Iwona Radziszewska

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

michal pisze:

By³em kiedyœ na takiej stronie z prezenterkami, której adres by³ podany na forum gazety.pl Du¿o by³o zdjêÌ z Wiadomoœci (Szelewicka, gruba i chuda Bukowska, Grzywacz, Pieùkowska), Dowbor, Fajkowska itp. G³ównie pocz¹tek lat dziewiêÌdziesi¹tych. Jednak nie potrafiê tego odnaleŸÌ. :(
Jeju naprawde byÂłeÂś na tej stronie a nie pamietasz adresu przypomniej sobie PLIS PLIS PLIS!!!
Żartowałem.
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: michal »

kwiatek pisze:Jeju naprawde byÂłeÂś na tej stronie a nie pamietasz adresu przypomniej sobie PLIS PLIS PLIS!!!
Spokojnie, kilka postĂłw niÂżej podaÂłem tĂŞ stronĂŞ i to jest ta, ktĂłrej zdjĂŞcia regularnie wykorzystujesz obrazujÂąc w dyskusji studia "WiadomoÂści". Co prawda Grzywacz i PieĂąkowskiej jednak tam nie ma...
Świeże pomidory! Prosto z krzaka!
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

[quote="doktorfaustus1"]Radziszweska wygl¹da o wiele lepiej od Redo, lepiej te¿ wypada³a w FAKTACH. odsuniêcie jej od tego programu by³o naprawdê du¿ym b³êdem, ale có¿ mo¿e w TVN STYL bêdzie szczeœliwa.





Tak , tylko szkoda, Âże jak zwykle z rozprowadzaniem majÂą problem i w moim kablu pojawi z pewnoÂścia za ok2-3 lata tak jak byÂło to w przypadku TVN24.
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

PrzypomnĂŞ, Âże jak byÂła na wizji to notorycznie zarzucano jej (na jakiekolwiek forum bym nie wpadÂł) przeÂłykanie Âśliny, czĂŞste pomyÂłki i zbyt czĂŞste mruganie powiekami
ZapomniaÂłeÂś jeszcze o krĂŞceniu siĂŞ Iwony na fotelu tzn. moÂże nie tyle co na fotelu co fotelem :)
ale có¿ mo¿e w TVN STYL bêdzie szczeœliwa.
Nie wiem, mo¿e siê myle, ale z tego co siê orientujê to w TVN Style Iwona jest kimœ wa¿nym - odpowiada za wizerunek stacji, a w faktach có¿ prowadzi³a zazwyczaj tylko weekendowe wydania i by³a jedn¹ z wielu twarzy serwisu...
ale lepiej jest jÂą oglÂądaĂŚ w caÂłej okazaÂłoÂści, niÂż, tak jak zazwyczaj tylko gdzieÂś do pasa w faktach popoÂłudniowych.
Masz racjĂŞ :) Iwona to naprawdĂŞ bardzo Âładna i zgrabna kobieta dlatego rĂłwnieÂż z tego wzglĂŞdu lubiĂŞ oglÂądaĂŚ Jej program 'ÂŚwiat wedÂług..' tam moÂżna jÂą zobaczyĂŚ w peÂłnej krasie i do tego czĂŞsto bardzo uÂśmiechniĂŞtÂą ba nawet ÂśmiejÂącÂą siĂŞ a nie z kaminnÂą twarz jak w faktach :)
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

to przeÂłykanie Âśliny i pomyÂłki byÂły najlepsze. Za to jÂą lubiÂłem, bo byÂła naturalna ....ah i ten wymuszony uÂśmiech...to jest to..

A pamiĂŞtacie jak zapowiedziaÂła program Moniki Olejnik:Kropka i....a
lbo gdy siê ¿egna³¹ po uderzeniu w pierœ: KONIEC WAKACJI!!!
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: michal »

"Koniec wakacji" to znana sprawa. Chyba wszyscy fani FaktĂłw to oglÂądali, bo zapowiadane byÂło, Âże to jest jej ostatni raz.

I jeszcze pamiĂŞtam jej wpadkĂŞ jak automatycznie wypowiedziaÂła Olga Kostrz.... (mimo Âże juÂż od roku miaÂła inne nazwisko). WybrnĂŞÂła mĂłwiÂąc z uÂśmiechem "Kostrzewska-KuÂźniak". To byÂło jakieÂś weekendowe wydanie.


A w filmikach tvnmaniaka jest taki fragmencik z wydaniem, ktĂłre prowadzi i mĂłwi "Iwona Radziszewska, witam PaĂąstwa, rzeczywiÂście wyjÂątkowo krĂłtkie wydanie faktĂłw...." (za niÂą przy komputerach peÂłno ludzi, konsternacja, zamieszanie). Co to byÂła za okazja i z kim rozmawiaÂła wczeÂśniej, Âże uÂżyÂła sÂłowa "rzeczywiÂście"? PamiĂŞta ktoÂś tĂŞ sytuacjĂŞ?
Świeże pomidory! Prosto z krzaka!
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

O ile dobrze pamiêtam to by³o wydanie podczas wieczoru wyborczego tvn i tvn24 w, którym to jako 'przerywnik' Iwona przedstawia³a inne ni¿ wyborcze informacje, g³ównie z zagranicy.
Anonymus
Bywalec
Bywalec
Posty: 553
Rejestracja: sobota 12 cze 2004, 19:12
Lokalizacja: D-ca

Post autor: Anonymus »

Iwona Radziszewska...hmmm
sk¹œ to nazwisko znam z tvn-u ale nie wiem co dok³adnie prowadzi jaki program
:?:
Każdego dnia toczy się życie - Jesteśmy po to aby je pokazać - Cała prawda całą dobę - TVN24
TVN - PROGRAMOWO NAJLEPSZA
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

Iwona Radziszewska debiutowaÂła w WiadomoÂściach tvp, z chwilÂą powstania tvn przeniosÂła sie do FaktĂłw, prowadziÂła tez "Co za dzien", teraz jest szefowa tvn style i prowadzi tam program "ÂŚwiat wedÂług..." :arrow:
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

fajnie, ciekawe tylo kiedy moja kablowka wprowadzi ten kanal do oferty. pewnie z jakis rok minie.....
.....ale có¿ W TYM CA£Y UROK SIECI KABLOWYCH, A SZCZEGÓLNIE TYCH NAJWIÊKSZYCH
Anonymus
Bywalec
Bywalec
Posty: 553
Rejestracja: sobota 12 cze 2004, 19:12
Lokalizacja: D-ca

Post autor: Anonymus »

tzn o jaki kanaÂł Ci chodzi?
jakiego nie masz w kablĂłwce]?? :?:
Każdego dnia toczy się życie - Jesteśmy po to aby je pokazać - Cała prawda całą dobę - TVN24
TVN - PROGRAMOWO NAJLEPSZA
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Pewnie o tvnstyle bo tam jest Iwona Radziszewska.
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

no ten z Radziszewska, .....czyli TVNstyle.


BRAWO Michos!!!!!! :D :D :D zgadÂłes.
Anonymus
Bywalec
Bywalec
Posty: 553
Rejestracja: sobota 12 cze 2004, 19:12
Lokalizacja: D-ca

Post autor: Anonymus »

wiesz co, ja nawet nie wiem czy mam TVN Style
[?]
MoÂże jest w kablĂłwce ale napewno mam nies\ustawiony w telewizorze
zresztÂą Style to program bardziej dla kobiet
to po co mi
Każdego dnia toczy się życie - Jesteśmy po to aby je pokazać - Cała prawda całą dobę - TVN24
TVN - PROGRAMOWO NAJLEPSZA
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

a chociaÂżby by zobaczyĂŚ Iwonke albo Beate Sadowska, ktĂłra teÂż tam emigrowaÂła zostawiajÂąc MTVClassic.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości