Joanna Kryńska

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

melona
Najwierniejszy fan TVN
Najwierniejszy fan TVN
Posty: 30657
Rejestracja: niedziela 07 wrz 2014, 16:07

Re: Joanna Kryńska

Post autor: melona »

Obrazek
WojtekPL
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1010
Rejestracja: wtorek 03 paź 2017, 16:43

Re: Joanna Kryńska

Post autor: WojtekPL »

Bardzo fajny widoczek na morze :) A co do tego celebryctwa, powiem tak że dla Asi to nieco długa droga to jest.
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Joanna Kryńska

Post autor: epsztajnek »

milanos pisze: poniedziałek 26 mar 2018, 21:17 Z drugiej strony kto komu zabroni ? :) Ludzie się zmieniają... i chyba dobrze, bo świat byłby nudny, a tak są niespodzianki (in plus in minus).
Bardzo rozsądny komentarz :)
To tylko u mnie gdzieś z tyłu głowy pokutuje wyidealizowany obraz Joanny - pół kobiety, pół anioła .
A tu nagle zderzenie z rzeczywistością - rękawice bokserskie, wyeksponowany efekt "kaloryfera" ...
ideał sięgnął bruku - no, może jeszcze, jak koledzy forumowicze zwrócili uwagę, nie do końca :lol2:
TommyC
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 159
Rejestracja: poniedziałek 06 cze 2011, 21:01

Re: Joanna Kryńska

Post autor: TommyC »

Nie, ideał nie sięgnął bruku. Tylko troszkę za bardzo i za nagle zaczął krzyczeć "hej, tu jestem". Ten Instagram długo był bardzo ok. Pokażę backstage studio, pokażę czego słucham w samochodzie, pokażę jak mi robią nową fryzurę. Super.Takie czasy. Ale te karaibskie amatorskie pseudosesje... Dużo lepszym rozwiązaniem byłaby jakaś fajna sesja do magazynu typu Playboy, a nie średniej jakości zdjęcia na chama eksponujące piersi. To takie dość średnie estetycznie, serio. Nie pasuje, coś tu nie gra, coś tu zgrzyta.
Awatar użytkownika
Maciek_POZ
Guru
Guru
Posty: 8126
Rejestracja: niedziela 27 gru 2015, 22:25
Lokalizacja: Kraina Kwitnącej Pyry :)

Re: Joanna Kryńska

Post autor: Maciek_POZ »

Normalnie, co może zrobić kilka fotek z wakacji - już trzy strony o tym nabijacie. Asia chciała się pochwalić wycieczką, to się pochwaliła. De gustibus non est disputandum - jednym się będą te zdjęcia podobać, a innym nie.
I zgadzam się z tym, że jedna "rozkładówka" w WP (w dodatku nie uzgadaniana) nie czyni od razu celebryty. Wszak nie widzimy Joasi na okładkach każdego pisemka z plotkami, w ogóle nie ma Jej na rozkładówkach prasowych, nie tańczy z gwiazdami, nie pozuje na każdej ściance, zatem konserwatyści spokojnie...
Kiedyś miałem w ręce tą słynną książkę Asi i T. Marca o onkologii i z tyłu było napisane, że lubi boksować, więc nie wiem skąd to poruszenie na forum. Byle efekty treningu nie osiągnęły rozmiarów bicka Marit Bjoergen :twisted:. Zresztą... kobiety coraz częściej zaskakują takimi sportami - bohaterka TVN-owskiego "Podatku od miłości" grana przez A. Domańską też boksowała, idąc w real Agata Adamek uprawia narciarstwo akrobatyczne, a Arleta Zalewska hokej na lodzie i w żaden sposób to im profesjonalizmu nie odejmuje. Dobrze że ludzie mają pasje - to one wyróżniają nas z szarego tłumu, dają nam tożsamość.

"Ideał sięgnął bruku". Po raz wtóry - nie przesadzajcie. Jedyne co ostatnio sięgało bruku, to polityka zagraniczna rządu PiS, ale tutaj nie będę drążył tematu, bo się znowu off-top zrobi :P
milanos pisze: poniedziałek 26 mar 2018, 21:17 Jaki statek? Ja nic nie widzę:P Chyba mój focus jest skoncentrowany w innym kierunku :red:
Co najwyżej łódka jest, żaden tam statek - i to na drugim planie :P
Witajcie moi drodzy po długiej przerwie! Pomyślności w Nowym Roku!
Nieoficjalny fanklub Agnieszki Cegielskiej - o pogodzie i nie tylko ;)
http://agnieszkacegielskanfc.wordpress.com ZAPRASZAM!
manio136
Bywalec
Bywalec
Posty: 723
Rejestracja: sobota 25 lut 2012, 22:20

Re: Joanna Kryńska

Post autor: manio136 »

Ale poruszenie, święte oburzenie „No jak ona mogla?” :) . Otóż moi drodzy, Asia napisala ze „WP” i „Fakt” wykorzystaly zdjęcia bez Jej zgody. Tym samym zamykam temat.
Mój gwiazdozbiór - Cleo, Joanna Kryńska, Dagmara Kaczmarek-Szałkow, Małgorzata Kukuła, Kamila Kalińczak, Olga Mildyn, Anna Dec, Katarzyna Zdanowicz, Joanna Dunikowska-Paź
melona
Najwierniejszy fan TVN
Najwierniejszy fan TVN
Posty: 30657
Rejestracja: niedziela 07 wrz 2014, 16:07

Re: Joanna Kryńska

Post autor: melona »

Obrazek
WojtekPL
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1010
Rejestracja: wtorek 03 paź 2017, 16:43

Re: Joanna Kryńska

Post autor: WojtekPL »

Szkoda że nie widać twarzy, ale za to jest fantastycznie i Asia patrzy tam na morze :D I te włoski :)
milanos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1797
Rejestracja: piątek 07 cze 2013, 11:46

Re: Joanna Kryńska

Post autor: milanos »

manio136 pisze: wtorek 27 mar 2018, 20:39 Ale poruszenie, święte oburzenie „No jak ona mogla?” :) . Otóż moi drodzy, Asia napisala ze „WP” i „Fakt” wykorzystaly zdjęcia bez Jej zgody. Tym samym zamykam temat.
Zdjęcia są publiczne, nie potrzebują zgody na ich wykorzystanie, o ile oczywiście zostało podane źródło. Dziękuje i pozdrawiam:D
Również jestem za tym, żeby EOT.
melona
Najwierniejszy fan TVN
Najwierniejszy fan TVN
Posty: 30657
Rejestracja: niedziela 07 wrz 2014, 16:07

Re: Joanna Kryńska

Post autor: melona »

Obrazek
WojtekPL
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1010
Rejestracja: wtorek 03 paź 2017, 16:43

Re: Joanna Kryńska

Post autor: WojtekPL »

Asia jest opalona na plecach, więc pewnie lubi grzać się na słońcu :D Ale takie jest moje zdanie :)
kosmos
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: środa 28 mar 2018, 14:30

Re: Joanna Kryńska

Post autor: kosmos »

Asia jest bardzo dobrą prowadzącą we wszystkich programach w TVN24 :)
melona
Najwierniejszy fan TVN
Najwierniejszy fan TVN
Posty: 30657
Rejestracja: niedziela 07 wrz 2014, 16:07

Re: Joanna Kryńska

Post autor: melona »

Obrazek
WojtekPL
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1010
Rejestracja: wtorek 03 paź 2017, 16:43

Re: Joanna Kryńska

Post autor: WojtekPL »

Fajnie że Asia dokarmia mewy tam :)
kinder
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: czwartek 29 mar 2018, 12:42

Re: Joanna Kryńska

Post autor: kinder »

Asia wraca do pracy w TVN24 prawdopodobnie po świętach po urlopie. Widziałem jej fotki z urlopu i są doprawdy fajne, najbardziej mi się spodobała ta z widokiem na łódkę :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 39 gości