[TVN] Teraz my

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Kolejne podsumowanie wynikĂłw tym razem programu "Teraz My!", ktĂłry radzi sobie nawet dobrze w tej porze ;) :
Media Link pisze:Niemal 2 miliony osĂłb, czyli prawie co piÂąty telewidz oglÂądajÂący o tej porze telewizjĂŞ – to Âśrednia widownia programu Teraz my! emitowanego w TVN od 13 wrzeÂśnia 2005r. do 13 czerwca 2006r. Polityczny talk show Sekielskego i Morozowskiego daÂł stacji drugie miejsce w rynku telewizyjnym, jednak nie okazaÂł siĂŞ hitem w grupie wiekowej 16-49.

Wszystkie odcinki Teraz my! oglÂądaÂło Âśrednio 1,91 mln widzĂłw przy udziale w rynku telewizyjnym wynoszÂącym 19,89 proc. WÂśrĂłd widzĂłw z komercyjnej grupy docelowej wyniki byÂły jednak gorsze. Program gromadziÂł w niej 0,87 mln osĂłb przy udziale na poziomie 17,19 proc.

NajwiĂŞkszÂą widowniĂŞ w caÂłej populacji miaÂł odcinek z 13 grudnia 2005r. OglÂądaÂło go 3 mln osĂłb, a udziaÂł wynosiÂł 32,09 proc. Najmniej widzĂłw – 1,24 mln przy udziale 13,98 proc. przyciÂągnĂŞÂło natomiast wydanie z 4 paÂździernika.

UdziaÂł w rynku wypracowany przez program daÂł stacji TVN drugie miejsce. Zdecydowanym liderem wtorkowego pasma 22:30 – 23:15 byÂł Polsat, ktĂłry w okresie styczeĂą – czerwiec 2006r. oglÂądaÂło o tej porze 2,6 mln osĂłb (udziaÂł 25,93 proc.). Gorzej niÂż stacja Waltera wypadaÂły natomiast kanaÂły publiczne, TVP1 oglÂądaÂło 1,5 mln widzĂłw (14,98 proc.), a TVP2 - 1,54 mln (15,39 proc.).
I kolejne 2 miejsce w paœmie - tym razem wtorkowym. :D 2 mln. to doœÌ dobry wynik, choÌ chcia³bym aby by³ ci¹gle taki jak rekord programu czyli 3 mln. :D Na te wyniki wp³ynê³y napewno ró¿ne sprawy, które by³y powi¹zane z "Teraz My!" np. g³oœna sprawa z Lepperem, ¿e da Andrzejowi Morozowskiemu w papê. :D

A teraz co :?: chyba przerwa wakacyjna :?: :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

pawell pisze:A teraz co :?: chyba przerwa wakacyjna :?: :roll:
Napewno bo w ostatnim programie prowadzÂący Âżegnali siĂŞ, Âżyczyli udanych wakacji oraz... zapraszali przed telewizory we wrzeÂśniu.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

:!: Niptel dla Tomasza Sekielskiego, Andrzeja Morozowskiego i "Teraz My!": :tanczy:
Media Link pisze:W sobotĂŞ po raz 12. przyznano Nagrody MediĂłw Niptel. Laureatami tegorocznej edycji zostali Tomasz Sekielski, Andrzej Morozowski i program TVN ‘Teraz My’. AutorĂłw, jak i sam talk – show nagrodzono za ‘za ÂświetnÂą publicystykĂŞ politycznÂą po³¹czonÂą z humorem na dobrym poziomie’.
Gratulacje. :D Wielkie brawa! :brawa: :brawa: :brawa: To ju¿ druga doœÌ wa¿na nagroda dla tego programu i ich autorów - wczeœniej Wiktor. :tanczy: :brawa: To jest potwierdzenie, ¿e robi¹ super program. :D :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Jak sie dowiedziaÂłem o tym co pokazano w wczorajszym porgramie to skakaÂłem z radoÂści!! Gratulacje Tomek i Andrzej! Poprostu super.. to bedzie mam nadziej koniec rzadĂłw kaczki :D

Wszyscy co mieszkaja w Warszawie albo koÂło niej niech zbieraja sie pod sejmem - pokaÂżmy ile nas jest !! :evil:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

A jaka dziĂŞki temu jest reklama programu. :shock: To juÂż drugi lub nawet trzeci przypadek gdy o tym co siĂŞ staÂło w "Teraz My!" mĂłwi caÂła Polska. :roll: :spiewa:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

No gratulacje dla M & S oraz dla Beger. A w TVN24 bardzo dobrze siĂŞ bawiÂą :wink: Poza tym nawet "WiadomoÂści" nawet cytowaÂły TM :shock:
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Druga albo trzecia? :> Hmmm, niech policzĂŞ :>
  • odznaczenie dla Wojciecha Jaruzelskiego
  • Andrzej Morozowski powinien dostaĂŚ w papĂŞ
  • Wojciech Wierzejski: manipulatorzy
  • no ale to to szczyt wszystkiego :>
Poza tym nawet "WiadomoÂści" nawet cytowaÂły TM
Nawet... No trudno, Âżeby nie cytowaÂły, skoro dziÂś mĂłwi siĂŞ tylko o tym.[/color]
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

RzeczywiÂście ogromna reklama dla TM i dla T&M :D Ich program pokazywali ostatnio w TVN24 w caÂłoÂści...

ByÂło wiele rzeczy , przez ktĂłre mĂłwiono o teraz my ale to dzisiejsze to juÂż szczyt - pisza o nich wszedzie!!!

A swojÂą droga to ten materiaÂł pierwszy - bez kamery to juÂż chyba na wlasna reke robiÂła...Ciekawe jaki to byÂł proceder - czy `ona sama sie zdgÂłosiÂła do tvn czy T&M ja o to poprosili :mhm: ?
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Greg Haus pisze:Ciekawe jaki to byÂł proceder - czy `ona sama sie zdgÂłosiÂła do tvn czy T&M ja o to poprosili :mhm: ?
http://wiadomosci.onet.pl/1409620,11,item.html
piotr3965
Początkujący
Początkujący
Posty: 62
Rejestracja: niedziela 10 wrz 2006, 19:01
Kontakt:

Post autor: piotr3965 »

swietna reklama dla Teraz My :) barwo ze do tego dotarli i brawo dla Pani Renaty Beger
Nogi Nogi roztańczone tańczą tańczą jak szalone kto je ma? Właśnie ja Kinga Rusin
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

WiedziaÂłem, Âże jakaÂś niespodzianka siĂŞ szykuje w programie bo nie byÂło zwiastunĂłw w TVN (kto bĂŞdzie goÂściem, o czym bĂŞdzie mowa itp.). Ale aÂż takiej afery nie przypuszczaÂłem. Z radoÂściÂą oglÂądaÂłem Teraz My i siĂŞ cieszyÂłem, Âże to chyba bĂŞdzie koniec rzÂądĂłw PiSu :evil:
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

SUSKI:TVN dokonaÂł prowokacji przy pomocy sÂłuÂżb specjalnych
onet.pl pisze:Pose³ PiS Marek Suski twierdzi, ¿e TVN dokona³ prowokacji dziennikarskiej we wspó³pracy ze s³u¿bami specjalnymi.
PoseÂł ujawniÂł, Âże na zaproszenie stacji poddaÂł siĂŞ badaniu wykrywaczem kÂłamstw, ale wyniki tego badania nie zostaÂły wykorzystane w programie "Teraz my". W opinii Suskiego dlatego, Âże nie pasowaÂły pod tezĂŞ, przyjĂŞtÂą przez TVN.

Pose³ na konferencji prasowej powiedzia³, ¿e by³ pytany przez prowadz¹cego badanie by³ego oficera s³u¿b specjalnych miêdzy innymi o to, czy wrêcza³ ³apówkê pos³ance Samoobrony i stanowisko ministra. Odpowiedzia³ przecz¹co. Marek Suski doda³, ¿e osoba, która umawia³a go do tego programu po dwóch godzinach poinfomowa³a go, ¿e wynik badania wykaza³, ¿e jest on niewinny i ¿e byÌ mo¿e nagranie to zostanie wykorzystane w innym terminie. Zdaniem Suskiego zatajony zosta³ w ten sposób bardzo wa¿ny dowód, ¿e pos³owie PiS nie korumpowali pos³ów Samoobrony. "Przemilczenie tego dowodu w programie szkaluj¹cym PiS dowodzi, ¿e to badanie wariografem nie zgadza³o siê z tez¹, jak¹ trzeba by³o przedstawiÌ" - oœwiadczy³ pose³ Suski.

Zarzuci³ te¿ telewizji TVN wspó³dzia³anie z funkcjonariuszami PRL-owskich s³u¿b specjalnych.
Biedny PiS, wstrĂŞtni dziennikarze i nie tylko siĂŞ na nich uwzieli, a przeciez oni niczego zlego nie zrobili. :devil:
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Wtorkowe Teraz My z "taÂśmami prawdy" oglÂądaÂło 1,88 mln. widzĂłw. Jak dla mnie to sÂłaby wynik. MoÂże to siĂŞ zmieni po wielkiej medialnej reklamie programu :mhm: . Bardzo bym siĂŞ cieszyÂł, Âżeby program miaÂł te swoje 2,5 mln :D
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Dzisiejsza Gazeta Wyborcza:
Film z ukrytej kamery, na ktĂłrym politycy PiS rozmawiajÂą z RenatÂą Beger, obejrzaÂło we wtorek w programie "Teraz My!" w TVN 1,88 mln widzĂłw. Nie jest to wynik nadzwyczajny, bo poprzednie wydania tego programu miaÂły podobnÂą widowniĂŞ. Pewnie widzĂłw byÂłoby o wiele wiĂŞcej, gdyby stacja promowaÂła swĂłj program, zapowiadajÂąc rewelacje, ktĂłre udaÂło sie nagraĂŚ Morozowskiemu i Sekielskiemu.
Równolegle "Teraz My!" wyemitowa³ kana³ informacyjny TVN24, a nastepnie pokaza³ te fragmenty nagraù, które nie zmieœci³y sie w programie, oraz pierwsze reakcje polityków. Ogl¹dalnoœÌ TVN24 natychmiast zaczê³a rosn¹Ì. Wed³ug danych AGB Nielsen Media Research o godz. 23.30 liczba widzów wzros³a ze 149 tys. do 350 tys., a udzia³ stacji w widowni skoczy³ z 2,5 do 8,5 proc.
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Chyba gazeta wyborcza nie zaÂłwazyÂła, Âże jakby powiedzieli wczesniej co byÂło w porgramie to by pisiory sie przygotowaÂły a takto pisiorĂłw zatkaÂło! Pozatym po takiej reklamie jaka daÂły media Teraz my - watpie by widownia nastepnych odcinkĂłw teraz my byÂła mnijsza niÂż 2 miliony...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości