RealityDrama "Królestwo" w TVN!

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

tvn.tivi.pl pisze:JesieniÂą w ramĂłwce TVN pojawi siĂŞ najprawdopodobniej m.in. reality-show "KrĂłlestwo".
*Po pierwsze to nie jest reality show, a reality drama - po³¹czenie œwiata rzeczywistego z fantazj¹. Uczestnicy programu nie s¹ œledzeni przez kamery, a "odgrywaj¹" swoje role. W programie jest wiêcej ingerencji re¿yserskiej i ca³y projekt opiera siê na doœ dok³adnym scenariuszu, a nie jak to jest w programach typu reality show - na ogólnikowych zarysach scenarzystów i re¿ysera.
*Po drugie: TVN mo¿e siê rozmyœli z produkcji, gdy¿ ten program nadaje siê najbardziej do telewizji publicznej - ze wzglêdu na ma³¹ widowiskowoœc i poprawnoœc historyczn¹ - ten program wype³nia misjê publiczn¹. Oprócz tego, belgijsko-holenderska edycja "Oberon" nie notuje rewelacyjnych wyników. W holenderskiej stacji TROS zmieniono godzinê emisji z 20:50 na 23:00.
Headline
Początkujący
Początkujący
Posty: 82
Rejestracja: piątek 23 gru 2005, 11:15
Lokalizacja: Warszafka
Kontakt:

Post autor: Headline »

podmark pisze: to nie jest reality show, a reality drama - po³¹czenie œwiata rzeczywistego z fantazj¹. Uczestnicy programu nie s¹ œledzeni przez kamery, a "odgrywaj¹" swoje role. W programie jest wiêcej ingerencji re¿yserskiej i ca³y projekt opiera siê na doœ dok³adnym scenariuszu, a nie jak to jest w programach typu reality show - na ogólnikowych zarysach scenarzystów i re¿ysera.
ÂŁaÂł, coÂś jak wehikuÂł czasu :>
I'm ready for HD!
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

Headline pisze:ÂŁaÂł, coÂś jak wehikuÂł czasu :>
No, mniej ~ wiĂŞcej - widzowie oglÂądajÂący ten program mogÂą nauczyc siĂŞ zwyczajĂłw panujÂących w Âśredniowieczu. Uczestnicy bĂŞdÂą mieszkac, pracowac, ubierac siĂŞ, jak ich przodkowie - nawet jeÂśc bĂŞdÂą ze Âśredniowiecznych talerzy.

No, a walczyc bĂŞdÂą nie tylko o opieniÂądze, ale teÂż o ten wspaniaÂły naszyjnik...
Obrazek
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

Startuje francuskie "Le Royaume" !!!Obrazek

- W sobotê 18 lutego najwiêksza francuska telewizja - publiczna TF1 wyemituje pierwszy epizod "Le Royaume". Realizowany w czerwcu ubieg³ego roku program emitowany bêdzie w najlepszym paœmie emisyjnym - w soboty o 20:50. Warto dodac, ¿e w tym czasie TF1 jest liderem rynku telewizyjnego, co bardzo dobrze wró¿y nakrêconemu w polskim zamku Grodziec programowi.

[www.riket.republika.pl]

A oto ich Mistrz Gry - Guillaume ZublĂŠna Obrazek
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

No Polski zamek jest jednym znajsÂławniejszych na Âświecie, tylko niewiele osĂłb wie, Âże on jest w Polsce.
Wróciłem!!
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

Kowal pisze:No Polski zamek jest jednym znajsÂławniejszych na Âświecie, tylko niewiele osĂłb wie, Âże on jest w Polsce.
Mylisz siĂŞ - Szwedzi tylko gÂłoÂśno nie mĂłwili, Âże ten zamek znajduje siĂŞ w naszym kraju. Belgowie z Holendrami i teraz Francuzi trÂąbiÂą o tym na caÂłego...

Francuzi chcÂą odniesc z tym programem wielki sukces - czekali nawet do zakoĂączenia "Star Academy", aby na jej miejsce dac wÂłaÂśnie "KrĂłlestwo". Trzeba przyznac, Âże Francuzi zrobili chyba najlepszÂą edycjĂŞ ze wszystkich powstaÂłych - najlepszy sprzĂŞt, doskonaÂłe dekoracje i najdostojniejsze uczty.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Ja siĂŞ nie mogĂŞ doczekaĂŚ polskiej edycji tego programu. :P Jestem bardzo ciekawy jak to bĂŞdzie wygladaĂŚ i jak to zrobi TVN. :roll: :D I ciekawe kto bĂŞdzie u nas tym Mistrzem Gry. :roll: Hmmm...
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

TeÂż sie niemoge doczekaĂŚ :lol: :lol: A co do mistrza gry, chyba bĂŞdzi enim jak w przypadku "Robinsona" bĂŞdzie to Hubert UrbaĂąski, to jest taka gwiazda TVN do zadaĂą specjalnych :)
Wróciłem!!
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

WÂątpiĂŞ, by Mistzrem Gry byÂł Hubert UrbaĂąski - po "TaĂącu z Gwiazdami" przylepiona zostaÂła mu etykietka bÂłazna i robiÂącego z siebie cymbaÂła czÂłowieka. Mistrzem Gry ma byc natomiast osoba o silnym charakterze, gdyÂż wÂłaÂśnie od niego zaleÂży wiele wydarzeĂą, ktĂłre rozgrywajÂą siĂŞ w "KrĂłlestwie". Bardzo prawdopodobne, Âże polskim Mistrzem Gry zostanie Daniel Olbrychski - wg kasztelana zamku w GrodÂźcu to on najlepiej sprawdziÂł siĂŞ ze wszystkich wczeÂśniejszych prowadzÂących. Ponadto Olbrychski podczas realizacji reality drama "Imperia" dzwoniÂł do Waltera z propozycjÂą, Âże to on mĂłgÂłby poprowadzic polskÂą edycjĂŞ.
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Nie mi Olbryski jakoÂś nie pasuje. A UrbaĂąski spisaÂł siĂŞ w "Wyprawa Robinson" i mi siĂŞ wydaje, Âże najlepiej siĂŞ nadaje. Jak tak to polska wersja by byÂła po zakoĂączeniu kolejnego sezonu "TaĂąca z gwiazdami".
Wróciłem!!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Kowal pisze:(...)Jak tak to polska wersja by byÂła po zakoĂączeniu kolejnego sezonu "TaĂąca z gwiazdami".
Po III edycji "TaĂąca..." moze byĂŚ jeszcze IV wtedy pewnie nadal prowadziÂłby to UrbaĂąski. Olbryski mi tez nie pasuje... :roll: :? MoÂże jakiÂś inny aktor...
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Nie no ale w przerwie mogÂą nakrĂŞcic ten program. Olbryski mi teÂż tu niepasuje, chyba dobry by byÂł dowbor ale on jest zwiÂązany z Polsatem, niewidze chyba nikogo kto byÂł by dobry...
Wróciłem!!
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

Dowbor ?? Hehe - Ty chyba Kowal Âżartujesz... Dobor siĂŞ nie nadaje - jest za mÂłody, a i tak nie wyrobiÂłby sobie autorytetu u uczestnikĂłw, ktĂłrzy majÂą wykonywac polecenia Mistrza Gry...

Oto zdjĂŞcia dotychczasowych MistrzĂłw ze wszystkich powstaÂłych edycji:
Szwecja - Stefan Sauk
Obrazek

Belgia/Holandia - Huub Stapel
Obrazek

Francja - Guillaume ZublĂŠna
Obrazek

Rosja - Daniel Olbrychski
Obrazek

i co - nadal pasuje Ci na to miejsce Dowbor ?? :!:
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Ale co nierozumiem...Âżeby byĂŚ mistrzem gry nietrzeba chyba wyglÂądaĂŚ jak mÂłodszy brat KrĂłla Artura??
Wróciłem!!
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

Kowal pisze:Ale co nierozumiem...Âżeby byĂŚ mistrzem gry nietrzeba chyba wyglÂądaĂŚ jak mÂłodszy brat KrĂłla Artura??
Otó¿ chyba Ciê zmartwiê - w formacie "Riket/ The Empire" jest zaznaczone, ¿e Mistrzem Gry jest cz³owiek dojrza³y - niekoniecznie stary. Mistzr musi wygl¹dac na osobê bardzo inteligentn¹ i musi dobrze doradzac królowi w podejmowaniu przez niego decyzji.

Wy wszyscy chyba zapominacie, Âże ten program nie ma prowadzic osoba bardzo medialna, ktĂłrÂą kaÂżdy zna (np. UrbaĂąskiego - kaÂżdy kojarzyÂłby go z "TaĂącem...") - to ma byc osoba, od ktĂłrej bĂŞdzie siĂŞ wyczuwac tajemniczoÂśc...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości