[TVN] Zostań gwiazdą

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

ratraciak
Początkujący
Początkujący
Posty: 75
Rejestracja: niedziela 29 sty 2006, 17:32

[TVN] Zostań gwiazdą

Post autor: ratraciak »

PamiĂŞtam Âże tak gdzieÂś w latach 1998-1999 taki program byÂł na TVN. JeÂśli ktoÂś coÂś wie o nim wiĂŞcej to proszĂŞ napisaĂŚ. PamiĂŞtam teÂż Âże prowadziÂł go Krzysztof Ibisz.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Ja znalazÂłem na pewnej stronie opis tego programu :) :
Piosenkarze-amatorzy zgÂłaszali siĂŞ do programu, by pod okiem specjalistĂłw przygotowaĂŚ siĂŞ do profesjonalnego wystĂŞpu na scenie. W kaÂżdym odcinku wystĂŞpowaÂło kilkoro uczestnikĂłw, a najlepszego spoÂśrĂłd nich wybieraÂło jury skÂładajÂące siĂŞ z osĂłb zwiÂązanych z muzykÂą i fonografiÂą.
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Sun
Początkujący
Początkujący
Posty: 135
Rejestracja: poniedziałek 16 sty 2006, 11:11
Lokalizacja: Znienacka :P

Post autor: Sun »

Juz mnostwo sie tego typu programow przewinelo przez telewizje,nie tylko TVN ale bylo-minelo nie byly to wielkie widowiska! A swoja droga to szkoda ze juz nie ma Ibisza ;)
W innym mieście patrząc w tą samą witrynę Zderzą się odbicia spojrzeń na tą jedną chwilę Idąc na spotkanie z inną, wychodząc z bramy Wiem że kiedyś się spotkamy...
ratraciak
Początkujący
Początkujący
Posty: 75
Rejestracja: niedziela 29 sty 2006, 17:32

Post autor: ratraciak »

Sun--->

Racja szkoda, Âże nie ma juÂż Ibisza. Jego programy byÂły niezapomniane np. "Ibisekcja". Tego siĂŞ nie zapomina.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości