Melodie z "Na Wspólnej" i "Jak pies z kotem&

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

K3DRUS
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: piątek 12 sie 2005, 23:45
Lokalizacja: bydgoszcz
Kontakt:

Melodie z "Na WspĂłlnej" i "Jak pies z kotem&

Post autor: K3DRUS »

Czy ktoÂś moze pomoc w szukaniu melodii ktora jest na wspolnej,ale nie ktra leci na poczatku lecz tych w srodku.Tak samo czy ktos wie jak sie nzywa utwor z jak pies z kotem, ktoyr byl w czasie programu z conrado morena gdy bylo o dziewczynie z sluzewca co jezdzi konna
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

to samo pytanie o melodie z programu JPZK zadaÂłeÂś w temacie o tym programie i nikt nie odpowiedziaÂł widocznie nikt nie wie jaki nosi tytuÂł gdzie jÂą moÂżna znaleÂźc itp wiĂŞc chyba musisz sam sobie poradziĂŚ z tym :wink:
K3DRUS
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: piątek 12 sie 2005, 23:45
Lokalizacja: bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: K3DRUS »

Tym wlasnie rozni sie Polsat od TVN! Gdy mialem pytanie o serial z lat 90,ktory lecial gdy bylem mlody potrafiono mi odpisac w ciagu 24h! A do TVN pisalem juz przez tydzien 3 e-miale i nawet sie nie odezwa!Tymbardziej fani TVN , ktorzy nawet nie potrafia sprobowac pomoc, fakt na stronie jest zapisane ze moga pomoc ,ale gdy napisze wiadomosc za ktora najpierw mam zaplacic! nic nie mozna dac od siebi bezinteresownie!
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

melodie z jak pies z kotem i na wspĂłlnej

Post autor: salladyn »

K3DRUS pisze:Tym wlasnie rozni sie Polsat od TVN! Gdy mialem pytanie o serial z lat 90,ktory lecial gdy bylem mlody potrafiono mi odpisac w ciagu 24h! A do TVN pisalem juz przez tydzien 3 e-miale i nawet sie nie odezwa!Tymbardziej fani TVN , ktorzy nawet nie potrafia sprobowac pomoc, fakt na stronie jest zapisane ze moga pomoc ,ale gdy napisze wiadomosc za ktora najpierw mam zaplacic! nic nie mozna dac od siebi bezinteresownie!
WidaĂŚ K3DRUS nie dopuszcza do siebie myÂśli Âże ktoÂś moze tego nie wiedzieĂŚ.CisnÂą mi siĂŞ na usta pewne sÂłowa ale jednak pozostawie to bez komentarza.

Aha porada dla szukajcych tych piosenek.Zawsze po programie gdy ju¿ lec¹ napisy (w mia¿d¿¹cej wiêkszoœci przypadków) pisze coœ takiego:
w programie/serialu wykorzystano utwory muzyczne....
i tam wÂłaÂśnie to powinno byĂŚ.Pozdrawiam.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

Zgadza siĂŞ. :) Mi na przykÂład zawsze rzucajÂą siĂŞ napisy z muzykÂą w "Kryminalnych".
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
K3DRUS
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: piątek 12 sie 2005, 23:45
Lokalizacja: bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: K3DRUS »

tak to jest prawda, tylko tych napisow nie bylo:), jak to czasem bywa obraz sie pomniejszyl i obok na ekarnie juz byla zapowiedz czegos innego.nie wiem jak zdobyc te informacje, nie wiem czy bedzie powtorka,wiec pisalem do TVN ,ale nic
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

K3DRUS pisze:tak to jest prawda, tylko tych napisow nie bylo:), jak to czasem bywa obraz sie pomniejszyl i obok na ekarnie juz byla zapowiedz czegos innego.nie wiem jak zdobyc te informacje, nie wiem czy bedzie powtorka,wiec pisalem do TVN ,ale nic
jak twrajÂą napisy NW i JPZK to obraz nie jest pomniejszony ale tylko w NW lektor zapowiada co bĂŞdzie po NW itd :wink:
K3DRUS
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: piątek 12 sie 2005, 23:45
Lokalizacja: bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: K3DRUS »

Nie wiem , ciezko zdobyc ten utwor - dowiedzialem sie na forum itvn, ze to utwor Jim Blacka Saint Sheets ,ale nigdzie nie ma takiego utworu, a na plytach autora takiej piosenki nie ma.Moze Wy znacie ten uwtor?
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

muzyka z jak pies z kotem

Post autor: salladyn »

Poszukajcie w e mule.Ja zawsze tam staram siê znaleŸÌ(czêsto z dobrym skutkiem)
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
K3DRUS
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: piątek 12 sie 2005, 23:45
Lokalizacja: bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: K3DRUS »

Dzieki za rade , uzywam tego programu,ale tam nawet tego autora nie ma:( Jedynie TVN chyba moze mi pomoc ,ale nie odpowiadaja. Napisalem jeszcze raz i mam nadzieje ze sie nie zawiode
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

K3DRUS pisze:Dzieki za rade , uzywam tego programu,ale tam nawet tego autora nie ma:( Jedynie TVN chyba moze mi pomoc ,ale nie odpowiadaja. Napisalem jeszcze raz i mam nadzieje ze sie nie zawiode
wiesz co.. za takie upierdliwe zasypywanie ich mailami napewno ci nie odpowiedzÂą.. sÂą jeszcze wakacje wiĂŞc moÂże dlatego nie odpowiadajÂą.. lepiej gdybyÂś napisaÂł do nich we wrzeÂśniu.. ale i tak nie wierzĂŞ Âże ci to przeÂślÂą
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

troche na temat a troche nie :D
Jakiego serwera w e-mule uÂżywacie ? ja nic nie mogĂŞ sciÂągnaĂŚ :?
Android <3
K3DRUS
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: piątek 12 sie 2005, 23:45
Lokalizacja: bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: K3DRUS »

RAZORBACK 2 -> najlepszy serwer!Polecam
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości