Mail ........@tvn.malopolska.pl

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

piwo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: czwartek 09 lut 2006, 14:32

Mail ........@tvn.malopolska.pl

Post autor: piwo »

Witam wszystkich!

Na poczatku chcialbym powiedziec ze strona i forum sa swietnie przygotowane, oficjalna strona TVN powinna brac z Was przyklad :)
Pisze tutaj poniewaz jest duza szansa ze bedzie mozliwosc zarezerwowania sobie maila wasza_nazwa@tvn.malopolska.pl lub wasza_nazwa@tvn.slask.pl (wasza_nazwa czyli imie i nazwisko lub pseudonim)

Chcialbym sie dowiedziec ilu z Was byloby zainteresowanych. Najwiekszy problem to oplacenie serwera gdyz nie chce zeby Wasze skrzynki ciagle byly zapchane (serwer bedzie wybrany w przetargu)

Jesli zbierze sie odpowiednia ilosc osob cena napewno bedzie niska w porowaniu z innymi platnymi mailami mysle ze osiagniemy cene w wysokosci 40-50% ceny konkurencji.

Pozdrawiam
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Nie ja siê raczej na to niepsize, miêdzy innymi, ¿ ejako Gdaùszcanin niechce miec nazwy "œl¹sk" albo "ma³opolska" w meilu, niepotrzebne mi to. Jak bêdize mo¿liwoœÌ wziêcia Gdaùsk to mo¿e. A nie³atwoej wzi¹œÌ...nazwa@tvn24.pl takiego meila niema. a tak pozatym to coœ czuje, ¿e zbyt wielu chêtnych tutaj nieznajdziesz, ale moge siê myliÌ i prywatenie ci zycze bym tym razem niemia³ racji:)
Wróciłem!!
piwo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: czwartek 09 lut 2006, 14:32

Post autor: piwo »

Domena tvn.gdansk.pl nie nalezy do nas wiec nie ma takiej mozliwosci - niestety.

Troche o kontach pocztowych:
Pojemnosc - 100 MB
Brak reklam
Cena - 30 zÂł (za 2 lata) czyli miesiecznie 1,25 zÂł

Jak na maila pÂłatnego to bardzo niska cena
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Musz epowiedziec, Âże cena kuszÂąca, gdyby nie adres bym siĂŞ skusiÂł:):)
Wróciłem!!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości