Martyna Wojciechowska

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

Tylko jeÂżeli by zrezygnowaÂła z dalszych odcinkĂłw Misji to co z tymi ludÂźmi, ktĂłrzy starajÂą siĂŞ o udziaÂł w programie??? :arrow:
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Martyna na pewno wrĂłcvi i myÂślĂŞ, Âże to juÂż niedÂługo nastÂąpi. :!:
Trochê po prostu musi odpocz¹Ì i tvn musi jej zxa³atwiÌ dobrych psychologów i wszystko bêdzie ok :lol:
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

no w sumie to taka silna babka, a przynajmniej takie wraÂżenie sprawia, na pewno wszystko bĂŞdzie ok :wink: :arrow:
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

jak dla mnie to powinni ten program zawiesiĂŚ albo wogĂłle skonczyĂŚ.I nie mĂłwiĂŞ tak dlatego iÂż dla mnie jest kompletnym sucharem i niewypaÂłem,bo byÂł taki od poczÂątku a jednak nie miaÂłam nic przeciwko jego pozostaniu na wizji ;).Jednak w obliczu tej tragedii sÂądzĂŞ Âże to nie jest dobry pomysÂł.
1.SoÂłtysik chyba siĂŞ z Robocopem przez scianĂŞ macaÂł jak w jakiÂś czas po wypadku mĂłwiÂł iÂż za 2 tyg Martyna wrĂłci do pracy...
Przecie¿ ona nie doœÌ ¿e chyba nie jest w najlepszym stanie fizycznym, to trzeba wzi¹œÌ po duwage jej stan psychiczny równie¿.Ona ca³y czas ma ogromne poczucie winy i wogóle...
2.To nie tylko Martyna ale i reszta ludzi którzy biora udzia³ przy programie. Przecie¿ to program rozrywkowy i trzeba byÌ w odpowiednim nastroju zeby go prowadziÌ nie mo¿na tam wprowadzaÌ atmosfery za³oby. Nie s¹dzê by ci ludzie byli w tej chwili skorzy do zabawy...Jakoœ nie wyobra¿am sobie Martyny z radosci¹ opowiadaj¹cej o jakiœ budynkach kozach czy innych atrakcjach odwiedzanych krajów... :? Aha i jeszcze jedno z tym powrotem Martyny na wizjê to te¿ nic pewnego. Jakiœ czas temu by³ w necie artykó³ gdzie Martyna mówi³a i¿ zdaje sobiê sprawê z tego ¿e ten program to jej byÌ albo nie byÌ.Za du¿o kosztuje i jeœli coœ pójdzie nie tak to widzowie jej tych zmarnowanych pieniêdzy nie daruj¹,wiêc ona sama zakoùczy przygodê z telewizj¹.W tym przypadku na pewno akurat widzowie nie bêd¹ jej nieprzychylni ale ona sama moze dojsÌ do wniosku ze nie warto.
Jak dla mnie to tym ludziom ktĂłrzy wygrali casting naleÂży afundowaĂŚ wycieczkĂŞ tam gdzie mieli jechaĂŚ i tyle... A Misja Martyna ? ewentualnie remake w przyszÂłym roku...
Android <3
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

arrow.pablo pisze: Martyna porusza siĂŞ nadal na wĂłzku
W Automaniaku nie zauwazyÂłem, to az tak do tyÂłu by nagrywali Ten program. MoÂże poÂświĂŞci siĂŞ pasji i bĂŞdzie pracowaÂła tylko dla TVNturbo?
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

W ostatnim Automaniaku byÂł tylko WiÂślak. Na pewno nagrywali ze sporym wyprzedzeniem, po kilka odcinkĂłw na raz, Âżeby Martyna mogÂła kontynuowaĂŚ MisjĂŞ. :arrow:
aniab
Początkujący
Początkujący
Posty: 81
Rejestracja: czwartek 28 paź 2004, 15:37
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: aniab »

CzytaÂłam w jakies gazecie, ze z Martyna jest troszke gorzej niz stwierdzili tamci lekarze. OkazaÂło sie ze ma cos z kolanami, biodrami i zÂłamana kosc Âłonowa... i teraz przebywa w senatorium w Ciechocinku.
Wydaje mi sie ze jej powrĂłt do caÂłkowitego zdrowia troche potrwa, ale wrĂłci :)

Chyba maja byc kolejne "Dzieciaki z klasa" a w programie raczej nie zmienia gospodarza.
MakAleks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 245
Rejestracja: czwartek 08 lip 2004, 11:32
Lokalizacja: Poznań

Post autor: MakAleks »

ByÂł o tym artykuÂł w Fakcie.
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

tak ona ma wode w kolanach i narazie o kulach mo¿e przejœÌ tylko kawa³ek ale mam nadzieje ¿e wyzdrowieje szybko...
Android <3
Grzesioo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 368
Rejestracja: wtorek 31 sie 2004, 19:56
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: Grzesioo »

kamuii pisze:SoÂłtysik chyba siĂŞ z Robocopem przez scianĂŞ macaÂł jak w jakiÂś czas po wypadku mĂłwiÂł iÂż za 2 tyg Martyna wrĂłci do pracy...
Przecie¿ ona nie doœÌ ¿e chyba nie jest w najlepszym stanie fizycznym, to trzeba wzi¹œÌ po duwage jej stan psychiczny równie¿.Ona ca³y czas ma ogromne poczucie winy i wogóle...

...Aha i jeszcze jedno z tym powrotem Martyny na wizjĂŞ to teÂż nic pewnego. ...
Martyna wrĂłciÂła jednak do pracy.W najnowszym A*tomaniaku mĂłwi Âże "najlepszym lekarstwem na smutek jest praca".
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

WrĂłciÂła, wrĂłciÂła. DziÂś mĂłwiÂła o wszystkim pod koniec "Automaniaka" w TVN24. ObieywaÂła (tylko po co...?), Âże juÂż wiĂŞcej takich przerw nie bĂŞdzie. A juÂż za tydzieĂą w "Automaniaku" kulisy programu, a przede wszystkim wpadki prowadzÂących... To moÂże byĂŚ niezÂłe, szczegĂłlnie z tÂą "fantastycznÂą", sylabicznÂą dykcjÂą MaĂŚka WisÂławskiego. :wink:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

TeÂż przypadkiem trafiÂłem na zakoĂączenie 'Automaniaka'.
JakoÂś sympatycznie mi siĂŞ zrobiÂło jak zobaczyÂłem MartynĂŞ. Dobrze, Âże wrĂłciÂła. :)
A dzisiaj byÂł odcinek "Misja Maryna" wÂłasnie z Islandii, byÂł krĂłtszy... ale byÂł.
:)
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Ja teÂż siĂŞ cieszĂŞ, Âże wrĂłciÂła. To Âświetnie, Âże poradziÂła sobie z tym wszystkim, Âże siĂŞ nie poddaÂła. No i teÂż widziaÂłem "MisjĂŞ...", a raczej jej poczÂątek (jak rozmawiaÂła z jakimÂś murzynem). :wink:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Martyna jest jedn¹ z ostatnich sympatycznych osób z Tefaenu[ starego dobrego] Zawsze mia³em o niej pozytywne zdanie.Moim zdaniem powinna skupiÌ siena tym co lUbi i odpuœciÌsobie durnawe porogramy ¿ywcem œci¹gniête z kana³ow tematycznych ogólnie dostêonych. Jej hobby jest motoryzacja i NIE powinna dawaÌ sietam i zgadzaÌna wszystko co Wszechmocny Walter naka¿e. Chyba po tylu latach zas³u¿y³a na posiadanie w³¹snego zdania, no chyab ¿e w Tej stacji nie mo¿na mieÌw¹lsnego zdania.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

pomimo Âże programu misja Martyna nie jestem w stanie przetrawiĂŚ to bardzo siĂŞ ciesze ze juÂż wrĂłciÂła... kto wie czy z wÂłasnej woli... choĂŚ z 2 strony bycie na wizji musi byĂŚ jak narkotyk ze ludzie nawet podczas choroby (kamil Marcin Martyna) chcÂą tam byĂŚ... ÂŻyczĂŞ jej duÂżo zdrowia...
Android <3
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości