Ulubiony(a) prezenter(ka) faktów i serwisów informacyjnych

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

Którego prezentera Faktów lub serwisów informacyjnych lubisz najbardziej?

Justynę Pochanke
11
22%
Bogdana Rymanowskiego
10
20%
Anitę Werner
6
12%
Patrycję Redo
2
4%
Piotra Marciniaka
2
4%
Grzegorza Kajdanowicza
8
16%
Annę Kalczyńską
5
10%
Jakuba Poradę
0
Brak głosów
Martę Kuligowską
5
10%
Danutę Kondratowicz
1
2%
Piotra Jaconia
0
Brak głosów
Łukasza Grassa
0
Brak głosów
Annę Jędrzejowską
1
2%
 
Liczba głosów: 51

Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

:: Kamil pisze:a co masz do Bogusia?? :ranting:

To co do niego mam - zajĂŞcie fotelu Lisa (mĂłgÂłby to zrobiĂŚ o wiele lepszy Marcianiak)
- wÂątÂłe wywiady w 24h
- maÂłotwĂłrczy, ciÂągle podobne komentarze
- nieco gogusiowaty (BoguÂś GoguÂś :wink: )

A poza tym daÂłem go na ostatnim miejscu tej listy, wiĂŞc o co biega :?:
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Fusiak pisze:
tommy151 pisze:3. Marciniak - promuje siĂŞ na gwiazdĂŞ - bezskutecznie...
Akurat rzecz w tym, Âże Marciniak nie promuje siĂŞ na rzadnÂą gwiazdĂŞ. Siedzi sobie spokojnie w tvn24, nie narzuca siĂŞ, nie rzuca siĂŞ rĂłwnieÂż w oczy... I tak pomaÂłu, pomaÂłu awansuje: najpierw do "24 godzin", aÂż wreszcie do FaktĂłw.
popieram. Dlatego mam go na nr2 ulubionych tych NAJ.
W MAGAZYNIE on siedzi juÂż od daaawna, ponad 2lata.
Ta jego nieœmia³oœÌ, a jednoczeœnie wyj¹tkowo dociekliwe, niraz z³oœliwe pytania....No i komenatrze, zawsze trafione :wink: Przy tym wszystkim wyj¹tkowy, wpadajacy w ucho g³os. Kiedyœ gdy wpad³ do mnie kumpel co nie ma TVN24 i us³ysza³ jego g³os, skojarzy³ od razu go z Zetk¹ której jest on fanem.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Kosik :D
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 187
Rejestracja: niedziela 24 lip 2005, 15:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Kosik :D »

BoguÂś jest ok... ale marcinia. masakra. prowadzi tak ociÂągale. Nudzi jak cholera. robi z siebie wielkÂą gwiazdĂŞ, a wcale niÂą nie jest i nigdy nien bĂŞdzie jeÂśli nie zmieni swojego stylu. :mad:
~*~ :) Anna Kalczyńska i Marta Kuligowska TVN24 :) ~*~

Co Wy ode mnie chceta? :D:D:D
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

WÂłaÂśnie za styl Go nie tylko ja jak widze CENIMY.
Fajnie....jak tu gorÂąco..moze pogadajmy jeszcze o Anicie i jej NIBYchÂłodzie :wink:Oboje to moi faworyci telewizyjni :lol:
jak chcecie szybkoœÌ i automatycznoœÌ to w³¹czcie Jedrzejowsk¹ czy Grassa
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Kosik :D
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 187
Rejestracja: niedziela 24 lip 2005, 15:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Kosik :D »

Anitka Werner jest fajna. Profesjonalna itd. Wcale nie jest chÂłodna czy jakaÂś tam. Nie wiem czy zauwaÂżyliÂście ale siĂŞ bardzo Âładnie uÂśmiecha :o :o :o

Dobra... dam spokĂłj Marciniakowi... moÂże siĂŞ do niego przekonam :twisted:
~*~ :) Anna Kalczyńska i Marta Kuligowska TVN24 :) ~*~

Co Wy ode mnie chceta? :D:D:D
luki_12
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: poniedziałek 25 lip 2005, 15:52

Post autor: luki_12 »

Oto moja lista:
1.Bogdan Rymanowski- wspaniaÂły dziennikarz, wedÂług mnie najlepszy.
2.Justyna Pochanke- Rymanowski powopli jÂą dogania, ale teÂż jÂą lubie.
3.Jolanta PieĂąkowska- Super prowadziÂła wiadomoÂści, ale teraz coÂś nie pokazuje siĂŞ w telewizji, czyszby to koniec jej kariery.
4.Grzegorz Miecugow- Ma trochĂŞ pracy w tvn 24 w koĂącu prowadzi-SERWISY-SzkÂło kontaktowe-Inny punkt widzenia i caÂły ten Âświat.
5.Kamil Durczok- wedÂług mnie najlepszy prowadzÂący wiadomoÂści.
6.£ukasz Grass- BRAVO £ukasz idzie coraz lepiej. TAK TRZYMAÆ
7.Anna KalczyĂąska/Jakub Porada/Anita Werner.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Fantastycznie, ale ani Durczok, ani PieĂąkowska nie prowadzÂą FaktĂłw i serwisĂłw informacyjnych w TVN24. :]
luki_12
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: poniedziałek 25 lip 2005, 15:52

do MARCINA

Post autor: luki_12 »

A wiadomoÂści to nie serwis informacyjny ??? ha ha ha
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Chodzi o serwis informacyjny TVN24. :]
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Re: do MARCINA

Post autor: Martin »

luki_12 pisze:A wiadomoÂści to nie serwis informacyjny ??? ha ha ha
Ty pewnie nie masz w domu TVN24 i nie wiesz co to jest copó³godzinny Serwis Informacyjny TVN24. :twisted:
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Fusiak pisze:Ja mam dostêp do tvn24, ale i tak nie wiem, co to jest serwis co pó³ godziny. Bo w tvn24 takowych nie ma. S¹ najwy¿ej skróty informacji, albo te¿ nie ma poprostu nic :x
od 6.30 do 9.00 serwisy co pó³ godziny z tym, ¿e pomiêdzy nimi jest skrót informacji od 9.00 do 16.00 serwisy co pó³ godziny (Dzieù na ¯ywo)
o 16.30 skrót informacji tyle ¿e za kwadrans o 16.45 s¹ Fakty Popo³udniowe, o 17.00 skrót informacji, po co serwis skoro przed chwil¹ skoùczy³y siê Fakty, o 17.30 Magazyn 24 godziny, o 18.00 skrót wiadomo dlaczego, o 18.30 jest kalejdoskop (dawniej by³ serwis po angielsku), o 19.00 Fakty, o 20.00 i 20.30 skrót, o 21.00 godzinny Magazyn, a póŸniej po bilansie ju¿ tylko skróty i powtórki, mowa tu oczywiœcie o dniach powszednich i porze niewakacyjnej i je¿eli nie ma obrad komisji œledczych
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

OT: Nie ma skrótu o 20:30 - wtedy od razu jest Przeœwietlenie. I powróÌmy do tematu.
luki_12
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: poniedziałek 25 lip 2005, 15:52

Do WÂŁOCH

Post autor: luki_12 »

Do W³och - Informuje ciê ¿e mam tvn 24 inaczej nie wiedzia³bym kto to jest £ukasz Grass, Grzegorz Miecugow, Jakub Porada itd. A ameryki nie odkry³eœ mówi¹c ¿e serwis informacyjny tvn 24 jest co pó³ godziny. Ale te¿ pope³ni³eœ b³¹d poniewa¿ serwis nie jest ca³¹ dobê co pó³ godziny s¹ równie¿ skróty informacji. I kto tu nie ma tvn 24 RACZEJ TY. A ten spis serwisów, skrótów, faktów itd. Przepisa³eœ raczej z programu telewizyjnego.

Dobra NIECH BÊDZIE chocia¿ nie pisze w temacie to ¿e musz± znajdowaæ siê tu serwisy tvn 24. Ale ok... nie bêde robi³ afery jak wy.
1.Bogdan Rymanowski
2.Justyna Pochanke
3.Grzegorz Miecugow
4.Jakub Porada
5.ÂŁukasz Grass
6.Marta Kuligowska
7.Piotr Marciniak
8.Marta Kuligowska
9.Anna KalczyĂąska
10.Danuta Konradowicz

Od moderatora: Nie pisz po raz kolejny dwĂłch postĂłw pod rzÂąd!
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

luki_12 pisze: Ale te¿ pope³ni³eœ b³¹d poniewa¿ serwis nie jest ca³¹ dobê co pó³ godziny s¹ równie¿ skróty informacji. I kto tu nie ma tvn 24 RACZEJ TY. A ten spis serwisów, skrótów, faktów itd. Przepisa³eœ raczej z programu telewizyjnego.
Nie przepisa³em tego z programu TV. Gdybym przepisywa³ ¿ywcem z programu nie pope³ni³bym ¿adnego b³êdu (Chodzi tu o skrót informacji o 20.30 którego nie ma), a skrót informacji jest w pewnym sensie skrótem serwisu informacyjnego, a w dodatku powinniœmy skoùczyÌ pisaÌ o tym w tym temacie, jak masz jak¹œ sprawê to wyœlij mi prywatn¹ wiadomoœÌ, a i jeszcze jedno: iloœÌ znaków w temacie jest ograniczona i powinieneœ siê domyœliÌ, ¿e chodzi tu o serwis informacyjny TVN 24 i nie czepiaj siê s³ówek typu "copó³godzinny".Bo to wygl¹da jak Kazia w Najs³abszym Ogniwie. Jak chcesz to mo¿esz za³o¿yÌ temat "Serwis Informacyjny, a Wiadomoœci". A Mo¿e zmieniÌ temat na:

Ulubiony(a) prezenter(ka) faktĂłw i serwisĂłw TVN24

Tylko do tego te¿ byœ siê doczepi³. OK! Trochê za bardzo siê rozpisa³em, ale wiedz ¿e jak masz jak¹œ sprawê do mnie to nie pisz o tym publicznie na forum.
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

Post autor: zadra »

ja niestety nie mam ulubieĂąca ani ulubienicy. Tych, ktorych znam wiele brakuje :( a na pocieszenie moÂżna tylko powiedziec, Âże w innych polskich telewizjach nie jest lepiej 8)
Będę z wami szczera
Najlepsza jest Kazimiera
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości