Plany TVN-u na 2006 rok

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

ewa51
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: wtorek 22 lut 2005, 07:53

Post autor: ewa51 »

czy nie wiecie czy TVN zamierza kupowaĂŚ jeszce meksykaĂąskie telenowerle . Konkretnie chodzi o telenowele Televisy?
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

ewa51 pisze:czy nie wiecie czy TVN zamierza kupowaĂŚ jeszce meksykaĂąskie telenowerle . Konkretnie chodzi o telenowele Televisy?
Pewnie jeszcze kupiÂą z Televisy. :roll: BĂŞdzie miejsce tej co teraz jest poza tym jeszcze dla TVN Siedem gdzie telenowel jest bardzo duÂżo. :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Nie wiem, czy to jest idealne miejsce (topic) na to, ale chciaÂłem poinformowaĂŚ, Âże w dzisiejszym "Newseeku" jest Âświetny artykuÂł o najwiĂŞkszych prywatnych konkurentach telewizyjnych w Polsce - TVN i Polsacie. Polecam. :D
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Wirtualne Media pisze:(...)Raport zatytu³owany "Dziki Wschód? Przegl¹d rynku TV w Europie Œrodkowej i Wschodniej" przedstawia wspólne trendy na tych rynkach, a bardzie szczegó³owo omawia trzy najwiêksze rynki: Rosjê, Rumuniê i Polskê wraz z kluczowymi graczami: RTL Group, CME, Modern Times Group i TVN S.A.
:D Fajnie ze TVN znalazÂła siĂŞ w tej grupie kluczowych graczy na rynkach telewizyjnych. :D ChciaÂłbym przeczytaĂŚ to co o TVN i o Polskim rynku napisaÂła Fitch Ratings... :roll:

WiĂŞcej z tego moÂżecie przeczytaĂŚ TU
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości