Joanna Kryńska

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Jacek-t
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: środa 06 maja 2009, 02:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Joanna Kryńska

Post autor: Jacek-t »

maxxx pisze:Dziś droga Asi na Święta była chyba tematem przewodnim "Poranka" :lol2: Kuba wymagał nawet wymienienie rond po ktorych porusza się redakcyjna koleżanka w drodze do domu :rozglada: Joasia wydaje się świetnie zorganizowaną osoba, więc takie rzeczy jak najszybsza trasa to ma na bank w malym paluszku. 8)
Mimo to Kuba próbował udowodnić Joasi, że zna lepszą i szybszą drogę do Siemiatycz :hmm: .
maxxx pisze:Bardzo miły "Poranek", póżniej w miarę napływu gości troszkę się wigilijne pogawędki rozmyły, ale i tak wiele tajemnic Pani Redaktor zdradziła. :lol2: Jedyne czego żal, to, że nie dała się namówić na kolędowanie..no cóż :aniol:
Choć przykład dawały psy, koty, króliki i nawet złota rybka :lol2: .

Dla Pani redaktor i wszystkich forumowiczów Najlepsze Życzenia Świąteczne:

Obrazek
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Joanna Kryńska

Post autor: maxxx »

Jacek-t pisze:Choć przykład dawały psy, koty, króliki i nawet złota rybka
Może zabrakło jeszcze jakiegoś uparciucha osiołka. :lol2: Ale chyba kompletny zwierzyniec by nie pomógł. :spiewa:

Czerpiąc newsy z wiarygodnego źródła tvnfakty.pl ( 8) ) wygląda na to, że Asia stworzy po Nowym Roku duet weekendowo-porankowy z Marcinem Żebrowskim. Więc myśle jest to jakiś, no przynajmniej słodzik, albo płaska łyżeczka cukru w tym wszystkim :rozglada:

Jakoś tak ta perspektywa bezowocnego w Panią Redaktor całego bożego tygodnia nie nastraja mnie najdelikatniej mówiąc optymistycznie. Bo w tym Dniu na Żywo, to wedle wszystkich znaków na niebie wygląda na nr 4..

No nic poczekajmy. Na razie zaczerpnijmy z poetyki Horacego - Carpe diem. Zdaje się, że jutro. Wesołych. 8)
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Joanna Kryńska

Post autor: nouze »

Joanna pokazuje co sądzi na temat swoich fanów na forum.
Obrazek
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Joanna Kryńska

Post autor: nouze »

Jeszcze kilka shotów. Spokojny, świąteczny dyżur. Zegarek chyba od Mikołaja, bo zdaje mi się że inny zawsze nosiła. Wasyl za to w swoim stylu pokazuje jakieś świństwa, więc ogólnie było ok.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Joanna Kryńska

Post autor: maxxx »

Faktycznie nadwyraz spokojny dyżur, ale Joasia jest doskonała w każdym anturażu newsowym. :)

To co, wszystko wskazuje na to, że nadchodza ostatnie wydania "PZP" z Panią Redaktor, trochę będzie tak nieswojo mimo wszystko się rozstawać ze znanym widokiem Joasi za mówniczką. A już na pewno Pani Redaktor nie będzie lekko. :cicho: Kawał czasu tam spędziła, ja tam jestem sentymentalny. :neutral:
Z jednej strony nieraz apelowaliśmy o zakończenie prowadzenia przez Joasię "PZP", ale z drugiej strony jakoś trudno mi sobie wyobrazić, by z obecnej zamiany na prace w weekendy była zachwycona :uwaga: Mam tylko nadzieję, że to bedzie grafik przejściowy i na dluższą mete inaczej to bedzie wygladać. Korzystniej przede wszystkim dla Joanny.
Ale cóż, nie mamy za wiele wpływu na to wszystko co się wyprawia w tvnie, pozostaje tylko wnikliwie obserwować dalszą drogę zawodową Joasi i stać za Nią murem :!: Pierwszym dowodem na to będzie weekendowy budzik tuż przed 7. :spiewa:
Musiałem się wygadać trochę, dobranoc. :lol2:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Joanna Kryńska

Post autor: epsztajnek »

maxxx pisze:Kawał czasu tam spędziła, ja tam jestem sentymentalny.
Było, nie było, trzy lata . :mhm:
Mam tylko nadzieję, że to bedzie grafik przejściowy i na dluższą mete inaczej to bedzie wygladać.
Zapowiedź odejścia Porady z Poranka może zaowocować dodatkowymi przetasowaniami.
Aczkolwiek nie należy robić sobie dużej nadziei. :nie:
P.S. To ujęcie z profilu - drugie od dołu - przepiękne :aniol:
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Joanna Kryńska

Post autor: epsztajnek »

O, cześć Niunia :lol2:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Joanna Kryńska

Post autor: maxxx »

To mnie pięknie dziś Asia zaskoczyła :hmm: Z ledwością załapałem się na ostatni serwis. :cicho:
Moje prognozy wczorajsze się nie sprawdziły :nie: Noi dobrze! Niech sobie kto chce prowadzi PZP, ich strata! :wariat: :lol2:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Joanna Kryńska

Post autor: nouze »

Proszę jak nietypowo, ten Tejchman to przyrżnie kiedyś głową o coś.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Joanna Kryńska

Post autor: maxxx »

Proszę jak nietypowo
Chodzi o ujęcie kamery czy nietypowe(troszkę wyżej zaczesane włosy, bardziej odsłaniające czoło)uczesanie? Jedno i drugie bardzo in plus :aniol:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Joanna Kryńska

Post autor: nouze »

Obie odpowiedzi oraz opinia jest jak najbardziej correct. :lol2:
Jacek-t
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: środa 06 maja 2009, 02:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Joanna Kryńska

Post autor: Jacek-t »

W związku z naszymi obawami jak to będzie z obecnością Joasi w nowej ramówce, w ostatnim tygodniu starego roku mamy prawdziwie końską dawkę spotkań z Panią redaktor :D :

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Joanna Kryńska

Post autor: nouze »

Ten gostek za plecami Asi to nie Cebula?
Obrazek
Obrazek
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Joanna Kryńska

Post autor: epsztajnek »

Z tajemniczego dialogu między Kuźniarem a Cegiełką ( ciiiiii :cicho: ) można by wysnuć wniosek, że w w życiu Naszej Pani Redaktor niedługo zajdą zmiany nie tylko zawodowe :cicho: ;)
beti12345
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: niedziela 18 kwie 2010, 12:54

Re: Joanna Kryńska

Post autor: beti12345 »

epsztajnek pisze:Z tajemniczego dialogu między Kuźniarem a Cegiełką ( ciiiiii :cicho: ) można by wysnuć wniosek, że w w życiu Naszej Pani Redaktor niedługo zajdą zmiany nie tylko zawodowe :cicho: ;)


niestety nie słyszałam tego, masz może to nagrane
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 8 gości