Asystent produkcji filmów reklamowych?

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

mania
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: wtorek 09 sie 2005, 09:49
Lokalizacja: Warszawa

Asystent produkcji filmĂłw reklamowych?

Post autor: mania »

co naleÂży do jego obowiÂązkĂłw? w czym tak naprawdĂŞ musi byĂŚ dobry?
Warszawa
kolumbus
Początkujący
Początkujący
Posty: 144
Rejestracja: wtorek 19 paź 2004, 12:04

Post autor: kolumbus »

TrochĂŞ nieprezyzyjne pytanie, asystent ale producenta, operatora, ekipy technicznej, pani z ksiegowoÂści ,czy kogo , sprecyzuj dokÂładniej.
O TYM, KIM JESTEŚ, NIE DECYDUJE TO, KIM CHCESZ BYÆ, TYLKO TO, CO ROBISZ ...
mania
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: wtorek 09 sie 2005, 09:49
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: mania »

masz racjĂŞ...mam na myÂśli producenta? kto moÂże ubiegaĂŚ siĂŞ o takie stanowisko? jakie powinien speÂłniaĂŚ wymagania?
Warszawa
kolumbus
Początkujący
Początkujący
Posty: 144
Rejestracja: wtorek 19 paź 2004, 12:04

Post autor: kolumbus »

mania pisze:kto moÂże ubiegaĂŚ siĂŞ o takie stanowisko? jakie powinien speÂłniaĂŚ wymagania?
KaÂżdy moÂże siĂŞ ubiegaĂŚ o to stanowisko, pytanie tylko czy sie nadaje.JeÂśli jesteÂś samodzielna, stanowcza, umiesz negocjowaĂŚ, Âłatwo nawiÂązywaĂŚ kontakty z ludzmi to moÂże nadajesz siĂŞ do tej roboty. Nie wiem dokÂładnie jakie ma obowiÂązki producent filmĂłw reklamowych ale przypuszczam Âże podobne do producenta telewizynego, czyli :

- przeprowadzenie castingu , ewentualnie zorganizowanie go, wyÂłonienie aktorĂłw
- obsada ekipy realizacyjnej (operatorzy, dzwiĂŞkowcy, ekipa techniczna itd,), reÂżysera, ewentualni firmy ktĂłra bĂŞdzie wykonywaÂła postprodukcjĂŞ
- znalezienie lokalizacji w ktĂłrej bĂŞdzie realizowana- krĂŞcona reklma, zaÂłatwienie wszystkich pozwoleĂą etc
- zapewnienie cateringu dla ekipy i aktorĂłw, zaÂłatwienie hoteli, przejazdu itd
- itd itd

Oczywiœcie nie wiem czy dok³adnie takie ma obowi¹zki ale przypuszczam ¿e bardzo podobne. Pozatym zazwyczaj jest jakiœ tam g³ówny producent który odpowida za ca³oœÌ i on ma swoich ludzi którzy mu pomagaj¹ to wszystko za³atwiÌ.
O TYM, KIM JESTEŚ, NIE DECYDUJE TO, KIM CHCESZ BYÆ, TYLKO TO, CO ROBISZ ...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości