Joanna Kryńska

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

jesli chodzi o wenus to chodzilo o to ze to bardzo zdradliwa ,niedostepna planeta

[ Dodano: Sro Sie 09, 2006 2:22 pm ]
teÂż oglÂądaÂłem migawkĂŞ z magdÂą-odniosÂłem wraÂżenie Âże mu odda
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

adam pisze:asia jest najladniejsza z calej zalogi tvn i nikt jej tego nie zabierze :tanczy:
Najpierw nikt musi 'to' daĂŚ,Âżeby mĂłc nie-zabraĂŚ :P Ale to prawda,jest jednÂą z Âładniejszych aktualnych reporterek.

Co do Wenus...Wenus jest zielona,a Asia uczy siê na b³êdach i nabywa doœwiadczenia :)
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Nie chcĂŞ Âżebyscie myÂśleli Âże wychwalam AsiĂŞ bezkrytycznie , moÂże i ma orginalny gÂłos ale to moÂżna wytÂłumaczyĂŚ.
Mieszkam w Warszawie prawie caÂłe Âżycie [ niedaleko tvn ] . musicie wiedzieĂŚ Âże tvn ma siedzibĂŞ obok najwiĂŞkszego truciciela miasta [elektrociepÂłownia siekierki ].
Dziewczyna przyjecha³a z czystego Bia³egostoku , pewnie pije wodê z Wisly ,napewno siê w niej k¹pie-to niemo¿e nikomu wyjœÌ na zdrowie.
P.S.w warszawie wszyscy dziwnie mĂłwiÂą

[ Dodano: Czw Sie 10, 2006 10:23 am ]
Wiadomo Âże najlepszym reporterem jest Tomek Sianecki-jego nikt nie "pobije",jest the besciak i juÂż!!!!!. BedĂŞ miaÂł wielki Âżal do Joasi jeÂśli nie bĂŞdzie wzorowala sie na Tomku.
Nie zamieszczam Âżadnych krytycznych uwag pod jej adresem .Ja bym nigdy w zyciu nie podjoÂł siĂŞ pracy ktĂłrÂą ona wykonuje. Jakbym miaÂł wystapiĂŚ przed kilkoma milionami ludzi , to jedynÂą ÂżeczÂą jakÂą byscie zapamiĂŞtali to REANIMACJA mojej skromnej osoby.
Nie bĂŞdĂŞ jej rĂłwnieÂż traktowaÂł jak grecy FRYNE - ktĂłrej wszystko uchodziÂło na sucho bo byÂła piĂŞkna .
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

ciekawa nadinterpretacja adam :lol: :lol: Wszyscy prezenterzy,zanim pojawili siê na antenie musieli przejœÌ porz¹dne szkolenie u logopedy.Asia powinna wzi¹Ì jeszcze parê lekcji,a wtedy jej g³os wyjdzie na plus.Trochê,ale trooochê g³os Kuligowskiej mi przypomina..
Fryne byÂła modelkÂą Praksytelesa,a AsiĂŞ podziwia caÂła Polska!za jej intelekt ;) w ogĂłle ciekawe,czy byÂła modelkÂą :mhm:
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Co do Anity Werner to jestem pewien Âże byÂła modelkÂą potem zagraÂła w filmie sÂłodko-gorzki i tak trafiÂła do tvnu.Joanna raczej takich osiÂągniĂŞĂŚ nie miaÂła.
:grymas:
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

Tak tak,wszyscy tu wiedzÂą,Âże Anita jest bardzo Âładna :D :D :D :D I o tym,Âże miaÂła znakomity start w karierze.
JeÂżeli KryĂąska nie byÂła modelkÂą,to powinna niÂą zostaĂŚ. :lol2:
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Nigdy nie widzia³em Asi ''od stóp do g³ów'' wiêc nie jestem w stanie okreœliÌ czy siê nadaje. :shock: wydajemi siê ¿e jest za niska ale mogê siê myliÌ :klamca: :rozglada:
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

Dla mnie tak na oko to ona ma ok 170 cm wzrostu, ale teÂż mogĂŞ siĂŞ myliĂŚ.
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

Jedno jest pewnie - wzrost nie decyduje o tym,czy moÂżna zostaĂŚ modelkÂą czy nie,a juÂż napewno nie w przypadku Joasi :roll:
a propos jej wzrostu prĂłbowaÂłem kiedyÂś to ustaliĂŚ,gdy robiÂła reportaÂż o ulewie w WaWie,ale..NIE MAM ZIELONEGO POJECIA! :hmm: :cry:
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

aveo pisze:Jedno jest pewnie - wzrost nie decyduje o tym,czy moÂżna zostaĂŚ modelkÂą
Mylisz siĂŞ aveo, u modelek preferowany jest wzrost powyÂżej 170 cm , z kolei u fotomodelek wzrost rzeczywiÂście nie ma znaczenia.
Ale oczywiÂście sam wzrost nie decyduje o tym czy mozna zostaĂŚ modelkÂą.
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

OczywiÂście ;)
A tak w ogĂłle to coÂś Asi ostatnio nie widaĂŚ.. :cry:
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Narazie niech sobie poradzi w zawodzie reporterki :rozglada:
moÂże jest na urlopie :tanczy:
Ciekawe kto z tvn 24 ucieknie do tvpinfo :mhm: :spiewa: :nie: :rydzyk: :stop:
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

O nieee..Nawet o tym nie myœlê,¿eby TVN24 siê pozby³ Asi :evil: Niech j¹ u siebie szlifuj¹ na przysz³¹ gwiazdê(a to napewno nadejdzie,tylko po dosyÌ d³ugim czasie :lol2: ).Ze 'starej'za³ogi nikogo nie 'wylej¹',chyba,¿e odejd¹ dobrowolnie,wiêc o Aniê Jot.i Anitê jestem spokojny. 8) Niech siê boj¹ ci,którzy od roku pracuj¹ za prezenterskim biurkiem.Chocia¿ niektórzy 'roczni' s¹ lepsi od 'old za³ogi'.Mo¿e jestem okrutny,ale dla mnie Redo mog³aby przejœÌ do TVPinfo.Zastanawiam siê,dlaczego j¹ tu tak kurczowo trzymaj¹.Czy dlatego,¿e jest tam tak d³ugo i rozstaÌ siê z ni¹ nie mog¹,czy istnieje jakiœ inny powód.Bojê siê trochê o t¹ dziewczynê,strasznie chudnie,wyraŸnie widzê jak na jej twarzy przeœwituje jej czaszka.Naprawdê.Mam wra¿enie,¿e coœ jest nie-tak :mhm:
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
redix
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 284
Rejestracja: środa 04 maja 2005, 22:02
Lokalizacja: Niepołomice

Post autor: redix »

adam pisze:
Ciekawe kto z tvn 24 ucieknie do tvpinfo :mhm: :spiewa: :nie: :rydzyk: :stop:
zapewne Anita W :devil:
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

Dlaczego tak uwaÂżasz,Âże Anita :> redix,ty jestes chyba fanem Redo,wiĂŞc wiesz najlepiej.Czy nie wydaje ci siĂŞ,Âże Pati bardzo schudÂła czy zawsze byÂła taka drobna na twarzy?
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], lavazza86 i 35 gości