Krzysztof Górlicki

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

DÂżastina pisze:
adam pisze:Troche Krzysztof jest przez forumowiczow niedoceniany ale mam nadzieje że temat o nim przeżyje renesans
Biore to za zachete do napisania postu w tym temacie :)
Rewelacja i jeszcze Dżasti do nas dołączyła, ciesze sie jak dziecko, nawet post Marcina mi gdzieś tam dziś mignął :D - jednak adam miał racje- wątek o Krzyśku przeżywa swoj renesans :)
DÂżastina pisze: Też bardzo lubie Krzysia :D a moja mama to go wprost uwielbia :D
Krzysia trudno nie lubic, a wrecz nie uwielbiac. Dokładnie rok temu przeżywałam tzw. faze na Krzysia 8) pobudki o 6 i zerkanie czy jest w porannych serwisach, dzieki tym przyjemnym pobudkom -zdałam najtrudniejszy w trakcie sesji egzam jaki miałam, co godzine od 6 rano słuchałam Krzyska od 5-10 minut a reszte godziny uczyłam sie do egzaminu, potem jak zliczyłam to jakies 30 godzin uczyłam sie do tego jednego przedmiotu :lol:
DÂżastina pisze: Szkoda, że nie przywitał nas dziś o poranku :uhh:
No szkoda, szkoda, niech szybko wraca mi sie za tydzien znowu sesja zaczyna, pomoże mi w porannych wczesnych pobudkach :D ja już tak mam, że moj mozg najlepiej przyswaja wiedze we wczesnych porannych godzinach jak wszyscy w domu jeszcze śpią- szczegolnie dziecko :D
DÂżastina pisze:
Nika pisze:Jeszcze malenkie dyskretne marzenie mam -caps z InterNET- tam jest Krzyś bez krawata :D
Proponuje pojsc dalej :D Adam może capsy z reklamy do tego programu ;) Tam Krzyś jest bez marynarki :rozglada:
Dzieki, że mi przypomniałaś, On tam jest rzeczywiście bez marynary, tu bedzie troche trudniej upolowac capsy, ale i tak wierzymy w Ciebie adamie :D

P.S. Juz to kiedyś gdzieś wspominałam,ale przypomne jeszcze raz - to właśnie dzieki temu, ze szukałam kiedyś informacji o Krzysiu w necie, trafiłam na to forum...i tak mi już zostało 8)
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Nika podobnie wpadłaś na forum jak ja .Tylko że ja szukałem informacji o Joasi K.

Jak wcześniej pisałem z tymi capsami moze byc problem.

Jagby tak czesto miał prowadzic serwisy poranne to by sie Krzysio szybko nam wykonczył. :rozglada: :rozglada:
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

adam pisze:
Jak wcześniej pisałem z tymi capsami moze byc problem.
Wiem, dlatego nie naciskam -jak sie kiedys przypadkiem uda to bedzie super, a jak nie to tez sie nic nie stanie i tak dzieki Tobie mamy tu troche capsow z porankow czy też InterNET
adam pisze: Jakby tak czesto miał prowadzic serwisy poranne to by sie Krzysio szybko nam wykonczył. :rozglada: :rozglada:
Krzysiu wyglada na twardziela i jest na pewno zaprawiony :D , w koncu jego hobby to żeglarstwo i narty! Też uwielbiam narty , ale w tym roku zima nie jest w Polsce zbyt łaskawa dla narciarzy... :? ale masz racje tez uważam, ze dzien, dwa spokoju od porannych serwisow Krzysiowi sie należą :)
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Ale w odrożnienu od innych można go spotkac codziennie w InterNET.
Nie każdy ma taką możliwośc zobaczenia swojego ulubienca codziennie i o znanej godzinie.
Krynia naprzykład jest strasznie nieprzewidywalna.
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

adam pisze:Ale w odró¿nienu od innych mo¿na go spotkaÌ codziennie w InterNET.
Dok³adnie! I w³aœnie za to te¿ lubiê ten program, pomimo , ¿e jest bardzo krótki, ale przynajmniej mam t¹ pewnoœÌ, ¿e je¿eli Krzysia nie by³o w porannych serwisach -to na pewno zobaczê go o danej godzinie w³aœnie w tym programie :D
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

No ale dzisiaj capsĂłw nie bĂŞdzie -coÂś zablokowaÂło siĂŞ :rozglada:
to nie moja wina :nie:

Jestem ciekaw czy InterNET krecony jest codziennie czy raz w tygodniu

Gdzieœ na forum wyczyta³em ze kiedyœ niezbyt pochlebnie odnoszono sie do pracy Krzysia i nie wró¿ono mu kariery -ale te osoby musz¹ teraz cierpieÌ ¿e nie przepowiedzia³y rych³ego koùca kariery Krzysztofa
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Czy ktos widzia³ mo¿e dzis rano Krzysztofa prowadz¹cego serwisy poranne czy jeszcze dyzur ma Marta Kuligowska? Nie mog³am niestety zerkn¹c nawet na ma³¹ chwile dziœ do Poranka, ale uda³o mi sie przynajmniej obejrzeÌ NET. Dziêki Bogu za ten program :rydzyk:
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Marta.
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

Nie byÂło Krzysia o poranku :? Pewnie odpoczywa ;) Ja teÂż miaÂłam okazjĂŞ widzieĂŚ go w InteNET24 :D
Adam jak idzie Ci polowanie na Krzysia bez marynarki :mhm: WidziaÂłam tĂŞ reklamĂŞ dzisiaj, strasznie krĂłtka jest :/ Kiedy widziaÂłam jÂą jakiÂś czas temu znacznie dÂłuÂższa byÂła :mhm: Krzysiu chyba duÂżo wiĂŞcej mĂłwiÂł :mhm:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Dzieki za info Marcinie I DÂżasti :D Czyli nic nie straciÂłam :hyh:
A swojÂą drogÂą to ciekawe czy on nagrywa InterNET24 codziennie po odcinku, czy w jeden dzieĂą nagrywa z gĂłry na caÂły tydzieĂą. Chyba ta druga opcja jest bardziej realna, jedynie zmienia koszule i marynary. Musze sie temu przyjrzec jak Krzysiek juz bedzie prowadziÂł serwisy poranne, czy potem ma identyczne ubranko w NET 8)
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Adam jak idzie Ci polowanie na Krzysia bez marynarki :mhm: WidziaÂłam tĂŞ reklamĂŞ dzisiaj, strasznie krĂłtka jest :/ Kiedy widziaÂłam jÂą jakiÂś czas temu znacznie dÂłuÂższa byÂła :mhm: Krzysiu chyba duÂżo wiĂŞcej mĂłwiÂł :mhm:
Zbyt krĂłtko Âżeby daĂŚ radĂŞ -trzeba liczyĂŚ na ''cud''
Nie byÂło Krzysia o poranku :? Pewnie odpoczywa ;)
Dzisiaj tez go nie byÂło-ale nie dÂługo poniedziaÂłek i naleÂży siĂŞ spodziewaĂŚ Krzysia o poranku
A swojÂą drogÂą to ciekawe czy on nagrywa InterNET24 codziennie po odcinku, czy w jeden dzieĂą nagrywa z gĂłry na caÂły tydzieĂą.
TeÂż mnie to bardzo interesujĂŞ -Nika postaram siĂŞ udzielic Ci pomocy w tym ''dochodzeniu''
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

adam pisze: TeÂż mnie to bardzo interesujĂŞ -Nika postaram siĂŞ udzielic Ci pomocy w tym ''dochodzeniu''
Ciekawe co teÂż przyniesie nam nasza dedukcja :D trzeba bĂŞdzie dokÂładnie porĂłwnywaĂŚ koszule i marynarki, z tymi, ktĂłre nosi w serwisach i potem w NET24. Bo dla mnie bardziej logiczne by byÂło, gdyby przychodziÂł raz w tygodniu- gdy nie prowadzi serwisĂłw i nagrywaÂł wszystkie odcinki w jeden dzieĂą, przecieÂż te informacje, ktĂłre on podaje tam nie ulegajÂą jakiemus wiĂŞkszemu przedawnieniu.
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

No to do dzieÂła
dziÂś jasno niebieska koszula
MoÂże Krzysio ma na kaÂżdy dzieĂą tygodnia inny kolor koszuli :spiewa:

Obrazek Obrazek
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Dzis zaczĂŞÂłam odczuwaĂŚ wyraÂżny deficyt Krzysia w Porankach, juÂż zdaje siĂŞ, Âże ponad tydzien nie prowadziÂł serwisĂłw ;( JuÂż nawet NET 24 mi nie wystarcza, serwisy porankowe na Âżywo majÂą dwie podstawowe zalety: 1. TrwajÂą dÂługo 2. UÂłatwiajÂą poranne wstawanie (oczywiÂście pod warunkiem, Âże prowadzi KrzyÂś).
No to czekam na kolejne jutro, kolejny poranek...
Mam nadziejê, ¿e Jego nieobecnoœÌ nie jest zwi¹zana z chorob¹, teraz zima i widzê,¿e co rusz ktoœ znajomy siê przeziêbia...
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

PrzecieÂż Krzysztof prowadzi serwisy w czwartek i piÂątek, nie spodziewaÂłbym siĂŞ go zatem w dniu jutrzejszym.
A InterNET24 nagrywany jest codziennie. :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 31 gości