Nowe studia TVN!

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Kamilu, przepraw temat na nowE, a nie nowA. Bo tak jakoÂś dziwnie wyglÂąda.
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

wÂłoch pisze:Kamilu, przepraw temat na nowE, a nie nowA. Bo tak jakoÂś dziwnie wyglÂąda.
W³ochu, chyba zapomnia³eœ lub jeszcze o tym nie wiesz ¿e jakiœ czas temu £ukasz wy³¹czy³ funkcjê edytowania postów. Skandal :?
Mnie siĂŞ jednak wydawaÂło Âże poprawniie wpisaÂłem nazwĂŞ tematu :> Dziwne rzeczy siĂŞ tu dziejÂą...
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

A no tak zapomniaÂłem o tym, Âże posty nie mogÂą byĂŚ edytowane. I miaÂły byĂŚ jakieÂś zmiany na forum, ale jak na razie to jest tak samo jak wczeÂśniej.
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

DajĂŞ to tu - wkoĂącu jest zwiÂązane z nowym studiem. :]

Media Link pisze: W niedzielĂŞ 5 marca TVN wyemituje urodzinowe wydanie "Superwizjera". W specjalnym programie zaprezentowane zostanie nowe studio(...)

WiĂŞcej TU


No to specjalnie jutro zobaczĂŞ ten program. :P Mam nadziejĂŞ Âże bĂŞdzie jakieÂś fajne, bo to aktualne jest takie sobie. :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Anonymus
Bywalec
Bywalec
Posty: 553
Rejestracja: sobota 12 cze 2004, 19:12
Lokalizacja: D-ca

Post autor: Anonymus »

no, ale tutaj chodzi Ci o nowe studio superwizjera pewnie z budynku MBC a w temacie o nowy kompleks studiowy, ktĂłry ma rzekomo zostaĂŚ wybudowany... :)
Każdego dnia toczy się życie - Jesteśmy po to aby je pokazać - Cała prawda całą dobę - TVN24
TVN - PROGRAMOWO NAJLEPSZA
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

Anonymus pisze:no, ale tutaj chodzi Ci o nowe studio superwizjera pewnie z budynku MBC a w temacie o nowy kompleks studiowy, ktĂłry ma rzekomo zostaĂŚ wybudowany... :)
"Superwizjer" jest nagrywany nie w Warszawie, a Krakowie...
pawell pisze:
Medialink.pl pisze: W niedzielĂŞ 5 marca TVN wyemituje urodzinowe wydanie "Superwizjera". W specjalnym programie zaprezentowane zostanie nowe studio(...)

No to specjalnie jutro zobaczĂŞ ten program. Razz Mam nadziejĂŞ Âże bĂŞdzie jakieÂś fajne, bo to aktualne jest takie sobie. Rolling Eyes
Tak siĂŞ skÂłada, Âże jutro bĂŞdzie jeszcze to stare studio - nowy wyglÂąd zostanie zaprezentowany 5 marca - trzeba czytaĂŚ ze zrozumieniem...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Anonymus pisze:no, ale tutaj chodzi Ci o nowe studio superwizjera pewnie z budynku MBC a w temacie o nowy kompleks studiowy, ktĂłry ma rzekomo zostaĂŚ wybudowany... :)
Wiem ale nie chciaÂłem robiĂŚ nowego tematu o nowym studiu tego programu. :P Temat siĂŞ nazywa nowe studia TVN wiĂŞc czemu tu teÂż nie dawaĂŚ informacji o innych nowych studiach programĂłw. :]

podmark pisze:
pawell pisze:
Medialink.pl pisze: W niedzielĂŞ 5 marca TVN wyemituje urodzinowe wydanie "Superwizjera". W specjalnym programie zaprezentowane zostanie nowe studio(...)

No to specjalnie jutro zobaczĂŞ ten program. Razz Mam nadziejĂŞ Âże bĂŞdzie jakieÂś fajne, bo to aktualne jest takie sobie. Rolling Eyes
Tak siĂŞ skÂłada, Âże jutro bĂŞdzie jeszcze to stare studio - nowy wyglÂąd zostanie zaprezentowany 5 marca - trzeba czytaĂŚ ze zrozumieniem...
Tak siĂŞ skÂłada Âże nie czytaÂłem tego newsa z Media Link tylko z innego, na ktĂłrym teÂż o tym jest i tam na poczÂątku pisze Âże w najbliÂższÂą niedzielĂŞ (czyli jutro). WiĂŞc wiedzÂąc juÂż wszystko poprostu daÂłem ten cytat z ML (Âżeby nie byÂło ze daje z konkurencji) i poprostu nie zauwaÂżyÂłem Âże tam byÂło napisane 5 marca.... :) I teraz to juÂż nie wiem wkoĂącku kiedy to bĂŞdzie. :roll: [/color]
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
stoker
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: sobota 25 lut 2006, 20:01

Post autor: stoker »

W kontekÂście nowej inwestycji nasuwa sie pytanie, a co z Krakowem, ktory jest dosyc preznie dzialajacym osrodkiem produkcyjnym. Czy w zwiazku z nowymi studiami osrodek krakowski bedzie powoli wygaszany, czy tez istnieje prawdopodobienstwo, ze srodki inwestycyjne zostana przetransferowane w jakiejs czesci rowniez do Krakowa. W ten sposob powstalyby dwa silne osrodki produkcyjne umozliwiajace dywersyfikacje produkcji i dalsza ekspansje produkcji wlasnych na antenie tvnu. Czyli moze w koncu "programowo najlepsza" stanie sie rzeczywistoscia w kontekscie konkurencji krajowej i tendencji swiatowych.

[moze i mi sie zle "kliknelo"]
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Nowe studia, no i TVN planuje takÂże nowÂą siedzibĂŞ w Krakowie - MBC KrakĂłw. :D
wirtualnemedia.pl pisze:Grupa TVN planuje wydaĂŚ 344 mln zÂł na dwa dÂługookresowe projekty inwestycyjne, ktĂłre przyniosÂą jej oszczĂŞdnoÂści z tytuÂłu wynajmu.

Poinformowa³a w œrodê spó³ka.

WartoœÌ pierwszego z projektów, Studio Augustówka, to 104 mln z³, a wydatki bêd¹ roz³o¿one do 2009 r. (23 mln z³ w 2007 r., 49 mln z³ w 2008 r., 31 mln z³ w 2009 r.).

TVN poda³, ¿e pocz¹wszy od 2010 roku inwestycja ta pozwoli spó³ce na oszczêdnoœci w wysokoœci 9 mln z³ rocznie z tytu³u wynajmu.

Drugi z projektĂłw, czyli MBC KrakĂłw w specjalnej strefie ekonomicznej, kosztowaÂł bĂŞdzie 240 mln zÂł i wydatki na jego realizacjĂŞ bĂŞdÂą rozÂłoÂżone do 2010 r. (29 mln zÂł w 2007 r., 93 mln zÂł w 2008 r., 61 mln zÂł w 2009 r. i 57 mln zÂł w 2010 r.).

W zwiÂązku z ulokowaniem tej inwestycji w SSE firmie przysÂługuje ulga podatkowa w wysokoÂści 50-proc. wydatkĂłw inwestycyjnych.

Inwestycja ta da od 2011 r. oszczĂŞdnoÂści z tytuÂłu wynajmu w wysokoÂści 15 mln zÂł rocznie.
SzczegĂłlnie interesuje mnie MBC KrakĂłw, ciekawe jak bĂŞdzie wygladaĂŚ ta siedziba TVN? Czy bĂŞdzie choĂŚ trochĂŞ podobna do tej warszawskiej? :roll: TrochĂŞ poczekamy, aÂż zobaczymy. :)
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Nikt nie napisaÂł ostatnio o tych nowych studiach wiec ja porusze temat:
WirtualneMedia pisze:Nowoczesne studia zdjĂŞciowe powstanÂą w nowym gmachu TVN przy AugustĂłwce w Warszawie.

Nowy piĂŞciopiĂŞtrowy obiekt zaprojektowali architekci z pracowni JSK. BĂŞdzie to przeszklony budynek o zaokrÂąglonym boku obÂłoÂżonym aluminiowymi panelami – pisze Gazeta Wyborcza.

ZnajdÂą siĂŞ w nim trzy mniejsze studia zdjĂŞciowe (po ok. 300 m kw.) oraz jedno ogromne, wysokie na 16 m o powierzchni aÂż 1,6 tys. m kw. - BĂŞdzie to najwyÂższe takie studio w Europie i pierwsze z tak zaawansowanÂą infrastrukturÂą - twierdzi Anna Czerniejewska, rzecznik koncernu ITI, ktĂłrego czĂŞÂściÂą jest telewizja TVN.



W halach zdjĂŞciowych majÂą byĂŚ nagrywane m.in. teleturnieje z udziaÂłem publicznoÂści, a w duÂżym takÂże koncerty na kilkaset osĂłb czy wielkie imprezy.

- Dziœ dysponujemy tylko dwoma ma³ymi studiami i wszystkie programy rozrywkowe realizujemy w wynajmowanych halach - mówi rzeczniczka ITI. - Dziêki nowemu obiektowi firma zostanie skonsolidowana i oszczêdzimy czas, który dziœ tracimy na dojazdy. Prawdopodobnie jedno lub dwa mniejsze studia bêd¹ przeznaczone dla kana³ów tematycznych.

OprĂłcz studiĂłw zdjĂŞciowych w budynku zmieszczÂą siĂŞ garderoby, charakteryzatornie, rekwizytornie i reÂżyserki montaÂżowe. - BĂŞdzie to kompleks obejmujÂący wszystkie etapy produkcji programĂłw, poczÂąwszy od prac redakcyjnych przez nagrania po montaÂż lub emisjĂŞ na Âżywo - opowiada rzecznik Czerniejewska.

Architekci koĂączÂą opracowywaĂŚ projekt budynku. TVN liczy, Âże prace zacznÂą siĂŞ jeszcze w tym roku. Obiekt ma byĂŚ gotowy w drugiej poÂłowie 2009 r. WedÂług szacunkĂłw stacji inwestycja wraz z wyposaÂżeniem pochÂłonie 100 mln zÂł.

Tu zdjĂŞcie tego obiektu:

Obrazek
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Nowe studia TVN!

Post autor: piotrek888 »

Jak zapowiadano ma być gotowy w połowie 2009 roku. Oni go w ogóle rozpoczęli budować ? :roll:
DJ Ice
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: wtorek 05 sie 2008, 18:17
Lokalizacja: To tu, to tam...

Re: Nowe studia TVN!

Post autor: DJ Ice »

Z tego co wiem TVN wstrzymał pracę nad nowymi obszarami studyjnymi.

EDIT:

Chyba to: http://www.wirtualnemedia.pl/article/25 ... studia.htm
Nie jest ważne w życiu, żeby nie upaść, ale żeby podnieść się po każdym upadku
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości