Piotr Marciniak

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

enjoy16
Początkujący
Początkujący
Posty: 89
Rejestracja: piątek 20 sie 2004, 11:01

Post autor: enjoy16 »

Jak na pierwszy raz ,nie byÂło tragicznie.
Na pocz¹tku lekko zjad³a go trema,bo staral siê na si³ê akcentowac pewne czêsci zdaù,co brzmia³o troche sztucznie.
Potem byÂło lepiej,prĂłbowaÂł byĂŚ stosunkowo dynamiczny.
Troche pracy jeszcze przed nim ale pewnie siĂŞ wprawi.
Szkoda tylko Âże dzisiejsze "Fakty" pod wzglĂŞdem merytorycznym byÂły marniutkie,ale to juÂż inna kwestia..
emi
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 284
Rejestracja: niedziela 15 maja 2005, 21:56
Lokalizacja: Kraków

Post autor: emi »

no i jak widaĂŚ TVN zyska zamieniajÂąc Kajdana na Piotra ( szkoda ze po odejsciu kajdana)

a co do debiutu, to wg mnie bardzo udany. Rzeczywiscie na poczatku chwytaÂła go trema, ale to byÂło tylko chwilowe, potem juz mu szÂło Âświetnie.

MyÂśle, ze bedziemy go czesciej ogladac w Faktach. nie tylko weekendowych.
pozdr.
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

no fakt.. na poczÂątku trema byÂła ale szybko znikÂła.. co ciekawe aÂż dwa razy ozdobniki z ekranu tylnoprojecyjnego.. no i trochĂŞ mnie rozÂśmieszyÂło te "rozgniatanie komarĂłw na wÂłasnym ciele" czy coÂś w tym stylu :lol:

wiĂŞcej nie mogĂŞ powiedzieĂŚ bo robiÂłem capsy dla was - trochĂŞ nie udane..

--edit--

1 caps by Przemek
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Jak na debiu by³o bardzo dobrze. I mi³o zaskakuj¹ce a¿ 2 ozdobniki na ekranie tylnoprojekcyjnym. Na pocz¹tku by³o widaÌ tremê, ale póŸniej wyluzowa³. Oceniam jego wystêp na 5- jak na debiut.
PabloOoOo_90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 441
Rejestracja: wtorek 25 sty 2005, 18:12
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: PabloOoOo_90 »

5+ !! ÂŚwietnie oby tak dalej pon-pt Justynka ; Sob-Nd BoguÂś ; Pon-Pt PiotruÂś :D
Liczą się tylko FAKTY TVN codziennie o 19:00 w TVN.
Zapraszają : Justyna Pochanke , Piotr Marciniak i Grzegorz Kajdanowicz.
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Piotr Marciniak

Post autor: salladyn »

Nie wiem czy zauwaÂżyliÂście ale dwa razy wyglÂądaÂło tak jakby siadÂł prompter w co wÂątpiĂŞ.Nieco zjadÂła go trema ale jest caÂłkowicie usprawiedliwiony.Ja teÂż bym siĂŞ denerwowaÂł gdybym po raz pierwszy prowadziÂł dziennik ktĂłry oglÂądajÂą miliony.Styl taki jak w magazynie 24 godziny.Mnie ÂśiĂŞ podobaÂło.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Re: Piotr Marciniak

Post autor: :: Kamil »

salladyn pisze:Ja teÂż bym siĂŞ denerwowaÂł gdybym po raz pierwszy prowadziÂł dziennik ktĂłry oglÂądajÂą miliony.Styl taki jak w magazynie 24 godziny.Mnie ÂśiĂŞ podobaÂło.
PrzypomnĂŞ Âże Piotr Marciniak prowadziÂł juÂż FAKTY

Obrazek

http://www.tvn.tivi.pl/fakty2.php
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Ej no coÂś Ty! Co TwĂłj post miaÂł na celu? Nikt od razu nie jest w stanie wszystkiego zmieniĂŚ. Nawet na stronach TVN i TVN24 maja po staremu.
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

Moim zdaniem byÂł lepszy niÂż Ryman i powinni ich zamieniĂŚ, tylko Marciniak musi nabraĂŚ troche tempa, w koĂącu to nie jest Magazyn 24 godziny, tylko Fakty - dynamiczny serwis informacyjny -->
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Fusiak pisze:
Marcin pisze:Ej no coÂś Ty! Co TwĂłj post miaÂł na celu? Nikt od razu nie jest w stanie wszystkiego zmieniĂŚ. Nawet na stronach TVN i TVN24 maja po staremu.
MyÂślĂŞ, Âże nie o to chodziÂło ;)
no i dobrze myÂślisz ;) Marcinie, Âźle zrozumiaÂłeÂś ;]
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

A ja nie widzi³±m dzisiejszych FAKTÓW :cry: :placze: Ale po waszych wypowiedziach widzê, ¿e nie¼le mu posz³o, czego siê spodziewa³am. Oby tak dalej. Jutro mam jednak nadziejê, ¿e zobaczê FAKTY z Marciniakiem.
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

W odpowiedzi na maila (zrobiÂł to bÂłyskawicznie) Piotr Marciniak odpowiedziaÂł mi, Âże nic nie wskazuje na to, by powrĂłciÂły Fakty wieczorne, szczegĂłlnie w wakacje, gdyÂż w tym okresie nigdy ich nie byÂło.
JeÂśli chodzi o obrazki na ekranie tylnoprojekcyjnym to z odpowiedzi Marciniaka wnioskujĂŞ, Âże to prezenter decyduje o ich obecnoÂści. OdpowiedziaÂł: "Dzisiaj z tyÂłu daÂłem dwa razy obrazki :-)". Po za tym wÂłaÂśnie przy jedgo debiucie byÂło duÂżo obrazkĂłw, bo aÂż dwa. CzyÂżby Pani P. i Pan R. siĂŞ nie starali pod wzglĂŞdem obrazkĂłw? :> JeÂśli Pan M. bĂŞdzie staraÂł siĂŞ tak nadal to wielki +.
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

mikasur pisze:A ja nie widzi³±m dzisiejszych FAKTÓW :cry: :placze: Ale po waszych wypowiedziach widzê, ¿e nie¼le mu posz³o, czego siê spodziewa³am. Oby tak dalej. Jutro mam jednak nadziejê, ¿e zobaczê FAKTY z Marciniakiem.
Polecamy powtĂłrke o 1.30 w TVN24 :szczesliwy:
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

A ja zaprezentujĂŞ opiniĂŞ zgoÂła odmiennÂą od Waszych. OczywiÂście bĂŞdĂŞ bardziej krytyczna :D
Wczoraj wysz³o na jaw, ¿e nie ka¿dy siê do wszystkiego nadaje. Marciniak œwietnie sprawdza siê w Magazynie, pokaza³ klasê w Studio papieskim, ale Fakty nie s¹ dla niego! Wczoraj próbowa³ za wszelk¹ cenê goniÌ za ,,idea³em' Faktów, czyli Justyn¹ Pochanke i nie wysz³o mu to na dobre. Spieszy³ z czytaniem niemi³osiernie, momentami mia³am wra¿enie, ¿e za chwilê omdleje na wizji - naprawdê - no a poprzez to, gubi³am siê w tym co mówi. Marciniak potrzebuje czasu na wziêcie g³êbszego oddechu, popatrzenie w kamerê tymi swoimi wielkimi czarnym oczami (:lol:), przynajmniej do tego widzów zd¹¿y³ przyzwyczaiÌ, a ten pêd nie wiadomo dok¹d zmierzaj¹cy, nie podoba³ mi siê.

I caÂły czas nie mogĂŞ siĂŞ nadziwiĂŚ, Âże zgodziÂł siĂŞ na ZALEDWIE weekendowe? W tygodniu miaÂłby wiĂŞcej czasu na bycie sobÂą :wink:
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

hmm, ja mialem wrazenie ze on chce powiedziec wiecej, ale czasu nie ma na to. Po prostu nie jest jeszcze przyzwyczajony i tyle. Ale pare wydan i bedzie 2 po Pochanke, a moze i pierwszy...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 23 gości