Joanna Kryńska

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Joanna Kryńska

Post autor: nouze »

epsztajnek pisze:Trwam przy swoim - Joanna na zdjęciach, to nie to samo co Joanna na żywo - choćby wczorajsze zakończenie programu
i to głośne *cmok* :D22
Ale to tylko tyle z tej "szalonej, słowiańskiej natury" Pani Redaktor... :ech:
epsztajnek pisze:Ciekawe, czy o scenariuszu takiego wieczoru decyduje prowadzący, czy też jakiś wyższy szef czy wydawca ?
Choćby nie wiem jak kreatywny był prowadzący, nic nie przejdzie bez kogoś wyżej, kto zatwierdziłby cały scenariusz, gości, scenografię i czy w ogóle się to opłaca :rozglada:
epsztajnek pisze:Ciekawe też , jakby sobie w takiej sytuacji poradziła AJot ?
Zapowiadanie reporterów na stojąco AJot ma chyba opanowane :devil:
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Joanna Kryńska

Post autor: matik »

nouze pisze:Żebrowski, Kuźniar, Jacoń mieli ciekawsze scenariusze :(
Z waszej relacji wynika, że były to chyba tylko relacje live reporterów? Jeśli tak, to identycznie rok temu miał Żebrowski.
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Joanna Kryńska

Post autor: nouze »

Faktycznie - z tego wirtuala. Ale wcześniej bogatszy w atrakcje był sylwester w tvn24 (pomijając atrakcyjność pani prowadzącej, która przyćmiła wszystko co było :) )
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Joanna Kryńska

Post autor: matik »

Z wcześniejszych Sylwestrów TVN24 kojarzę tylko ten z Kuźniarem, innych z Żebrowskim i Jaconiem nie mogę sobie jakoś przypomnieć :hmm:
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Joanna Kryńska

Post autor: nouze »

Dwa lata temu u Żebrowskiego były laski z top model, Leszczyński jakieś filmiki puszczał. Szaleństw nie było, ale przynajmniej coś się w studiu działo
lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: Joanna Kryńska

Post autor: lukaszbialas »

nouze pisze:Dwa lata temu u Żebrowskiego były laski z top model, Leszczyński jakieś filmiki puszczał. Szaleństw nie było, ale przynajmniej coś się w studiu działo
Ja pamiętam Sylwestra, którego w TVN24 prowadził Jarosław Kuźniar. Wtedy go jeszcze lubiłem to chyba było z 2008/2009. Dużo gości w studiu, muzyka z gramofonu i telefony widzów. Wczoraj fajne były relacje Pawła Łukasika.
pkp
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 312
Rejestracja: piątek 09 mar 2012, 21:51

Re: Joanna Kryńska

Post autor: pkp »

lukaszbialas pisze:Wczoraj fajne były relacje Pawła Łukasika.
no, fajne były
ICEman
Początkujący
Początkujący
Posty: 71
Rejestracja: czwartek 20 gru 2012, 18:53

Re: Joanna Kryńska

Post autor: ICEman »

Obrazek
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Joanna Kryńska

Post autor: maxxx »

:D21 :D10 :D21 :D24 :D14 :D25 :D8 :D13 :ech: :D24 nie widziałem Sylwestra z Panią Redaktor.
Cóż więcej mogę napisać, WTOPA i tyle.
Na szczęście mam dobrych kolegów, którzy choć capsowo uwiecznili sylwestrową Joasię. Wyglądała rewelacyjnie, po prostu jedno wielkie wow. :D20
Tak jak już @epsztajnek wspomniał, nasze małe marzenie ujrzenia Joasi w takim wydaniu się spełniło. Czyli kolejne, po nieodległym wywiadzie. Chyba Joasia postanowiła nam wynagrodzić swój urlop macierzyński. :lol2:
Z tego co czytam wszystko opierało się na łączeniu z reporterami, no cóż, wielka szkoda. Bo Joanna z ludziami potrafi się doskonale dogadywać więc w lajtowym klimacie mogło by być naprawde super.
Na koniec olbrzymia prośba: gdyby ktoś miał choć jakiś urywek w wersji audio z tych występów to byłbym ogromnie wdzięczny. :rydzyk:
Wiem, że tu się nie kieruje zazwyczaj takich prośb (jest do tego osobny wątek), ale nie chce się powtarzać.

Kurcze pare dni mnie nie było w kraju, a tu przybyło postów, jak za czasu prosperity. Ale weź tu się dziw człowieku.. :P
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
ICEman
Początkujący
Początkujący
Posty: 71
Rejestracja: czwartek 20 gru 2012, 18:53

Re: Joanna Kryńska

Post autor: ICEman »

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Joanna Kryńska

Post autor: nouze »

maxxx pisze:Na koniec olbrzymia prośba: gdyby ktoś miał choć jakiś urywek w wersji audio z tych występów to byłbym ogromnie wdzięczny
W wersji audio :o :mhm: Ten występ należał do takich, o które nawet nie trzeba pytać - video i tak się pojawi. Ale przy tak wyjątkowej prezencji Asi, nie chciałem się wychylać ze swoim jakościowo cienkim streamem, dlatego powrzucałem te relacje reporterów, a Joasię zostawiłem @epsztajnkowi :)
Chyba że dalej nie będzie się zgłaszał... :rozglada:
manio136
Bywalec
Bywalec
Posty: 723
Rejestracja: sobota 25 lut 2012, 22:20

Re: Joanna Kryńska

Post autor: manio136 »

[quote="maxxx"]:D21 :D10 :D21 :D24 :D14 :D25 :D8 :D13 :ech: :D24 nie widziałem Sylwestra z Panią Redaktor.
Cóż więcej mogę napisać, WTOPA i tyle.
Na szczęście mam dobrych kolegów, którzy choć capsowo uwiecznili sylwestrową Joasię. Wyglądała rewelacyjnie, po prostu jedno wielkie wow. :D20
Nie boj zaby @maxxx,ja tez nie ogladalem.... :D24
1-wsza reakcja na fotki nie nadaje sie do druku :D
i tu pasuje cytat z repertuaru 'Weekend'
"Ref.: Ja uwielbiam Ją, Ona tu jest
la la la la" :lol2:
Mój gwiazdozbiór - Cleo, Joanna Kryńska, Dagmara Kaczmarek-Szałkow, Małgorzata Kukuła, Kamila Kalińczak, Olga Mildyn, Anna Dec, Katarzyna Zdanowicz, Joanna Dunikowska-Paź
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Joanna Kryńska

Post autor: maxxx »

nouze pisze:W wersji audio :o
A nie wiem, skąd mi to audio się napisało. :rozglada: :)
Ten występ należał do takich, o które nawet nie trzeba pytać - video i tak się pojawi. Ale przy tak wyjątkowej prezencji Asi, nie chciałem się wychylać ze swoim jakościowo cienkim streamem, dlatego powrzucałem te relacje reporterów, a Joasię zostawiłem @epsztajnkowi
Chyba że dalej nie będzie się zgłaszał...
Jasna sprawa, nie pali się.Powtórzyć Sylwestra za pare dni też głupie nie będzie. Jeszcze w takim towarzystwie. :spiewa:
manio136 pisze:i tu pasuje cytat z repertuaru 'Weekend'
"Ref.: Ja uwielbiam Ją, Ona tu jest
la la la la"
Coś w tym jest. :lol2:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Joanna Kryńska

Post autor: nouze »

maxxx pisze:Jasna sprawa, nie pali się
Z drugiej strony, trzeba kuć temat póki gorący :D22

część pierwsza - do i o północy
http://www.mediafire.com/?w8vtab2bcotozn2

część druga - po 12-tej
http://www.mediafire.com/?g8u2depdfc9tbr0
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Joanna Kryńska

Post autor: maxxx »

Dzięki serdeczne. :aniol:
Oglądnąłem i dla mnie bomba. :D Oczywiście pomijam warstwe wyreżyserowania całości, ale to rozmowa na dłuższą chwilę. I to jak mniemam nie brożka Joasi. Joasia wyglądała tak cudownie, zresztą co ja bede gadał wiele, jestem przecież Jej wiernym fanem od zarania dziejów. :lol2: A już najlepszy był ten końcowy spacerek na "lekkość motylka". :D20
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości