Za mało sportu w TVN?

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

wiekszosc postow na onecie jest jednak troche dziwna - tvn nie nadaje FTA na satelicie od 1 lipca, a tu goscie mowia ze tvn kodowany... Dla mnie to dziwne. I to z kablowkami- zupelnie nie wiem skad biora syganl. Moze z Amosa zamiast HotBirda? Ale to juz jest wina kablowek...
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Ja mam analogowy przekaz i te¿ jest zielona plansza... tylko g³os zosta³... Ale moja kablówka, doœÌ prosta [osiem kana³ów, nawet TVNsiedem nie ma] miasto ma³e - 15 tys. i mecz leci... :lol:

Poza tym mecz podobno leci na TVNsiedem - moÂże ktoÂś sprawdziĂŚ? MoÂże ktoÂś zrobiĂŚ capsa?
Ostatnio zmieniony środa 11 sie 2004, 21:50 przez szym, łącznie zmieniany 1 raz.
:)
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

[quote]Znowu SoÂłtysik, znowu SoÂłtysik, czy nie ma tam innych dziennikarzy?


SÂą ale soÂłtysik najlepszy i bierze wszytko co nie :!: :!: :!: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:Z nim podobnie jest jak z rymanem. Ryman caÂły czas w faktach a on dosÂłownie wszĂŞdzie.
TVN to ma jak¹œ groŸn¹ chorobê polegaj¹c¹ na uwielbieniu dla tych najbardziej nie lubianych przeze mnie osób w TVN.
TVN ÂżyczĂŞ szybkiego powrotu do zdrowia bo jak nie to ja juÂż wami siĂŞ zajme. :twisted: :twisted: :twisted:

Przed chwilÂą soÂłtysik zapytaÂł: "real nie odpuszcza dlaczego" :?: :?: :?:
Có¿ za inteligentne pytanie. No tak wed³ug so³tysika to wogóle powinni przestaÌ graÌ i oddaÌ walkowera a potem zada³ by pytanie: "real odpuszcza dlaczego" :?: :lol: :lol: :twisted: :twisted: :twisted:
SoÂłtysik by sobie pomyÂślaÂł a pewnie przestraszyli siĂŞ nas szczegĂłlnie mnie i mojego zabĂłjczego intelektu. :twisted: :lol: :twisted: :lol:
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

No tak i wszystkiemu winny SoÂłtysik :twisted: :twisted: :twisted:
ÂŻÂądam gÂłowy soÂłtysika :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
A tak na powaÂżnie to real po prostu byÂł lepszy. Co byÂście na real nie mĂłwili, jak byÂście go nienawidzili to real byÂł lepszy.
Serce chciaÂło Âżeby wisÂła ale rozum i chÂłodny realizm podpowiadaÂł, Âże real zwyciĂŞÂży i to jednak galacticos przejdÂą dalej.
PiĂŞkne dwie bramki morientesa ktĂłry wrĂłciÂł po wypoÂżyczeniu go przez monako i od razu strzeliÂł dwa gole.
Jak byÂście realu nienawidzili to:Carlos, Ronaldo, Zidane, Raul, figo, Morientes, Beckham to jednak najlepsi piÂłkarze Âświata i z tym nie moÂżna dyskutowaĂŚ co najwyÂżej tak jak wszyscy majÂą sÂłabe momenty ale tym razem tak nie byÂło.
Za 2 tygodnie rewan¿ na santiago bernabe i chyba cud by musia³ siê zdarzyÌ jakby wis³a przesz³a dalej. Dwie bramki na wyje¿dzie i jeszcze mecz na swoim boisku przy 80 tys widowni to jednak atuty przemawiaj¹ce na korzyœÌ realu.
Wis³a jest dobrym zespo³em i w tym meczu to udowodni³a no ale ktoœ musia³ byÌ lepszy i wygraÌ. Jeszcze du¿o pracy przed tym zespo³em ale wierzê, ¿e nied³ugo poka¿¹ jeszcze na co ich staÌ i poka¿ równie¿, ¿e polak potrafi i jak chce to zwyciêstwo nale¿y do niego.
WierzĂŞ, Âże przed nami kibicami jeszcze wielkie chwile zwyciĂŞstwa i chwaÂły. Koniec poraÂżek i klĂŞsk. Podniesiemy siĂŞ i zwyciĂŞÂżymy. ZwyciĂŞÂżymi jak wielcy jak najlepsi jak ludzie ktĂłrzy kochajÂą piÂłkĂŞ.

Moim zdaniem fakty za bardzo podgrzaÂły atmosferĂŞ i zrobiÂły wielkie, niespeÂłnione zresztÂą nadziejĂŞ.
Media trochê za bardzo da³y ponieœÌ siê fantazji i zapomnieÌ, ¿e to w koùcu najlepszy klub œwiata. Klub najlepszy zarówno pod wzglêdem zdobytych tytu³ów jak i najdro¿szy klub œwiata maj¹cy w swoim sk³adzie najdro¿szych pi³karzy œwiata.
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

fakty przegiely. Wprawdzie na koniec live ze stadionu mogl byc, ale wstawienie jako 1 newsa materialu o wisle to przegiecie
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Ja jestem pod wraÂżeniem niezwykle obiektywnej, fachowej i niestronniczej informacji podanaej przez niejakiego pana Janusza na SatKurier.pl:

http://www.satkurier.pl/?kat=48&id=15049

:twisted:
:)
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

u mnie wszystko dziaÂłaÂło i mecz obejrzaÂłem. Niestety znowu pojawiÂł siĂŞ SoÂłtysik, ale i tak poziom transmisji meczu byÂł bardzo wysoki.
Co najwa¿niejsze mecz okaza³ sie hitem, bo TVN wczoraj mia³ najwy¿sz¹ ogl¹dalnoœÌ! Jak pokazuj¹ dane z http://www.brief.pl udzia³ TVN wyniós³ 23,8%, TVP1: 21,1%, TVP2 16,0%, Polsat w tyle: 14,1%. Pozostaje mi tylko pogratulowaÌ :lol: Mam nadziejê, ¿e dzisiejszy dzieù równie¿ oka¿e siê dobrym dla TVN -u :)
Mecz emitowany po 20:45 zaj¹³ pierwsze miejsce w najlepiej ogl¹danych programach wczoraj. Drugie by³o Studio sportowe po 20:15. Trzecie by³y ju¿ TVP Wiadomoœci, Teleexpress i wieczorny film.
FAKTY byÂły wczoraj lepsze od Panoramy :D
http://www.tvnfakty.pl - wszystkie fakty o TVN

BrzydUla - poniedziałek-piątek, godz. 17:55
(tvn) programowo najlepsza
Sylwia
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 479
Rejestracja: niedziela 16 maja 2004, 19:22
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Sylwia »

U mnie teÂż wszytsko dziaÂłaÂło bez zarzutu i bardzo sie ciesze z tej transmisji, bo mogÂłam sobie pokrzyczeĂŚ :D, a ci ktĂłrzy wiedzieli, ze majÂą kodowany mecz mogli isc albo do jakiejÂś knajpy lub pubu lub do Multikina. A wyniki oglÂądalnoÂści nie dziwiÂą, jak wracaÂłam po 20 na mecz do domu to pusto byÂło na ulicach i w trajtkach, kaÂżdy spieszyÂł sie na mecz!. A WisÂła piĂŞknie graÂła!. Jest jeszcze rewanÂż w Madrycie i mam nadzieje, ze Wisla wtedy wygra (wystarczy 2-0 [dogrywka], 3-0,3-1 i wyÂżej). Legia to by z Realem dwucyfrowym wynikiem przegraÂła, dzis zobacze jak mĂŞczÂą sie z 4 druÂżynÂą z Gruzji. :twisted:
Na Gieldzie drzewa nie rosną do nieba. =D
Co by to było za życie, gdyby nie było Bilansu?
oraz Firmy i Portfela.
http://www.gpw.pl
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

ÂŁaÂł... no nieÂźle - ok 6 mln. Ciekawe jakie wyniki bĂŞdÂą miaÂły dzisiejsze mecze.
:)
Sylwia
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 479
Rejestracja: niedziela 16 maja 2004, 19:22
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Sylwia »

Raczej ni¿sze, choÌ Legia moze troche przyci¹gn¹Ì, ja oejrze mecz Legii, zeby zobaczyc jak sobie radz¹.
Na Gieldzie drzewa nie rosną do nieba. =D
Co by to było za życie, gdyby nie było Bilansu?
oraz Firmy i Portfela.
http://www.gpw.pl
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Ja sÂądze inaczej sylwio i jestem realistÂą.
Real nie pozwoli wiœle wygraÌ i przejœÌ dalej na w³asnym stadionie przy 80 tys madryckich kibiców.
I myÂślisz sylwio, Âże jest realny wynik 3:0 bo ja myÂślĂŞ, Âże raczej nie.
Aby wis³a wygra³a real musia³ by zagraÌ niezwykle s³abo i raptem straciÌ formê w co nie wierzê. Tam jest tak, ¿e nawet jak jeden nie rz¹dzi i nie kieruje ca³¹ dru¿yn¹ to t¹ rolê przejmuje drugi a geniuszy tam nie brakuje. Np. morientes który by³ ostatnio w cieniu strzeli³ dwa gole i real zwyciê¿y³.
Tak jak wyborcza napisaÂła"Niestety nawet najlepsza forma najlepszej polskiej druÂżyny to za maÂło na galaktyczny gwiazdozbiĂłr"
ZwróÌ uwagê na Roberto Carlosa który jest obroùc¹ a lata jak g³upi po ca³ym boisku i potrafi wyprowadziÌ kontre w mgnieniu oka.

Nic dziwnego, ¿e fakty mia³y wy¿sz¹ ogl¹dalnoœÌ od panoramy:
Po pierwsze caÂłe 10 min poÂświĂŞcili realowi i ludzie ktĂłrzy normalnie nie oglÂądajÂą faktĂłw oglÂądali fakty jak serwis sportowy.
Po drugie w czasie emisji panoramy lecia³ mecz wiêc nic dziwnego, ¿e ogl¹dalnoœÌ mia³y wiêksz¹. To by³o do przewidzenia.
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Ale z drugiej strony mecz nie roz³o¿y³ na ³opatki konkurencji np jakiœ ckliwy film na Jedynce nadawany o tej samej porze równiez przyci¹gn¹³ spor¹ widowniê i znalaz³ siê na pi¹tym miejscu najlepiej ogl¹danych programów tego dnia. Owszem, do widowni meczu Wis³a - real sporo mu brakuje, ale wynik nie jest a¿ tak tragiczny. Zreszt¹ muszê sie Wam przyznaÌ, ale nie ogl¹da³em tego meczu, wybra³em program publicystyczny o powstaniu na TVP1. Kciuki trzyma³em za Wis³ê, ale w g³êbi serca i tak wiedzia³em kto wygra. :cry:
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

Mecz bardzo mi sie podobal, szczegolnie ciekawa oprawa- podobalo mi sie bardziej niz w tvp, chociaz zegar mi sie nie podoba... A mecz mogl miec wyzsza ogladalnosc, ale wchodzi tu wlasnie zasieg, o ktorym doktorek mowil, ze sie "nie liczy". No i sieci kablowe, ktore jak sie okazalo same sobie winne korzystaly z satelity Amos (sam dzial techniczny tvn mowil ze to tylko testy i nie dlugo znikna) zamiast z hotbirda...

Szymcio9 - Janusz Suliusz to wlasciciel Satkurier/Medialink, bardzo fajny ten news dla mnie... I tak na prawde jest tam cala prawda...
Sylwia
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 479
Rejestracja: niedziela 16 maja 2004, 19:22
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Sylwia »

A ja jestem kibicem i wierzê w Wis³ê do koùca; w ubieg³ym roku Real wygra³ z Monaco 4-1, a pó¿niej przegra³ 3-0 lub 4-0 i odpad³, podobnie by³o z Milanem tez wygra³ 4-1 zeby póŸniej ³atwo przegraÌ. Juve dwa sezony temu przegra³ z Realem 1-2 a w rewan¿u wygra³ 3-1. Prawdziwy kibic zawsze bedzie wierzy³ w swój klub, nawet gdyby Real wygra³ 5-0.
Na Gieldzie drzewa nie rosną do nieba. =D
Co by to było za życie, gdyby nie było Bilansu?
oraz Firmy i Portfela.
http://www.gpw.pl
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

Patriotyzm gĂłrÂą!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości