Jesienna ramówka TVN

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

tomekomxx
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: czwartek 18 sie 2005, 18:41

Post autor: tomekomxx »

na jakiej vivie.
Bardzo pÂłytko myslisz a to niedobrze. Ludziki walczÂące ze zÂłem???????????
Napisz cos konkretnego bo takie gledzenie nie ma sensu.
eSSo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: niedziela 21 sie 2005, 07:51
Lokalizacja: WaWa
Kontakt:

Post autor: eSSo »

I jak?

Nagral juz ktos moze na kompa ta zapowiedz seriali? :o

Bylbym bardzo wdzieczny :)

Pozdro!
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Na niemieckiej wiwie tam byÂły jakieÂś dwie agentki czy coÂś takiego, i one walczyÂły z jakimÂś tam doktorem. I co chwile byÂło i m widac majtki.
Wróciłem!!
tomekomxx
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: czwartek 18 sie 2005, 18:41

Post autor: tomekomxx »

akurat nie kojarze.Moze dlatego ze nie mam tej vivy.
S¹ ró¿ne animacje jedne lepsze drugie gorsze.
Zalezy co kto lubi.
Ale nie mozna wszystkiego wkÂładac do jednego worka.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

ej gadajcie o tej anime na temacie ktĂłry o tym powstaÂł tu gadamy o jeieni w TVN a anime napewno tam sie nie znajdzie
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

Dragoon Bull - Vegeta to Âżul :D :D
Albo coœ w stylu czarodziejek z ksiê¿yca tylko du¿ooo g³upsze. Wiêkszych idiotyzmów i bana³ów w ¿yciu nie widza³em... BLEE!

Obrazek
Ostatnio zmieniony poniedziałek 22 sie 2005, 11:09 przez Przemek, łącznie zmieniany 1 raz.
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

POPRZEDNI POST BY£ O ANIME, WIÊC PISZE TEN PO TO ¯EBY MODERATOR ODDZIELI³ TEMAT ANIME Z TEMATEM O JESIENI W TVN I ¯EBY MÓJ POST NIE ZGIN¡£.

-----------------------------------------

Ta Jesieù bêdzie z pewnoœci¹ wyj¹tkowo ciekawa. Widzia³em wczoraj w Co za tydzieù fragmenty Niani! Super czo³ówka i Super serial! Anio³ Stró¿ tez bêdzie ciekawy. Okaza³o siê ¿e jestm podobny z chrakteru do.. siostry g³ównej bochaterki Anio³a S.. (postaÌ grana przez J.Fraszyùsk¹)

DzieĂą dobry TVN teÂż z pewnoÂściÂą bĂŞdzie Âświetne. I Kinga Rusin :serce: ...
A Taniec z Gwiazdami TeÂż super!
tomekomxx
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: czwartek 18 sie 2005, 18:41

Post autor: tomekomxx »

Przemek pisze:Dragoon Bull - Vegeta to Âżul :D :D
Albo Czarodziejki z Ksiê¿yca. Wiêkszych idiotyzmów i bana³ów w ¿yciu nie widza³em... BLEE!

Obrazek
no nie co ty za teksty walisz.
Te zdjecia to chyba sa z anime ktĂłre na rtl2 leciaÂło.
Co masz do czarodziejki z ksiĂŞzyca.To jedna z lepszych animacji jakie widziaÂłem.Idiotyzmy i banaÂły to sÂą wlasnie takie posty jakie piszesz(na twoim poziomie).Oczywiscie ze mozna nie lubic czarodziejki z ksiezyca albo dragon balla ale najlepiej zachowaj te informacje dla siebie a nie je wyglaszasz publicznie.
Zeby to mi sie nie powtĂłrzyÂło. :)
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

Co ty moja matka jesteÂś ÂżebyÂś mi rozkazywaÂł??:D A tytuÂł Czarodziejek pojawiÂł siĂŞ przypadkowo, bo zapomnieÂłaem dopisaĂŚ coÂś w stylu czarodziejk tylko gÂłupsze ;-)

A czarodziejki gdy leciaÂły na Polsacie uwielbiaÂłem! Mam sporo filmikĂłw i mogĂŞ siĂŞ nimi podzieliĂŚ

Moje gg 8648429
tomekomxx
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: czwartek 18 sie 2005, 18:41

Post autor: tomekomxx »

Przemek pisze:Co ty moja matka jesteÂś ÂżebyÂś mi rozkazywaÂł??:D A tytuÂł Czarodziejek pojawiÂł siĂŞ przypadkowo, bo zapomnieÂłaem dopisaĂŚ coÂś w stylu czarodziejk tylko gÂłupsze ;-)

A czarodziejki gdy leciaÂły na Polsacie uwielbiaÂłem! Mam sporo filmikĂłw i mogĂŞ siĂŞ nimi podzieliĂŚ

Moje gg 8648429
To gorsze od SM to wg ciebie wedding peach.TÂą anime przedstawiajÂą te zdjecia.
Ja niewiem czy gorsze bo nie oglÂądaÂłem.
A jak zobaczylĂŞm na rtl2 z tym niemieckim dabingiem to oglÂądaĂŚ sie tego nie daÂło.Lecz jakby jakas polska stacja chciaÂła wyemitowaĂŚ "wedding peach" to by byÂło fajnie.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

a dziÂś w promosie seriali jakie bĂŞdziemy mogli oglÂądaĂŚ na TVN-ie na koĂącu pod znakiem TVN-u zostaÂło dodane hasÂło "serialami jesieĂą siĂŞ zaczyna..." :D :D

przed chwilkÂą widziaÂłem promos "DzieĂą dobry TVN" i ten program bĂŞdzie od 3 wrzeÂśnia :D :D :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
igor19
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 21:20

Post autor: igor19 »

Apropo Magdy MoÂłek i jej programĂłw.
Dziennikarka sam zrezygnowaÂła z prowadzenia TaĂąca z Gwiazdami.
Praca w programie byÂła dla niej mĂŞczÂąca, dziennikarka nie mogÂła siĂŞ w nim wykazaĂŚ, jak stwierdza w wydzie dla Gali, byÂła tylko dodatkiem do show.

Jej nowa audycja DzieĂą Dobry TVN bĂŞdzie nadawana z nowczesnego,przeszklonego studia z widokiem na WarszawĂŞ.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

igor19 pisze:Apropo Magdy MoÂłek i jej programĂłw.
Dziennikarka sam zrezygnowaÂła z prowadzenia TaĂąca z Gwiazdami.
Praca w programie byÂła dla niej mĂŞczÂąca, dziennikarka nie mogÂła siĂŞ w nim wykazaĂŚ, jak stwierdza w wydzie dla Gali, byÂła tylko dodatkiem do show.
Ah! Biedactwo :D :lol: w taĂącu chociaÂż by miaÂła wiĂŞkszÂą widowniĂŞ a w programie porannym to jasne ze nie bĂŞdzie ogladaĂŚ pare milonĂłw widzĂłw choĂŚ ÂżyczĂŞ tego temy programowi :D
igor19 pisze: Jej nowa audycja DzieĂą Dobry TVN bĂŞdzie nadawana z nowczesnego,przeszklonego studia z widokiem na WarszawĂŞ.
no o tym nie wiedziaÂłem ale dziÂś w promosie byli w tym studiu ktĂłre jest dopiero przygotowywane :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

pawell pisze:(...) w taĂącu chociaÂż by miaÂła wiĂŞkszÂą widowniĂŞ a w programie porannym to jasne ze nie bĂŞdzie ogladaĂŚ pare milonĂłw widzĂłw choĂŚ ÂżyczĂŞ tego temy programowi :D
Myœlê, ¿e na wiêcej ni¿ pó³tora miliona widzów nie ma co liczyÌ. :devil2:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

wtedy co fakt napisa³ nie prawdê na temat ¿e teraz wkrêcani bêd¹ zwykli ludzie przez gwiazdy pewnie to by³a pomy³ka bo pierwszymi wkrêcaj¹cymi mieli byÌ Kuba Wojewódzki i Beata Tyszkiewicz a oni byli pierwszymi goœÌmi w programie "Szymon Majewski SHOW" ale niestety pomys³ z zaproszeniem Powiatowego by³ bardzo z³ym posuniêciem
On nigdy nie doroœnie Kuba Wojewódzki (42 1.) pokaza³, jak mierny jest jego dowcip. Nie przeszkodzi³a mu w tym nawet obecnoœÌ pierwszej damy polskiego kina, Beaty Tyszkiewicz. Bez ¿enady przy uznanej aktorce, na oczach publicznoœci obna¿a³ siê, drapa³ po kroczu i psika³ sprayem we w³asne majtki. Beata Tyszkiewicz i Kuba Wojewódzki byli pierwszymi goœÌmi w nowym programie "Szymon Majewski Show". Popularny prezenter TVN jednak nastêpnym razem d³ugo siê zastanowi, zanim zaprosi Wojewódzkiego do swojego programu. Kuba z uporem maniaka bez przerwy wchodzi³ gospodarzowi w s³owo, ignorowa³ jego pytania i zachowywa³ siê jak zwyk³y prostak. W nosie mia³ nawet, ¿e wystêpuje u konkurencji. Nie przeszkodzi³o mu to jednak we ' wziêciu prezentu od Majewskiego. Prowadz¹cy program podarowa³ znanemu z mi³oœci do luksusowych aut Wojewódzkiemu g¹bkê do polerowania samochodu. Obdarowany, niewiele myœl¹c, wsadzi³ j¹ sobie w gacie. Œmieszne? Ale prawdziwym szczytem chamstwa by³ stosunek Wojewódzkiego do Beaty Tyszkiewicz. Kuba przy najwiêkszej damie polskiego filmu, niczym zwyk³y prostak, zacz¹³ grzebaÌ sobie w rozporku oraz psikaÌ w spodnie odœwie¿aczem powietrza, który mia! chyba zabiÌ zapach wydobywaj¹cy siê z jego rozporka! Pani Beata zszokowana takim towarzystwem, w jakim przysz³o jej przebywaÌ, spogl¹da³a na miernego komika z nieukrywanym obrzydzeniem. Na proœbê Faktu o komentarz dotycz¹cy prostackiego sposobu bycia Wojewódzkiego z wrodzon¹ sobie klas¹ odmówi³a. Nic dziwnego, ka¿demu w takiej sytuacji opad³yby rêce!
Pan WojewĂłdzki jest dorosÂłym w mĂŞÂżczyznÂą i zachowuje siĂŞ jak - chce stwierdziÂła tylko dyskretnie Âświetna aktorka.
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości