Kinga Rusin

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

martusia5004
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 318
Rejestracja: niedziela 21 lis 2010, 20:57

Re: Kinga Rusin

Post autor: martusia5004 »

Obrazek
Kinga Rusin: Ależ ona jest zabiegana!
Kinga Rusin (40 l.) ciągle gdzieś się śpieszy. Kilka dni temu fotoreporter spotkał ją na jednej z ulic Warszawy. Prezenterka robiła wrażenie, jakby nie mogła nawet na chwilę stanąć w miejscu. Jadła na ulicy, rozmawiała przez telefon i załatwiała jeszcze kilka innych spraw. Ależ ona jest zabiegana!

W ciągu kilkunastu minut jadła kanapkę, rozmawiała przez telefon, załatwiała sprawy w banku i prowadziła samochód. To dopiero jest życie na wysokich obrotach!
Obrazek
Nie jest tajemnicą, że Kinga Rusin to jedna z najbardziej zajętych kobiet w polskim show-biznesie. Występuje w telewizji śniadaniowej TVN-u, jest jurorką show tej samej stacji „You Can Dance” i prowadzi własną firmę produkującą kosmetyki.
Obrazek
Poza tym Kinga ma dwie córki, którym mimo zajęć poświęca wiele uwagi. Ma także czas na swoje pasje jak np. jazda konna. To wszystko wymaga od niej świetnej organizacji i szybkości w działaniu. Widać, że jest dobrze wprawiona w robienie wielu rzeczy naraz.
Obrazek
Tomasz2555
Bywalec
Bywalec
Posty: 717
Rejestracja: poniedziałek 14 lut 2011, 15:35

Re: Kinga Rusin

Post autor: Tomasz2555 »

Obrazek
Tomasz2555
Bywalec
Bywalec
Posty: 717
Rejestracja: poniedziałek 14 lut 2011, 15:35

Re: Kinga Rusin

Post autor: Tomasz2555 »

Obrazek
martusia5004
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 318
Rejestracja: niedziela 21 lis 2010, 20:57

Re: Kinga Rusin

Post autor: martusia5004 »

Gafa Rusin! Włożyła palec tam, gdzie nie powinna!
Obrazek
Nawet największym gwiazdom zdarzają się wpadki. Ostatnio Kinga Rusin zapomniała się na ulicy i nieopatrznie włożyła palec do nosa.
Długa letnia sukienka, kurteczka jeansowa, gwiazdorskie okulary i... palec w nosie. Kinga Rusin ostatnio poczuła się bardzo swobodnie na stołecznej ulicy.
Ale, z drugiej strony, nie zapominajmy, że wszyscy jesteśmy tylko ludźmi. Przecież każdemu zdarzają się czasami jakieś wpadki. Celebryci nie są tu wyjątkami...
Obrazek
W drodze na obiad czuła się bardzo swobodnie.
Obrazek
Prezenterka postanowiła zjeść w restauracji.
Obrazek
Kinga Rusin na letnie upały wybrała długą białą sukienkę.
Jeżeli ktoś ma jakieś Capsy z Kingą brdzo proszę dodawać! :)
Tomasz2555
Bywalec
Bywalec
Posty: 717
Rejestracja: poniedziałek 14 lut 2011, 15:35

Re: Kinga Rusin

Post autor: Tomasz2555 »

Kinga Rusin jest zakochana!
Obrazek
Czy znacie drugą taką gwiazdę, która poza telewizją i bez mocnego makijażu wygląda tak uroczo, jak Kinga Rusin? Prezenterka, która w marcu skończyła 40 lat nie wygląda na swój wiek i trudno oprzeć się wrażeniu, że z roku na rok jest coraz piękniejsza. W czym tkwi sekret jej urody? Czy ma z tym związek jej bliska znajomość z przystojnym prawnikiem, Markiem Kujawą?
Obrazek
Kinga Rusin nie stroni od dziennikarzy i lubi udzielać wywiadów, ale trzeba przyznać, że robi to nader umiejętnie, bo informację o tym, że spotyka się z kimś, trzymała w tajemnicy przez kilka miesięcy!
Obrazek
Ostatnio Kinga Rusin i Marek Kujawa zostali przyłapani w Paryżu. Znakomity prawnik i znana prezenterka na każdym kroku okazywali sobie uczucia. Jak donosi magazyn Show, to z pewnością miłość, a Kujawa jest idealnym facetem dla Kingi.
Obrazek
Jak dowiedziało się Show, Kinga i Marek spotkali się rok temu na Rodos, w miejscu, do którego ściągają wielbiciele kitesurfingu. Rusin już od kilku sezonów rozkochana jest w tym sporcie.
Obrazek
Podczas jednego z pobytów na plaży Prasonisi Kinga spotkała faceta, który zdaje się być dla niej stworzony. Przystojny i wykształcony prawnik zna cztery języki obce, uprawia sztuki walki, a za namową Kingi zaczął nawet jeździć konno.
Obrazek
Nikt inny nie ma na nią tak dobrego wpływu. Kiedy on jest obok, ona nie potrafi się złościć, jest zrelaksowana, naturalna i z optymizmem patrzy na życie - mówi magazynowi Show jedna z przyjaciółek prezenterki.
Obrazek
Marek Kujawa cieszy się dobrą renomą w środowisku. Przez cztery lata uczył prawa cywilnego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Założył też Fundację "Młode umysły dla Polski" wspierającą zdolnych studentów i absolwentów wyższych uczelni.
Obrazek
Choć zdjęcia z pobytu Kingi i Marka w Paryżu mówią same za siebie, to Rusin nadal milczy na temat swojej nowej miłości.
Obrazek
Kujawa nie pokazuje się z Rusin na oficjalnych imprezach, bo strzeże swojej prywatności i wydaje się, że ten stan nieprędko ulegnie zmianie. Ukochany Kingi najwyraźniej przyjął strategię partnera Edyty Górniak, również uznanego warszawskiego prawnika.
Obrazek
Nie da się jednak zaprzeczyć, że ta relacja wpływa na Rusin bardzo pozytywnie. Pamiętacie, jak wyglądała przed laty, gdy była żoną Tomasza Lisa? Aż trudno uwierzyć, że to ta sama kobieta... Miłość uskrzydla!
Dołączam się do prośby o Capsy Kingi imoże ktoś ma jeszcze zdjęcia z Paryża, ja niestety nie mogę ich nigzie znależć. Będę wdzięczny! :)
Źródło nocoty.pl! Dla drobiazgowych!
Ostatnio zmieniony niedziela 12 cze 2011, 14:33 przez Tomasz2555, łącznie zmieniany 2 razy.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Re: Kinga Rusin

Post autor: Marcin »

Dlaczego kopiujesz tekst i wstawiasz zdjęcia bez podania źródła?
martusia5004
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 318
Rejestracja: niedziela 21 lis 2010, 20:57

Re: Kinga Rusin

Post autor: martusia5004 »

Jaką szefową jest Rusin?
Obrazek
Po skończeniu "You Can Dance" Kinga Rusin może się zająć własnym biznesem. Choć z pracy w telewizji wcale nie zamierza rezygnować.

Szóstą edycję „You Can Dance” oglądało średnio 2,69 miliona widzów. To mniej niż przed rokiem i na razie nie wiadomo, czy ani kiedy będzie kolejna edycja.
– Praca w mediach zależy od mnóstwa czynników, na które nie zawsze mamy wpływ. To, czy będę pokazywać się na wizji, jest wypadkową sympatii widzów i decyzji szefów – przyznaje Kinga Rusin. Dziennikarka, która jednocześnie prowadzi własny biznes – świetnie prosperującą firmę kosmetyczną, nie martwi się jednak o swoją przyszłość.
– Nigdy nie chciałabym rezygnować z telewizji na rzecz firmy ani odwrotnie. Mam nadzieję, że nie będę musiała takiego wyboru dokonywać. Uwielbiam pracę na wizji i to jest moje główne zajęcie. Dziennikarstwo to moja największa pasja – zapewnia „Gwiazdy” Rusin. Zaraz jednak dodaje: Lubię wiedzieć, że coś zależy wyłącznie ode mnie, że mam nad tym kontrolę. Dlatego dobrze czuję się w biznesie, który sama prowadzę.
I choć o konfliktach Rusin z kolegami z TVN-u krążą już legendy, poza telewizją Rusin nie ma problemów ze współpracownikami.
– W naszej firmie pracuje sporo osób. Ze wszystkimi staram się mieć sympatyczne relacje. Uważam, że lepiej się pracuje, jeżeli lubi się swojego szefa – zapewnia Rusin. – Generalnie jednak nie mam przyjemności w tym, żeby pokazać w firmie „kto tu rządzi”. To nie jest zupełnie mój styl. W firmach, w których byłam współwłaścicielem, pełniłam zazwyczaj rolę rozjemcy. Uważam, że jestem szefem sprawiedliwym – dodaje.

ŹRÓDŁO FAKT>PL

PROSZĘ O CAPSY :))))
martusia5004
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 318
Rejestracja: niedziela 21 lis 2010, 20:57

Re: Kinga Rusin

Post autor: martusia5004 »

Obrazek
Otwarcie restauracji Magdy Gessler
martusia5004
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 318
Rejestracja: niedziela 21 lis 2010, 20:57

Re: Kinga Rusin

Post autor: martusia5004 »

Kinga Rusin: Znowu próbuje udowodnić, że nie przejmuje się Kuźniarem

http://teleshow.pl/gid,13521250,img,135 ... leria.html

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Tomasz2555
Bywalec
Bywalec
Posty: 717
Rejestracja: poniedziałek 14 lut 2011, 15:35

Re: Kinga Rusin

Post autor: Tomasz2555 »

Obrazek
Rusin żałuje, że na pierwszej randce nie miała...
http://www.fakt.pl/Rusin-zaluje-ze-na-p ... 919,1.html
Tomasz2555
Bywalec
Bywalec
Posty: 717
Rejestracja: poniedziałek 14 lut 2011, 15:35

Re: Kinga Rusin

Post autor: Tomasz2555 »

Obrazek
Kinga Rusin zaraziła pasją córkę.
http://nocoty.pl/title,Kinga-Rusin-zara ... caid=6c8a9

Obrazek
Kinga Rusin już jest na wakacjach.
http://nocoty.pl/title,Kinga-Rusin-juz- ... omosc.html
Tomasz2555
Bywalec
Bywalec
Posty: 717
Rejestracja: poniedziałek 14 lut 2011, 15:35

Re: Kinga Rusin

Post autor: Tomasz2555 »

Kinga Rusin wreszcie znalazła miłość!

Ja całkiem szczerze życzę szczęścia! ;-)

Obrazek

http://www.fakt.pl/Kinga-Rusin-wreszcie ... 233,1.html
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
lee
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 336
Rejestracja: sobota 11 wrz 2010, 12:15

Re: Kinga Rusin

Post autor: lee »

martusia5004
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 318
Rejestracja: niedziela 21 lis 2010, 20:57

Re: Kinga Rusin

Post autor: martusia5004 »

Obrazek

Na urodzinach Piotra Kraśki.

Obrazek

Obrazek
Tomasz2555
Bywalec
Bywalec
Posty: 717
Rejestracja: poniedziałek 14 lut 2011, 15:35

Re: Kinga Rusin

Post autor: Tomasz2555 »

Obrazek

Obrazek
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], pinokio81 i 8 gości