[TVN] Teraz my

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

gertruda
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: piątek 29 wrz 2006, 21:21
Lokalizacja: Tarnów

SÂą dowody, Âże SubotiĂŚ byÂł wojskowym agentem

Post autor: gertruda »

"Możesz upaść siedem razy, byleś powstał osiem".
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

Ta deklaracja dotyczy okresu komunizmu, który juz dawno min¹³ i nie ma zwi¹zku z aktualnymi wydarzeniami PiSowi chodzi zapewne o wspó³pracê z "nowymi" postkomunistycznymi s³u¿bami. Swoj¹ drog¹ wkurzaj¹ mnie zachowania dziennikarzy TVN, którzy s¹ tak agresywni w temacie partii rz¹dz¹cej. Ten krzyk dra¿ni ucho widza i nie wszystkim sie podoba. Nie popieram Kaczyùskich, ale uwa¿am, ¿e TVN przesadza.
gertruda
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: piątek 29 wrz 2006, 21:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: gertruda »

Co Ty nie powiesz ...

moÂżna siĂŞ zeÂświniĂŚ ....ale to nie ma wpÂływu na to kim siĂŞ jest i to co siĂŞ robi ??

taka teza jest rĂłwnie wiarygodna jak stacja tvn
ktĂłra ma dziwny stosunek do taÂśm adasia i gudzowatego
zgoÂła odmienny od prezentowanego wobec t.z.w. taÂśm prawdy

typowa moralnoœÌ kalego
my zrobiĂŚ taÂśmĂŞ dobrze
inni zrobiĂŚ taÂśmĂŞ na naszych Âźle

w podobnym tonie wypowiada siĂŞ Doniu Tusk o dziaÂłalnoÂści Pana Miodowicza :
to byÂło dawno.............
jaka szkoda ,Âże niestety prawda
"Możesz upaść siedem razy, byleś powstał osiem".
karid
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: środa 25 paź 2006, 16:52
Lokalizacja: pomorskie

Post autor: karid »

Brawo Marcin Kossek!
Do tej pory tylko prowadzÂący panowie Sekielski i Morozowski byli jedynymi arbitrami otaczajÂącej nas rzeczywistoÂści (oczywiÂście w swoim programie) uzyskujÂąc takie kwazi prawo impertynecjÂą, arogancjÂą, szowinizmem i butÂą w stosunku do swoich goÂści. We wczorajszym programie pan Kossek pokazaÂł im gdzie raki zimujÂą. Przyznam szczerze (zaznaczam, Âże nie jestem zwolennikiem Âżadnej z parti tworzÂących obecnie koalicjĂŞ), Âże od dÂłuÂższego czasu nie oglÂądaÂłem tego programu z powodĂłw wymienionych wyÂżej, ale wczorajszy bardzo mi siĂŞ spodobaÂł.
Szanowni panowie redaktorzy A i T!
Obejrzyjcie sobie wczorajszy odcinek na ch³odno, bez emocji i zobaczycie jak zostaliœcie zrównani z ziemi¹ i pokonani poniek¹d w³asn¹ broni¹. Styl programów na ¿ywo takich jak wasz oraz sposób ich prowadzenia mo¿e bawi czêœÌ widowni w studiu i przed telewizorem, ale zapewniam, ¿e czas gdy igrzyska s¹ na topie siê skoùczy.
P.s.
Najbardziej spodobaÂło mi siĂŞ pytanie do p. Kosska odnoÂśnie metod jakimi zdobyÂł nagranie rozmowy panĂłw Michnika i Guzowatego. Albo hipokryzja, albo Kali.
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

szkoda w takim razie,¿e 1wszej czêœci nie ogl¹da³em.w 2 by³ Miller.Sekiel dr¹¿y³,dr¹¿y³,ale nie z Leszkiem takie numery :lol: ciekawe,¿e Mazura nie aresztowali,kiedy by³ podejrzany,puœcili go i nara.Miller nie potrafi³ klarownie odpowiedzieÌ.coœ tu œmierdzi :devil:
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Wg. onet.pl w dzisiejszym Teraz My goÂściem ma byĂŚ.... Mandaryna :hmm:
Mandaryna w "Teraz My"
Marta "Mandaryna" WiÂśniewska bĂŞdzie dzisiaj goÂściem TVN-owskiego programu "Teraz My", prowadzonego przez Tomasza Sekielskiego i Andrzeja Morozowskiego
Tylko co u licha ona bedzie robic w publicystycznym programie???
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

z tego publicystycznego programu robi siĂŞ niemiÂłe show.nie zdziwiÂłem siĂŞ tym,Âże mogliby zaprosiĂŚ MartĂŞ WiÂśniewskÂą :) a kto w koĂącu wczoraj byÂł,bo nie oglÂądaÂłem?
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

aveo pisze:a kto w koĂącu wczoraj byÂł,bo nie oglÂądaÂłem?
Nie oglÂądaÂłam caÂłoÂści, ale na pewno byÂł K. Kutz i przedstawiciel gĂłrnikĂłw. ByÂł teÂż trzeci goÂśc, nie pamiĂŞtam kto.
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

Sekiel mnie osÂłabia.
Aneta K. przysz³a do studia,ledwie co panowa³a nad sob¹,a Sekiel waln¹³ tekstem jak piêœÌ w nos,a mo¿e jednak trzeba by³o zostaÌ t¹ sprz¹taczk¹.by³ zdruzgotany,zdegustowany i to by³o widaÌ,¿e ta kobieta go obrzydza.prawie wcale nie by³o kontaktu wzrokowego..nie móg³ jej spojrzeÌ w oczy...
ten facet chyba nie rozumie wielu rzeczy i chce zbawiĂŚ Âświat swoimi kazaniami.po programie pojechaÂł do egzorcysty,bo to zÂła kobieta byÂła..............
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

MĂłw co chcesz, aveo i tak w tym roku bĂŞdzie Grand Press :D Chyba im siĂŞ naleÂży..
Warto odnotowaĂŚ, Âże chyba topĂłr wojenny pomiĂŞdzy "Teraz my" a posÂłami PiS zostaÂł zakopany. Mieli siĂŞ nie pojawiaĂŚ u Sekiego i Morozowskiego, a wczoraj byÂła posÂłanka PiS, i to jaka- sama "premierowa" SzczypiĂąska.
No i Andrzej miaÂł nowe okulary, Elton John teÂż kiedyÂś takie nosiÂł :devil:
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

aveo pisze:Aneta K. przysz³a do studia,ledwie co panowa³a nad sob¹,a Sekiel waln¹³ tekstem jak piêœÌ w nos,a mo¿e jednak trzeba by³o zostaÌ t¹ sprz¹taczk¹.by³ zdruzgotany,zdegustowany i to by³o widaÌ,¿e ta kobieta go obrzydza.prawie wcale nie by³o kontaktu wzrokowego..nie móg³ jej spojrzeÌ w oczy...
Szczerze mówiac mnie te¿ ta kobieta os³abia. W koùcu nikt jej nie zgwa³ci³. Jak nie chcia³a to nie musia³a. Mog³a szukaÌ szczêœcia gdzie indziej. Kilka kobiet tak zrobi³o. Zreszt¹ sama przyzna³a, ¿e mia³a nadziejê, ¿e nie bêdzie musia³a sk³adaÌ ofiary bo mo¿e jej kompetencje wystarcz¹. Widocznie nie mia³a odpowiedniego wykszta³cenia, a na dodatek praca sprz¹taczki by³a dla niej zbyt uw³aczajaca. Jak sie ma dzieci do odchowania to sie pracuje, nawet zamiataj¹c chodniki. :evil: Poza tym Aneta K. twierdzi, i¿ podawano jej œrodki poronne. Skad ona ma takie rozeznanie?! Przecie¿ si³¹ jej do krzes³a nie przywi¹zali i nie wepchnêli czy wstrzyknêli tak jak Marilyn Monroe. Gdyby to by³o nieœwiadomie to nie mog³a wiedziec jakie to sa œrodki a powiedzieÌ to na pewno nikt by sie nie przyzna³. :roll: Sekielski, jeœli to by³o widaÌ, zachowa³ sie jak normalny cz³owiek z silnym poczuciem zasad moralnych. :brawa: Co do Szczypiùskiej to ona jest doœc niezale¿na od pos³a czy premiera bo przecie¿ rozmawia z ediami o TYM chocia¿ PiSowe szaraczki nie mog¹... Mo¿e ze wzgledu na specjalny charakter zwi¹zku jaki j¹ rzekomo ³aczy z szar¹ eminencja IV RP ma mo¿liwoœÌ pozwalania sobie na wiecej? :lol:
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Nagroda za program napewno siĂŞ naleÂży :brawa: :brawa:
Wczoraj w tvp1 dziennikarz gazety wyborczej powiedziaÂł mÂądrÂą myÂśl , Âże wtej sprawie wcale nie chodzi o gwaÂłt ale o to Âże wiele kobiet dla sukcesu jest gotowych na wszystko .pewnie dlatego ta sprawa ma taki niesmak
italianaa
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 224
Rejestracja: poniedziałek 31 lip 2006, 19:54
Lokalizacja: W-wa

Post autor: italianaa »

Nie wiedziaÂłam, Âże reÂżyserem "Teraz my" jest Maciej ÂŚwierzawski... (ten od SAMW)
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

Mandi pisze:Szczerze mĂłwiac mnie teÂż ta kobieta osÂłabia.
mnie Sekiel os³abia :> jego silne poczucie zasad moralnych,jak to nazwa³aœ Mandi jest dla mnie trochê albo wiêcej nawet ni¿ trochê - chore...a jak wczoraj z Rakowskim rozmawia³ w M24h,to by³ taki oburzony i wzburzony,bo siedzia³ ko³o kogoœ,kto by³ w rz¹dzie Jaruzeleskiego,myœla³em,¿e jego kolor twarzy zamieni siê w pomaraùczow¹ rewolucjê.on jest tak stronniczy,¿e szkoda mi go ogl¹daÌ.Moroz ratuje mu 4 litery w Teraz My,kiedy Sekiel ma ochotê wypiÌ red bull i odlecieÌ,i fajnie prowadzi skaner polityczny 8) jest miêdzy nimi ró¿nica.............
terraX pisze:MĂłw co chcesz, aveo i tak w tym roku bĂŞdzie Grand Press :D
SzczypiĂąska siedzÂąca koÂło Senyszyn nieÂźle,nieÂźle ;)
ale jakoÂś Teraz My nie wypalajÂą im asy w rĂŞkawie.najpierw taÂśmy prawdy,teraz Aneta K.,ktĂłra powiedziaÂła na wizji,Âże jej dziecko jest ÂŁyÂżwiĂąskiego i co?Teraz My takie nieomylne nie jest...
zwracam uwagê,¿e nie chodzi mi o prawdomównoœÌ goœci,ale o wiarygodnoœÌ programu....zaczyna siê robiÌ z niego taki plotkowiec,co jest----> odpychaj¹ce :/

Anety K.mi Âżal a najwiĂŞcej jej dziecka,ktĂłre przeÂżywa to wszystko najbardziej.
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Sorry, ale co nie wypaliÂło z taÂśmami prawdy i dlaczego uwaÂżasz, Âże po ich ujawnieniu program staÂł siĂŞ mniej wiarygodny? :neutral:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości