[TVN] Co za noc

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

tommy
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: sobota 04 gru 2004, 17:32

[TVN] Co za noc

Post autor: tommy »

Mam pytanie czy mo¿e ma ktoœ z Was albo wie sk¹d mo¿na œci¹gn¹Ì program "Co za noc" który krêcono w Warszawie ??
Bêdê wdziêczny za ka¿d¹ pomoc , gdy¿ uda³o mi siê znaleŸÌ tylko krótkie streszczenie na stronie programu a potrzebuje ca³oœÌ.
MakAleks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 245
Rejestracja: czwartek 08 lip 2004, 11:32
Lokalizacja: Poznań

Post autor: MakAleks »

I kolejna osoba, ktĂłra sÂądzi Âże jesteÂśmy takimi maniakami, Âże nagrywamy wszystkie programy tvn. WÂątpiĂŞ by ktoÂś to miaÂł. JeÂśli ktoÂś coÂś nagrywa to tylko gdy jest to coÂś waÂżnego. Bo nagrywanie wszystkiego "bo kiedyÂś moÂże siĂŞ przydaĂŚ" jest bez sensu.
Anonymus
Bywalec
Bywalec
Posty: 553
Rejestracja: sobota 12 cze 2004, 19:12
Lokalizacja: D-ca

Post autor: Anonymus »

no wÂłaÂśnie...
zawsze ktoÂś siĂŞ pyta czy my forumowicze mamy jakis program nagrany
przeciez my z kamerÂą nie siedzimy przed TV :lol:
zresztÂą te pytania sa zadawane prawie zawsze przez nowicjuszy...
na forum w³¹czaj¹ sie w dyskusjê jak im cos potrzeba
Każdego dnia toczy się życie - Jesteśmy po to aby je pokazać - Cała prawda całą dobę - TVN24
TVN - PROGRAMOWO NAJLEPSZA
tommy
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: sobota 04 gru 2004, 17:32

Post autor: tommy »

Forum jest po to chyba Âżeby pytaĂŚ nie macie to trudno nie miaÂłem pomysÂłu gdzie tego szukaĂŚ wiec tu zapytaÂłem, moÂże poradzicie gdzie o to pytaĂŚ ??
MoÂże ktoÂś to akurat interesuje i ma takie coÂś i wÂłaÂśnie kogoÂś takiego szukam
Nikt wam nie kaÂże nagrywaĂŚ kaÂżdego programu.
Je¿eli ten topic jest sprzeczny z regulaminem tego forum to prosze zablokowaÌ lub usun¹Ì.
Przem.rmf.fm
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: środa 07 wrz 2005, 00:18
Lokalizacja: Żegocina
Kontakt:

Co Za Noc

Post autor: Przem.rmf.fm »

My tu tak gadu gadu a co z programem CO ZA NOC? Zapopwiedzi jesiennej ramĂłfki nic nie mĂłwi¹ o tym programie, a wielka strata by³o by nie zzrealizowanie tego programu, on jest poprostu boski. Ma ktoœ jakies przecieki?
RMF MAXXX RuleZZZ
Monika Selimi RuleZZZ
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości