[TVN] Mam talent

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

po31
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 212
Rejestracja: czwartek 03 maja 2012, 16:01

Re: Mam talent

Post autor: po31 »

Nie mam nic do Agustina i fajnie że będzie jurorem w Mam talent! Ale TVN robi sobie jakieś kpiny z fanów You can dance kiedy program????????????????????? Miał być jesienią!!!!!!
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Mam talent

Post autor: matik »

po31 pisze:You can dance kiedy program????????????????????? Miał być jesienią!!!!!!
Nikt o tym oficjalnie nie mówił.
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Mam talent

Post autor: prze_kw »

Osobiście uważam, że przejście Egurroli do "MT" jest zwiastunem końca "You Can Dance". Zresztą w mojej opinii formuła programu się już wyczerpała.
Liczą się tylko Fakty.
po31
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 212
Rejestracja: czwartek 03 maja 2012, 16:01

Re: Mam talent

Post autor: po31 »

Oto wypowiedz Edwarda Miszczaka na konferencji prasowej wiosennej ramówki TVN o programie You can dance
Nie pożegnaliśmy się z nim. Mamy całą ekipę gotową do startu - mówi Miszczak. Prawdopodobne jest, że trafi on na antenę TVN jesienią br.
po31
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 212
Rejestracja: czwartek 03 maja 2012, 16:01

Re: Mam talent

Post autor: po31 »

A czy wie ktoś może kiedy dokładnie ruszą nagrania główne z jurorami?
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Mam talent

Post autor: matik »

po31 pisze:A czy wie ktoś może kiedy dokładnie ruszą nagrania główne z jurorami?
16 czerwca. A to co przytaczasz, w dalszym ciągu nie jest oficjalnym potwierdzeniem, że program będzie jesienią, tylko spekulacją z ust samego dyrektora programowego.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Mam talent

Post autor: Adrian ;P »

Zdecydowanie najlepszy wybór, bo wymieniane osoby były tragiczne. Mam nadzieję, że nie oznacza to, że nie zobaczymy już YCD w kolejnych sezonach.
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: Mam talent

Post autor: adik1148 »

chyba żart ; / Agustin jak dla mnie jest kojarzony tylko z YCD i tak powinno zostac ;/ nie wiem ... chyba TVN spada bardzo nisko ...
felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: Mam talent

Post autor: felek »

Najlepszy możliwy wybór :D Agustin jest konkretny, zabawny no i uwielbiany przez większość ludzi - co osobom publicznym rzadko się zdarza :)
po31
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 212
Rejestracja: czwartek 03 maja 2012, 16:01

Re: Mam talent

Post autor: po31 »

[quote="Adrian ;P"]Zdecydowanie najlepszy wybór, bo wymieniane osoby były tragiczne. Mam nadzieję, że nie oznacza to, że nie zobaczymy już YCD w kolejnych sezonach.[/quot

Ja też mam nadzieję że stacja na wiosnę 2014 zdecyduje się conajmniej jeszcze na 8 edycję You can dance!!!!!!!!! :)
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Mam talent

Post autor: Trzeciak »

czerk pisze:Osobiście uważam, że przejście Egurroli do "MT" jest zwiastunem końca "You Can Dance". Zresztą w mojej opinii formuła programu się już wyczerpała.
Wyczerpała? Myślę, że gdyby tylko pewne elementy programu odnowić - to nadal format wyglądałby świeżo. Poprzednia - kolejna świetna edycja pokazała, że jest potrzeba kontynuacji tego programu.

Co nie zmienia faktu, że z tego wyboru naprawdę się cieszę. Tym samym w jury jest jeden spec od muzyki, jeden spec od tańca oraz jedna osoba, która oczekuje wrażeń.

P.S.: Warto wspomnieć, że za oprawę taneczną odcinków "live" 2 edycji "The Voice of Poland" (emitowanej wiosną br.) odpowiadał sam Agustin Egurrola z grupą taneczną Volt.
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: Mam talent

Post autor: adik1148 »

czyli w nast. edycji Voice grupa Volt juz nie będzie uczestniczyć ;)
po31
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 212
Rejestracja: czwartek 03 maja 2012, 16:01

Re: Mam talent

Post autor: po31 »

    matik pisze:
    po31 pisze:A czy wie ktoś może kiedy dokładnie ruszą nagrania główne z jurorami?
    16 czerwca. A to co przytaczasz, w dalszym ciągu nie jest oficjalnym potwierdzeniem, że program będzie jesienią, tylko spekulacją z ust samego dyrektora programowego.
    Castingi z udziałem jury ruszają już w najbliższy poniedziałek 10 czerwca
    Szósta edycja “Mam talent!” pojawi się na antenie TVN we wrześniu br. W najbliższą sobotę 8 czerwca br. w Warszawie w Pałacu Prymasowskim odbędzie się ostatni precasting do programu. Uczestnicy tego i poprzednich przesłuchań wezmą udział w castingach z udziałem jury - ich nagrania ruszają już 10 czerwca br. Za produkcję wykonawczą formatu odpowiada FremantleMedia Polska.
    matik
    Przyjaciel TVNFakty.pl
    Przyjaciel TVNFakty.pl
    Posty: 5702
    Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

    Re: Mam talent

    Post autor: matik »

    po31 pisze:
      matik pisze:
      po31 pisze:A czy wie ktoś może kiedy dokładnie ruszą nagrania główne z jurorami?
      16 czerwca.
      Castingi z udziałem jury ruszają już w najbliższy poniedziałek 10 czerwca
      Wirtualnemedia też się czasem mylą. Pierwszy casting z udziałem jury 16 czerwca w katowickim Teatrze Śląskim - informacje z produkcji programu.
      Trzeciak
      Fan Forum
      Fan Forum
      Posty: 3612
      Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

      Re: Mam talent

      Post autor: Trzeciak »

      po31 pisze:
        matik pisze:
        po31 pisze:A czy wie ktoś może kiedy dokładnie ruszą nagrania główne z jurorami?
        16 czerwca. A to co przytaczasz, w dalszym ciągu nie jest oficjalnym potwierdzeniem, że program będzie jesienią, tylko spekulacją z ust samego dyrektora programowego.
        Castingi z udziałem jury ruszają już w najbliższy poniedziałek 10 czerwca
        Szósta edycja “Mam talent!” pojawi się na antenie TVN we wrześniu br. W najbliższą sobotę 8 czerwca br. w Warszawie w Pałacu Prymasowskim odbędzie się ostatni precasting do programu. Uczestnicy tego i poprzednich przesłuchań wezmą udział w castingach z udziałem jury - ich nagrania ruszają już 10 czerwca br. Za produkcję wykonawczą formatu odpowiada FremantleMedia Polska.
        Nie pleć bzdur. W pierwszym castingu jurorskim, który zwykle odbywa się w Katowicach wezmą udział uczestnicy, którzy pomyślnie przeszli precasting w Zabrzu. Podobnie jest w przypadku innych miast, gdzie odbywają się nagrania castingów jurorskich. Uczestnicy, którzy pomyślnie przejdą precasting w Warszawie - wezmą udział w castingu jurorskim - także w Warszawie, który odbędzie się w połowie lipca. Produkcja musi mieć czas na ocenę występów precastingowych i skierowanie uczestników na nagrania, a zwykle w dwa dni się tego nie załatwia.
        Ostatnio zmieniony piątek 07 cze 2013, 14:48 przez Trzeciak, łącznie zmieniany 2 razy.
        ODPOWIEDZ

        Kto jest online

        Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość