Fakty - program informacyjny TVN

Rozmowy na temat Faktów TVN i wszystkiego co jest z nimi zwiazane.

Moderator: Łukasz

TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Marcin pisze:SÂławiĂąska nie. Ona jest ÂświetnÂą reporterkÂą i niech tak pozostanie. ProwadziÂła kiedyÂś popoÂłudniowe "Fakty" i starczy. O 19 powinni byĂŚ najlepsi z najlepszych.[color]


Jest ÂświetnÂą reporterkÂą ale ostatnio jej coraz mniej jest :roll: A moÂże w Faktach by siĂŞ odnalazÂła - a przecieÂż Tadla teÂż nie jest byke jakÂą prezenterkÂą :P
ZIMA
redix
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 284
Rejestracja: środa 04 maja 2005, 22:02
Lokalizacja: Niepołomice

Post autor: redix »

Press twierdzi, Âże drugÂą z par bĂŞdzie Tadla i Marciniak.
JeÂśli to prawda co pisze Press to wszystko wskazuje na to, Âże Patrycja wsiadÂła do samolotu o nazwie TV Puls bo co mogÂłaby robiĂŚ poza Faktami i TVN24. Beaty to ja nie bardzo widzĂŞ w "Faktach". Ona ma taki ciepÂły styl prowadzenia a to musi byĂŚ ktoÂś jak np Justyna czy Patrycja czyli "na chÂłodno".

Miejsce Anity jest w TVN24 gdzie czuje siĂŞ jak ryba w wodzie, "Fakty" nie powinny byĂŚ jej przeznaczone ale niestety sÂą. :roll:

[ Dodano: Nie Wrz 16, 2007 6:31 pm ]
Press twierdzi, Âże drugÂą z par bĂŞdzie Tadla i Marciniak.
JeÂśli to prawda co pisze Press to wszystko wskazuje na to, Âże Patrycja wsiadÂła do samolotu o nazwie TV Puls bo co mogÂłaby robiĂŚ poza Faktami i TVN24. Beaty to ja nie bardzo widzĂŞ w "Faktach". Ona ma taki ciepÂły styl prowadzenia a to musi byĂŚ ktoÂś jak np Justyna czy Patrycja czyli "na chÂłodno".

Miejsce Anity jest w TVN24 gdzie czuje siĂŞ jak ryba w wodzie, "Fakty" nie powinny byĂŚ jej przeznaczone ale niestety sÂą. :roll:
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

redix pisze:JeÂśli to prawda co pisze Press to wszystko wskazuje na to, Âże Patrycja wsiadÂła do samolotu o nazwie TV Puls
Patrycja nie przechodzi do TV Puls - to informacja potwierdzona.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

POpieram pisze:
redix pisze:JeÂśli to prawda co pisze Press to wszystko wskazuje na to, Âże Patrycja wsiadÂła do samolotu o nazwie TV Puls
Patrycja nie przechodzi do TV Puls - to informacja potwierdzona.
A kto jÂą potwierdziÂł???
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

WÂładze TV Puls w rozmowie z Dziennikiem.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

wowwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww :!: :!: :!: AÂż tak zacznĂŞ :!:

Ale Fakty pojechaÂły :devil: :devil: :devil: oÂż w mordĂŞ jeÂża :D :D :D widzieliÂście materiaÂł o KwaÂśniewskim i jego "stanie" :?: :devil: :devil: :devil:

Ten materiaÂł to jak dla mnie hit ostatnich czasĂłw w Faktach :D
ZIMA
corner
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 193
Rejestracja: niedziela 06 sie 2006, 14:23

Post autor: corner »

Hm. No. Ale Âśmieszny jest komentarz samego KwaÂśniewskiego :).
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

ale kwaÂśniewski sie wygÂłupiÂł wstyd, uwielbiam ten serwis informacyjny :P
TVN innowacja i nowoczesność...
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Wczoraj Kajdanowicz juÂż zapowiedziaÂł, Âże zaprasza w imieniu swoim i Anity Werner na fakty w nastĂŞpny weekand
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Fakty - 10 lat

Post autor: Greg Haus »

Ostatnio g³oœno o rocznicy dziesiêcioleciu telewzji tvn. Czas wiêc rozpocz¹Ì dyskusjê o faktach tvn - sztandarowym programie faktów. Mo¿ne chyba œmia³o powiedzieÌ, ¿e fakty s¹ ja kalka - pokazuje jak zmienia³a siê stacja od 1997 do dziœ. To w³aœnie fakty wykreowa³y takie talenty jak Lis czy Pochanka.

Czas wiêc rozpocz¹Ì dyskusjê o tym jak zmieni³ siê program wci¹gu dekady... Jak zmieniali siê ludzie, studio, oprawa...
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Wywiad z Lechem KaczyĂąskim w dzisiejszych "Faktach" byÂł jak zwykle Âświetny. :D "Pana stacja to cenzuruje, a ja nie po to marnujĂŞ teraz czas, Âżeby to nie poszÂło." :lol: "Jutro to ja jadĂŞ do Czikago", "To chodzi o udziaÂł LiT-u"...

A witany w Nowym Jorku byÂła jak gwiazda - mnĂłstwo ludzi, flesze, dziennikarze z caÂłego Âświata. 8)
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
corner
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 193
Rejestracja: niedziela 06 sie 2006, 14:23

Post autor: corner »

Prezydent w tym wywiadzie nieÂźle siĂŞ wygÂłupiÂł moim zdaniem. Ale to nie pierwszy raz :D.
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

oo po tym wywiadzie duzo straciÂł w moich oczach, ja osobiscie jestem zaÂżenowany
TVN innowacja i nowoczesność...
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Jak zobaczy³em Lecha Kaczyùskiego to pomyœla³em: O! coœ siê zaczyna zmieniaÌ, bo to ju¿ drugi wywiad dla Faktów. Oczywiœcie szybko zmieni³em zdanie jak us³ysza³em jakim jadem tryska pan prezydent w stosunku do TVN. Zawsze uwa¿a³em, ¿e to brat Jarek jest taki k³ótliwy i chamski, ale widzê, ¿e Lech ju¿ mu dorównuje. Szybko siê uczy od brata :D
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Ptr15 pisze:Jak zobaczyÂłem Lecha KaczyĂąskiego to pomyÂślaÂłem: O! coÂś siĂŞ zaczyna zmieniaĂŚ, bo to juÂż drugi wywiad dla FaktĂłw.
Drugi? :> OdkÂąd L.KaczyĂąski jest Prezydentem udzielaÂł Faktom z USA juÂż czterech wywiadĂłw, natomiast J.KaczyĂąski dwĂłch. ;)
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości