"Nowy Dzień" - nowa gazeta

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

ChociaÂż tak jak reklamowali, tak jest- gazeta Âśrodka, trochĂŞ plotek z przewagÂą tematĂłw... hm interwencyjnych. Taka drukowana "Uwaga".
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

Fajna jest ich strona. na ktĂłrej dyrektor mĂłwi o gazecie
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

Nowy DzieĂą na razie bardziej rozczarowuje niÂż powala. Nijaki layont, tematy II ligowe, generalnie trochĂŞ lepsza wersja Metra, wiĂŞc skoro Metro rozdajÂą za darmo, to raczej nie bede wydawaĂŚ zÂłotĂłwki, skoro mogĂŞ mieĂŚ za free :evil2:
MAKEPOVERTYHISTORY
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

tylko troche lepsza wersja Metra
niestety z kolportaÂżem METRO ma ostatnio problemy, przynajmniej w miejscowoÂściach NIEwielkomiejskich
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Maciej SzczĂŞsny zostaÂł fotoreporterem dziennika "Nowy DzieĂą", nowej gazety Agory.







REKLAMA
A.C.A WARSZAWA - ECHOSTAR DSB6016+ ANTENA C.POLSATU 199 ZÂł!
Istoty pozaziemskie! - Zobacz autentyczne zdjĂŞcia NASA!!!
E-INFO.COM.PL - Ta super domena moze byc twoja! SPRZEDAM!!!
DARMOWE DO£ADOWANIA - KOMÓREK. PRZEKONAJ SIÊ SAM!
Urlop Online - Internetowy magazyn o podró¿ach dalekich i bliskich
GIEÂŁDA DOMEN, AUKCJE - kUP I sPRZEDaJ ZA KompLETNÂą DARMOCHĂŞ
Ciekawy news? - b¹dŸ na bie¿¹co, zamów darmowy Newsletter Wirtualnemedia.pl

-> Dodaj swojÂą reklamĂŞ!


ZamĂłw Newsletter Wirtualnemedia.pl

Newsletter jest bezpÂłatny i wysyÂłany codziennie rano.
Zawiera wszystkie newsy z danego dnia + ekskluzywne informacje.



By³y zawodnik Legii Warszawa, warszawskiej Gwardii, Widzewa £ódŸ, Polonii Warszawa i Wis³y Kraków. Szczêsny to jedyny polski pi³karz w historii, który zdobywa³ tytu³y mistrzowskie a¿ z czterema klubami. Jego zdjêcia bêdzie mo¿na znaleŸÌ na ³amach dziennika "Nowy Dzieù" dzia³ów Sport i Wydarzenia.

Maciej SzczĂŞsny swojÂą karierĂŞ piÂłkarskÂą rozpoczynaÂł w warszawskiej Gwardii i Legii. Z tym ostatnim klubem odniĂłsÂł najwiĂŞksze sukcesy - zagraÂł w ĂŚwierĂŚfinale prestiÂżowej Ligi MistrzĂłw. Siedem razy wystĂŞpowaÂł w reprezentacji Polski. W polskim futbolu to czÂłowiek-instytucja. To nie tylko piÂłkarz, ale takÂże kontrowersyjny komentator, prowadzÂąc relacje z rozgrywek piÂłkarskich w Canal +. DziÂś komentuje mecze reprezentacji Polski i Ligi MistrzĂłw w TVP.

Jego pozapiÂłkarskie pasje to jazz (ma w domu ponad tysiÂąc pÂłyt) i fotografia. SzczĂŞsny robiÂł zdjĂŞcia m.in. podczas walki bokserskiej Andrzeja GoÂłoty z Riddickiem Bowe'em w 1997 roku oraz wielokrotnie podczas meczĂłw polskiej reprezentacji, m.in. ostatniego spotkania Polska-Estonia.

- Pewne zdarzenia z czasu, kiedy gra³em w pi³kê przekona³y mnie, ¿e gdy w ¿yciu pojawia siê ciekawa szansa, nale¿y podejmowaÌ szybkie decyzje. Dlatego kiedy otrzyma³em propozycjê wspó³pracy z dziennikiem "Nowy Dzieù", nie waha³em siê ani chwili - mówi Maciej Szczêsny.

SkÂąd decyzja, by zostaĂŚ fotoreporterem? - Jak ktoÂś coÂś popaple, to potem ulatuje. Z fotografiami jest inaczej, czujĂŞ, Âże coÂś po mnie zostaje. LubiĂŞ telewizjĂŞ, ale wolĂŞ byĂŚ w niej goÂściem. MusiaÂłem siĂŞ zastanowiĂŚ, co bĂŞdzie mnie krĂŞciÂło za rok, za dwa, za dziesiĂŞĂŚ. I wyszÂło mi, Âże fotografia. Taki mam pomysÂł na Âżycie - opowiada SzczĂŞsny.

Swój pierwszy aparat po¿yczy³ od dziadka w 1985 r., kiedy urodzi³a mu siê córka. - Nie mia³em pojêcia jak siê fotografuje, ale metod¹ prób i b³êdów powsta³o coœ, co ma dziœ dla mnie szczególn¹ wartoœÌ - pami¹tkow¹. Bo córki ju¿ nie ma na œwiecie, a zdjêcia zosta³y. I pewnie to przywi¹za³o mnie do fotografii. Zrozumia³em, ¿e fotografuj¹cym udaje siê zapisaÌ w³asne prze¿ycia i w³asny stosunek do œwiata - mówi.

Fotografowa³ przez ca³¹ karierê pi³karsk¹. Ale na mecze aparatu nie zabiera³, nawet za granicê. - Taki wyjazd to zawsze tylko lotnisko, hotel, stadion. Po za tym nie chcia³em siê martwiÌ, co w czasie meczu dzieje siê ze sprzêtem - mówi. Fotografowa³ za to na zgrupowaniach i obozach. Koledzy z boiska szybko siê oswoili z obiektywem. - Ale mog¹ byÌ spokojni, nie mam ¿adnego archiwum i nie opublikujê niczego kompromituj¹cego. Nigdy nie mia³em zapêdów padliniarskich - œmieje siê.

W czasach gry w Legii w ramach relaksu i odstresowania lubi³ jeŸdziÌ na Okêcie i fotografowaÌ samoloty. - Raz przeskoczy³em p³ot i zaczai³em siê z aparatem na samym skraju pasa startowego. Wycelowa³em w niebo lufê obiektywu, licz¹c na zdjêcie l¹duj¹cego mi niemal na piersiach samolotu. Nie wiedzia³em, ¿e w³aœnie mia³ l¹dowaÌ prezydent Lech Wa³êsa. Grupa antyterrorystyczna podkrad³a siê do mnie na paluszkach. Rêkê jednego z nich na ramieniu pamiêtam do dzisiaj. Ale wszystko skoùczy³o siê dobrze - stwierdzono, ¿e mia³em w rêkach tylko aparat - wspomina.

Od lat uÂżywa Nikona. Z najwiĂŞkszych wydarzeĂą sportowych fotografowaÂł walkĂŞ bokserskÂą Andrzeja GoÂłoty z Riddickiem Bowe w 1997 r. w Atlantic City. A takÂże premiera Kazimierza Marcinkiewicza podczas exposĂŠ w Sejmie.

- Na razie czujê siê jeszcze ma³o sprawny w tym zawodzie. Ale w przysz³oœci mam nadziejê, bêdê robi³ przyzwoite zdjêcia. A jeszcze w dalszej przysz³oœci - przyzwoite fotografie. Ró¿nica jest subtelna, ale niebagatelna - mówi skromnie.


autor artykuÂłu: masz- Nowy DzieĂą

ÂżrĂłdÂło: www.wirtualnemedia.pl
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

Jedna rzecz mnie zaciekawi³a w tym Nowym dniu, otó¿ przez ca³y tydzieù sledzili sprawê ch³opca (Damiana, czy Dawida.. niewa¿ne), który zosta³ nies³usznie zamkniêty w oœrodku dla upoœledzonych, po jakimœ czasie uciek³, ale dziwne jest to, ¿e dzieù jego ucieczki zbieg³ siê z dat¹ pojawienia siê 1 nr Nowego dnia. Ca³a sprawa zakoùczy³a siê oczywiœcie szczêœliwe (ch³opiec wróci³) w pi¹tek-mo¿na powiedzieÌ po to- ¿eby w sobotê pojawiÌ siê na 1 str. Czy to nie dziwne...:evil:
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

Kurde, wiecie co ale numer dzisiaj chcia³em kupiÌ Nowy Dzieù" z dodatkiem leksykonem budki suflera posz³em do skleopu wzi¹¹³em gazete myœla³em, ¿e dodatek niby to za "darmo" bêdziê przy kasie, a Pani mówi ¿e ten dodatek jest wy³o¿ony na pó³kach i kosztuje a¿ 13 z³
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

chandler pisze:Kurde, wiecie co ale numer dzisiaj chcia³em kupiÌ Nowy Dzieù" z dodatkiem leksykonem budki suflera posz³em do skleopu wzi¹¹³em gazete myœla³em, ¿e dodatek niby to za "darmo" bêdziê przy kasie, a Pani mówi ¿e ten dodatek jest wy³o¿ony na pó³kach i kosztuje a¿ 13 z³
zgadza siĂŞ !! WspaniaÂły "chwyt" reklamowy tej gazety. Pierwszy numer dali w cenie gazety a przy drugim potraktowali ludzi jak ... .
ZIMA
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

Zgadza siĂŞ. NiezÂły chwyt, a w sumie tych pÂłyt ma byc 20, a wiec jeÂśli ktos jest fanem, to rachunek prosty: 1x1 + 13x19 = 248 (chba :roll: )
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Ostatnio widac jak brukowiec "fakt" atakuje innego brukowca - "Nowy Dzien"... Wczoraj i dzis widze ze w "Fakcie" jest cos napisane na "Nowy Dzien"...
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

mikasur pisze:Zgadza siĂŞ. NiezÂły chwyt, a w sumie tych pÂłyt ma byc 20, a wiec jeÂśli ktos jest fanem, to rachunek prosty: 1x1 + 13x19 = 248 (chba :roll: )
Do tego jwszcze zapomniaÂłam 19 za gazety.
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
Gumisio
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: poniedziałek 26 gru 2005, 13:19
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Kontakt:

Post autor: Gumisio »

Powinni polaczyc swoje sily z pozostalymi brukowcami i dac nazwe "Nowy dzien w Fakcie superekspresowo" :D
http://www.dubbing.pl - strona o polskim dubbingu
http://www.nostalgia.pl - podroz do czasow dziecinstwa
http://www.delfinoterapia.cuprum.pl - Delfinoterapia w Polsce
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Oj to nie mo¿liwe ¿eby te wszystkie brukowce siê po³¹czy³y i ¿eby by³ 1 w Polsce. To by by³o zbyt dobre ¿eby by³o prawdziwe... :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Gumisio
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: poniedziałek 26 gru 2005, 13:19
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Kontakt:

Post autor: Gumisio »

Ale co to bylaby za gazeta .... ;)
Jak temat numer jeden dla tak polaczonej gazety proponowalbym dac "Polowanie na dziennikarzy" - czyli szarzy obywatele poluja na tropiacych sensacji dziennikarzy.
http://www.dubbing.pl - strona o polskim dubbingu
http://www.nostalgia.pl - podroz do czasow dziecinstwa
http://www.delfinoterapia.cuprum.pl - Delfinoterapia w Polsce
Headline
Początkujący
Początkujący
Posty: 82
Rejestracja: piątek 23 gru 2005, 11:15
Lokalizacja: Warszafka
Kontakt:

Post autor: Headline »

Raz tylko kupiÂłem i ... uÂżyÂłem:
- jako papieru toaletowego
- do trenowania rzutu do kosza na Âśmieci
- w celu zabicia czasu i kilku nawiedzonych myszy w piwnicy.
S³owem : ¦MIEÆ DO WSPOMAGANIA RECYCLINGU, szmat³awiec, brukowiec, [wstaw jak±kolwiek obelgê - ka¿da pasuje] itp. itd.
I'm ready for HD!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości