Magda Sakowska

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Te jej zakoñczenia "W TVN 24 informacje przez ca³¹ dobê" to by³a przecie¿ czysta reklama tej stacji przed TVNowsk¹ widowni¹. Nie zgodzê siê, ¿e jest najgorsza spoœrĂłd nowicjuszy. O wiele gorszy jest od niej Jacoñ. Zawsze stremowany, spiêty... Mo¿e i ona mia³a œwiadomoœæ, ¿e jest nie tylko w TVN24, ale te¿ w TVN.
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

To teraz moja bardzo subiektywna opinia doprawiona zdziwieniem nad waszym zachwytem Sakowsk¹. Jako reporterka podoba mi sie bardzo: jest kompetentna, daje dobre livy, fajnie montuje i pisze offy, jej newsy s¹ ¿ywe i ¿r¹. Natomiast jako prowadz¹ca... grrrr usypiam. est œlamazarna, flegmatyczna, zaspana i niestety- moim zdaniem- kamera w studiu nie zabardzo j¹ lubi.
MAKEPOVERTYHISTORY
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

MĂłwiê o serwsiach Sakowskiej w TVN. Wypad³¹ w nich beznadziejnie. A co ma uœmiech do dziwnych, niesk³adnych przywitañ? I zgadzam siê z Kubsem. Jako prezenterka jest œlamazarna, flegmatyczna i zaspana. Jako reporterka zaœ jest bardzo dobra. Pzykrp mi, ale jak pĂłjdzie tak dalej to nie widzê dla niej miejsca w serwisach. A jeœli mĂłwiê o nowicjuszach to myœlê oczywiœcie o Poznañskim, Jaconiu, GĂłrlickim i Sakowskiej. Poznañski wypada najlepiej, nieco gorzej Jacoñ i troszeczkê gorzej GĂłrlicki, a Sakowska jest moim zdaniem za nimi daleko, daleko, daleko w tyle.
Boreczek
Początkujący
Początkujący
Posty: 69
Rejestracja: poniedziałek 25 kwie 2005, 11:52
Lokalizacja: Siedlce

Post autor: Boreczek »

Ciekawe jak Wy byscie sie zachowywali przed kamera, pewnie byscie mieli nozki jak z waty, glosik by nie chcial przejsc przez krtan. Krytykowac latwo, trzeba dac szanse pani Magdzie. Osobiscie uwazam, ze jest coraz lepsza w prowadzeniu serwisow, i chyba nie tylko ja tak sadze, skoro pozwalaja jej prowadzic serwisy. Jak napisaliscie wyzej, reporterka jest bardzo dobra, wiec nalezy dac szanse pani Magdzie, a jeszcze nie raz Was zaskoczy na plus, prowadzac serwis informacyjny :)

Cichy Wielbiciel
Kosik :D
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 187
Rejestracja: niedziela 24 lip 2005, 15:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Kosik :D »

Boreczek pisze:Ciekawe jak Wy byscie sie zachowywali przed kamera, pewnie byscie mieli nozki jak z waty, glosik by nie chcial przejsc przez krtan. Krytykowac latwo, trzeba dac szanse pani Magdzie. Osobiscie uwazam, ze jest coraz lepsza w prowadzeniu serwisow, i chyba nie tylko ja tak sadze, skoro pozwalaja jej prowadzic serwisy. Jak napisaliscie wyzej, reporterka jest bardzo dobra, wiec nalezy dac szanse pani Magdzie, a jeszcze nie raz Was zaskoczy na plus, prowadzac serwis informacyjny :)

Cichy Wielbiciel
boÂże jak tu niepoprzeĂŚ tego pana !! !! wszyscy sÂą tutaj wielce mÂądrzy.... Âże jaka ona jest zÂła, Âże nie umie prowadziĂŚ, ze nie daje rady...
haha a sami by g**** a nie lepiej wypadli... takie zdanie mam rĂłwnieÂż co do innych osĂłb np. kajdanowicza itd
~*~ :) Anna Kalczyńska i Marta Kuligowska TVN24 :) ~*~

Co Wy ode mnie chceta? :D:D:D
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

sÂłuchaj tylko, Âże inni niepchajÂą siĂŞ do studia jak nieumiejÂą prowadzic programu, a ona strasznie siĂŞ stresuje a nadal tam trwa.
Wróciłem!!
Boreczek
Początkujący
Początkujący
Posty: 69
Rejestracja: poniedziałek 25 kwie 2005, 11:52
Lokalizacja: Siedlce

Post autor: Boreczek »

Skad wiesz, ze pcha sie prowadzic program? Moze dostala propozycje aby poprowadzic i sie zgodzila. Ty jak w pracy dostaniesz polecenie sluzbowe to wtedy mowisz, ze sobie nie poradzisz??? Moim zdaniem, pani Magda radzi sobie bardzo dobrze, dodaje ciepla serwisom, ktore prowadzi. I prosze sie nie czepiac, ze sie jÂąka, czy cos w tym stylu, poniewaz tak nie jest. Moze pani Magda ma taki naturalny glos, ze jej sie delikatnie zalamuje, kiedy mowi, a to oczywiscie dodaje uroku jej glosowi. Pozdrawiam :)

Cichy Wielbiciel.
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

MoÂże, ale to niezmienia faktu, Âże najleprzym prowadzÂącym a w tym wypadku prowadzÂącom to ona nie jest. ByÂła bardzo dobra reporterka i weÂług mnie powinna do tego wrĂłciĂŚ bo do serwisu siĂŞ nie nadaje.
Wróciłem!!
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Kowal pisze:(...) tylko, Âże inni niepchajÂą siĂŞ do studia jak nieumiejÂą prowadzic programu, a ona strasznie siĂŞ stresuje a nadal tam trwa.
W peÂłnie zgadzam siĂŞ z Boreczkiem. Nie moÂżna osÂądzaĂŚ kogoÂś, Âże siĂŞ pcha do studia jak siĂŞ tego napewno nie wie. :? JeÂżeli jest propozycja to kaÂżdy rozsÂądny czÂłowiek siĂŞ na takÂą zgadza. JeÂżeli ta jest jeszcze dla tej osoby pozytywna !! A Pani Magda wcale nie jest najsÂłabszÂą prezenterkÂą w TVN24 - znam gorszych - i osobiÂście ÂżaÂłujĂŞ, Âże ostatnimi czasy tak rzadko jÂą moÂżemy oglÂądaĂŚ. :(
ZIMA
Boreczek
Początkujący
Początkujący
Posty: 69
Rejestracja: poniedziałek 25 kwie 2005, 11:52
Lokalizacja: Siedlce

Post autor: Boreczek »

Po dzisiejszym dniu chyba nikt nie powie, ze Magda Sakowska nie nadaje sie do prowadzenia serwisow :) Oby tak dalej pani Magdo ;) No i w czerni pani do twarzy :)


Cichy Wielbiciel
Szamil
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: sobota 15 paź 2005, 18:17
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Szamil »

MAGDA SAKOWSKA !!! :D Jest genialna nie tyko w roli reportera , który w swoich wejœciach na ¿ywo potrafi przybli¿yÌ widzom temat zrozumiale, jak nikt inny wyjaœniÌ zawi³oœci ¿ycia politycznego , ale i zadaÌ nie wygodne pytanie na które innym brak odwagi albo nie wiedz¹ , ¿e tak mo¿na , a robi to z ogromn¹ kultur¹ osobist¹ :) nie przeszkadzaj¹c rozmówcy tylko sprytnie z wielkim wyczuciem dopytuj¹c go o to co naprawdê jest istotne ( rozmowa z Ambasadorem Bia³orusii :!: ) nie b³¹ka siê po temacie tylko rzeczowo relacjonuje wydarzenia i zawsze jest super przygotowana do tematu choÌ nie wiem jak to mo¿liwe bo bywaj¹ dni , ¿e jest w kilku miejscach niemal na raz .Od pewnego czasu mo¿na j¹ zobaczyÌ w sobotnich i niedzielnych wydaniach jako prezenterkê . Uwa¿am , ¿e to najlepsze co mogli zrobiÌ daj¹c jej t¹ pracê bo mi³o pos³uchaÌ kogoœ tak m¹drego . Tylko jeden przyk³ad , ¿eby nie zanudzaÌ to dzisiejsza rozmowa z Janem ¯arym z IPN -œwietna, a jakie podsumowanie, szkoda tylko , ¿e tak krótko :cry: ale to ju¿ nie jej wina , a jeszcze jak wygl¹da Dama z klas¹ !!!
quantrix
Początkujący
Początkujący
Posty: 80
Rejestracja: piątek 14 paź 2005, 00:10

Post autor: quantrix »

Ja tez sie z tym w pelni zgadzam. Magda radzi sobie coraz lepiej, szczegolnie dzis byla swietna. oby tak dalej.
tomek123
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: środa 26 paź 2005, 08:03

Madzia Sakowska jest boska! ;)

Post autor: tomek123 »

Ja sie nigdy nie mogĂŞ skupiĂŚ na tym co Magda Sakowska mĂłwi bo zawsze jej niby "zwykÂła", a przecudna uroda mi nie pozwala...:) MoÂże ktos wie czy jest mĂŞÂżatkÂą ?? :)
quantrix
Początkujący
Początkujący
Posty: 80
Rejestracja: piątek 14 paź 2005, 00:10

Post autor: quantrix »

DziÂś rozmawiaÂła z Lopperem. TeÂż siĂŞ nie mogÂłem poÂłapaĂŚ co oni tam gadajÂą :lol: A czy jest mĂŞÂżatkÂą :?: chyba raczej nie :P
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Dzis pani Magda rowniez byla w "Fatkach" popoludniowych :p
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości