Nowy sezon w telewizji?

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Nowy sezon w telewizji?

Post autor: Bartek »

Ostatnie informacje z grupy TVN napawaj¹ mnie optymizmem - patrzac na ca³oœÌ nowoœci, mo¿na zauwazyc, ze ta stacja chce stworzyc premierowy sezon czerwic-sierpien. Do tej pory w tych miesiacach jedynymi programami nowymi byly jedynie serwisy informacyjne ;-). Tymczasem w tym roku maja sie pojawic przynajmniej 3 nowosci: "Jak pies z kotem", "Polska na weekend", "Morning Show" i program o festiwalu w Sopocie - jak sadze emitowany w sobote, bo wtedy powstala dziura po Tancu z Gwiazdami. Ja by³bym z takiej ramowki "choc troche nowej" zadowolony, gdyz w wakacje po prostu nie ma co ogladac ;-) A jaki jest wasz os¹d?
B@r
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 151
Rejestracja: sobota 05 mar 2005, 19:08
Lokalizacja: ?l?sk

Post autor: B@r »

To dobrze,Âże siĂŞ stara coÂś zaoferowaĂŚ nowego na wakacje....Bo w TVP lecÂą we wakacje nowoÂści-na Polsacie bĂŞdĂŞ teÂż nowe odcinki Samego ÂŻycia :D
Bo jak narazie to na TVN we wakacje lecialy w kó³ku te same programy..ile mozna ogl¹daÌ Oko za oko? Jeszcze Rozmowy w toku to rozumiem,¿eby powtarzaÌ.
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Re: Nowy sezon w telewizji?

Post autor: Maciek »

Bartek pisze:(...) i program o festiwalu w Sopocie - jak sadze emitowany w sobote, bo wtedy powstala dziura po Tancu z Gwiazdami. (...)
Nie liczyÂłbym na to - a przynajmniej nie prĂŞdzej niÂż w lipcu. PiszÂąc to mam na myÂśli "MojÂą krew" Magdy MoÂłek, ktĂłrego to programu cztery odcinki nie zostaÂły jeszcze dotÂąd wyemitowane w TVN i to one w czerwcu wypeÂłniÂą "dziurĂŞ" po "TaĂącu z gwiazdami".
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

Hmm, skÂąd takie informacje? WedÂług samego tvn Moja Krew bĂŞdzie emitowana we wtorki o 21:30...
Awatar użytkownika
faithless
Początkujący
Początkujący
Posty: 55
Rejestracja: sobota 04 cze 2005, 00:14
Lokalizacja: Planeta TVN
Kontakt:

Re: Nowy sezon w telewizji?

Post autor: faithless »

Bartek pisze: "Morning Show"
O tym jeszcze nie sÂłyszaÂłem
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości