Ewa Drzyzga

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

MoÂże nie byÂły ale teraz te programy sÂą naciÂągane i mĂłwiÂą tam takie gÂłupoty, Âże sÂłuchaĂŚ siĂŞ nie da. Owszem czasami zdarzajÂą siĂŞ jakieÂś ciekawe odcinki ale pani Drzyzga dla mnie to siĂŞ wypaliÂła i jest juÂż trochĂŞ nudna.
SzczegĂłlnie wielkie minusy dostaÂła ode mnie za testy przeprowadzane w tvn.
Moim zdaniem rozmowy powinny byĂŚ ograniczone do 3 odcinkĂłw tygodniowo a nie 5 razy.
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

no ale sam przyznasz ze po 8 sezonach jej przysluguje, aj jednak nie uwazam zeby tak sie dzialo, a pozatym tematy nadal sa ciekawe, i jak tylko moge, ogldam rozmowy w toku, 3 razy w tyg conajmniej, i bede to czynil nadal
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Hej Mocne_Ogniow, tematy podejmowane w programie "Rozmowy w toku" mo¿e i s¹ ciekawe, ale sama idea programu ju¿ siê przejad³a. Pani Ewa Drzyzga chc¹c nie chc¹c sta³a siê idolk¹ starszych paù, cierpi¹cych na nadmiar wolnego czasu. Natomisat sam program zacz¹³ zjadaÌ powoli swój ogon. Owszem, powinien pozostaÌ a antenie TVN ale tak jak powiedzia³ Michos zaledwie kilka razy w tygodniu. W zamian pani Ewa mog³aby zostaÌ gospodyni¹ jakiegoœ show, z ludzmi z pierwszyvh stron gazet, lub np prowadziÌ specjalne, nocne wydanie "Rozmów" dla róznego rodzaju maniaków.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
mac
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: poniedziałek 16 sie 2004, 12:21
Lokalizacja: Północ

Post autor: mac »

Zgadzam siê z Doktorem, tematy w Rozmowach coraz czêœciej siê powtarzaj¹, przez co si³¹ rzeczy program staje siê ma³o interesuj¹cy. TVN powinien pomyœleÌ o jakimœ nowym show jak najszybciej. Co do samej Ewy Drzyzgi, to nie wyobra¿am sobie, ¿e mog³oby jej w TVN zabrakn¹Ì. Pamiêtam j¹ jeszcze z poranków w RMF FM gdzie œwietnie siê wywi¹zywa³a ze swojej roli. a i w TVN œwietnie siê odnalaz³a.
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

moze macie racje, jesli tvn zaproponuje ewie jakis dory show, np z gwiazdami to tez jestem za ograniczeniem rozmwo w toku, poprostu che ogladac ewe bo wiem ze dobrze to robi, nie wazne w jakim programie
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
Anonymus
Bywalec
Bywalec
Posty: 553
Rejestracja: sobota 12 cze 2004, 19:12
Lokalizacja: D-ca

Ewa Drzyzga w ci¹¿y!

Post autor: Anonymus »

"Drzyzga bĂŞdzie mamÂą":o
Ewa Drzyzga jest w ci¹¿y - plotkuje o tym ca³y Kraków, plotkuje TVN. Fakt dowiedzia³ siê, ¿e szczêœliwym ojcem dziecka jest Marcin Borowski - szef reporterów RMF FM.

O tej sprawie pisze dzisiejszy Fakt :arrow:
Każdego dnia toczy się życie - Jesteśmy po to aby je pokazać - Cała prawda całą dobę - TVN24
TVN - PROGRAMOWO NAJLEPSZA
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

a ja lubie przeczytac o tym, ze gdzies ktos jest szczesliwy i ze pojawi sie malutka drzazgunia :lol: :lol:
mac
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: poniedziałek 16 sie 2004, 12:21
Lokalizacja: Północ

Post autor: mac »

Albo malutki Drzyzgunio. :lol:
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

wÂłaÂśnie to przeczytaÂłem i mam mieszane uczucia
z jednej strony sie ciesze bo to maleùstwo bêdzie mia³o wspania³¹ mame
z drugiej kto poprowadzi Rozmowy gdy Ewcia bedzie w ci¹¿y???
Żartowałem.
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

W¹tpiê, ¿e Ewa Drzyzga jest w ci¹¿y. Ju¿ tyle razy by³y podawane takie informacje w najró¿niejszych gazetach i nigdy siê nie sprawdza³o... choÌ mo¿e w koùcu sie uda³o?
:)
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

kwiatek pisze:wÂłaÂśnie to przeczytaÂłem i mam mieszane uczucia
z jednej strony sie ciesze bo to maleùstwo bêdzie mia³o wspania³¹ mame
z drugiej kto poprowadzi Rozmowy gdy Ewcia bedzie w ci¹¿y???
No w³aœnie... Przecie¿ chyba nie zobaczymy na wizji Ewy z brzuszkiem? Owszem, przez pierwsze miesi¹ce ci¹¿y bedzie pewnie prowadzi³a program, ale co potem? A¿ strach pomyœleÌ... Mo¿e Bakalarska wróci na ten okres? Nie chyba nie. Watpiê wto aby mia³a wróciÌ... Musimy poczekaÌ kilka miesiêcy, wtedy wszystko siê wyjaœni..

P.S Ma ktoÂś jakieÂś zdjecia lub capsy z RozmĂłw w toku , ktĂłre prowadziÂła jeszcze Bakalarska?
http://www.tvnfakty.pl - wszystkie fakty o TVN

BrzydUla - poniedziałek-piątek, godz. 17:55
(tvn) programowo najlepsza
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

kto co ? ktoÂś taki prowadziÂł Rozmowy w Toku ???? kiedy i o co chodzi :) ?

co do ci¹¿y to tyle razy juz pierdo³y wypisywali ze chyba nie ma siê co narazie ekscytowaÌ
Android <3
mac
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: poniedziałek 16 sie 2004, 12:21
Lokalizacja: Północ

Post autor: mac »

Jak Bakalarska wrĂłci, to uwierzĂŞ Âże teÂż mogĂŞ pracowaĂŚ w telewizji. PrzecieÂż ona nie nadawaÂła siĂŞ do tego programu!
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

kamuii pisze:kto co ? ktoÂś taki prowadziÂł Rozmowy w Toku ???? kiedy i o co chodzi :)
Rozmowy w toku przez pierwsze dwa miesiÂące prowadziÂła Ewa Bakalarska. Z tego co pamiĂŞtam to chyba we wrzeÂśniu 2001 jÂą zmieniono i zniknĂŞÂła z anteny. ZostaÂła zastÂąpiona przez EwĂŞ DrzyzgĂŞ.

P.S WatpiĂŞ w to aby wrĂłciÂła... To raczej niemoÂżliwe.
Ostatnio zmieniony wtorek 24 sie 2004, 15:32 przez Kajetan, łącznie zmieniany 1 raz.
http://www.tvnfakty.pl - wszystkie fakty o TVN

BrzydUla - poniedziałek-piątek, godz. 17:55
(tvn) programowo najlepsza
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

wow thnx kasteta za info pojĂŞcia nie miaÂłam :shock: myÂślaÂłam Âże Ewa zawsze prowadziÂła RWT :)
Android <3
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Radzik1993 i 15 gości