[TVN] Szymon Majewski Show

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: Szymon Majewski Show

Post autor: kamilkomentuje »

W kolejnym odcinku SMS gośmi będą: Patricia Kazdai oraz Ola Szwed.
Tak na marginesie powiem że moja ulubiona seria SMS to serial nr. II - Miśś Wszechświata. Najlepszą jest wdg. mnie...
Miśś Rosji:
http://szymon.plejada.pl/25,3763,1,odc2 ... wideo.html
Polecam :D
tvn - wiosną programowo najlepszy.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Szymon Majewski Show

Post autor: Adrian ;P »

Odcinek z Kamińską i Bobkiem obejrzało 3 771 158 :brawa:
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: Szymon Majewski Show

Post autor: kamilkomentuje »

Wogóle siie dziwie. Był to bardzo sympatyczny i ciekawy odcinek. Chawała Bogu, zamiast Cezika, włozyli teleturniej Violi nie widać :D Ogólnie było bardzo sympatycznie. Czekać by tylko na powrót Końca... oraz podstawowych uczestników Rozmów w Tłoku. Ogólnie, to jestem bardzo ciekawy, co Szymon zaoferuje nam w 10 - jubileuszowej serii :D
tvn - wiosną programowo najlepszy.
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Szymon Majewski Show

Post autor: sybic »

Najlepiej gdyby zrezygnował z prowadzenia tego programu.
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: Szymon Majewski Show

Post autor: mfdtv4 »

Program umiera śmiercią naturalną niestety :( Oglądalność może i wysoka, ale poziom humoru już nie ten sam co kilka edycji temu...
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: Szymon Majewski Show

Post autor: kamilkomentuje »

No własnie o tym mówię. Prostota, zawsze się sprawdza ;)
tvn - wiosną programowo najlepszy.
plump
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: poniedziałek 14 gru 2009, 21:20

Re: Szymon Majewski Show

Post autor: plump »

Kogo byście chcieli zobaczyć w X serii w Rozmowach W Tłoku?

Ja chciałbym , żeby całkiem wyeliminowali te postaci fikcyjne , bo w większości są kompletnie nieśmieszne. Przydałoby się też żeby wróciła p. Jola Wilk (ktoś wie co się z nią stało? całą serię jej nie było , Kwaśniewską zagrała Jeżewska , o ile gorzej). Nie podobają mi się też takie sytuacje jak w pierwszym odcinku IX sezonu że w jednym odcinku są Gronkiewicz-Waltz i Rydzyk , a żadna z tych postaci nie jest grana przez Aldonę Jankowską , choć mogłaby ona z powodzeniem się w którąś wcielić. :(
TinkiWinki
Początkujący
Początkujący
Posty: 123
Rejestracja: piątek 15 cze 2007, 16:03

Re: Szymon Majewski Show

Post autor: TinkiWinki »

Ja to bym chciał zobaczyć tam żonę lub matkę Majewskiego. Kpi, o przepraszam, parodiuje tyle innych żona, mężów, matek, ojców, że kpienie znaczy parodiowanie ze swoich pokazałoby jego dystans do świata. Albo chciałbym zobaczyć Durczoka, Pochanke, Olejnik czy Wojewódzkiego. Dwie pierwsze osoby to raczej są bez wyrazu więc raczej trudno je wykpić, wróć, sparodiować :D Ale taki Wojewódzki to materiał idealny do wyśmiania. Właściwie to nie chciałbym nikogo zobaczyć bo tak naprawdę już od dawna nie oglądam SMS. By zrozumieć inteligentne dowcipy w SMS trzeba posiadać adekwatną do ich poziomu inteligencje :D
Za idiotę robię tutaj JA! ... :lol2:
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Olejnik była już wielokrotnie parodiowana.
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: Szymon Majewski Show

Post autor: kamilkomentuje »

HD - Hojarska Danuta była super. Pamiętam kiedyś też były rozmowy w tłoku, jak podczas rozmów w studio, na zywo jedna z posłanek prowadziła call-tv :D Było to... :) Super.
Uwielbiam Nelly Rokite, niecierpie Nergala. Przedstawiają go tutaj zupełnie gorzej/innaczej niz powinni.
No I To Chyba Na Tyle :)
tvn - wiosną programowo najlepszy.
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: Szymon Majewski Show

Post autor: mfdtv4 »

Mam nadzieję, że X seria SMS będzie ostatnią... :tanczy:
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: Szymon Majewski Show

Post autor: kamilkomentuje »

Dla odnotowania - program Szymona wygrał kategorię "Do Odstrzału" na forum tvnfakty.pl
Szczerze powiedziawszy ja się z tym niezgadzam. Fakt, ostatnia seria była po prostu makrabryczna (z małymi, drobnymi wyjątkami --> odcinek Bobek&Kamińska) W X seri na pewno niechcciałbym zobaczyć Cezika. Mógł się on pojawić w jednym, gora dwóch odcinkach... ale zeby aż w 13 na 14? Bez przesady... Kolejna sprawa to "Salon Barybary" - żenujące to jest, niewiem po jaką cholerę on to wymyślił. Następnie do odstrzału to gwiazdorskie wejście Majewskiego oraz "recital" - bez obrazy, grubego korniszona na poczatku. Jest to baardzo słabe, wogole wejscie Majewskiego do jego programu nie kojarzy mi się z zamysłem show. Studio w tej serii wyglądało dości ciekawie z małymi wyjątkami (m.in. dodatkowe miejsca na publiczności)
Na koniec: Rozmowy w tłoku. Tak słabej serii jeszcze niewidziałem. Wdg. mnie powinni zachować Hojarską, Rydzyka, Rokitę, Kaczynskiego i Tuska. Ciekawa jest jeszcze Doda. Nergal to totalny niewypał (podobnie jak Big Doder czyli Złopolscy). Niektóre , naprawdę wybrane momenty w tej edycji były ciekawe: Molest prawdy, karne zadanie Chylińskiej i poczatkowe Ale o Co Chodzi. Reszta to szczera żenada.
Tak na marginesie powiem że 29 i 30 stycznia organizowane są castingi do akcji pt. "SzymonSZUKASzaleńców". wiecej na http://www.szymon.onet.pl
tvn - wiosną programowo najlepszy.
plump
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: poniedziałek 14 gru 2009, 21:20

Re: Szymon Majewski Show

Post autor: plump »

Mam nadzieję , że w tej serii "Rozmów w tłoku" pojawią się postacie, które były we wcześniejszych seriach - ostatnio w ogóle ich nie było , nawet Janek Rokita z Hojarską gdzieś zniknęli... Przydaliby się Cimoszewicz, Senyszyn - przyszła gwiazda TzG, Oleksy, Villas.
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: Szymon Majewski Show

Post autor: kamilkomentuje »

Zgadzam sie z przedmówcą :D
tvn - wiosną programowo najlepszy.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Szymon Majewski Show

Post autor: Adrian ;P »

W poniedziałek u Szymona Tomasz Kammel i Michał Piróg. W Rozmowach w tłoku bedzie Kuba Wojewódzki.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości