Media o tragedii w Katowicach

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

Headline
Początkujący
Początkujący
Posty: 82
Rejestracja: piątek 23 gru 2005, 11:15
Lokalizacja: Warszafka
Kontakt:

Post autor: Headline »

60 zabitych
2 osoby reanimowane
141 rannych
I'm ready for HD!
Monster

Post autor: Monster »

ÂŻaÂłoba NarodowaObrazek

Ciekawe, czy tak jak podczas ¿a³oby w kwietniu, obok loga tvn bêdzie czarna wst¹¿ka...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Monster pisze:ÂŻaÂłoba NarodowaObrazek

Ciekawe, czy tak jak podczas ¿a³oby w kwietniu, obok loga tvn bêdzie czarna wst¹¿ka...
Na pewno na wszystkich stacjach bêdzie czarna wst¹¿ka lub czarne logo. A teraz ju¿ strona g³ówna interii ( http://www.interia.pl ) jest szaro - czarna. :(
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Monster

Post autor: Monster »

Na Interii widaĂŚ juÂż ÂżaÂłobĂŞ...
Obrazek

Ramówka RMF te¿ ca³kowicie zmieniona. Ca³¹ noc nie by³o ani jednej piosenki tylko ca³y czas specjalne wydanie Faktów.
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Pilne tvn24

Post autor: salladyn »

Ogl¹da³em ca³¹ noc i tvn24 co oczywiste nadawa³ program specjalny,ale co nie jest norm¹ w takich przypadkach,BBC WORLD zaczyna³o ka¿dy serwis od informacji z Polski i ³¹czenia z korespondentem.To by³ g³ówny temat w BBC WORLD.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Monster

Post autor: Monster »

Onet teÂż juÂż w ÂŻaÂłobie Narodowej...
Obrazek
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Nie wiem, czy to odpowiednie miejsce..., ale napiszĂŞ.
Wczoraj nie mog¹c ju¿ zdzier¿yÌ Jakuba Porady - przykro mi nie przepadam za jego nadpobudliwoœci¹ ruchow¹ - prze³¹czy³em na CNN, a tam korespondencja telefoniczna z Polski, a kto mówi³ :?: HANNAH SMOKTUNOWICZ FROM WARSAW :shock: Mówi³a jak rodowita Amerykanka.

A dziœ w³¹czam, jakieœ 10 min. temu, na BBC Wrold a tam live'a nadaje Maciej Knapik :shock: Sta³ na dworze i mówi¹c po angielsku przybli¿a³ aktualne wydarzenia, specjalnie dla BBC World :!:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Monster

Post autor: Monster »

Obrazek

Jak narazie po stacji TVN nie widaĂŚ ÂŻaÂłoby Narodowej...
Obrazek
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Re: pilne tvn24

Post autor: :: Kamil »

salladyn pisze:No ja wÂłaÂśnie wszedÂłem na onet.pl i specjalnie nie nwidzĂŞ tej zmiany :suchy:

P.S. chyba jakiemuÂś realizotorowi w tvn24 wyrwaÂło siĂŞ k***a i o k***a.Ciekawe kto to byÂł.
WejdÂź sobie przez IE albo odÂświeÂż stronĂŞ. Ja mam to samo w Mozilli nawet jak odÂświeÂżam ale w IE jest ok.
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

pilne tvn24

Post autor: salladyn »

No ja wÂłaÂśnie wszedÂłem na onet.pl i specjalnie nie nwidzĂŞ tej zmiany.

P.S. chyba jakiemuÂś realizotorowi w tvn24 wyrwaÂło siĂŞ k***a i o k***a.Ciekawe kto to byÂł.


¯adna nowoœÌ jeœli chodzi o naszych korespondentów,ja ogl¹da³em ca³¹ noc BBC WORLD z TVN24 na zmianê.Dla BBC WORLD nadawa³ Jakub Porada na przyk³ad.

65 osĂłb juÂż nie Âżyje.:cry:
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Headline
Początkujący
Początkujący
Posty: 82
Rejestracja: piątek 23 gru 2005, 11:15
Lokalizacja: Warszafka
Kontakt:

Post autor: Headline »

ZapomniaÂłem o wczorajszych capsach:
Obrazek
Na Âżywo z Katowic.
Obrazek
Rekonstrukcja wydarzeĂą.
I'm ready for HD!
Monster

Post autor: Monster »

Podobna rekonstrukcja wydarzeĂą byÂła w Wydarzeniach.
ZrĂłb capsy dziÂś bo moÂże bĂŞdzie ciekawie...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Wirtualna Polska równie¿ carno - szara. :cry: A na Onet.pl znik³ dzia³ "Rozrywka", na gazeta.pl nie ma dzia³u "Deser" i jeszcze strona g³ówna jest normalna.
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Monster

Post autor: Monster »

PiszĂŞ e-mail na widzowie@tvn.pl z pytaniem czy zamierzajÂą w trakcie ÂŻaÂłoby Naradowej
umieœciÌ czarn¹ wst¹¿eczkê obok loga TVN.
WkrĂłtce napiszĂŞ co odpisali
michal641
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: poniedziałek 10 sty 2005, 20:42
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Post autor: michal641 »

Monster pisze:WkrĂłtce napiszĂŞ co odpisali
O ile co kolwiek odpiszÂą... Takich meili dostajĂŞ pewnie setki...

A tak po za tym to nie wiem czy Interia powrĂłciÂła mdo kolorowej grafiki czu umnie coÂś jest nie tak?? :? OdÂświeÂżam, naciskam Ctrl + F% a tam nadal wszystko w kolorze.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość