący gest... Wolę wymienić te, których nie lubię: gest politowania, współczucia, zagłaskania. Krótko mówiąc, gest, którym kobieta komunikuje: "Głuptasie, nie denerwuj się, wiem, że sobie nie radzisz, ale od czego ja tu jestem?".
Do dziś pamiętam pewną kobietę, która... Była strażniczką miejską. Walczyłem z nią o anulowanie mandatu. W pewnym momencie powiedziała: "Tak się pan tu mądrzy, a ja mam wrażenie, że w tym pańskim programie o Marilyn Monroe w ogóle nie było scenariusza. Bałagan był". I już wiedziałem, że jestem na straconej pozycji. A w programie rzeczywiście nie było sztywnego scenariusza. Nigdy nie ma.
Była ukochana może być przyjaciółką, jeśli... Nie wiem, nie zdarzyła mi się taka przyjaźń. Przebrzmiała miłość to zwykle wspomnienia, o których nie masz siły mówić, od których uciekasz. Ale wiem, że są masochiści dążący do niedzielnych obiadów we czworo. Dziwne.
Rozstanie nie jest porażką, gdy... Tylko kobieta mogła wymyślić takie pytanie. To zawsze porażka.
Rozstanie to porażka, bo... Traci się ważną bliskość. Bo się okazuje, że na jakimś etapie swojej dorosłości po prostu się nie sprawdziłeś.
Miłość od pierwszego wejrzenia jest... Możliwa w bajkach. Czyściutka, pachnąca, nieskalana. Tak – myślę – wygląda dziewica. Niewielu ją spotkało, więc się zazdrości szczęśliwcom. Dlatego w kinie, gdy bohater filmu zakochuje się nieprzytomnie w dziewczynie stojącej za nim w kolejce do kasy w supermarkecie, słychać wielkie wzdychanie...
Jej trik, który działa na mnie zawsze, to... Kobieta to w ogóle jeden wielki trik. Myślę, że jedno działa na każdego faceta rozbrajająco: kiedy ona mówi: "Kochanie, przepraszam, miałeś rację". Kupujesz to, nawet gdy wiesz, że ona wcale tej racji nie przyznaje, tylko manipuluje.
Zrobię z siebie idiotę dla kobiety...[/b] Zasady są po to, żeby ich nie łamać. Nie uważam, żeby kobieta, dla której miałbym je podeptać, mogła być z tego dumna.
Na przeprosiny kupuję... Kwiaty, bilety na samolot, kolację. Wszystko zależy od kontekstu. Najważniejsze, żeby słowo "przepraszam" w tej oprawie zabrzmiało szczerze.
Daję się przeprosić Z trudem, bo nie wybaczam łatwo. Właściwie po co? Nie skracam dystansu z przeciwnikiem. Nawet jeśli to jest kobieta.
źródło:styl24.pl
Jak zauważyliście na stronie Twojego Stylu nie umieszczono kilku ostatnich pytań. Specjalnie dla Was je wtypowałam ręcznie z magazynu. Brakuje jeszcze pięciu ostatnich, które podam na dniach. A i jeszcze są 3 dodatkowe małe fotki, które też postaram się zeskanować.
Obrazek
Jacek-t
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: środa 06 maja 2009, 02:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: Jacek-t »

No to Jaro jak Dawniej Doda, wygląda ostatnio z każdej lodówki :lol2: . Bo z kolei w Pani nr 8/2009 opowiadał z kolei o swojej Mamie. Żadnych cytatów nie mam, bo gazetę przeglądałem tylko w poczekalni u fryzjera :P .
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: piotrek888 »

Jakie buty super ma, też takie chcę. Jak on w ogóle wygląda fajowo :lol2:
Jacek-t
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: środa 06 maja 2009, 02:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: Jacek-t »

Znalazłem tą rozmowę z "Pani", czy raczej jej fragment

BABKA Z ADHD
Jarosław Kuźniar, dziennikarz TVN24, gospodarz programu „Poranek w TVN”
Z mamą kłócą się i żyć bez siebie nie mogą. Wszystko dlatego, że są podObni do siebie jak dwie krople wody.
Z dzieciństwa Kuźniar pamięta poranki. Siódma rano, mama od dawna na nogach. Słychać, jak wyjmuje odkurzacz, nalewa wodę do wiaderka. – Mówiliśmy: „Oho, mamuśka działa!”. Zanim wyszła do pracy, gotowała obiad, żebyśmy nie byli z siostrą po szkole głodni.
Dzisiaj narzeka, że jest zmęczona, ale dawniej to była taka kobitka z ADHD, która zawsze musiała się krzątać.
Jarek z siostrą śmiali się, że mama ma długi tytuł naukowy: technik ekonomista przedsiębiorstw handlowych. Pracowała w sklepie z materiałami w Bielawie. Syn chodził do niej po lekcjach. Zwłaszcza jak trzeba się było wyspowiadać z grzechów: jedynki, uwagi w dzienniczku. Z mamą pracowały jeszcze dwie koleżanki, nie wypadało robić przy nich awantur. A jak już wróciła do domu, to złość zdążyła wyparować. W sklepie zresztą było wiele ciekawych rzeczy. Tkaniny zwinięte w bele. Story i firanki wiszące na ciężkich wieszakach. No i telefon z czerwonym i białym guziczkiem, jedyny, z którego mógł korzystać. – Przyznaję, naciągałem państwo. Wydzwaniałem do koleżanek z wakacji.
Według niego więź między nim a mamą jest specyficzna, bo są do siebie podobni. Oboje wymagający, mało czuli. – Mama lubi bliskim organizować życie i słabo toleruje sprzeciw – opowiada Kuźniar. – Jak Jaruś nabroił, to nie było przebacz, tylko surowa rozmowa i rozliczanie. Ja też nie byłem specjalnie łatwy. Nie mówiłem: „Mamo, zakochałem się, co ja zrobię?”. Gdy mnie podpytywała, twardo się broniłem. Pewnie dlatego reagowała na wiele rzeczy oburzeniem. A czemu wybrałem takie, a nie inne studia, a po co idę do radia na dyżur. Taka reakcja obronna.
Podkreśla, że oboje są uparci. On chciał po swojemu, ona po swojemu...

Źródło: http://www.styl24.pl

A to zdjęcie, które towarzyszyło wywiadowi

Obrazek

Jaki sweterek z tygryskiem. Jaro demonstruje, że też lubi sobie pobrykać :lol2: .
queen ana
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 202
Rejestracja: czwartek 13 sie 2009, 14:22

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: queen ana »

Jarosław Kuźniar... 8)
Obrazek
http://poranektvn24.dbv.pl/news.php- Nieoficjalna Strona o Poranku
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: Nika »

Witaj na forum. :D
Ciekawy montaż. Podsyłałaś panu redaktorowi na skrzynkę kontaktową? Może by pokazał na wizji. :D
P.S. Ponieważ w dwóch pierwszych postach obrazki się nie załadowały, więc je usunęłam. Spróbuj ponownie skoro już wiesz jak je wstawiać.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 6 gości