[TVN] Teraz my

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

ArtykuÂł z dzisiejszego Dziennika o tym jak przygotowywano siĂŞ do ujawnienia "TaÂśm prawdy", jak nagrywano i ile osĂłb wiedziaÂło o tym zanim doszÂło do emisji programu.
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

Beger we wczorajszej debacie w TVP mĂłwiÂła,Âże jej cele zbiegÂły siĂŞ z celami dziennikarzami w TYM SAMYM PUNKCIE.ciekawe ile zabulili Beger,Âżeby ona siĂŞ tak elegancko podÂłoÂżyÂła,bo chyba sama by tego z zemsty o Andrzeja swojego nie robiÂła :spiewa:
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

aveo pisze:Beger we wczorajszej debacie w TVP mĂłwiÂła,Âże jej cele zbiegÂły siĂŞ z celami dziennikarzami w TYM SAMYM PUNKCIE.ciekawe ile zabulili Beger,Âżeby ona siĂŞ tak elegancko podÂłoÂżyÂła,bo chyba sama by tego z zemsty o Andrzeja swojego nie robiÂła :spiewa:
Nie doceniasz pos³ów Samoobrony :P
MyÂślĂŞ, Âże ReĂąka ma takie parcie na szkÂło, Âże zrobiÂła to bezinteresownie. ZnĂłw jest gwiazdÂą mediĂłw. Wszyscy o niej mĂłwiÂą i piszÂą. :D
A moÂże dostanie za to jakiÂś program w TVN Style? :devil: :devil:
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

ja bym stawiaÂł na TVN TURBO! :devil:

bezinteresownie,jaaasne ;) po pierwsze,ona tego sama nie wymyÂśliÂła,bo by po prostu na to nie wpadÂła,po 2 - Lepper o wszystkim wiedziaÂł o dlatego wyjechaÂł,a po 3 Samoobrona ma naprawdĂŞ niezÂłych specjalistĂłw od wizerunku,Tymochowicza na przyklad.
Rola Beger sprowadza siĂŞ wiĂŞc do sÂłowa "parcie"... :devil:

w sumie Style...masz racjê,czemu nie!Renata bêdzie t³umaczyÌ jak pleœÌ warkocze i g³upoty :lol:
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
gertruda
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: piątek 29 wrz 2006, 21:21
Lokalizacja: Tarnów

Teraz My - znaczy kto ???

Post autor: gertruda »

Telewizja tvn siĂŞgneÂła dna ,
czekam tylko kiedy zamieszczÂą materiaÂł nagrany w toalecie .
n.p. sejmowej

Skoro Pan SoÂłtysik stwierdziÂł ,Âże prezentacja w telewizji nagrania z egzekucji
to nic takiego .............
czyÂżby TVN siĂŞ do tego przymierzaÂł ?

Nawet gdyby Pan Morozowski z Sekielskim sami na to wpadli / w co nie wierzĂŞ /
to stali siĂŞ narzĂŞdziem w rĂŞku Leppera .

NajÂśmieszniejsze w tym wszystkim jest to ,Âże Renia dostaÂła czarnÂą polewkĂŞ
wiĂŞc jak moÂżna mĂłwiĂŚ o korupcji ??
A najgorsze jest to ,Âże TVN zrobiÂł z Reni gwiazdĂŞ na miarĂŞ WiÂśniewskiego
a moÂże to miaÂło byĂŚ Jestem jaka jestem ???
TVN przoduje w produkcji telewizyjnego badziewia w stylu wielkiego brata

a moÂże Pan Morozowski i Sekielski pozazdroÂścili kariery Panu SoÂłtysikowi i Panu Miecugowowi . MoÂże TVN stworzy nowe realityshow ??
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Re: Teraz My - znaczy kto ???

Post autor: aveo »

gertruda pisze:Telewizja tvn siĂŞgneÂła dna ,
czekam tylko kiedy zamieszczÂą materiaÂł nagrany w toalecie .
n.p. sejmowej
no myÂślĂŞ,Âże wtedy dopiero afery by siĂŞ porobiÂły :lol:
gertruda pisze:Nawet gdyby Pan Morozowski z Sekielskim sami na to wpadli / w co nie wierzĂŞ /to stali siĂŞ narzĂŞdziem w rĂŞku Leppera .
W pewnym sensie Sekiel i Moroz stali siĂŞ nieÂświadomie jego narzĂŞdziem.On siĂŞ mÂści na PiSie,a oni mu zamierzenie,czy nie w tym pomagajÂą.Ale to nie znaczy,Âże 3majÂą z SamoobronÂą.NajwiĂŞcej zrobili to dla siebie,dla popularnoÂści programu,hit TERAZ MY.i udaÂło siĂŞ.A jak to jest z tym zamontowaniem kamery,kto komu pierwszy zÂłoÂżyÂł propozycjĂŞ,tego do koĂąca nie wytÂłumaczono.podejrzewam,Âże specjaliÂści Samoobrony od wizerunku wymyÂślili ten pomysÂł i skontaktowali siĂŞ z TVN.ale to tylko moje gdybanie...
Uwa¿am,¿e obywatel powinien wiedzieÌ co siê dzieje w sejmie,bo utrzymuje pos³ów z podatków,lubiê wiedzieÌ na co i na kogo wydajê swoje pieni¹dze,a ty?
gertruda pisze:A najgorsze jest to ,Âże TVN zrobiÂł z Reni gwiazdĂŞ na miarĂŞ WiÂśniewskiego
a moÂże to miaÂło byĂŚ Jestem jaka jestem ???
To jest wg ciebie sprawa najgorsza?JesteÂś niezadowolona z tego powodu,Âże istnieje jakieÂś porĂłwnanie Beger do WiÂśniewskiego?Czy moÂżesz sprecyzowaĂŚ,co masz na myÂśli piszÂąc - najgorsze? :>

gertruda pisze:TVN przoduje w produkcji telewizyjnego badziewia w stylu wielkiego brata
zgodze siĂŞ,Âże TVN przoduje w produkcji telewizyjnego badziewia,ktĂłre nazywajÂą siĂŞ - reklamami.A co do big brothera,to na twoim miejscu dobrze bym siĂŞ rozejrzaÂł,czy nie jestem obserwowany ;)
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
gertruda
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: piątek 29 wrz 2006, 21:21
Lokalizacja: Tarnów

Re: Teraz My - znaczy kto ???

Post autor: gertruda »

gertruda pisze:A najgorsze jest to ,Âże TVN zrobiÂł z Reni gwiazdĂŞ na miarĂŞ WiÂśniewskiego
a moÂże to miaÂło byĂŚ Jestem jaka jestem ???
<To jest wg ciebie sprawa najgorsza?JesteÂś niezadowolona z tego powodu,Âże istnieje jakieÂś porĂłwnanie Beger do WiÂśniewskiego?Czy moÂżesz sprecyzowaĂŚ,co masz na myÂśli piszÂąc - najgorsze? >

PrecyzujĂŞ :
zrobili z bufetowej superstar
z faÂłszujÂącej podpisami JoannĂŞ D'arc

a teraz siĂŞ napusza , ma co chciaÂła:
bÂłysk fleszy
to media zrobiÂły z niej to czym nie jest

zero nacisku na jej sÂłowa:
sekretarz stanu i to natychmiast
gertruda
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: piątek 29 wrz 2006, 21:21
Lokalizacja: Tarnów

Sekielski - obiektywny inaczej

Post autor: gertruda »

Pan TomuÂś insynuuje ,Âże LipiĂąski obiecaÂł Renacie zaÂłatwienie spraw sÂądowych
szkoda tylko,Âże z taÂśmy to nie wynika.
A co wynika ? ,Âże Pan LipiĂąski proponuje Renatce coÂś w rodzaju pomocy prawnej
Obrazek

Obrazek
a to chyba zupeÂłnie inna para kaloszy
ale Pan TomuÂś zganiony przez Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich
musi siĂŞ broniĂŚ .

Ciekawe dlaczego tak siĂŞ agresywnie broni

widaĂŚ wyraÂźnie ,Âże TomuÂś jest wk.../znaczy siĂŞ zdenerwowany

Obrazek
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Teraz My - znaczy kto ???

Post autor: sybic »

gertruda pisze:
PrecyzujĂŞ :
zrobili z bufetowej superstar
z faÂłszujÂącej podpisami JoannĂŞ D'arc

a teraz siĂŞ napusza , ma co chciaÂła:
bÂłysk fleszy
to media zrobiÂły z niej to czym nie jest

zero nacisku na jej sÂłowa:
sekretarz stanu i to natychmiast
Ja siĂŞ zastanawiam, co bĂŞdzie jak uprawomocni siĂŞ wyrok w sprawie faÂłszerstwa list wyborczych ?
Dla mnie to skandal ...
Bo zostaÂła posÂłem nielegalnie, w wyniku oszustwa ...
Powinna oddaĂŚ te wszystkie diety, powinno siĂŞ teÂż uniewaÂżniĂŚ gÂłosowania z jej udziaÂłem
i w ogĂłle nie powinna juÂż kandydowaĂŚ na posÂła ...
...
...
Itd.

Jak pisaÂłem, dla mnie do rzecz nie dopuszczalna i skandaliczna ...
Tak zresztÂą przedstawiaÂły sprawĂŞ media
BojĂŞ siĂŞ, Âże po tych wydarzeniach, sprawa bĂŞdzie przedstawiona tak,
aby przeciĂŞtny widz odniĂłsÂł wraÂżenie :
"TO NIC TAKIEGO, CO TAM JAKIÂŚ FAÂŁSZERSTWO"
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

Gertrudo:

Agnieszka Kublik i Monika Olejnik pytaÂły takÂże o to czy dziennikarze mieli prawo nagraĂŚ rozmowy Beger i LipiĂąskiego.

- Mieli prawo - odpowiada Dorn - PoniewaÂż rozmowa dotyczyÂła polityki, a nie spraw prywatnych, Âżadnego zarzutu prawnokarnego TVN postawiĂŚ nie moÂżna. Ale z punktu widzenia mojego systemu wartoÂści oceniaÂłbym to surowo. To byÂło skrajnie nieetyczne. Ale nie bĂŞdĂŞ Katonem.

To raz, a dwa pismo od SDP podpisaÂł jakiÂś czÂłonek PiS, do tego w piatek przedstawiciel SDP chwaliÂł dziennikarzy. Takie niedopatrzenie.
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Ja juÂż nie mogĂŞ sie doczekaĂŚ wtorku. Taka medialna reklama programu Teraz My napewno sprawi, Âże oglÂądalnoÂś zdecydowanie wzroÂśnie. I oby nigdy wiĂŞcej nie spadaÂła poniÂżej 2 mln. :D
gertruda
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: piątek 29 wrz 2006, 21:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: gertruda »

Bartku

wszystko byÂłoby ok gdyby nie byli narzĂŞdziem w rĂŞku Samoobrony
gdyby nagrywaliby to tak Âżeby o tym nie wiedziaÂła ani Renia ani LipiĂąski a co najwaÂżniejsze Samoobrona.

a tak Lepper wiedziaÂł o wszystkim i z tej wiedzy zrobiÂł polityczny orĂŞÂż
a to nie jest w porzÂądku .

Przestali byĂŚ w moich oczach obiektywni , staneli po jednej stronie
po stronie samoobrony.

Ja nie wierzĂŞ w to ,Âże Jarek KaczyĂąski daÂłby jakiÂś stoÂłek Reni
a Renia donoszÂąc do prokuratury tak naprawdĂŞ doniosÂła na siebie
bo to ona za¿¹da³a korzyœci których nie dosta³a
i moÂże wÂłaÂśnie o to jest ta chryja

SpodobaÂła mi siĂŞ wypowiedÂź Kurskiego :
<<OczywiÂście, ta kuchnia dla ludzi normalnych jest straszna, dlatego Âże ludzie sÂą przyzwyczajeni do oglÂądania polityki na zasadzie witryny w sklepie miĂŞsnym – jest kieÂłbasa, jest „Szynka Babuni”, jest kieÂłbasa myÂśliwska, natomiast ta kamera zaprowadziÂła ich do rzeÂźni i pokazaÂła, jak ta kieÂłbasa powstaje. To jest po prostu... tak wyglÂąda strasznie polityka. >>

ludzie Kaczyùskiego zdobywali wiêkszoœÌ parlamentarn¹ w sposób niezbyt elegancki
ale dla mnie wa¿ne jest to ,¿e ta wiêkszoœÌ nie jest mu potrzebna do firanek w mercu
czy dla stoÂłkĂłw tylko dla waÂżnych ideologicznie celĂłw.
Dlatego wybaczyÂłam mu Leppera w rzÂądzie i targi o nieetycznych posÂłow samoobrony.

a co do ogl¹dalnoœci to odnoszê wra¿enie ,¿e g³ównie o to chodzi³o
w telewizji TVN byÂł juÂż seks na ekranie / Frytka & Kenio / byÂł Âślub / program w stylu czar par -nazwy juÂż nie pamiĂŞtam /, byÂł WiÂśniewski
co jest w kolejce do pokazania ?????
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

W tvn-ie byly tez inne rzeczy bez ktorych twoj obraz tej stacji jest zupelnie zafalszowany: byly materialy o mafii paliwowej, o constarze, o biedronce, jako jedyna stacja poinformowala o wybrykach kwaÂśniewskiego w Charkowie, materiaÂły ze zjazdu PO, a w ostatnim czasie m.in. sprawa orderu jaruzelskiego, ale o tym oczywiscie sie nie pamieta.

DziÂś w ddtvn dziennikarze przyznali, ze nie spodziewali sie takiej afery. Jak mowili, owszem spodziewali sie odzewu, ale nie tak duzego.

Czy byli narzedziem w rekach Samoobrony? Nie widziaÂłem, by podczas programu paÂłali do Reni miÂłoÂściÂą (szczegolnie przy pytaniach np. "A w ogole to po co na to pani poszla?"). Nawet dzis pojawiÂły siĂŞ glosy, ze dziennikarze zrobili wszystko jak nalezy i powinni to zrobic. Wczoraj PolakĂłw przeprosiÂł KaczyĂąski (a przeciez niby nie ma za co!). Gdzies po za granicami Polski takie rozmowy skonczylyby sie publicznym linczem. Starcia na Wegrzech wybuchly po tym ze premier powiedziaÂł [nic nie zrobil, powiedzial!], ze oszukuje narod - takze PiS zachowuje sie tu conajmniej dziwnie, tym bardziej ze zapowiadal odnowe moralna.
gertruda
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: piątek 29 wrz 2006, 21:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: gertruda »

LiczÂą siĂŞ fakty
a one sÂą takie ,Âże o tej prowokacji wiedziaÂł Lepper
a nie powinien

a sprawa z constarem ró¿ni siê tym ,¿e nikt constaru nie uprzedza³ ¿e bêdzie nagrywa³.

Skandaliczne wedÂług mnie jest informowanie partii
i dlatego jest to prowokacja
a nie zwykÂła rejestracja

zresztÂą TVN nawet nie udaje obiektywizmu
widaĂŚ to byÂło po reakcji dziennikarzy na fakt ,Âże wygraÂł nie ten co powinien
zawĂłd na twarzy Pani Pochanke byÂł widoczny

jak mam wierzyÌ w obiektywnoœÌ Pana Durczoka który w telewizji publicznej zajmowa³ siê g³ównie lizaniem ty³ka lewicy ?

jedyny w miarĂŞ obiektywny / dowala wszystkim po rĂłwno /
jest Pan Rymanowski

i za to mu chwaÂła
"Możesz upaść siedem razy, byleś powstał osiem".
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

Czy wyobrazasz sobie sytuacje, zeby ktokolwiek wkradÂł siĂŞ do pokoju p. Beger, zostawiÂł tam kamere, wlaczal i ja i wylaczal i rejestrowal negocjacje?

Jesli sobie to wyobrazasz to gratuluje.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość