[TVP2] Panorama

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

"Panorama" bĂŞdzie zlikwidowana?
Wirtualne Media pisze:Czarne chmury zawisÂły nad wieczornÂą PanoramÂą. Szefowie TVP 2 planujÂą skrĂłcenie tego programu informacyjnego lub wrĂŞcz jego likwidacjĂŞ.

- To szok - mówi "Super Expressowi" Krzysztof Ziemiec, gospodarz g³ównego wydania Panoramy. Od miesi¹ca próbuje siê skontaktowaÌ ze swoim szefem, ale ten nie ma czasu. - Teraz rozumiem: nie ma czasu, bo nie ma nic dobrego do zakomunikowania - komentuje roz¿alony.

Czuje negatywne nastawienie do programu i brak wsparcia ze strony szefĂłw. Mimo to Panorama o 22.00 osiÂąga dobre wyniki. - Jak wykazaÂły wewnĂŞtrzne badania OBOP-u, ma wiĂŞcej widzĂłw i lepsze udziaÂły w rynku niÂż Wydarzenia w Polsacie o 18.45 - podkreÂśla dla 'SE' Ziemiec. I zapowiada, Âże jeÂżeli program zostanie skrĂłcony, nie chce braĂŚ w nim udziaÂłu.

WedÂług ÂźrĂłdeÂł SE juÂż trwajÂą przygotowania do likwidacji Panoramy. Co na to TVP?

- Prace nad ramĂłwkÂą jesiennÂą trwajÂą i nie zapadÂły Âżadne decyzje dotyczÂące programĂłw informacyjnych, w tym "Panoramy" nadawanej o 22.00 - informuje portal Wirtualnemedia.pl Aneta Wrona, Rzecznik Prasowy Telewizji Polskiej.
Szkoda - jak zlikwidujÂą - kiedyÂś lubiÂłem oglÂądaĂŚ "PanoramĂŞ" o 22. :roll: Teraz to siĂŞ zmieniÂło, bo wystarczajÂą mi dzienniki, ktĂłre nadawane sÂą wczeÂśniej(no czasem zerknĂŞ na 22 w TVP2). Poza tym o 22 przewaÂżnie wybieram inne programy o innej tematyce. :) I pewnie tak samo robi wiele osĂłb. ;)

Ale Krzysztof Ziemiec ma "szczêœcie". Przeszed³ z TVN 24 do "Wiadomoœci" póŸniej przenieœli go do "Panoramy", a teraz grozi jej likwidacja. :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Szkoda panoramy, czĂŞsto maja tam ciekawsze materiaÂł niÂż w WiadomoÂściach. Panorama to juz taki znak rozpoznawczy tvp2. UrbaĂąski szalej i na dobr mu to nie wyjdzie...
Faktomaniak
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 247
Rejestracja: niedziela 18 cze 2006, 20:37
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Faktomaniak »

Media 2 napisaÂł /
Telewizyjna DwĂłjka definitywnie zostanie pozbawiona swojego serwisu informacyjnego - "Panoramy". Jak podaje Dziennik, wszystko wskazuje na to, Âże w jesiennej ramĂłwce stacji zabraknie tego programu. Jak czytamy w Dzienniku, widzowie telewizyjnej DwĂłjki nie tylko nie zobaczÂą ulubionej "Panoramy", ale takÂże popularnego i lubianego Andrzeja Turskiego, ktĂłry prowadziÂł program od lat.

Jak czytamy w Dzienniku, który powo³uje siê na dziennik Fakt, ustalono ju¿ ostateczn¹ datê likwidacji programu - wrzesieù 2007. Na antenie telewizyjnej Dwójki mo¿e pojawiÌ siê zupe³nie nowy, zmieniony od podstaw, program informacyjny, ale rozwa¿a siê te¿ mo¿liwoœÌ pozostawienia TVP2 bez dziennika.
Najbardziej na likwidacji Panoramy straci Andrzej Turski - wieloletni gospodarz i Krzysztof Ziemiec - zaczynaÂł w TVN 24.
Nowy program robiony od podstaw w publiczej na pewno nie przyciÂągnie tylu widzĂłw co program informacyjny DwĂłjki znany od tylu lat.
Przy Panoramie "zaczêto majstrowaÌ" w pazdzierniku ubieg³ego roku kiedy to przeniesiono wydaniez 22 na 22.30 .Widownia wtedy drastycznie spad³a . W styczniu program powróci³ na 22 za to wydanie o 18 30 przeniesiono na 18.45.(nieznacznie zagrozi³o g³ównemu wydaniu dziennika Polsatu).
Od marca zlikwidowano wydanie o 16 konkurujÂące z Faktami popoÂłudniowymi i Wydarzeniami.
Teraz Panoramie grozi likwidacja .
NOWA ERA W TVN
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

"Panoramie" grozi likwidacja? Nie, "Panorama" juÂż czeka na swĂłj koniec, ktĂłry ma nastÂąpiĂŚ we wrzeÂśniu br. :]

Co do nowego programu informacyjnego TVP2 - to dla mnie jest to bezsensu. To nie lepiej przeksztaÂłciĂŚ "PanoramĂŞ" w ten nowy od podstaw dziennik? Po co bawiĂŚ siĂŞ w likwidacjĂŞ i znĂłw robiĂŚ to samo? :? Poza tym tak mi siĂŞ wydaje, iÂż pozostawiÂą DwĂłjkĂŞ bez dziennika...
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Szkoda Âże majstrowali przy panoramie gdyÂż narodziÂło siĂŞ tam wiele talentĂłw i trochĂŞ szkoda .PanoramĂŞ to ja lubiÂłem oglÂądaĂŚ do czasu jak wywalili JoasiĂŞ Racewicz ;(
jamlasica
Początkujący
Początkujący
Posty: 102
Rejestracja: poniedziałek 16 paź 2006, 23:12
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: jamlasica »

Panorama” jesieniÂą ma wrĂłciĂŚ na godzinĂŞ 18.30 i 22
Jak dowiedzieliÂśmy siĂŞ nieoficjalnie, wczoraj w TVP 2 ustalono, Âże ”Panorama nadawana obecnie o 18.45 wrĂłci w jesiennej ramĂłwce na 18.30. Wieczorne wydanie programu bĂŞdzie zaÂś nadawane zawsze o 22.
W ciÂągu ostatnich kilku miesiĂŞcy ”Panoramy” TVP 2 wielokrotnie zmieniaÂły pory emisji. We wrzeÂśniu ub.r. wydanie wieczorne przesuniĂŞto z 22 na 22.30. Od poczÂątku br. wrĂłciÂło ono na 22, ale w rzeczywistoÂści ma ruchomÂą porĂŞ emisji, bo w Âśrody i czwartki jest nadawane po transmisjach meczĂłw, w soboty ok. 23, a w niedziele po wieczornym filmie. Zmieniono takÂże porĂŞ emisji wczeÂśniejszego wydania programu: z 18.30 na 18.45. W kwietniu z kolei z ramĂłwki spadÂła ”Panorama” o 16.
a wiec prognozowanie Âśmierci panoramie byÂło przedwczesne....
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Jezu, Ci nowi chyba nigdy nie nauczÂą siĂŞ dodawaĂŚ ÂźrĂłdÂła do cytatĂłw... :?

Prognozowanie? Gdzie i kto tu prognozowaÂł? Wszyscy co tutaj siĂŞ wypowiadali sugerowali siĂŞ informacjami serwisĂłw o tematyce medialnej. ;]
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

I tak co miesi¹c zmieniaj¹ porê emisji. I nic z tego nie wynika. Od takich zmian, ogl¹dalnoœÌ na pewno nie wzroœnie. Mo¿e czas popracowaÌ nad jakoœci¹?
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

"Panorama” jesieniÂą nie wrĂłci na godzinĂŞ 18.30 i 22:
MediaLink pisze: W jesiennej ramĂłwce telewizyjnej DwĂłjce „Panorama” nadawana bĂŞdzie o zmienionych porach – zdecydowaÂł we wtorek zarzÂąd Telewizji Polskiej. G³ówne wydanie programu informacyjnego TVP2 zostanie przeniesione na 21.30. Z kolei „Panorama” emitowana ostatnio o godz. 18.45 powrĂłci na swoje dawne miejsce.

– Zmiany te zwiÂązane sÂą z caÂłkowicie nowÂą konstrukcjÂą wieczornego ukÂładu ramĂłwkowego DwĂłjki – mĂłwi Aneta Wrona, rzecznik prasowy Telewizji Polskiej, cytowana w komunikacie prasowej.
Szkoda s³ów. :uhh: Ciekawe ile te nowe pory siê utrzymaj¹? :ech: Pewnie za parê miesiêcy nie bêdzie im to pasowa³o i znów pozmieniaj¹...
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Wiesz pawell - pewnie wychodz¹ z za³o¿enia, ¿e szukaÌ trzeba pory gdy program bêdzie mia³ wiêksz¹ ogl¹dalnoœÌ. I tak robi siê losowanie - a nóz trafi¹ :P
ZIMA
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Rozumiem, ale tyle razy zmieniaÌ? Z "Panoram¹" o 18:30, 18:45 wiedz¹ jak to ju¿ jest, bo i o tej i o tej j¹ nadawali. A o 21:30 te¿ mo¿e byÌ kiepsko, bo ludzie raczej w tym czasie szukaj¹ rozrywki. :roll: Poza tym serwis informacyjny powinien mieÌ sta³¹ porê.
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Kajetan pisze:SÂłowo "bajzel" dosyĂŚ trafnie okreÂśla bowiem pory nadawania "Panoramy", ktĂłrej wieczorna odsÂłona od wrzeÂśnia bĂŞdzie ukazywaÂła siĂŞ "codziennie inaczej" (Marcinie ;) ):
1) Od poniedziaÂłku do czwartku - o 21:30 - potrwa 20 minut.
2) 20 minut to czas trwania takÂże wydaĂą sobotnich i niedzielnych dziennika publicznego drugiego kanaÂłu, jednak kolejno (w sobotĂŞ) o 21:00 (przynajmniej 8 wrzeÂśnia) i 23:05 (tu siĂŞ nic nie zmieni) :roll:
3) W piÂątki o 21:30 zobaczymy tylko FLESZ najwaÂżniejszych wydarzeĂą dnia, tak aby finaÂł "Gwiazd taĂączÂących na lodzie" odbyÂł siĂŞ o 21:50 (w pozostaÂłe dni powszednie pozycje po "Panoramie" rozpoczynajÂą sie o 22:05)
Kaput? :lol:
Pocz¹tkowo myœla³em, ¿e Kajetan ¿artuje. Ale nie. To prawda. :rozglada: Co jak co, ale trzeba mieÌ naprawdê bujn¹ wyobraŸniê, ¿eby tak ustawiÌ g³ówne wydanie programu informacyjnego w jednej z najwiêkszych polskich telewizji!

Do tej pory ¿artowano, ¿e "Panorama" co miesi¹c nadawana jest o innej porze. To twierdzenie wielu widzów straci od wrzeœnia na aktualnoœci, bo teraz - jak udowodni³ Kajetan - g³ówne wydanie Panoramy praktycznie codziennie nadawane bêdzie inaczej. I nie tylko - jak trafnie zauwa¿y³ Kajetan - pod wzglêdem pory emisji, ale i czasu jej trwania! Wszak w pi¹tek bêdzie tylko flesz - w trakcie "Taùca na lodzie". :hmm: To ma byÌ g³ówne wydanie programu informacyjnego? A co do reszty wydaù, nawet popo³udniowe "Wydarzenia" s¹ d³u¿sze.

To jest nies³ychane. Na pocz¹tku by³ chaos. Z chaosu wy³onili siê pierwsi bogowie. Z wymys³ów szefostwa TVP wy³oni³ siê zaœ jeszcze wiêkszy chaos - Panorama.
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Ale ludzie majÂą pomysÂły. Teraz juÂż Panorama moÂże poÂżegnaĂŚ siĂŞ z wiĂŞkszÂą widowniÂą i coÂś czujĂŞ, Âże zdejmÂą jÂą z ramĂłwki. Przynajmniej bĂŞdÂą mieli wytÂłymaczenie dlaczego likwidujÂą PanoramĂŞ. Ale nie wyobraÂżam sobie Âżeby drugi program telewizji polskiej nie miaÂł programu informacyjnego :? .
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Post autor: epsztajnek »

WÂłaÂśnie oglÂądam "PanoramĂŞ" . Krzysztof Ziemiec poÂżegnaÂł siĂŞ z widzami, "dziĂŞkujÂąc za wszystko" ...
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Dziennik.pl:
Telewizja publiczna zÂłoÂżyÂła propozycjĂŞ pracy znanej prezenterce Krystynie CzubĂłwnie. MiaÂłaby ponownie zostaĂŚ twarzÂą "Panoramy" w TVP 2. Krystyna CzubĂłwna w rozmowie z DZIENNIKIEM przyznaje, Âże dostaÂła takÂą ofertĂŞ. "PrzyjĂŞÂłam jÂą pod rozwagĂŞ" - mĂłwi ostroÂżnie i natychmiast dodaje, Âże potrzebuje trochĂŞ czasu na podjĂŞcie decyzji.

OstatniÂą deskÂą ratunku dla tonÂącej Panoramy moÂże byĂŚ wÂłaÂśnie Krystyna CzubĂłwna. Jak przyjmie oferte to z pewnoÂściÂą przyciÂągnie ludzi do serwisu "DwĂłjki".

CaÂły artykuÂł
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości