TVN Gra

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

TVN Gra w sierpniu z Krakowa
MediaLink.pl pisze:NajpóŸniej w po³owie sierpnia powinien ruszyÌ nowy kana³ grupy ITI - TVN Gra. Stacja rozpocznie nadawanie po otrzymaniu koncesji od Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji. Wniosek koncesyjny zosta³ z³o¿ony 17 maja br. Teraz Rada w przeci¹gu 3 miesiêcy, od z³o¿enia wniosku, powinna wydaÌ decyzjê.

- W przygotowaniu mamy 16 nowych programów. Prowadzimy castingi, potrzebujemy ok. 20 prowadz¹cych. Produkcja bêdzie siê odbywa³a g³ównie z Krakowa - mówi portalowi MediaLink.pl szefowa kana³u TVN Gra Ma³gorzata Gratys. - Produkcyjnie chcemy byÌ gotowi na koniec lipca - dodaje.

Najprawdopodobniej wÂśrĂłd propozycji programowych nie zobaczymy teleturniejĂłw interaktywnych znanych widzom z TVN i TVN Siedem.
po liczbach zapowiada siĂŞ ciekawie :D ciekawe jak to bĂŞdzie z dostĂŞpnoÂściÂą.. :roll:
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Ktoœ tu napisa³, ¿e TVNGra bêdzie tak jak TVNMeteo i ja to powpieram. Wed³ug mnie bêdzie to taki sam niewypa³ a je¿eli grupa ITI nie bêdzie robiÌ dobrych kana³ów to nied³ugo nazwa TVN, ni bêdzie oznacza³a telewizji na wysokim poziomie tylko jakiœ kicz na kó³kach. Osobiœcie bylbym gdyby powsta³ program TVNSport albo TVNBiznes.
Wróciłem!!
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

TVN Sport? ProszĂŞ bardzo. :lol:

TVN Meteo ma wy¿sz¹ ogl¹dalnoœÌ, ni¿ MTV, wiêc nie wiem, czy to niewypa³. :>
regoat
Początkujący
Początkujący
Posty: 83
Rejestracja: piątek 03 cze 2005, 21:21
Kontakt:

Post autor: regoat »

moze straszny niewypalto niejest ale spotkac tam pogode to cud.

A nie maja jakis limitow z KRRiT co do zawartosci rozrywki na antenie? hhee bo jak tak to na tvn gra bedzimy ogladac pogode.
Awatar użytkownika
Remig
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: wtorek 05 lip 2005, 18:53
Lokalizacja: Wielkopolska
Kontakt:

Post autor: Remig »

A ja na nieoficjalnej stronie dowiediaÂłem siĂŞ Âże grupa iti chce wykupiĂŚ wszystkie stacje oprucz tvp To by dopiero byÂło

Od moderatora: po pierwsze nia na temat, po drugie bzdurne, po trzecie daruj sobie, po czwarte przeczytaj regulamin, po piÂąte jeÂśli nie masz nic do powiedzenia to nic nie pisz.
Anonymus
Bywalec
Bywalec
Posty: 553
Rejestracja: sobota 12 cze 2004, 19:12
Lokalizacja: D-ca

Post autor: Anonymus »

Wg mnie dobrze, Âże powstaje taki kanaÂł jak TVN Gra.
Ja ogl¹dam TVN i zreszt¹ w ogóle inne telewizje gdy lec¹ jakies ciekawe programy, teleturnieje, wiadomoœci no i nawet seriale ale gdy lec¹ filmy to dla mnie TVN nie istnieje i prze³¹czam na inny, bo filmów prawie w ogóle nie ogl¹dam w TV. Dla mnie telewizja to rozrywka, a j¹ dostarczaj¹ w³aœnie ró¿nego rodzaju teleturnieje, ciekawe programy.
A teraz gdy powstanie program gdzie bĂŞdÂą leciaÂły same teleturnieje, gry itp to i to jeszcze kanaÂł z grupy TVN to bĂŞdzie co oglÂądaĂŚ :D
Każdego dnia toczy się życie - Jesteśmy po to aby je pokazać - Cała prawda całą dobę - TVN24
TVN - PROGRAMOWO NAJLEPSZA
Awatar użytkownika
Remig
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: wtorek 05 lip 2005, 18:53
Lokalizacja: Wielkopolska
Kontakt:

Post autor: Remig »

Teleturnieje itp. to njlepszy produkty tvn-u sÂą super :D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

juÂż wiemy jak wyglÂąda logo TVN Gra>> http://www.press.pl/news/pokaz_site.php?id=2676
bardzo fajnie ono wyglÂąda najbardziej w nim podoba mi sie napis gra w Âżetonach do gry kolory tylko 3 ale chyba w ani jednym nie ma wiĂŞcej kolorĂłw no to teraz nam pozostaje poczekaĂŚ na start i zobaczyĂŚ jaka bĂŞdzie grafika :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
igor19
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 21:20

Post autor: igor19 »

Bardzo ciekawy artykuÂł ,za medialink.pl:
Teskt jed dÂługi ,wkleiÂłem ciekawsze fragmenty

Nowy 24-godzinny kana³ Grupy ITI ruszy w okolicach wrzeœnia. Stacja oczekuje podpisania dokumentów koncesyjnych przez Danutê Waniek, przewodnicz¹c¹ KRRiT. Zdecydowana wiêkszoœÌ programu bêdzie realizowana na ¿ywo. Nadawca wykorzysta nowoczesny i zaawansowany technologicznie wizerunek TVN. Komunikacja z widzem bêdzie odbywa³a siê przez wszystkie dostêpne formy.

TVN Gra ma nadawaĂŚ program dla ludzi mÂłodych i ambitnych, ktĂłrzy chcÂą poszerzaĂŚ swojÂą wiedzĂŞ ogĂłlnÂą poprzez gry, quizy i szarady. Na antenie nie zabraknie dobrej rozrywki wspierajÂącej rozwĂłj intelektualny. Program stacji ma byĂŚ adresowany do ludzi mÂłodych, chcÂących poszerzaĂŚ swojÂą wiedzĂŞ, ale takÂże dla dojrzaÂłych, ktĂłrzy chcÂą jÂą sprawdziĂŚ. Telewidzowie bĂŞdÂą mogli uczestniczyĂŚ w audycjach stacji przez telefony komĂłrkowe i stacjonarne.

- W ramówce TVN Gra przygotowaliœmy kilka pozycji programowych: "Diablo i Angelo" poranny animowany program na rozbudzenie, w którym widzowie bêd¹ mogli us³yszeÌ wiadomoœci sms wys³ane przez siebie, "Misja specjalna" - program interaktywny nawi¹zuj¹cy do filmów akcji, szybki, dynamiczny i zaskakuj¹cy, "Fotogra" - program, w którym zajmujemy siê konkursami obrazkowymi a wiêc spostrzegawczoœÌ i wyobraŸnia na pierwszym miejscu, "Seans filmowy" - œwiat filmu, gwiazd, ploteczki, wszystko to znajdzie swoje miejsce w tym programie, "Gra wstêpna" wieczorny program o mêskim charakterze i wiele innych, innych atrakcyjnych programów. W ka¿dym programie na widzów czekaj¹ nagrody. Zwyciêzcy konkursów bêd¹ mogli wygraÌ nagrody finansowe lub nagrody rzeczowe. Nagrody w naszych konkursach s¹ wyp³acane w ci¹gu 5 dni roboczych. - powiedzia³a Ma³gorzata Gratys, szefowa kana³u.

- W obecnych czasach dosyÌ trudno zwróciÌ uwagê, nie tylko m³odego widza, ale równie¿ tego dojrza³ego, na wartoœci jakie niesie ze sob¹ gruntowna wiedza ogólna. Dlatego tez program TVN Gra bêdzie nadawany w g³ównej mierze "na ¿ywo", z wykorzystaniem jak najwiêkszej palety mo¿liwoœci technicznych, dziêki którym program ten bêdzie odró¿nia³ siê nie tylko merytoryczn¹ zawartoœci¹ ale równie¿ jakoœci¹ i elementami szeroko pojêtej nowoczesnoœci, takimi jak interakcja "na ¿ywo" z widzem. - poinformowa³a nas koordynatorka projektu.

Biznesowe uzasadnienie jest proste - kontynuujemy strategie dywersyfikacji ÂźrĂłdeÂł przychodĂłw, tym razem nie siĂŞgamy po budÂżety reklamowe. Naszym celem jest tez utrzymanie nowoczesnego i zaawansowanego technologicznie wizerunku Grupy TVN. Mamy narzĂŞdzia, zdobyliÂśmy doÂświadczenie, potrafimy budziĂŚ w widzach emocje, zachĂŞciĂŚ ich do interakcji przez telefon. PowstaÂła baza produkcyjna, zaplecze redakcyjne i kompetencje zespoÂłu, ktĂłry gromadziÂł doÂświadczenie poczÂąwszy od pierwszych edycji Big Brothera. To wszystko pozwala nam stosunkowo nieduÂżym nakÂładem ÂśrodkĂłw i czasu powoÂłaĂŚ KanaÂł TVN Gra do Âżycia. - powiedziaÂł Piotr Walter, prezes zarzÂądu TVN.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

no niektĂłre programy mogÂą byĂŚ ciekawe :roll: szkoda tylkoe Âże bĂŞda w nim programy typu Call TV mogÂło by byĂŚ pare teleturniejĂłw podobnych do NO czy MilionerĂłw ale widocznie nie bĂŞdzie :cry:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Awatar użytkownika
iSiO
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: niedziela 17 kwie 2005, 17:49

Post autor: iSiO »

Jakieœ nowe informacje odnoœcnie TVN GRa? Bo mia³ byæ najpierw w œierpniu potem we wrzesniu i cisza...
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

Pewnie nam zrobi¹ niespodziankê na œwiêta BN :D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

mi sie wydaje ze swieta BN to za pozno ja obstawiam przelom wrzesnia pazdziernika lecz moge sie mylic ale to jest zle ciagle przesuwanie terminu startu TVN Gra :?
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

TVN Gra dopiero w rocznice powstania TVN-u
onet.pl pisze:TVN, który w swojej strategii zak³ada rozwój poprzez nowe kana³y tematyczne, planuje uruchomiÌ kana³ TVN Gra 3 paŸdziernika, a start TVN Med przewiduje na I kwarta³ 2006 roku - poinformowa³ w œrodê Piotr Walter, prezes TVN."3 paŸdziernika, w ósm¹ rocznicê stacji, planujemy rozpocz¹Ì nadawanie kana³u TVN Gra" - powiedzia³ dziennikarzom prezes TVN-u.
mam nadzieje ze to juz ostateczna data startu ale to chyba przez to ze nie maja prezenterow dzis widzialem reklame o castingach dla prezenterow programow interaktywnych
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

Chyba ostateczna jak podaje strona http://tvn.tivi.pl/ :
"Znana jest juÂż data startu interaktywnego kanaÂłu TVN Gra. Telewizja z teleturniejami po wielokrotnych zmianach terminu premiery wystartuje 3 paÂździernika - w ĂłsmÂą rocznicĂŞ powstania TVN. Natomiast w pierwszym kwartale przyszÂłego roku Grupa TVN zamierza uruchomiĂŚ kanaÂł dla lekarzy i stomatologĂłw TVN Med."
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość