[TVN] Magda M.

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Marysia
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 32
Rejestracja: sobota 17 lut 2007, 23:45

Post autor: Marysia »

pawell no nie ma, ale skÂąd masz pewnoÂśc Âże ta informacja jest aktualna? ;)
Memory
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 337
Rejestracja: czwartek 30 lis 2006, 08:51

Post autor: Memory »

choĂŚ by dziÂś mĂłwili dziÂś w dzieĂą dobry tvn w rozmowie ze scenarzystÂą, reÂżyserem i dariÂą widawskÂą co prawda nie potwierdzili tego na 100% (nigdy nie potwierdzajÂą 8) ) ale skoro o tym powiedziaÂły magda z jolÂą w programie na Âżywo to jest coÂś na rzeczy napewno. WiĂŞc TwĂłj informator ma zÂłe informacje :D
...najpiękniejsze jest niewidoczne dla oczu.
Marysia
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 32
Rejestracja: sobota 17 lut 2007, 23:45

Post autor: Marysia »

To ja juÂż nie wiem i siĂŞ nie odzywam ;)

ale szczerze powiedziawszy, nie wiem czy chciaÂłabym ekranizacje.
lukasz92_92
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: wtorek 29 maja 2007, 12:05

ChcĂŞ 5 seriĂŞ magdy m

Post autor: lukasz92_92 »

wpisujcie siĂŞ kto jest za 5 seriÂą Magdym
Memory
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 337
Rejestracja: czwartek 30 lis 2006, 08:51

Post autor: Memory »

a ja nie. LubiÂłam "magde m" ale wole Âżeby go zdiĂŞli i ludzie czuli niedosyt niÂż dlatego , Âże nikt go nie oglÂąda (tak jak powoli robi siĂŞ to z "kryminalnymi") 8)
...najpiękniejsze jest niewidoczne dla oczu.
Memory
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 337
Rejestracja: czwartek 30 lis 2006, 08:51

Post autor: Memory »

standardowe zakoĂączenie.
troche mi sie wydajê takie nie realne z tym ¿eby j¹ helikopter specjalnie transportowa³ ale có¿-romantycznie mia³o byÌ. :roll:
choĂŚ myÂślaÂłam , ze bedzie Âślub :roll: :devil:
...najpiękniejsze jest niewidoczne dla oczu.
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

zakonczenie ok nie powailo ale moze byĂŚ rzeczywiscie ten helikopter troche nie teges ale moze film zrobiÂą ze Âślubem :)
TVN innowacja i nowoczesność...
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

ZakoĂączenie nierealne, ale romantyczne. PodobaÂł mi siĂŞ sponsor ( chyba dove): ".... zaprasza na kolejne odcinki Magdy M." :devil:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

To musiaÂło siĂŞ dobrze skoĂączyĂŚ. :D Nie byÂło innej opcji. :D ChoĂŚ wÂłaÂśnie nierealne, ale fajne. :D TeÂż myÂślaÂłem, ze bĂŞdzie Âślub - no moÂże w wersji kinowej? :roll:

TeÂż zwrĂłciÂłem uwagĂŞ na reklamĂŞ - wpadkĂŞ - sponsora. :> TrochĂŞ dziwnie - przed chwilÂą napis KONIEC, a tu zapraszajÂą na kolejne odcinki. :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

A mi siê podoba³o zakoùczenie, w koùcu po tych 4 sezonach gdy Piotrek stawa³ na g³owie, dwoi³ siê i troi³, ¿eby dopieœciÌ i rozpieœciÌ swoj¹ Madziê M., w koùcu ona posz³a na ca³oœÌ i postara³a siê dla niego, by przybyÌ tym niecodziennym œrodkiem transportu :tanczy: Mo¿e i nierealne, ale jak¿e mi³o siê ogl¹da³o....
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

To ju¿ wiemy, ¿e ostatni odcinek Magdy.M mia³ najwiêksz¹ ogl¹dalnoœÌ z ca³ej czwartej serii- 4,1 mln. Œrednia IV serii wynios³a 3,72 mln. (œwietne wyniki :D :brawa: :tanczy: )
ÂŚrednie wyniki wszystkich serii:
I- 2,89 mln.
II- 2,97 mln.
III- 3,68 mln.
IV- 3,72 mln.

Tendencja wzrostowa :D
Kadman
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: poniedziałek 20 mar 2006, 18:30
Lokalizacja: Legnica
Kontakt:

Post autor: Kadman »

Nie widziaÂłeÂś napisu KONIEC w ostatnim odcinku??!!


Koniec to koniec i wiĂŞcej nie bĂŞdzie :lol:
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

I co by wymyÂślili jak Magda z Piotrem jadÂąc do domu majÂą wypadek albo lawina ich przygniotÂła to by byÂła Âżenada a jak lubisz "Magde M." to kup sobie wszystkie serie na DVD
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

4 serie wystarczÂą!
TVN innowacja i nowoczesność...
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Uwa¿am, i¿ Magda M. by³a jednym z najbardziej trafionych pomys³ów ostatnich lat (nie tylko TVNu), jak równie¿ by³a arcydzie³em pod wzglêdem scenariusza (stworzy³ on wiele "sloganów", które na sta³e przyjê³y siê w jêzyku m³odych ludzi) Magda by³a a¿ tak bliska osobom ogl¹daj¹cym serial, ¿e mia³a wp³yw na ich ¿ycie - tak, tak wiele kobiet naœladuje zachowania Magdy, sugeruje siê ich decyzjami. Wystarczy spogl¹dn¹Ì w ksi¹¿kê - "Œwiat Magdy M.", do której jeszcze wrócê, tam s¹ pokazane komentarze pod blogami, historie ludzi, którzy chcieli pod¹¿aÌ œladami Magdy Mi³owicz. Sam serial, jak siê okaza³o, by³ tak lubiany przez widzów, ¿e jako pierwszy z seriali TVN zosta³ wydany na DVD, napisano o nim ksi¹¿kê, do sklepów trafi³y soundtracki, serial by³ do³¹czany do gazet oraz opublikowano o nim nieliczon¹ iloœÌ artyku³ów. Dlaczego by wiêc nie nakrêciÌ kolejnych czternastu czêœci?

I tutaj pojawia siê odpowiedŸ. Bo nie chc¹ tego fani. Fanki zauroczone magi¹ pierwszego sezonu, rozci¹ganiem akcji liczy³y na jeszcze dwie serie takiej jakoœci. Druga seria by³a, no co tutaj du¿o mówiÌ - gorsza od pierwszej, ale jednak w jakiœ sposób trzyma³a poziom. Fanki zadowolone mniej, ale liczy³y na wielki powrót po wakacjach. Wtedy ju¿ zaburzon¹ sielankê zaburzy³y jeszcze bardziej doniesienia o rezygnacji Ma³aszyùskiego. I co? No tak byÌ nie mo¿e, jak Magda nie ma byÌ z Piotrem, to lepiej ¿eby nie by³o jej wcale (co¿ za walka o dobry deal Magdy :wink: ). Scenarzyœci wykombinowali jakiœ wyjazd, œmierteln¹ chorobê, trzymanie widzów w napiêciu a¿ w koùcu przek³adanie œlubu. Gdy og³oszono czwart¹ seriê, z jednej strony cieszono siê, i¿ powstan¹ kolejne odcinki przedstawiaj¹ce historiê Magdy i Piotra, a z drugiej strony ju¿ nikt nie wierzy³ w to, i¿ czwarty sezon bêdzie móg³ dorównaÌ chocia¿by drugiemu, nie mówi¹c ju¿ o pierwszym. Przeliczono siê, scenarzysta w sezonie czwartym, bynajmniej moim zdaniem poszed³ na ca³oœÌ i dopisa³ historiê przebijaj¹c¹ drug¹ i momentami dorównuj¹c¹ pierwszej czêœÌ. No i co? Dlaczego ni krêciÌ dalej? Bo kolejne serie tylko obni¿¹ poziom serialu. Na pewno nie bêdzie pozycji lepszych od pierwszej lub czwartej serii. Jedynym wyjœciem, jakie mi przychodzi do g³owy, to:
  • a)pokazanie odcinak 45 w niezmienionej formie ze Âślubami (znalazÂłem nawet petycjĂŞ w tej sprawie: http://www.petycje.pl/petycjePodglad.php?petycjeid=2360 )

    b)film, ale z udziaÂłem MaÂłaszyĂąskiego, ktĂłry na pytanie o film odpowiada
    Nie, dziĂŞkujĂŞ!!!
    ale sÂądzĂŞ, Âże odpowiednio duÂże pieniÂądze przekonaÂłyby go do udziÂąlu w filmie.
Nie ma chyba innych opcji, prawda?[/color]
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości