[TVN] Magda M.

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

JuÂż reklamujÂą specjalny - koncertowy odcinek "Magdy M." - "Magda M. Piosenki nie tylko o miÂłoÂści", a na stronie sÂą fotki z nagrania:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Same dziewczyny na widowni wiĂŞc wiadomo czego moÂżna siĂŞ spodziewaĂŚ - pisku, pisku i pisku. :P :twisted: :devil:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Marysia
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 32
Rejestracja: sobota 17 lut 2007, 23:45

Post autor: Marysia »

Nikt siĂŞ nie wypowiada, to moÂże ja coÂś napisze.
W moim avatarze jest tekst ' Magda M kocha was' - po ostatnim odcinku wiem, Âże naprawde nas kochajÂą :) Ten i przyszÂły odcinek bijÂą 2 i 3 serie na gÂłowe :)
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

MiÂłosne perypetie prawniczki, Magdy MiÂłowicz znĂłw ÂśledziĂŚ moÂżna na antenie TVN. We wtorkowe wieczory serial nie ma konkurencji. Jak pokazujÂą dane AGB Nielsen Media Research, ponad 4 mln widzĂłw obejrzaÂło pierwszy odcinek czwartej serii "Magdy M.".
Pierwszy odcinek czwartej serii, wyemitowany 3 kwietnia przyci¹gn¹³ przed ekrany nieco ponad 4 mln widzów. Da³o to stacji 28,7 proc. udzia³u w rynku. "Magda M." wyraŸnie zdeklasowa³a wówczas konkurencjê. W tym samym czasie TVP1 ogl¹da³o 2,74 mln osób (19,73 proc. udzia³u), TVP2 - 2,36 mln (16,97 proc.) a Polsat 2,19 mln widzów (15,75 proc. udzia³u).

W miniony wtorek rozterki "Magdy M." zgromadzi³y przed telewizorami 4,04 mln widzów, co z kolei prze³o¿y³o siê na udzia³ w rynku równy 28,51 proc. I tym razem TVN przeœcign¹³ konkurentów. Telewizyjna Jedynka ogl¹dana by³a w tym czasie przez 2,61 mln osób, TVP2 - 2,08 mln, zaœ Polsat mia³ 2,83 mln widzów.
ÂŹrĂłdÂło: medialink.pl

Start wspaniaÂły. Dwa odcniki lekko ponad 4 miliony. Oby tak siĂŞ utrzymaÂło do koĂąca serii (moÂże oczywiÂście byĂŚ wiĂŞcej :D ).
Memory
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 337
Rejestracja: czwartek 30 lis 2006, 08:51

Post autor: Memory »

no napewno ogl¹dalnoœÌ troche wzroœnie pod koniec...ludzie jak nie chc¹ ogl¹daÌ ca³ego serialu ogl¹daj¹ sam koniec szczególnie , ze to ostatni odcinek ca³ej magdy m a na konkurêcyjnych stacjach nie ma nic ciekawego

...moÂże koniec osiÂągnie okoÂło 5 mln.. :mhm:
...najpiękniejsze jest niewidoczne dla oczu.
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

W zapowiedzi dzisiejszego odcinka widaĂŚ, Âże pogorszy siĂŞ stan zdrowia Piotra. :roll: Tak sobie pomyÂślaÂłem, Âże moÂże w ostatnim odcinku... Piotr umrze. Takie drastyczne zakoĂączenie caÂłego serialu.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Ja wolaÂłbym takie jakby standardowe zakoĂączenie w brazylijskich (czy meksykaĂąskich czy jeszcze innych) telenowelach - Âślub Magdy i Piotra. :D Piotr juÂż raz byÂł o krok od Âśmierci, teraz przydaÂłoby siĂŞ aby spotkaÂło go coÂś lepszego. :D I to byÂłoby w sumie dobre zakoĂączenie caÂłej historii "Magdy M.". :P
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Annie
Początkujący
Początkujący
Posty: 72
Rejestracja: sobota 05 maja 2007, 19:17

Post autor: Annie »

Ogl¹da³am ka¿d¹ serie Magdy (dopiero wtedy po pracy mogê usi¹œÌ przed TV :? ) i stwierdzam, ¿e 3 by³a najlepsza, a to ze wzglêdu na w¹tek Marioli i Wojtka a ze wszystkich serii ogólnie najbardziej podoba³y mi sceny z kancelarii z Piotrem, Mariol¹ i Wojtkiem w³aœnie :D :D :D :D
A co do zakoĂączenia - na bank bĂŞdzie happy end, pytanie tylko czy w ostatnich minutach 10 odcinka czy wczeÂśniej:)
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

Post autor: zadra »

RadosÂław Figura - scenarzysta serialu odebral wczoraj w warszawskim klubie Skarpa nagrode Hiacynt przyznawana osobom i firmom szczegolnie zasluÂżonym dla Âśrodowiska LGBT :D
Będę z wami szczera
Najlepsza jest Kazimiera
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

media2 pisze:"Magda M.", popularny serial z ramĂłwki telewizji TVN, z telewizyjnego ekranu wskoczy na wiĂŞkszy - kinowy.
Jak zauwa¿a Dziennik, tylko dwa odcinki pozosta³y do koùca "Magdy M.". TVN zapowiada, ¿e to koniec serialu, ale myœli ju¿ o jego wersji kinowej. Informacje na ten temat pojawi³y siê ju¿ w ksi¹¿ce "Œwiat Magdy M.".

Micha³ Kwieciùski, producent serialu, zapowiada tam, ¿e zdjêcia do pe³nometra¿owego filmu powinny wystartowaÌ jesieni¹ lub najpóŸniej wiosn¹ 2008 roku, czytamy w Dzienniku.
Bardzo dobry pomysÂł. :D I sukces raczej murowany - nie ma innej opcji przy takim fenomenie tego serialu. ;)

Jeszcze tylko 2 odcinki :?: :!: JejQ jak to szybko zleciaÂło... :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Marysia
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 32
Rejestracja: sobota 17 lut 2007, 23:45

Post autor: Marysia »

Nie bĂŞdzie raczej wersji kinowej .. niestety :(
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Czemu niby nie? :> ÂŚwietna decyzja :D RzeczywiÂście nic lepszego zrobiĂŚ nie mogli, tylko gry komputerowej do kompletu brakuje :D
michal641
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: poniedziałek 10 sty 2005, 20:42
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Post autor: michal641 »

Popieram pomysÂł, chyba zaczerpniĂŞty z skunsesu "Rancza". ranczo na ekran kinowy ma wkroczyĂŚ niedÂługo, myÂślĂŞ, Âże i MagdĂŞ M. fajnie by siĂŞ obejrzaÂło na duÂżym ekranie
Memory
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 337
Rejestracja: czwartek 30 lis 2006, 08:51

Post autor: Memory »

Marysia pisze:Nie bĂŞdzie raczej wersji kinowej .. niestety :(
wÂłaÂśnie czemu nie?! Âświetny pomysÂł
TVN ma te swoje takie komediowo-romantyczne produkcje 8)
ktĂłre zazwyczaj siĂŞ sprawdzajÂą i majÂą okoÂło 1 mln widzĂłw :D
...najpiękniejsze jest niewidoczne dla oczu.
Marysia
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 32
Rejestracja: sobota 17 lut 2007, 23:45

Post autor: Marysia »

Nie mĂłwiĂŞ ze to zÂły pomysÂł, bo jestem wielkÂą fankÂą MM :)
Ale nie bĂŞdzie .. mam swoich informatorĂłw;P
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

To sÂą lepsi informatorzy od producenta serialu, ktĂłry wypowiedziaÂł siĂŞ w tej sprawie dla "Dziennika"?
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości