Joanna Kryńska

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

aneta101
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: środa 28 kwie 2010, 21:22

Re: Joanna Kryńska

Post autor: aneta101 »

To prawda w maju!
incognito
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 380
Rejestracja: wtorek 26 paź 2010, 12:58

Re: Joanna Kryńska

Post autor: incognito »

nouze pisze:Ten gostek za plecami Asi to nie Cebula?
Obrazek
Symptomatyczne jest to zdjęcie.
Cebula czyhający za plecami Asi na Jej posadę, wciśnięty w Jej fotel i wymowny wyraz twarzy Joanny jako komentarz ;(
epsztajnek pisze:Z tajemniczego dialogu między Kuźniarem a Cegiełką ( ciiiiii :cicho: ) można by wysnuć wniosek, że w w życiu Naszej Pani Redaktor niedługo zajdą zmiany nie tylko zawodowe :cicho: ;)
Zajrzałem do Google'a i tak patrzę na te najpopularniejsze wpisy...
Obrazek

Czy chcemy czy nie chcemy, kiedyś to się stanie ;(
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Joanna Kryńska

Post autor: epsztajnek »

incognito pisze: Symptomatyczne jest to zdjęcie.
Cebula czyhający za plecami Asi na Jej posadę, wciśnięty w Jej fotel i wymowny wyraz twarzy Joanny jako komentarz
Kiedy 3 lata temu Joanna rozpoczynała działalność w PzP , rozważaliśmy tutaj, czy działo się to zgodnie z jej wolą, czy też wbrew :mhm:
Z pewnością dziewczyna włożyła kawał pracy i serca w ten program i sentyment pozostanie, ale sądzę, że rozstaje się z tym programem bez większego żalu.
W końcu "Poranków" nie odwołuje się z powodu jakichś wydarzeń, a wręcz nadaje się w takich sytuacjach adnotację "wydanie specjalne".
Czy chcemy czy nie chcemy, kiedyś to się stanie ;(
Oj, poleją się co niektórym łzy majowe :rozglada:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Joanna Kryńska

Post autor: maxxx »

epsztajnek pisze:Kiedy 3 lata temu Joanna rozpoczynała działalność w PzP , rozważaliśmy tutaj, czy działo się to zgodnie z jej wolą, czy też wbrew
Z pewnością dziewczyna włożyła kawał pracy i serca w ten program i sentyment pozostanie, ale sądzę, że rozstaje się z tym programem bez większego żalu.
W końcu "Poranków" nie odwołuje się z powodu jakichś wydarzeń, a wręcz nadaje się w takich sytuacjach adnotację "wydanie specjalne".
Skoro ktoś powierzył Jej ten program, to znaczy, że czymś sobie na to zasłużyła. I patrząc pod tym kątem naprawdę nie rozumiem z jakiegoż to ważnego powodu nagle następuje taka bezsensowna zmiana. Bo na 99% zakładam, że Joannie się to nie podoba. Co byśmy tu nie mówili o chęci rozwoju zawodowego itp, to jednak swój program w tak młodym wieku (znając standardy telewizyjne) jest/był sporym osiągnięciem. Na pewno przyczyną nie są słabe wyniki, bo z tego co patrzyłem "PZP" za panowania Joasi notowało zwyżkową tendencje. Korporacja i tyle w temacie. :stop:

Wszyscy wiemy, że dla nas to nie był program marzeń. No, program jak program, oczywiście mówie o charakterze pracy naszej ulubienicy. Patrząc przez ten pryzmat nie powinniśmy się specjalnie smucić. Weekendowe Poranki to przecież spora atrakcja, dla widzów pracujących wręcz super wiadomość. Tylko ciekawe czy Joasia jest tym zachwycona? Szczerze wątpie.
Moim zdaniem dyżury w "Porankach" powinni być ruchome, wtedy było by w miarę sprawiedliwie.
No cóż, jest jak jest, trzeba przestawić będzie myślenie na ten nowy rok. I z tego już ukierunkowanego myślenia czerpać jak najwięcej pozytywów. ;)Ale o to już zadba Pani Redaktor.;)
Poprostu Joasia według mnie zasługuje na więcej :!:
Oj, poleją się co niektórym łzy majowe
Tylko żeby komuś jakieś głupoty nie strzeliły do głowy w postaci odejść z forum. :grozi: My mamy być niezniszczalni. :lol2:
Test na wierność fanów ma być zdany na szóstkę. "PZP" przetrwaliśmy, nic nie straszne. :lol2:
Joasia pewnie do weekendu free. (?) :mhm:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Joanna Kryńska

Post autor: piotrek888 »

Czy to beda lzy majowe, to ja pewien nie jestem. Cieszmy sie szczesciem Joasi ;)))))))
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Joanna Kryńska

Post autor: epsztajnek »

Ale przyznasz maxxxie, że PzP było traktowane przez szefostwo stacji raczej po macoszemu
I to była moja przewodnia myśl w powyższym wpisie.
A co na temat swoich przenosin myśli sama Joanna ? Prawdy się raczej nigdy nie dowiemy :nie: Możemy tylko snuć przypuszczenia, każdy swoje.
maxxx pisze:Tylko żeby komuś jakieś głupoty nie strzeliły do głowy w postaci odejść z forum
Ależ uchowaj Boże :shock: :grozi:
Wyrzucimy tylko z siebie emocje gdzieś w ciemnym kącie, aby nas nikt nie widział :D i wracamy na miejsce.
W końcu jakoś nie przeszkadzają nam obrączki na palcach Anny Jot, Betti, czy Cegiełki :rozglada: :devil:
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Joanna Kryńska

Post autor: piotrek888 »

za plecami Michala widac Joasie, czyli widzimy sie po 17 ;)
Jacek-t
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: środa 06 maja 2009, 02:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Joanna Kryńska

Post autor: Jacek-t »

maxxx pisze: Skoro ktoś powierzył Jej ten program, to znaczy, że czymś sobie na to zasłużyła. I patrząc pod tym kątem naprawdę nie rozumiem z jakiegoż to ważnego powodu nagle następuje taka bezsensowna zmiana. Bo na 99% zakładam, że Joannie się to nie podoba.
Chyba coś w tym jest, bo dzisiaj w Poranku Kuźniar raz po raz powtarzał Joasi, że będzie zadowolona ze zmiany, a Joasia potakiwała tak jakby trochę z obowiązku.
piotrek888 pisze:za plecami Michala widac Joasie, czyli widzimy sie po 17 ;)
O matko, znowu 12 godzinny dyżur :hmm:.
Jacek-t
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: środa 06 maja 2009, 02:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Joanna Kryńska

Post autor: Jacek-t »

Jednak szefowie dali Joasi odpocząć :lol2: .
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Joanna Kryńska

Post autor: nouze »

Tylko lekko wtrącę trzy grosze. Myślę że szefostwo chce chyba tchnąć jakieś drugie życie w ten program sprowadzając tego miglanca, że jest niby znany i może nową publikę ściągnie. Ale tak po mojemu, to z tą Cebulą oglądalność im spadnie jak głowa Antoniny, bo nawet najgorszy program ma sens, jak jest ładna prowadząca. A hasło mogą od razu zmienić na "coraz więcej, coraz głupszych spraw". Co do ślubu... jak ktoś będzie chciał się przystawić to go obrączka nie zrazi, mnie tam nigdy nie zraża:):):) można po pysku dostać, ale to też rodzaj przygody. :P
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Joanna Kryńska

Post autor: nouze »

Jacek-t pisze:Jednak szefowie dali Joasi odpocząć :lol2: .
nie na długo

Jakub: Joasiu, jak samopoczucie?
Asia: Bardzo dobrze, szczególnie gdy słyszę ciebie, jesteś tak wprawiony w bojach, tak energiczny...
:shock:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Joanna Kryńska

Post autor: maxxx »

Jakby ktoś był taki dobry i miał chwilkę czasu to prośba choć o pare 'wstawek' z dzisiejszego Poranka, bo nawet nie ustawiłem nagrywarki.. ;(
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Joanna Kryńska

Post autor: epsztajnek »

i tak odchodzę bez pożegnania z PzP
A miało być od 3 stycznia.
Trochę szkoda , że szefowie nie pozwolili Joannie rzucić zza mówniczki symbolicznego "dziękuję za te 3 lata i do zobaczenia na innym stanowisku" :(
A Siemiatycze śniegiem zasypane :aniol:
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Joanna Kryńska

Post autor: nouze »

maxxx pisze:Jakby ktoś był taki dobry i miał chwilkę czasu to prośba choć o pare 'wstawek' z dzisiejszego Poranka, bo nawet nie ustawiłem nagrywarki..
Jasna sprawa
http://www.fileserve.com/file/B5mRCDY

Pocieszę Cię że dużo nie straciłeś, to nie Wigilia. W tych klipach tego nie ma (nie mogłem znaleźć:) ale Asia wspomniała tylko mimochodem, wciskająć się w kolejny monolog Kuby, że nie pija szampana.

ps. poszła pierwsza zajawka PzP z Cebulą
incognito
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 380
Rejestracja: wtorek 26 paź 2010, 12:58

Re: Joanna Kryńska

Post autor: incognito »

nouze pisze:szefostwo chce chyba tchnąć jakieś drugie życie w ten program sprowadzając tego miglanca, że jest niby znany i może nową publikę ściągnie. Ale tak po mojemu, to z tą Cebulą oglądalność im spadnie

ps. poszła pierwsza zajawka PzP z Cebulą
Obawiam, że nie spadnie :neutral:
Co by nie mówić o Cebuli, to przeciętny widz widząc go na ekranie podświadomie nie zmienia kanału, licząc że za chwilę będzie świadkiem ujawnienia kolejnego "Constaru" czy korupcyjnego skandalu.
Jeszcze teraz te zachęcające zajawki.
Oglądalność wzrośnie, a jakaś bliżej nam nie znana osoba odpowiedzialna za tę zmianę - odtrąbi sukces i spije śmietankę :uhh:
Ale my - przecież z zasady nie życzymy żadnemu programowi spadku słupków popularności - dlatego zaciskamy zęby i patrzymy w przyszłość :spiewa:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości