[TVN] Faktograf

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

I dorbze. JeÂżeli juÂż koniecznie chcÂą dodatkowego programu interwencyjnego, to niech wykorzystajÂą markĂŞ "Uwagi". PrzecieÂż zamiast "Faktografu" moÂżna stworzyĂŚ identyczny program o nazwie np. "Uwaga Extra", czy "Uwaga+", a program prowadzony moÂże byĂŚ przez gospodarzy tegoÂż programu.
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

Trzecie wydanie "Uwagi" :?: To juÂż by byÂło niestrawne.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

salladyn pisze:Trzecie wydanie "Uwagi" :?: To juÂż by byÂło niestrawne.
No tak to by byÂła przesada. :? A pewnie "Faktografu" narazie nie bĂŞdzie bo juÂż wkrĂłtce nowa ramĂłwka nie bedzie miejsca na to... PomysÂł na tem program moÂże powruci na poczatku wakacji. :roll: Kiedy bedÂą powtĂłrki i powtĂłrki... :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
tomu19
Początkujący
Początkujący
Posty: 82
Rejestracja: poniedziałek 26 wrz 2005, 22:08

Post autor: tomu19 »

"Uwaga Extra", czy "Uwaga+"
takie dodatki jak extra, plus, super itp zarezerwowaÂł sobie polsat i wÂątpie Âżeby w taki sposĂłb nazwaliby reaktywacje albo dodatkowy program w tvnie


Trzecie wydanie "Uwagi" To juÂż by byÂło niestrawne
faktograf zapowiada siê kopi¹ uwagi, wiêc co to za ró¿nica czy bêdzie jedno wydanie faktografa czy trzy wydania uwagi
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

tomu19 pisze: takie dodatki jak extra, plus, super itp zarezerwowaÂł sobie polsat
No nie wiem, a SUPERwizjer. :P
Awatar użytkownika
jott kott
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 114
Rejestracja: czwartek 28 paź 2004, 18:19
Lokalizacja: Poznań

Post autor: jott kott »

Mi siê podoba³y zamierzch³e czasy, kiedy istnia³o jeszcze RTL7 i "Zoom", a jako przeciwwaga TVNowska - "Wizjer TVN". I dwa dodatki - "SuperWizjer" (o ostrzejszej tematyce), i chyba jeszcze "NoktoWizjer" by³ (emitowany bardzo póŸno i ju¿ w ogóle extreme)

Ale i tak w smrodzie marginesu spoÂłecznego i brutalnoÂści ciĂŞÂżko komukolwiek bĂŞdzie przebiĂŚ "KriminalnajÂą RasijĂŞ" :shock: PrzecieÂż to, co tam pokazywali; to, co siĂŞ wyrabia gdzieÂś na dalekiej prowincji w Rosji... Dzicz normalnie, dzicz... Po prostu (o_O)
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Jeszcze byÂł EXTRA Wizjer. Ale nie wiem o czym akurat tam mĂłwili.
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości