Joanna Kryńska

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

wydaje mi siĂŞ Âże tvpinfo to bĂŞdzie niewypaÂł .teÂż nie mogĂŞ przekonaĂŚ siĂŞ do Patrycji :xx:
NiektĂłrych dziewczyn byÂło by szkoda w szczegĂłlnoÂści Joasi - za maÂło potrafi i maÂło ma doÂświadczenia Âżeby siĂŞ niÂą interesowali-i bardzo dobrze :brawa:
Znane twarze bĂŞdÂą chcieli podkupiĂŚ -pewnie jest juÂż niezÂła wojna o reporterĂłw i prezenterĂłw . pewnie w tvn sÂą podwyÂżki i premie :mhm: :nie: :klamca: :hmm: :spiewa: :spiewa: :spiewa:
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

TVPinfo musi okazaĂŚ siĂŞ niewypaÂłem :devil: TVN24 to jedyna w Polsce i zawsze najlepsza stacja informacyjna,ktĂłra ma swoich widzĂłw i trudno byÂłoby TVPinfo ich odebraĂŚ.jestem ciekawy jak to im wszystko wyjdzie,co zrobiÂą,aby wyprzedziĂŚ - niedoczekanie :devil: - naszÂą 24 :roll:
A Asi nie oddamy! :lol2:
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Po pierwsze tvn24 ma 5-lat doÂświadczenia .Po drugie tam gwiazdami bĂŞdÂą politycy nie prezenterzy.Po trzecie nie bĂŞdziemy szukaĂŚ po kanaÂłach tego programu-to bĂŞdzie tak jakby go nie byÂło :devil: .Po czwarte nie oddamy nie tylko Asi :nie: ale teÂż Ani i :nie: Anity :nie:
Politycy bĂŞdÂą decydowali co tam bĂŞdzie -to moÂże tvpinfo byĂŚ zagroÂżeniem dla telewizji TRWAM :spiewa: ,a nie do TVN24
ASI NIE ODDAMY :twisted: :evil: :evil: :devil:
NEL500
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 18:22

Post autor: NEL500 »

Hej, witam wszytskch. ChciaÂłam tylko napisaĂŚ, Âże Asia w kwietniu obchodziÂła swoje 26 urodziny i wcale nie pochodzi z BiaÂłegostoku :)
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

ProszĂŞ powiedz z kÂąd??????? :rydzyk: :rydzyk: :rydzyk:
ProszĂŞ siĂŞ rĂłwnierz wytÂłumaczyĂŚ dlaczego wiesz wiĂŞcej niÂż wszyscy :spiewa: :spiewa:
O Asi nic nie moÂżna siĂŞ dowiedzieĂŚ z internetu :mhm: :mhm: :mhm:
Oficjalnie wszczynam Âśledztwo :cicho: :cicho: :rozglada: :rozglada:
OczekujĂŞ wyczerpujÂącej odpowiedzi :hmm: :hmm: :hmm:

[ Dodano: Czw Sie 17, 2006 7:18 pm ]
ZAPOMNIAÂŁBYM WITAJ NA FORUM
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

NEL500 pisze:Hej, witam wszytskch. ChciaÂłam tylko napisaĂŚ, Âże Asia w kwietniu obchodziÂła swoje 26 urodziny i wcale nie pochodzi z BiaÂłegostoku :)
A nie mĂłwiÂłem, Âże Joanna jest dopiero co po studiach - ma siĂŞ ten zmysÂł ;)
Tak w ogĂłle, to dawno jej nie byÂło ...
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Ostatnio w poprzedni poniedziaÂłek
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

Czy informacja o wieku Asi pochodzi z wiarygodnego Ÿród³a?:> 26 lat i od razu wskoczyÌ do TVN24,trzeba mieÌ talent albo szczêœcie.w ka¿dym razie widzowie na tym nie trac¹,¿e do³¹czy³a do za³ogi. :) Pewnie jak nie jest z B-stocku to z WaWy,albo studiowa³a na UW,bo to w koùcu uczelnia w stolicy,gdzie wszystko jest ju¿ na miejscu.Skoùczy³a pewnie polo,specjalizacja:dziennikarstwo.Urodziny ma w kwietniu,wiêc jest baranem,ciekawego którego dnia :szalony:

Obrazek

Zaczynam trochĂŞ tĂŞskniĂŚ,wiĂŞc wkleiÂłem to jedyne zdjĂŞcie,ktĂłre mam na dysku..............
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

ÂŚledztwo w toku :mhm: :mhm: :mhm:
Pewnie Asia pochodzi z warszawy :tanczy: :tanczy: :tanczy:
Jej brat niechodziÂł czasem do sp70 na bruna-NEL500-TO JEST PRZESÂŁUCHANIE
ChodziÂłem do tej podstawĂłwki i znaÂłem czÂłowieka o tym nazwisku.Od poczÂątku interesuje mnie czy czasem nie rodzina :mhm: :mhm:
Nel500 kim jesteÂś :mhm: :shock: :shock: :shock: :rozglada: :rozglada:
NEL500
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 18:22

Post autor: NEL500 »

Informacje o wieku Asi s¹ wiarygodne poniewa¿ jest moja przyjació³k¹.
Nie pochodzi z warszawy i ma siostrĂŞ a nie brata:)
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Rozumiem Âże kaÂżdÂą informacje o Joasi bĂŞdzimy musieli od ciebie wyduszaĂŚ :evil: :evil:
Rozumiem Âże siostra jest taka sama Âładna jak Joanna :tanczy: :tanczy:
Powiesz coÂś o niej ????
Przyjació³k¹ Joanny jesteœ od dawna????
ProszĂŞ rĂłwnierz o komentaÂż w sprawie gÂłosu Asi gdyÂż niektĂłrzy zÂłoÂśliwcy krytykujÂą go (jedni mĂłwiÂą Âże od warszawskiej wody ,inni Âże od papierosĂłw) :mhm: :spiewa:
NEL500
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 18:22

Post autor: NEL500 »

Przyjació³k¹ Asi jestem od bardzo dawna.Pochodzimy z tego samego miasta z Siemiatycz jeœli nie wiecie gdzie to jest sprawdzcie na mapie :) Jej siostra to ³adna brunetka. A co do g³osu Asi to wszyscy sa zdziwieni t¹ krytyka, gdy¿ znajomi logopedzi twierdz¹, ¿e o tak niskim g³osie niektórzy dzienniekarze mag¹ pomarzyÌ.
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

ÂŻeby nie byÂło wÂątpliwoÂści ,mnie siĂŞ jej gÂłos bardzo podoba. :brawa: :brawa:
Siemiatycz ÂślÂąskich??????
Asia jest teraz na urlopie bo jej dawno nie widziaÂłem??
Pewnie wszyscy w siemiatyczach sÂą bardzo dumni z Joasi :brawa: :tanczy: :brawa: :tanczy:
NEL500
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 18:22

Post autor: NEL500 »

Mi teÂż podoba siĂŞ gÂłos Asi. Z Siemiatycz na podlasiu :) WÂłasnie wczoraj wrĂłciÂła z wakacji a w pracy pojawi siĂŞ w Âśrode.
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

MiaÂłem nadziejĂŞ Âże w siemiatyczach ÂślÂąskich-w razie jakby mnie Âżona zÂłapaÂła na podkochiwaniu siĂŞ w Asi leczyÂł bym siĂŞ w jej rodzinnym mieÂście :spiewa: :mhm: :spiewa: :mhm:
Teraz powaÂżnie!!!! .KtoÂś napisaÂł Âże pracowaÂła w innej telewizji-to prawda???

[ Dodano: PiÂą Sie 18, 2006 1:16 pm ]
Ale walno³em gafê pomyli³em siemiatycze z siemianowicami -co mo¿na o mnie powiedzieÌ staroœÌ nie radoœÌ

[ Dodano: PiÂą Sie 18, 2006 1:20 pm ]
BÂłagam tylko nie komentujcie tego mam 29 lat i pierwsze obiawy demencji starczej,chyba trzeba sobie szukaĂŚ domu spokojnej staroÂści :xx: :red:

[ Dodano: PiÂą Sie 18, 2006 1:49 pm ]
Asia nie zasÂłuÂżyÂła sobie na takiego wielbiciela jak ja .powinienem spaliĂŚ siĂŞ ze wstydu i wylÂądowaĂŚ w siemianowicach ÂślÂąskich .wtedy moÂże bym siĂŞ nauczyÂł geografi.
o.k. spalam siĂŞ :red: :< :red: :/ :red: :wariat: :wariat: :uau:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Wojciech 35 xxx i 23 gości